Тараканов
В 1885-1890 гг. в Тараканове руссийская царская армия построила огромный оборонительный форт. Он пережил две мировые войны, но до сих пор поражает воображение своими размерами. Три этажа здания над землей и три под землей, сохранились остатки казарм, переходов, тоннелей. Все это вызывает восхищение у многих поколений туристов.
Дубно
Дубенский историко-культурный заповедник включает в себя 29 достопримечательностей. Самой выдающейся достопримечательностью является непревзойденный Дубненский замок (1492г.), который состоит из оборонительных валов и бастионов. А также дворцы Острожских (XVI в.) и Любомирских (XVIII в.). В городе можно осмотреть бывший костел монастыря бернардинцев (1627г.), Луцкую браму (XVI в.), монастырь кармелиток (XVII в.), Спасскую церковь (1643р.) и синагогу (XIX в.).
Клевань
Здесь находится всемирно известный «туннель любви», который является ботаническим феноменом, образованный зарослями деревьев и кустов вокруг узкоколейной железной дороги. Благодаря своей живописности он привлекает к себе туристов, особенно влюбленных пар со всего мира.
Щира подяка за екскурсію.особливо екскурсоводу пані Ользі.водію п.Володимиру.Дуже сподобалась екскурсія по Тараканівському форту окрема вдячність п.Петру за його професіналізм.Дуже б хотілося.щоб зберегли цей обєкт для майбутніх поколінь.
ОтветВітання, п. Тетяно!
Щиро вдячні за відгук, нам дуже приємно, що екскурсія Вам сподобалась і Ви оцінили професіність туристичного супроводу.
З нетерпінням чекаємо на зустріч у наступних турах!
Вхідні квитки в тунель кохання і Тараканівський форт??? WTF???
ОтветВітання!
Вартість вхідних квитків:
- Тараканівський форт: загальний, пенсійний, учнівський — 25 грн./особа;
- Дубенський замок: загальний, пенсійний – 20 грн., студентський, учнівський – 12 грн.;
- Тунель кохання: загальний, пенсійний, студентський, учнівський — 5 грн./особа, діти до 12 років - безкоштовно.
Щиро дякую пані Тетяні за оргнанізацію екскурії для учнів Львівської гімназії "Євшан" 1 червня у Тараканівський форт-Дубенський замок-Тунель кохання.Все було на найвищому рівні! Особлива подяка за екскурсовода-пані Людмилу!Це людина -приклад супурспеціаліста: чотири години найцікавішої інформації.Особливий підхід до діітей шостого класу: бавилася ігри, організувала караоке, бігала і шукала кульки для призів дітям.Так допомагала глядіти дітей!Заслуговує найвищої похвали!Подяка і водію-пану Миколі!Наступний разт лише з Вами і тільки в такому ж складі!Фірмі процвітання ,працівникам -премію!
ОтветДоброго дня, п. Наталія!
Щиро дякуємо Вам за відгук!
Дуже тішимось, що Вам сподобалась мандрівка та наш гід!
До зустрічі у нових турах!
14.10 Були на денному турі Дубно -Тараканів Форт - тунель кохання. Ескурсовод Людмила просто суперова, уважна, цікава. Ми з колективом отримали масу задоволення та чудово провели час. Рекомендую всім
ОтветДоброго дня, п. Люда!
дякуємо Вам за відгук! Щиро тішимось, що Вам сподобалась мандрівка і екскурсійний супровід!)
До зустрічі у інших турах!
Шановна командо "Відвідай" , безпосерадньо п.Ігор і п.Людмила , які супроводжували нас туром " Тараканів,Дубно і тунель кохання" , дякуємо за подорож , за емоції за те , що змогли заглибити в історію нашого краю, зарядити позитивом і відволікти від щоденних клопотів...Ваша праця безцінна...без подорожей життя сире і не цікаве...Оптимізму , здоров"я і вдячних туристів вашій команді професіоналів.
ОтветДобрий день, п. Наталія!
Щиро дякуємо за теплі та приємні слова! Ви надихаєте нас на працю знову та знову. Нам завжди приємно бути частинкою Вашого відпочинку!
До зустрічі у нових мандрівках!
Добрий вечір!.
Також залишу відгук стосовно поїздки, можливо комусь пригодиться. Мої очікування були набагато більші. У нас було 3 локації , коротко про 3 локації:
1. Тараканів форт - вільного часу у нас там не було , 0 хв.Більше 1.5 год розповідь - щоб самій прогулятися , нам не дозволили....прикро.
2. Дубно - дарма трата часу ( толком дитися там немає нічого) , єдиний + там екскурсоводу із того замку, цікаво розказувала.
3. Тунель кохання - приїхали вже під вечір, красивих фото там у 18:00 і дальше не получиться ,сонце вже не видно.
Їхали ми 200 км в одну сторону і назад. От уявіть у що у вас голова взагалі не відпочиває, бо екскурсовод цілу дорогу говорить без перестану.
Одним словом якщо ви хочете відпочити, то не їдьте. А якщо ви готові слухати історію, різні розповіді від 08:00-22:00 то ласкаво просимо.
Добрий день, п. Марія!
Дякуємо за відгук!
Нам дуже шкода, що даний тур не виправдав Ваших очікувань.
Тараканівський форт - це аварійний об'єкт із численною кількістю входів та виходів, тому гід забороняє самостійно гуляти по форту, щоб не заблукати, або не сталось нещасних випадків. Однак п. Петро робить зупинки для фото у безпечних на це місцях і відводить достатньо часу на це.
Дубенський замок - під час посилення карантинних вимог, в цілях безпеки тимчасово закрив вхід у музеї замку. Однак територія замку є досить велика та цікава для огляду.
В даному турі, як Ви самі зазначили, довгі переїзди між об'єктами, тому ми швидше потрапити у тунель кохання не можемо. Зараз вже коротший світловий день, тому сонце заходить швидше. Однак навіть у вечірній час тунель кохання дуже гарний та романтичний об'єкт.
Екскурсійний супровід гіда в автобусі та на локаціях - це специфіка наших турів.
Дякуємо, що обрали нас.
Далеко не вперше подорожую з туроператором "Відвідай,цього разу вже -7 і кожного разу - лише позитивні емоції і яскраві враження. Цей тур - не виключення. Як завжди, детально продумана програма, цікаві об'єкти, комфортабельний автобус, актуальний і приємний музичний супровід, цікаві розповіді і постійне відчуття того, що про тебе турбуються. Окрема подяка керівнику групи пані Людмилі. Спеціалісти з таким багажем знань і неймовірною любов'ю до своєї роботи і ближніх - це справжній скарб. Турботлива,щира, вона вітала іменинників,дарувала ім сувеніри,а головне -радість людського спілкування на найвищому рівні. Бажаю всьому Вашому чудовому колективу усіляких гараздів,процвітання,успіхів та багато туристів. Тур відбувся -15 серпня 2020 р.
ОтветДобрий день, п. Тамаро!
Дякуємо за відгук!
Ми радіємо, що Вам усе сподобалось і мандрівка була наповнена позитивом та яскравими враженнями.
Дякуємо, що обрали нас!
До зустрічі у нових мандрівках!
Були в турі 18.07.2020. Залишилися приємні враження. Поїздка була легка, цікава та інформативно насичена. Їхало багато молоді, мабуть їх приваблювала можливість зробити неповторні фото, особливо в тунелі кохання )) Хороша дорога, гарні краєвиди, унікальні туристичні об"єкти, кваліфіковане екскурсійне обслуговування. Тур добре спланований і організований. Автобус Neoplan був комфортний, доглянутий і чистий, водій пан Володимир відмінно виконував свої обов"язки. Про успіх поїздки і гарний настрій туристів подбала чудовий керівник групи пані Людмила.
Всім велике спасибі!!!
Тим, хто хоче і може урізноманітнити своє повсякденне життя, радимо здійснити приємну і пізнавальну мандрівку на Волинь в Тараканів, Дубно і Клевань. Не пошкодуєте.
Добрий день, п. Надія!
Дякуємо за відгук та приємні слова. Ми завжди раді бути частинкою Вашого відпочинку!
До зустрічі у нових мандрівках!
Доброго дня!
Хочу подякувати від всієї нашої компанії за чудово проведений час ,все продумано,цікаво,класно!
Привезли море приємних вражень!
Людмила чудовий керівник групи, зробила все на вищому рівні,тому думаю у всіх залишилися лише хороші спогади про мандрівку!
Окреме величезне дякую пану Ігору,що дозволив нам взяти з собою нашу Джессіку)
Дякую від нас всіх і Джесіки)
Добрий день, п. Віра!
Дякуємо за такий чудовий відгук!
Радіємо, що Вам все сподобалось
До зустрічі у наших мандрах!
Джессіку беріть з собою;)
Добрый вечер!
Тоже оставлю отзыв о поездке.
Соглашусь с пани Мари касательно пана Миколи - действительно, человек энциклопедических знаний, но в таком количестве они, во-первых, не воспринимаются, а во-вторых, иногда просто хочется насладиться пейзажем за окном в тишине или под музыку. Пани Анастасия, видимо, новенькая, поэтому особого контакта с группой у нее как-то не получилось.
Тем не менее, категорически не соглашусь с точкой зрения о гиде в Дубенском замке. Не думаю, что стоит делать выводы о прекращении сотрудничества на основе точки зрения всего одного человека. Гида звали Иван Касянчук, его имя было на бейджике, прикрепленном к груди и он является младшим научным сотрудником, специализирующимся на истории Дубенского края: https://zamokdubno.com.ua/personal/ Лично мне его подход к истории и саркастичная манера очень понравились и я однозначно буду его рекомендовать всем, кто будет попадать в замок. На вкус, на цвет, как говорится: ) А что касается "поспешной" эксурсии - так не в последнюю очередь так получилось из-за технической остановки для трех членов группы, которые ходили в комнату счастья прогулочным шагом вместо того, чтобы поторопиться. Задержались там - опоздали на экскурсию, вот она и получилась в какой-то мере скомканной.
Лично мне в этой поездке с гидами повезло - и в Дубенском замке, и в форте. Большое спасибо за новые эмоции и новые впечатления.
Доброго дня, п. Марино!
Дякуємо Вам за відгук!
Тішимось, що екскурсія Вам настільки сподобалась!
До зустрічі у нових мандрівках!
- 1
- 2
Доброго дня. Чи відбудеться тур 18.07?
ОтветДобрий день, п. Юлія!
Так, група на даний тур набирається! Бажаєте забронюватись?
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, даний тур 20.06 відбудеться автобусом? Дякую.
ОтветДобрий день, п.Юлія! Так, плануємо цей тур автобусом, з дотриманням усіх карантинних вимог.
Доброго дня, як відбуватиметься дана екскурсія 06.06 в умовах карантину?
ОтветДоброго дня, п. Юлія!
На жаль, даний тур 06.06 не відбудеться в автобусному форматі через карантинні обмеження.
Натомість пропонуємо даний маршрут в програмі наших автомандрівок:
https://vidviday.ua/avtotur-tarakaniv-dubno-klevan
Раді будемо Вас бачити!
2 особи
ОтветДоброго дня!
Що Ви мали на увазі?
Це останні дві екскурсії чи ще будуть?
ОтветДоброго дня, п. Юлія!
На даний час це останні дати проведення цього туру.
Цікавить послуги гіда-екскурсовода для поїздки в Тунель Кохання. Дякую
ОтветДоброго дня, п. Валентино!
Дякуємо Вам за запитання!
Просимо Вас звернутись за телефонами: (096)-510-63-60, (066)-540-40-37 і наш менеджер Вікторія детально Вас проконсультує.
Доброго дня, чи планується у вас дана екскурсія в інші дати?
ОтветДоброго дня, п. Юлія!
Дана екскурсія буде відбуватись ще, наступні дати проведення виставимо згодом.
Скажiть будь ласка 29.10.17 планується тур Тараканів,Дубно+тунель кохання?
ОтветДоброго дня, п. Михайло!
Дякуємо Вам за запитання!
На жаль, даний тур поки що не відбувається. Ви можете проголосувати за нього на сайті, і коли ми виставимо дату проведення цього туру, обов'язково Вам повідомимо.
Скажiть будь ласка коли найближча екскурсiязIвано-Франкiвська Тараканiв Дубно?
ОтветДоброго дня, п. Вікторія!
Дякуємо Вам за запитання!
На жаль, усі збірні групи у нас виїжджають тільки зі Львова.
З Вашого міста, ми можемо організувати хіба що індивідуальну поїздку під Вас, але вартість туру буде відрізнятись.
Добрий вечір.Підскажіть будь-ласка чи в серпні планується екскурсія Тараканів,Дубно+тунель кохання?
ОтветДякуємо за питання п. Віро!
Така екскурсія планується на суботу, 12 серпня 2017р.