Bon upominkowy

http://vidviday.ua/certificate-pl

Bon podarunkowy to dokument, który możesz u nas kupić, jeśli chcesz zapewnić bliskiej osobie udaną podróż na Ukrainę i sprawić, by była piękna.

Розгорнути все
Згорнути все
01. Чому саме він?

Погодьтеся, всі будуть в захваті від такого презенту, незалежно від дати та статусу. Це чудовий подарунок на День Святого Валентина, подарунок вчительці, подарунок начальнику, подарунок на День Народження, коханій людині та іншим. Це подарунок на пам’ять: незабутні емоції, враження та спогади гарантовані.

02. Чому у нас?

З нами Ви можете відкрити всю Україну. На вибір 320 турів та екскурсій, це як популярні локації, так і маловідомі. Тож здивуємо навіть туристів зі стажем.

03. Що ми пропонуємо?

Ми пропонуємо два варіанти подарункових сертифікатів: на певний тур або суму, яку Ви самі визначаєте. Якщо людина захоче поїхати у дорожчий тур, достатньо до тієї суми докласти гроші, яких не вистачає.

04. Яка ціна?

Сам подарунковий сертифікат безкоштовний. Роздрукований варіант надається в крафтовому конверті. Цей сертифікат можна оформити на будь-яку суму. Її розмір може залежати від того, який саме тур Ви хочете подарувати та для якої кількості осіб. Варто мати на увазі, що у вартість наших турів зазвичай не включено вхідні квитки та харчування. За бажанням їх вартість можна також додати до ціни сертифікату.

Розгорнути все
Згорнути все

Bon upominkowy