Курси

https://vidviday.ua/courses-ru

Курсы экскурсоводов и руководителей групп по Гуцульщине

2023-09-15 13:43:46

Любите путешествовать? Превратите хобби в любимую работу! Если Вы не представляете своей жизни без путешествий и интересного общения, увлекаетесь Карпатами и гуцулами и хотите узнать больше об этих живописных краях – Вам к нам на курсы гидов во Львов! Мы даем вам шанс превратить свое хобби в любимую работу и самореализоваться, став квалифицированным специалистом туристического сопровождения (ФТС).

Дізнатись Більше

Курси керівників туристичних груп по Україні та закордон

2023-05-11 17:27:05

Відвідай – “Кращий туристичний оператор України” за результатами конкурсу Ukraine Tourism Awards 2021, запрошує Вас долучитися до нашої дружньої, великої, професійної, креативної та патріотичної команди. Ми маємо 14-річний досвід роботи, створили і пропонуємо понад 380 власних турів та екскурсій, завдяки нам Україною подорожували понад 280 000 туристів. Любите подорожувати? Перетворіть хобі на улюблену роботу!Якщо Ви не уявляєте свого життя без мандрів і цікавого спілкування, захоплюєтеся Укр...

Дізнатись Більше

Курси гірських провідників Карпатами

2023-02-21 15:31:13

Курси гірських провідників Карпатами Любите Карпати? Перетворіть хобі на улюблену роботу! Якщо Ви не уявляєте свого життя без мандрів і захоплюєтеся Карпатами і прагнете дізнатися більше про наші мальовничі гори – Вам до нас на курси гірських провідників по Карпатах.

Дізнатись Більше

Курси екскурсоводів і керівників груп Карпатами та Закарпаттям (курси фахівців туристичного супровод

2023-02-20 17:59:48

Любите подорожувати? Перетворіть хобі на улюблену роботу! Якщо Ви не уявляєте свого життя без мандрів і цікавого спілкування, захоплюєтеся Карпатами та Закарпаттям і прагнете дізнатися більше про ці мальовничі краї – Вам до нас на курси гідів у Львів! Ми даємо Вам шанс перетворити своє хобі на улюблену роботу і самореалізуватися, ставши кваліфікованим фахівцем туристичного супроводу (ФТС).

Дізнатись Більше