План туру:
1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Івахнівці (екскурсія заказником «Івахнівецьким», огляд сліду Божої Матері) – Городок (обід) – Купин (огляд водоспаду, мосту та млину) – Сутківці (огляд церкви) – Гвардійське (огляд костелу св. Войцеха та знаку Дуги Струве) – Хмельницький (поселення в готелі та вечеря).
2 день: Хмельницький (сніданок і виїзд 08:00) – Старокостянтинів (огляд замку та екскурсія містом) – Самчики (екскурсія палацом та обід) – Антоніни (екскурсія містечком) – Львів (повернення до 23:00).
Місце виїзду / повернення автобуса: м. Львів, пр. Чорновола, 7, готель “Львів” (біля головного входу).
Проживання:
готель у м. Хмельницьку, комфортні 2-, 3-, 4-місні номера зі зручностями у номері.
На Вас чекають:
- державний історико-культурний заповідник «Самчики» з розкішним палацовим комплексом;
- середньовічні пам'ятки оборонної і церковної архітектури, якими славиться Поділля;
- унікальне та красиве фахверкове містечко Антоніни, забудова якого немає аналогів в Україні;
- цікаві історії з життя знаменитих родів, що проживали на Поділлі;
- об’єкти, які внесені до світової спадщини ЮНЕСКО.
У вартість ВХОДИТЬ:
- проїзд комфортабельним автобусом,
- проживання (1 ніч),
- супровід гіда-екскурсовода,
- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах,
- страхування на час подорожі.
У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються:
- вхідні квитки в туристичні об’єкти,
- харчування.
Знижки для дітей:
- Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні –безкоштовно;
- Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру – 100 грн./особа.
Дуже гарний і насичений тур. Не можна виділити щось одне - все цікаве. Дякуємо! п.с... маємо надію, що побутові моменти досягнуть належног рівня
ВідповідьДоброго дня,
На сьогоднішній день вказана лише одна дата туру - 03.08.2019. Підкажіть, будь ласка, чи планується його проведення ще в серпні-вересні цього року?
Дякую!
Доброго дня, п. Олександро!
На жаль, поки немає запланованих наступних дат проведення цього туру.
Чи планується цей тур у 2019-му році?
ВідповідьДоброго дня, п. Юлія!
Дякуємо Вам за запитання!
Даний тур поки не запланований. Ви можете проголосувати за його повторення у нас на сайті, і як будуть відомі дати проведення, ми Вам повідомимо.
добрий день! є ще два місця?
ВідповідьДоброго дня, п. Тарас!
Так, місця ще є. можете бронюватись: https://vidviday.ua/Podilskyi_Luvr#subscribe
Подільський Лувр когда кроме 01.07.17 будут еще поездки?
Спасибо за ответ заранее.
Доброго дня, п. Вікторія!
Дякуємо Вам за запитання!
Це поки єдина дата проведення цього туру.
Швидше за все знову він буде проводитись у наступному році.
У вартість ВХОДИТЬ:
- проїзд комфортабельним автобусом,
- проживання (1 ніч),
- супровід гіда-екскурсовода,
- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах,
- страхування на час подорожі.
У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються:
- вхідні квитки в туристичні об’єкти,
- харчування.
Знижки для дітей:
- Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні –безкоштовно;
- Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру – 100 грн./особа.
Вартість вхідних квитків:
- Державний історико-культурний заповідник “Самчики”: дорослий – 25 грн., студенти, учні, пенсіонери – 20 грн.;
- Державний історико-культурний заповідник “Старокостянтинівський замок”: дорослий – 30 грн., студенти – 25 грн., учні – 20 грн.
Харчування:
Сніданок в 1-й день – можна поснідати вдома або взяти з собою канапки, щоб перекусити під час стоянок.
Обід в 1-й день – відбувається в одному із закладів громадського харчування міста Городок. Орієнтовна вартість обіду 95 грн.
Вечеря в 1-й день – відбувається в готелі. Вартість вечері – 85 грн./особа.
Сніданок в 2-й день – відбувається в готелі. Вартість сніданку – 60 грн./особа.
Обід в 2-й день – відбувається в одному із закладів громадського харчування с. Самчики. Орієнтовна вартість обіду 95 грн.
Івахнівці
Мальовничі Івахновецькі товтри мають статус заповідних територій національного значення, з площею 155 га. Товтри вкриті реліктовими рослинами, які входять до Червоної Книги України, зокрема: сон великий, горицвіт весняний, цибуля подільська та ковила Іоанна. До складу заказника входять товтри: “Бабо”, “Великі камені”, “Соколиха”, “Нiможна”, “Середня”, “Рублиха”, “Коломийка”. Особливої уваги заслуговують «Великі камені», оскільки саме на цій товтрі є відбиток стопи Богоматері. Згідно з переказами, Матір Божа залишила тут слід, йдучи дорогою до Почаєва. Місцеві мешканці розповідають, що хто щиро молився Богоматері, той отримав зцілення від недуг.
Купин
Цікавим об’єктом є найбільший в Хмельницькій обл. рукотворний водоспад Шум, що створений у XVII ст., довжиною 60 метрів. Вода до нього надходить зі старого моста, який місцеві називають «турецьким», падаючи з трьохметрової висоти. Не менш цікавим об’єктом є водяний млин, діючий до 2005 року. На фасаді будівлі є дві дати: 1455 рік – дата будівництва, та 1999 рік – реконструкції.
Сутківці
В цьому подільському селі зберігся шедевр інженерної середньовічної думки – Покровська церква-фортеця (1467р.). Перший поверх храму використовувався як церква, а другий - для оборони від нападників. Крім церкви-воїна в селі є руїни замку Сутківських (XV ст.).
Гвардійське
Давнє містечко “Фельштин” може похвалитися розкішним костелом св. Войцеха (XVIII ст.) та унікальним пунктом геодезичної Дуги Струве “Фельштин” (1816-1855), що внесена до списку світової спадщини ЮНЕСКО!
Самчики
Саме тут можна побачити один з найбільш збережених комплексів України – палацово-парковий ансамбль “Самчики”, окрасою якого є розкішний ампірний палац Чечелів (1785р.), мальовничий ландшафтний парк та льодовня у вигляді китайського павільйону (1814р.). Особливе зацікавлення викликає японський кабінет, в якому збереглися унікальні фрески Михайла Врубеля. На вас чекає вишукана архітектура “Подільського Лувру”!
Старокостянтинів
Найпівденніший форпост Волині зберіг для нас багато цікавинок, найважливіші з яких: замок князів Острозьких (1561-1571р.), оборонна вежа домініканського монастиря (XVI ст.), костел св. Івана Хрестителя (XVІІI ст.), замкова церква (XVI ст.) та набережна з фігурами залізних монстрів.
Антоніни
Назву цьому містечку дала дружина власника - прекрасна Антоніна. Від його колишньої величі до нас дійшли залишки палацово-паркового комплексу Сангушків-Потоцьких. Серед них виділяються чудовий ландшафтний парк (XVIII ст.), мурований манеж (ХІХ ст.), будинок управителя графськими маєтностями (XVIII ст.), три брами з розкішною огорожею та ряд будівель, виконаних у голландському (фахверковому) стилі, які не мають аналогів в Україні.