Подарочный сертификат

http://vidviday.ua/certificate-ru

Подарочный сертификат, это документ, который Вы можете приобрести у нас, если нужно подарить дорогому человеку хорошую путешествие по Украине и красиво это оформить.

Розгорнути все
Згорнути все
01. Почему именно он?

Погодьтеся, всі будуть в захваті від такого презенту, незалежно від дати та статусу. Це чудовий подарунок на День Святого Валентина, подарунок вчительці, подарунок начальнику, подарунок на День Народження, коханій людині та іншим. Це подарунок на пам’ять: незабутні емоції, враження та спогади гарантовані.

02. Чому у нас?

З нами Ви можете відкрити всю Україну. На вибір 320 турів та екскурсій, це як популярні локації, так і маловідомі. Тож здивуємо навіть туристів зі стажем.

03. Що ми пропонуємо?

Ми пропонуємо два варіанти подарункових сертифікатів: на певний тур або суму, яку Ви самі визначаєте. Якщо людина захоче поїхати у дорожчий тур, достатньо до тієї суми докласти гроші, яких не вистачає.

04. Яка ціна?

Сам подарунковий сертифікат безкоштовний, а також за бажанням можна додатково придбати упакування. На вибір велюровий конверт – 40 грн, подарункова коробка – 95 грн, декорована пляшка з сюрпризом – 150 грн. Цей сертифікат можна оформити на будь-яку суму. Її розмір може залежати від того, який саме тур Ви хочете подарувати та для якої кількості осіб. Варто мати на увазі, що у вартість наших турів зазвичай не включено вхідні квитки та харчування. За бажанням їх можна також додати до ціни сертифікату.

Розгорнути все
Згорнути все

Подарочный сертификат