Від Озерної до Крушельницької

Мальовничі Медобори, Озерна, музей Я.Стецька, Біла, палац у Плотичій, Старий Збараж, храми Збаража і Залужжя

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

Виїзд зі Львова (08:00) – Озерна (огляд храмів) – Великий Глибочок (музей) – Плотича (палац і парк) – Збараж (обід, екскурсія містом і храмами) – Старий Збараж (залишки старого замку та панорами із замкової гори) – Залужжя (огляд церкви) – Біла (могила А. Крушельницького і музей) – Львів (повернення до 22:30).

Увага! В рамках цієї мандрівки не відвідується Збаразький замок, це можна зробити під час екскурсії "Збараж, Тернопіль, Вишнівець".

Місця посадки
Львів, готель 'Львів'

Готель "Львів" (м. Львів, пр. В. Чорновола, 7)

placesЕкскурсійні об’єкти
Озерна
Велике село, яке відоме серед усіх мандрівників своїм кафе-ресторацією “Зупинка”, але, на жаль, мало хто знає, що в місцевій церкві св. Трійці (1893р.) є церковна поліхромія в українському візантійському стилі, виконана видатними художниками Павлом Ковжуном та Михайлом Осінчуком у 1920-х роках. Окрі...

Велике село, яке відоме серед усіх мандрівників своїм кафе-ресторацією “Зупинка”, але, на жаль, мало хто знає, що в місцевій церкві св. Трійці (1893р.) є церковна поліхромія в українському візантійському стилі, виконана видатними художниками Павлом Ковжуном та Михайлом Осінчуком у 1920-х роках. Окрім високоякісного українського модерну, цінителів прекрасного може також зацікавити давній іконостас храму, та костел св. Йосипа (1864р.).

Читати більше Сховати текст
Великий Глибочок
Тут провів значну частину своїх дитячих та юнацьких літ голова ОУН(б), керівник Антибільшовицького блогу народів, прем’єр Українського Державного Правління Ярослав Стецько. У колишньому парафіяльному будинку (1773р.) вдячні нащадки створили історико-меморіальний музей визначної української родини Яр...

Тут провів значну частину своїх дитячих та юнацьких літ голова ОУН(б), керівник Антибільшовицького блогу народів, прем’єр Українського Державного Правління Ярослав Стецько. У колишньому парафіяльному будинку (1773р.) вдячні нащадки створили історико-меморіальний музей визначної української родини Ярослава та Слави Стецьків. Окрасою закладу є сорочка, що її вишила дружина Ярослава голова Конгресу українських націоналістів Слава Стецько у Мюнхені в 1944р.

Читати більше Сховати текст
Плотича
Окрасою цього мальовничого подільського села на річці Серет є палац графів Коритовських (1720р.), який був перебудований у класицистичному стилі на початку ХІХ ст. Оточує споруду парк, який є пам’яткою садово-паркового мистецтва, площею понад 10 гектарів і в ньому ростуть біля 30 видів дерев та чага...

Окрасою цього мальовничого подільського села на річці Серет є палац графів Коритовських (1720р.), який був перебудований у класицистичному стилі на початку ХІХ ст. Оточує споруду парк, який є пам’яткою садово-паркового мистецтва, площею понад 10 гектарів і в ньому ростуть біля 30 видів дерев та чагарників.

Читати більше Сховати текст
Збараж
Окрім відомого замку, місто також має багато цікавих памʼяток, які можуть зацікавити вибагливих туристів. Однозначно найвеличнішим є тринавний бароковий костел святого Антонія і святого Юрія (1627-1775р.) монастиря бернардинців. Не можна оминути і барокову церкву Успіння Пресвятої Богородиці (1755-1...

Окрім відомого замку, місто також має багато цікавих памʼяток, які можуть зацікавити вибагливих туристів. Однозначно найвеличнішим є тринавний бароковий костел святого Антонія і святого Юрія (1627-1775р.) монастиря бернардинців. Не можна оминути і барокову церкву Успіння Пресвятої Богородиці (1755-1758рр.), яка колись була костелом тринітарського монастиря, Цікавими в архітектурному плані є барокова хрестоподібна церква Воскресіння (1764р.), синагога (1537 р.) та старі кам'яниці в районі площі Ринок.

Читати більше Сховати текст
Старий Збараж
Це надзвичайно красиве поселення відоме ще з 1211 року, бо саме тут на Замковій або Княжій горі було споруджено перший збаразький замок (ХІІІ-ХVIст.). Про фортецю нагадують лише пам’ятний камінь, частина фундаменту та сліди оборонних валів, але особливо вражають фантастичні панорами, які відкривають...

Це надзвичайно красиве поселення відоме ще з 1211 року, бо саме тут на Замковій або Княжій горі було споруджено перший збаразький замок (ХІІІ-ХVIст.). Про фортецю нагадують лише пам’ятний камінь, частина фундаменту та сліди оборонних валів, але особливо вражають фантастичні панорами, які відкриваються із Замкової гори. Поселення розташоване серед Товтрових гряд (Медоборів), де річка Гнізна зробила красивий пейзаж, який однозначно можна вважати одним із найрозкішніших на Галичині.

Читати більше Сховати текст
Залужжя
Одне з наймальовничіших сіл на Тернопільщині, розташоване серед духмяних пагорбів Медоборів, зберегло до наших днів перлину українського сакрального будівництва церкву Преображення Господнього (1600р.), яка є оборонною та збудована у ренесансному стилі на місці старовинного монастиря.

Одне з наймальовничіших сіл на Тернопільщині, розташоване серед духмяних пагорбів Медоборів, зберегло до наших днів перлину українського сакрального будівництва церкву Преображення Господнього (1600р.), яка є оборонною та збудована у ренесансному стилі на місці старовинного монастиря.

Читати більше Сховати текст
Біла
На березі річки Серет у подільському селі Біла пройшли дитячі роки всесвітньовідомої оперної співачки Соломії Крушельницької, де її батько Амвросій був священником. У будинку де проживала видатна родина, зараз Меморіальний музей С.Крушельницької, а на місцевому цвинтарі можна оглянути високохудожній...

На березі річки Серет у подільському селі Біла пройшли дитячі роки всесвітньовідомої оперної співачки Соломії Крушельницької, де її батько Амвросій був священником. У будинку де проживала видатна родина, зараз Меморіальний музей С.Крушельницької, а на місцевому цвинтарі можна оглянути високохудожній пам’ятник із білого мармуру на могилі батька, який вдячна дочка замовила і привезла із Флоренції.

Читати більше Сховати текст
walletФінанси
У вартість туру входить
  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • супровід гіда-екскурсовода;
  • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
  • страхування на час подорожі.
У вартість не входять і додатково оплачуються
  • вхідні квитки в туристичні об’єкти;
  • харчування.
Знижки
  • Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі)
  • Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 60 грн/особа (від загальної вартості туру)
  • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру
ticketsВхідні квитки

Музей Ярослава Стецька у Великому Глибочку: добровільна пожертва

Музей С. Крушельницької: загальний – 15 грн, пенсійний, студенти, учні – 10 грн

mealХарчування
1-й день
Сніданок

Сніданок відбувається під час стоянки автобуса в кафе “Слава” в с. Озерна (кожен замовляє приватно, дешево і смачно).

Обід

Обід відбувається в закладах громадського харчування м. Збараж. Вартість 125 грн./особа.

faqПитання та відповіді
Загальні питання
Як замовити тур і дізнатись чи є вільні місця на тур?

Можна двома шляхами:

а) подивитися у нас на сайті (біля дат).   

б) дізнатися у менеджера через онлайн-консультацію сайту, Skype, електронною поштою або по телефону (усі контактні телефони є на сторінці "Контакти");

*приклад 

вільних місць немає. 

вільні місця 2-10 осіб.

вільних місць більше 10ти.

Коли оплачувати кошти за вхідні квитки і харчування? Чи всі екскурсії і харчування є обов’язковими?

Вхідні квитки і харчування Ви оплачуєте в автобусі керівнику групи. Екскурсії і харчування не є обов’язковими, Ви обираєте тільки те, що бажаєте.

Чи повернуть мені кошти оплачені за тур у разі відмови від поїздки?

У разі відмови від заброньованого туру просимо завчасно повідомити про це відповідального менеджера по телефону або на електронну пошту.

Умови повернення оплати за анульовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше ніж за 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 85 % вартості;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості;
- від 3 до 2 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості;
- менше ніж за 1 робочий день до початку туру, а також при неявці туриста - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

У Новорічних, Різдвяних та акційних турах умови анулювання можуть відрізнятися від стандартних (з цими умовами можна ознайомитись у Правилах бронювання).

Анулювання турів закордон. 
Правила анулювання турів закордон туристом. 
Умови повернення оплати за скасовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше, ніж за 15 робочих днів до початку туру - повертаємо 100 % вартості туру або переносимо 100% на іншу дату чи тур;
- від 14 до 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості туру;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості туру;
- менше, ніж за 3 робочих дні до початку туру, а також при неявці - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

Ми забронювали тур, оплатили, але так і не отримали на пошту інформаційного листа. У чому справа?

Інфо-лист з контактами керівника групи, адресою місця виїзду та іншою інформацією про тур надсилається на електронні пошти туристів та турагентів не пізніше ніж за 2-3 календарні дні до виїзду (залежно від тривалості туру). Тому якщо до виїзду залишилось 4 і більше днів, то можливо ми ще не встигли надіслати інфо-лист. Також крім папки «Вхідні», наші листи можуть потрапляти у папку «СПАМ». Тому перевірте, будь ласка, цю папку. У випадку, якщо інформаційного листа немає і там, просимо зконтактуватись з нами по телефону. Можливо, у нас неправильно зазначена Ваша електронна адреса.

Чи можна вибрати собі місця у автобусі або дізнатись які у нас місця ?

Місця в автобусі бронюються згідно запису. Чим швидше Ви забронюєтесь, тим ближче до переду автобуса зможете сісти.

Де ми будемо проживати?

Умови проживання залежать від обраного Вами туру. Усі деталі щодо поселення, чітко розписані у інформаційних листах.

Чи відбувається підселення у номер, якщо я їду у тур сам/а? Чи можна за додаткову оплату жити одному/одній у номері ?

Проживання під час мандрівки відбувається у 2- і 3-місних номерах. Якщо Ви подорожуєте наодинці, то Вас можуть поселити з кимось із туристів (підселення не відбувається до туристів протилежної статі). Також Ви можете проживати самі в окремому номері за додаткову оплату (ціну уточнювати в менеджера цього туру).

Що потрібно мати з собою під час мандрівки ?

З собою у мандрівку ми рекомендуємо брати посвідчення особи (паспорт, водійські права, свідоцтво про народження тощо). Усі інші деталі стосовно того, що потрібно мати з собою ми зазначаємо у інформаційних листах.

Чи можна придбати квиток на поїзд о 08:05, якщо виїзд туру о 08:00 або на поїзд о 23:28, якщо повернення з туру о 23:30?

Не рекомендуємо так робити. Виїзд відбувається за розкладом, оскільки тури мають насичену екскурсійну програму, для повноцінного виконання якої ми маємо дотримуватись наперед визначених часових меж. Тому радимо при купівлі квитків на поїзд (або автобус чи літак) обов'язково враховувати запас часу, який буде необхідний, щоб дістатись з вокзалу до місця збору групи та у зворотному напрямку після завершення туру. Також нагадуємо, що ми не гарантуємо швидше повернення, аніж зазначено в описі туру на сайті та не несемо відповідальності за придбання квитків на поїзд чи інший вид транспорту, у яких час відбуття або прибуття не збігається з часовими межами туру.

Чи можна у Вас замовити подарунковий сертифікат?

Так, звичайно. У нас є 2 види сертифікатів: на конкретну суму і на певний тур. Замовити їх Ви можете за офісним телефоном або безпосередньо у нас в офісі. Також замовлення можна зробити онлайн на сторінці "Подарунковий сертифікат". Після он-лайн замовлення менеджер зконтактується з Вами і уточнить деталі замовлення. Сертифікат можемо відправити службою доставки (переважно «Новою поштою») у будь-який куточок України. Бланк сертифікату є безкоштовним, оплачується лише вартість обраних послуг.

Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Якщо я забронював/ла тур на сайті, скільки часу чекати на відповідь менеджера?

Надання відповіді про наявність вільних місць та підтвердження бронювання здійснюється упродовж 1 робочого дня з моменту подання запиту (крім суботи та неділі, а також державних вихідних).

Як здійснити оплату?

Оплатити замовлення можна в нашому офісі за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 34 або банківським переказом (банківські реквізити надсилаємо за вимогою). Замовлення потрібно оплатити упродовж 3 робочих днів від моменту підтвердження (у випадку замовлення пізніше ніж за 3 дні до виїзду термін оплати узгоджується окремо).При оплаті на банківський рахунок потрібно упродовж 4 робочих годин повідомити електронною поштою відповідального менеджера про проведену оплату, вказавши при цьому назву та дати туру, прізвища замовників, суму та час оплати.

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (0)
Розгорнути все
Згорнути все

Від Озерної до Крушельницької