Від Стрипи до Золотої Липи

Місцями Зборівської битви, принади Залізців, монументи в Калинівці та Годові, Жабиня, Розгадів, Краснопуща монастир

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

Виїзд зі Львова (08:00) – Залізці (замок та храми) – Зборів (екскурсія храмами, музеєм, містом та обід) – Калинівка (братська могила) – Жабиня (церква) – Годів (монумент крилатим гусарам і церква) – Розгадів (музей Романа Купчинського) – Краснопуща (монастир) – Львів (повернення до 22:30).

Місця посадки
Львів, готель 'Львів'

Готель "Львів" (м. Львів, пр. В. Чорновола, 7)

placesЕкскурсійні об’єкти
Залізці
Визначне у минулому та обділене увагою зараз, мальовниче містечко на березі великого Залозецького ставу приготувало для гостей декілька цікавих пам’яток. Найдавнішою пам’яткою селища є руїни замку (1516р.), який збудували за наказом Мартина Кам’янецького. Фортеця була чотирикутною у плані, але на жа...

Визначне у минулому та обділене увагою зараз, мальовниче містечко на березі великого Залозецького ставу приготувало для гостей декілька цікавих пам’яток. Найдавнішою пам’яткою селища є руїни замку (1516р.), який збудували за наказом Мартина Кам’янецького. Фортеця була чотирикутною у плані, але на жаль через постійні руйнування, особливо козацькі, до наших днів дійшли лише фрагменти північної і східної стіни.

Вражають у містечку також руїни костелу св. Антонія (1547р.), який був збудований у стилі пізньої готики та ренесансу, а у 1730 році перебудовується у бароко. Цікавою є також церква Покрови Пресвятої Богородиці (1730р.), котра колись була костелом монастиря ордену августинців. Слід звернути увагу і на інші цікаві пам’ятки: костел Непорочного Зачаття Діви Марії (XIX ст.), горбатий міст, який веде до каплички святого Антонія та скульптуру святого Роха (1795р.), який охороняв Залізці від епідемій.

Читати більше Сховати текст
Зборів
Визначне місто біля якого 15-16 серпня 1649 року відбулася переможна битва Війська Запорізького під проводом Богдана Хмельницького за підтримки союзників кримського ханства проти війська Речі Посполитої, яким керував король Ян ІІ Казимир. В результаті баталії було укладено Зборівський договір, який...

Визначне місто біля якого 15-16 серпня 1649 року відбулася переможна битва Війська Запорізького під проводом Богдана Хмельницького за підтримки союзників кримського ханства проти війська Речі Посполитої, яким керував король Ян ІІ Казимир. В результаті баталії було укладено Зборівський договір, який легалізував самоврядування запорозьких козаків в межах Речі Посполитої. На пам’ять про полеглих козаків на в’їзді в місто височить козацька могила та пам’ятний знак біля неї. А про славні сторінки нашої історії можна дізнатися у чудовому музеї “Зборівська битва”, окрасою якого є діорама цієї події.

На жаль життя часто не шкодувало місто, але не зважаючи на це тут можна оглянути церкву Новомучеників українського народу (1748-1755рр.), яка колись була костелом св. Анни та бароковий Протокатедральний собор Преображення Ісуса Хреста (1794р.).

Читати більше Сховати текст
Калинівка
Відоме на всю Чехію село, бо саме тут знаходиться братська могила, де поховано 190 чехословацьких воїнів, які воювали на стороні російської царської армії і загинули в бою з австро-угорськими військами. Битва була переможна і доленосна, бо 3500 солдат взяли в полон 4000 австро-угорських воїнів. Вона...

Відоме на всю Чехію село, бо саме тут знаходиться братська могила, де поховано 190 чехословацьких воїнів, які воювали на стороні російської царської армії і загинули в бою з австро-угорськими військами. Битва була переможна і доленосна, бо 3500 солдат взяли в полон 4000 австро-угорських воїнів. Вона призвела до зародження чехословацької армії та один з етапів до створення Чехословаччини, а дата битви 2-го липня 1917 року є Днем чеської армії.

Читати більше Сховати текст
Годів
У цьому селі знаходиться пам’ятник крилатим гусарам, встановлений королем Речі Посполитої Яном ІІІ Собеським на пам’ять про Годівську битву. 11 серпня 1694 року на село напало 40 000 татар, а всього 400 крилатих гусарів разом з місцевими мешканцями успішно відбивали атаки ворогів поки вони не відсту...

У цьому селі знаходиться пам’ятник крилатим гусарам, встановлений королем Речі Посполитої Яном ІІІ Собеським на пам’ять про Годівську битву. 11 серпня 1694 року на село напало 40 000 татар, а всього 400 крилатих гусарів разом з місцевими мешканцями успішно відбивали атаки ворогів поки вони не відступили. Також цікавою для огляду є дерев’яна церква св. Архангела Михаїла (1928р.), збудована в стилі українського модерну архітектором Олександром Лушпинським.

Читати більше Сховати текст
Розгадів
Поселення на річці Золота Липа відоме тим, що тут народився поет, композитор, журналіст, громадський діяч, січовий стрілець Роман Купчинський. У його родинній хаті, в будинку парафіяльного священника, створено музей Романа Купчинського, де розповідають про видатного земляка, автора багатьох відомих...

Поселення на річці Золота Липа відоме тим, що тут народився поет, композитор, журналіст, громадський діяч, січовий стрілець Роман Купчинський. У його родинній хаті, в будинку парафіяльного священника, створено музей Романа Купчинського, де розповідають про видатного земляка, автора багатьох відомих стрілецьких пісень, більшість з яких вже давно стали народними.

Читати більше Сховати текст
Краснопуща
Серед лісів, пагорбів та вдалині від шумних доріг заховався Краснопущанський монастир отців Василіян (ЧСВВ), який був заснований у 1664р. ченцями Варлаамом та Феодосієм. Обитель була одним із релігійних центрів цього краю, йому підпорядковувалися декілька монастирів в околиці, а бібліотека приваблюв...

Серед лісів, пагорбів та вдалині від шумних доріг заховався Краснопущанський монастир отців Василіян (ЧСВВ), який був заснований у 1664р. ченцями Варлаамом та Феодосієм. Обитель була одним із релігійних центрів цього краю, йому підпорядковувалися декілька монастирів в околиці, а бібліотека приваблювала до себе багатьох письменників і науковців. Зараз монастир складається з церкви Різдва Івана Хрестителя (1906р.) та монастирських келій (1786-1796р.) і поступово відроджує свою колишню велич.

Читати більше Сховати текст
Жабиня
У цьому мальовничому і архаїчному селі вже не чути кумкання жаб, але можна побачити оборонну церкву Вознесіння Господнього (1636р.), яка за деякими даними перебудована із невеликого замку.

У цьому мальовничому і архаїчному селі вже не чути кумкання жаб, але можна побачити оборонну церкву Вознесіння Господнього (1636р.), яка за деякими даними перебудована із невеликого замку.

Читати більше Сховати текст
walletФінанси
У вартість туру входить
  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • супровід гіда-екскурсовода;
  • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
  • страхування на час подорожі.
У вартість не входять і додатково оплачуються
  • вхідні квитки в туристичні об’єкти;
  • харчування.
Знижки
  • Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі)
  • Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 50 грн/особа (від загальної вартості туру)
  • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру
ticketsВхідні квитки

Залозецький краєзнавчий музей: добровільна пожертва

Музей “Зборівська битва”: загальний, пенсійний – 8 грн, студенти, учні – 5 грн.

Музей Романа Купчинського у Розгадові: добровільна пожертва

mealХарчування
1-й день
Обід

Відбувається у закладах громадського харчування м. Зборова, вартість 100 грн./особа.

faqПитання та відповіді
Загальні питання
Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (0)
Розгорнути все
Згорнути все

Від Стрипи до Золотої Липи