Від Озерної до Крушельницької

Мальовничі Медобори, Озерна, музей Я.Стецька, Біла, палац у Плотичій, Старий Збараж, храми Збаража і Залужжя

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

Виїзд зі Львова (08:00) – Озерна (огляд храмів) – Великий Глибочок (музей) – Плотича (палац і парк) – Збараж (обід, екскурсія містом і храмами) – Старий Збараж (залишки старого замку та панорами із замкової гори) – Залужжя (огляд церкви) – Біла (могила А. Крушельницького і музей) – Львів (повернення до 22:30).

Увага! В рамках цієї мандрівки не відвідується Збаразький замок, це можна зробити під час екскурсії "Збараж, Тернопіль, Вишнівець".

Місця посадки
Львів, готель 'Львів'

Готель "Львів" (м. Львів, пр. В. Чорновола, 7)

placesЕкскурсійні об’єкти
Озерна
Велике село, яке відоме серед усіх мандрівників своїм кафе-ресторацією “Зупинка”, але, на жаль, мало хто знає, що в місцевій церкві св. Трійці (1893р.) є церковна поліхромія в українському візантійському стилі, виконана видатними художниками Павлом Ковжуном та Михайлом Осінчуком у 1920-х роках. Окрі...

Велике село, яке відоме серед усіх мандрівників своїм кафе-ресторацією “Зупинка”, але, на жаль, мало хто знає, що в місцевій церкві св. Трійці (1893р.) є церковна поліхромія в українському візантійському стилі, виконана видатними художниками Павлом Ковжуном та Михайлом Осінчуком у 1920-х роках. Окрім високоякісного українського модерну, цінителів прекрасного може також зацікавити давній іконостас храму, та костел св. Йосипа (1864р.).

Читати більше Сховати текст
Великий Глибочок
Тут провів значну частину своїх дитячих та юнацьких літ голова ОУН(б), керівник Антибільшовицького блогу народів, прем’єр Українського Державного Правління Ярослав Стецько. У колишньому парафіяльному будинку (1773р.) вдячні нащадки створили історико-меморіальний музей визначної української родини Яр...

Тут провів значну частину своїх дитячих та юнацьких літ голова ОУН(б), керівник Антибільшовицького блогу народів, прем’єр Українського Державного Правління Ярослав Стецько. У колишньому парафіяльному будинку (1773р.) вдячні нащадки створили історико-меморіальний музей визначної української родини Ярослава та Слави Стецьків. Окрасою закладу є сорочка, що її вишила дружина Ярослава голова Конгресу українських націоналістів Слава Стецько у Мюнхені в 1944р.

Читати більше Сховати текст
Плотича
Окрасою цього мальовничого подільського села на річці Серет є палац графів Коритовських (1720р.), який був перебудований у класицистичному стилі на початку ХІХ ст. Оточує споруду парк, який є пам’яткою садово-паркового мистецтва, площею понад 10 гектарів і в ньому ростуть біля 30 видів дерев та чага...

Окрасою цього мальовничого подільського села на річці Серет є палац графів Коритовських (1720р.), який був перебудований у класицистичному стилі на початку ХІХ ст. Оточує споруду парк, який є пам’яткою садово-паркового мистецтва, площею понад 10 гектарів і в ньому ростуть біля 30 видів дерев та чагарників.

Читати більше Сховати текст
Збараж
Окрім відомого замку, місто також має багато цікавих памʼяток, які можуть зацікавити вибагливих туристів. Однозначно найвеличнішим є тринавний бароковий костел святого Антонія і святого Юрія (1627-1775р.) монастиря бернардинців. Не можна оминути і барокову церкву Успіння Пресвятої Богородиці (1755-1...

Окрім відомого замку, місто також має багато цікавих памʼяток, які можуть зацікавити вибагливих туристів. Однозначно найвеличнішим є тринавний бароковий костел святого Антонія і святого Юрія (1627-1775р.) монастиря бернардинців. Не можна оминути і барокову церкву Успіння Пресвятої Богородиці (1755-1758рр.), яка колись була костелом тринітарського монастиря, Цікавими в архітектурному плані є барокова хрестоподібна церква Воскресіння (1764р.), синагога (1537 р.) та старі кам'яниці в районі площі Ринок.

Читати більше Сховати текст
Старий Збараж
Це надзвичайно красиве поселення відоме ще з 1211 року, бо саме тут на Замковій або Княжій горі було споруджено перший збаразький замок (ХІІІ-ХVIст.). Про фортецю нагадують лише пам’ятний камінь, частина фундаменту та сліди оборонних валів, але особливо вражають фантастичні панорами, які відкривають...

Це надзвичайно красиве поселення відоме ще з 1211 року, бо саме тут на Замковій або Княжій горі було споруджено перший збаразький замок (ХІІІ-ХVIст.). Про фортецю нагадують лише пам’ятний камінь, частина фундаменту та сліди оборонних валів, але особливо вражають фантастичні панорами, які відкриваються із Замкової гори. Поселення розташоване серед Товтрових гряд (Медоборів), де річка Гнізна зробила красивий пейзаж, який однозначно можна вважати одним із найрозкішніших на Галичині.

Читати більше Сховати текст
Залужжя
Одне з наймальовничіших сіл на Тернопільщині, розташоване серед духмяних пагорбів Медоборів, зберегло до наших днів перлину українського сакрального будівництва церкву Преображення Господнього (1600р.), яка є оборонною та збудована у ренесансному стилі на місці старовинного монастиря.

Одне з наймальовничіших сіл на Тернопільщині, розташоване серед духмяних пагорбів Медоборів, зберегло до наших днів перлину українського сакрального будівництва церкву Преображення Господнього (1600р.), яка є оборонною та збудована у ренесансному стилі на місці старовинного монастиря.

Читати більше Сховати текст
Біла
На березі річки Серет у подільському селі Біла пройшли дитячі роки всесвітньовідомої оперної співачки Соломії Крушельницької, де її батько Амвросій був священником. У будинку де проживала видатна родина, зараз Меморіальний музей С.Крушельницької, а на місцевому цвинтарі можна оглянути високохудожній...

На березі річки Серет у подільському селі Біла пройшли дитячі роки всесвітньовідомої оперної співачки Соломії Крушельницької, де її батько Амвросій був священником. У будинку де проживала видатна родина, зараз Меморіальний музей С.Крушельницької, а на місцевому цвинтарі можна оглянути високохудожній пам’ятник із білого мармуру на могилі батька, який вдячна дочка замовила і привезла із Флоренції.

Читати більше Сховати текст
schedule Розклад
walletФінанси
У вартість туру входить
  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • супровід гіда-екскурсовода;
  • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
  • страхування на час подорожі.
У вартість не входять і додатково оплачуються
  • вхідні квитки в туристичні об’єкти;
  • харчування.
Знижки
  • Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі)
  • Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 50 грн/особа (від загальної вартості туру)
  • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру
ticketsВхідні квитки

Музей Ярослава Стецька у Великому Глибочку: добровільна пожертва

Музей С. Крушельницької: загальний – 15 грн, пенсійний, студенти, учні – 10 грн

calculator Калькулятор туру
faqПитання та відповіді
Загальні питання
Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (0)
Розгорнути все
Згорнути все