Від Стрипи до Золотої Липи

Місцями Зборівської битви, принади Залізців, монументи в Калинівці та Годові, Жабиня, Розгадів, Краснопуща монастир

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

Виїзд зі Львова (08:00) – Залізці (замок та храми) – Зборів (екскурсія храмами, музеєм, містом та обід) – Калинівка (братська могила) – Жабиня (церква) – Годів (монумент крилатим гусарам і церква) – Розгадів (музей Романа Купчинського) – Краснопуща (монастир) – Львів (повернення до 22:30).

placesЕкскурсійні об’єкти
Залізці
Визначне у минулому та обділене увагою зараз, мальовниче містечко на березі великого Залозецького ставу приготувало для гостей декілька цікавих пам’яток. Найдавнішою пам’яткою селища є руїни замку (1516р.), який збудували за наказом Мартина Кам’янецького. Фортеця була чотирикутною у плані, але на жа...

Визначне у минулому та обділене увагою зараз, мальовниче містечко на березі великого Залозецького ставу приготувало для гостей декілька цікавих пам’яток. Найдавнішою пам’яткою селища є руїни замку (1516р.), який збудували за наказом Мартина Кам’янецького. Фортеця була чотирикутною у плані, але на жаль через постійні руйнування, особливо козацькі, до наших днів дійшли лише фрагменти північної і східної стіни.

Вражають у містечку також руїни костелу св. Антонія (1547р.), який був збудований у стилі пізньої готики та ренесансу, а у 1730 році перебудовується у бароко. Цікавою є також церква Покрови Пресвятої Богородиці (1730р.), котра колись була костелом монастиря ордену августинців. Слід звернути увагу і на інші цікаві пам’ятки: костел Непорочного Зачаття Діви Марії (XIX ст.), горбатий міст, який веде до каплички святого Антонія та скульптуру святого Роха (1795р.), який охороняв Залізці від епідемій.

Читати більше Сховати текст
Зборів
Визначне місто біля якого 15-16 серпня 1649 року відбулася переможна битва Війська Запорізького під проводом Богдана Хмельницького за підтримки союзників кримського ханства проти війська Речі Посполитої, яким керував король Ян ІІ Казимир. В результаті баталії було укладено Зборівський договір, який...

Визначне місто біля якого 15-16 серпня 1649 року відбулася переможна битва Війська Запорізького під проводом Богдана Хмельницького за підтримки союзників кримського ханства проти війська Речі Посполитої, яким керував король Ян ІІ Казимир. В результаті баталії було укладено Зборівський договір, який легалізував самоврядування запорозьких козаків в межах Речі Посполитої. На пам’ять про полеглих козаків на в’їзді в місто височить козацька могила та пам’ятний знак біля неї. А про славні сторінки нашої історії можна дізнатися у чудовому музеї “Зборівська битва”, окрасою якого є діорама цієї події.

На жаль життя часто не шкодувало місто, але не зважаючи на це тут можна оглянути церкву Новомучеників українського народу (1748-1755рр.), яка колись була костелом св. Анни та бароковий Протокатедральний собор Преображення Ісуса Хреста (1794р.).

Читати більше Сховати текст
Калинівка
Відоме на всю Чехію село, бо саме тут знаходиться братська могила, де поховано 190 чехословацьких воїнів, які воювали на стороні російської царської армії і загинули в бою з австро-угорськими військами. Битва була переможна і доленосна, бо 3500 солдат взяли в полон 4000 австро-угорських воїнів. Вона...

Відоме на всю Чехію село, бо саме тут знаходиться братська могила, де поховано 190 чехословацьких воїнів, які воювали на стороні російської царської армії і загинули в бою з австро-угорськими військами. Битва була переможна і доленосна, бо 3500 солдат взяли в полон 4000 австро-угорських воїнів. Вона призвела до зародження чехословацької армії та один з етапів до створення Чехословаччини, а дата битви 2-го липня 1917 року є Днем чеської армії.

Читати більше Сховати текст
Годів
У цьому селі знаходиться пам’ятник крилатим гусарам, встановлений королем Речі Посполитої Яном ІІІ Собеським на пам’ять про Годівську битву. 11 серпня 1694 року на село напало 40 000 татар, а всього 400 крилатих гусарів разом з місцевими мешканцями успішно відбивали атаки ворогів поки вони не відсту...

У цьому селі знаходиться пам’ятник крилатим гусарам, встановлений королем Речі Посполитої Яном ІІІ Собеським на пам’ять про Годівську битву. 11 серпня 1694 року на село напало 40 000 татар, а всього 400 крилатих гусарів разом з місцевими мешканцями успішно відбивали атаки ворогів поки вони не відступили. Також цікавою для огляду є дерев’яна церква св. Архангела Михаїла (1928р.), збудована в стилі українського модерну архітектором Олександром Лушпинським.

Читати більше Сховати текст
Розгадів
Поселення на річці Золота Липа відоме тим, що тут народився поет, композитор, журналіст, громадський діяч, січовий стрілець Роман Купчинський. У його родинній хаті, в будинку парафіяльного священника, створено музей Романа Купчинського, де розповідають про видатного земляка, автора багатьох відомих...

Поселення на річці Золота Липа відоме тим, що тут народився поет, композитор, журналіст, громадський діяч, січовий стрілець Роман Купчинський. У його родинній хаті, в будинку парафіяльного священника, створено музей Романа Купчинського, де розповідають про видатного земляка, автора багатьох відомих стрілецьких пісень, більшість з яких вже давно стали народними.

Читати більше Сховати текст
Краснопуща
Серед лісів, пагорбів та вдалині від шумних доріг заховався Краснопущанський монастир отців Василіян (ЧСВВ), який був заснований у 1664р. ченцями Варлаамом та Феодосієм. Обитель була одним із релігійних центрів цього краю, йому підпорядковувалися декілька монастирів в околиці, а бібліотека приваблюв...

Серед лісів, пагорбів та вдалині від шумних доріг заховався Краснопущанський монастир отців Василіян (ЧСВВ), який був заснований у 1664р. ченцями Варлаамом та Феодосієм. Обитель була одним із релігійних центрів цього краю, йому підпорядковувалися декілька монастирів в околиці, а бібліотека приваблювала до себе багатьох письменників і науковців. Зараз монастир складається з церкви Різдва Івана Хрестителя (1906р.) та монастирських келій (1786-1796р.) і поступово відроджує свою колишню велич.

Читати більше Сховати текст
Жабиня
У цьому мальовничому і архаїчному селі вже не чути кумкання жаб, але можна побачити оборонну церкву Вознесіння Господнього (1636р.), яка за деякими даними перебудована із невеликого замку.

У цьому мальовничому і архаїчному селі вже не чути кумкання жаб, але можна побачити оборонну церкву Вознесіння Господнього (1636р.), яка за деякими даними перебудована із невеликого замку.

Читати більше Сховати текст
walletФінанси
У вартість туру входить
  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • супровід гіда-екскурсовода;
  • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
  • страхування на час подорожі.
У вартість не входять і додатково оплачуються
  • вхідні квитки в туристичні об’єкти;
  • харчування.
Знижки
  • Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі)
  • Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 60 грн/особа (від загальної вартості туру)
  • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру
ticketsВхідні квитки

Залозецький краєзнавчий музей: добровільна пожертва

Музей “Зборівська битва”: загальний, пенсійний – 8 грн, студенти, учні – 5 грн.

Музей Романа Купчинського у Розгадові: добровільна пожертва

mealХарчування
1-й день
Обід

Відбувається у закладах громадського харчування м. Зборова, вартість 100 грн./особа.

Місця посадки
Львів, готель 'Львів'

Готель "Львів" (м. Львів, пр. В. Чорновола, 7)

faqПитання та відповіді
Загальні питання
Як замовити тур і дізнатись чи є вільні місця на тур?

Можна двома шляхами:

а) подивитися у нас на сайті (біля дат).   

б) дізнатися у менеджера через онлайн-консультацію сайту, Skype, електронною поштою або по телефону (усі контактні телефони є на сторінці "Контакти");

*приклад 

вільних місць немає. 

вільні місця 2-10 осіб.

вільних місць більше 10ти.

Коли оплачувати кошти за вхідні квитки і харчування? Чи всі екскурсії і харчування є обов’язковими?

Вхідні квитки і харчування Ви оплачуєте в автобусі керівнику групи. Екскурсії і харчування не є обов’язковими, Ви обираєте тільки те, що бажаєте.

Чи повернуть мені кошти оплачені за тур у разі відмови від поїздки?

У разі відмови від заброньованого туру просимо завчасно повідомити про це відповідального менеджера по телефону або на електронну пошту.

Умови повернення оплати за анульовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше ніж за 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 85 % вартості;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості;
- від 3 до 2 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості;
- менше ніж за 1 робочий день до початку туру, а також при неявці туриста - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

У Новорічних, Різдвяних та акційних турах умови анулювання можуть відрізнятися від стандартних (з цими умовами можна ознайомитись у Правилах бронювання).

Анулювання турів закордон. 
Правила анулювання турів закордон туристом. 
Умови повернення оплати за скасовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше, ніж за 15 робочих днів до початку туру - повертаємо 100 % вартості туру або переносимо 100% на іншу дату чи тур;
- від 14 до 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості туру;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості туру;
- менше, ніж за 3 робочих дні до початку туру, а також при неявці - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

Ми забронювали тур, оплатили, але так і не отримали на пошту інформаційного листа. У чому справа?

Інфо-лист з контактами керівника групи, адресою місця виїзду та іншою інформацією про тур надсилається на електронні пошти туристів та турагентів не пізніше ніж за 2-3 календарні дні до виїзду (залежно від тривалості туру). Тому якщо до виїзду залишилось 4 і більше днів, то можливо ми ще не встигли надіслати інфо-лист. Також крім папки «Вхідні», наші листи можуть потрапляти у папку «СПАМ». Тому перевірте, будь ласка, цю папку. У випадку, якщо інформаційного листа немає і там, просимо зконтактуватись з нами по телефону. Можливо, у нас неправильно зазначена Ваша електронна адреса.

Чи можна вибрати собі місця у автобусі або дізнатись які у нас місця ?

Місця в автобусі бронюються згідно запису. Чим швидше Ви забронюєтесь, тим ближче до переду автобуса зможете сісти.

Де ми будемо проживати?

Умови проживання залежать від обраного Вами туру. Усі деталі щодо поселення, чітко розписані у інформаційних листах.

Чи відбувається підселення у номер, якщо я їду у тур сам/а? Чи можна за додаткову оплату жити одному/одній у номері ?

Проживання під час мандрівки відбувається у 2- і 3-місних номерах. Якщо Ви подорожуєте наодинці, то Вас можуть поселити з кимось із туристів (підселення не відбувається до туристів протилежної статі). Також Ви можете проживати самі в окремому номері за додаткову оплату (ціну уточнювати в менеджера цього туру).

Що потрібно мати з собою під час мандрівки ?

З собою у мандрівку ми рекомендуємо брати посвідчення особи (паспорт, водійські права, свідоцтво про народження тощо). Усі інші деталі стосовно того, що потрібно мати з собою ми зазначаємо у інформаційних листах.

Чи можна придбати квиток на поїзд о 08:05, якщо виїзд туру о 08:00 або на поїзд о 23:28, якщо повернення з туру о 23:30?

Не рекомендуємо так робити. Виїзд відбувається за розкладом, оскільки тури мають насичену екскурсійну програму, для повноцінного виконання якої ми маємо дотримуватись наперед визначених часових меж. Тому радимо при купівлі квитків на поїзд (або автобус чи літак) обов'язково враховувати запас часу, який буде необхідний, щоб дістатись з вокзалу до місця збору групи та у зворотному напрямку після завершення туру. Також нагадуємо, що ми не гарантуємо швидше повернення, аніж зазначено в описі туру на сайті та не несемо відповідальності за придбання квитків на поїзд чи інший вид транспорту, у яких час відбуття або прибуття не збігається з часовими межами туру.

Чи можна у Вас замовити подарунковий сертифікат?

Так, звичайно. У нас є 2 види сертифікатів: на конкретну суму і на певний тур. Замовити їх Ви можете за офісним телефоном або безпосередньо у нас в офісі. Також замовлення можна зробити онлайн на сторінці "Подарунковий сертифікат". Після он-лайн замовлення менеджер зконтактується з Вами і уточнить деталі замовлення. Сертифікат можемо відправити службою доставки (переважно «Новою поштою») у будь-який куточок України. Бланк сертифікату є безкоштовним, оплачується лише вартість обраних послуг.

Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Якщо я забронював/ла тур на сайті, скільки часу чекати на відповідь менеджера?

Надання відповіді про наявність вільних місць та підтвердження бронювання здійснюється упродовж 1 робочого дня з моменту подання запиту (крім суботи та неділі, а також державних вихідних).

Як здійснити оплату?

Оплатити замовлення можна в нашому офісі за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 34 або банківським переказом (банківські реквізити надсилаємо за вимогою). Замовлення потрібно оплатити упродовж 3 робочих днів від моменту підтвердження (у випадку замовлення пізніше ніж за 3 дні до виїзду термін оплати узгоджується окремо).При оплаті на банківський рахунок потрібно упродовж 4 робочих годин повідомити електронною поштою відповідального менеджера про проведену оплату, вказавши при цьому назву та дати туру, прізвища замовників, суму та час оплати.

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (0)
Розгорнути все
Згорнути все

Від Стрипи до Золотої Липи