У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.
-
Фото
-
Мапа



















Мальовничі Медобори, Озерна, музей Я.Стецька, Біла, палац у Плотичій, Старий Збараж, храми Збаража і Залужжя

Виїзд зі Львова (08:00) – Озерна (огляд храмів) – Великий Глибочок (музей) – Плотича (палац і парк) – Збараж (обід, екскурсія містом і храмами) – Старий Збараж (залишки старого замку та панорами із замкової гори) – Залужжя (огляд церкви) – Біла (могила А. Крушельницького і музей) – Львів (повернення до 22:30).
Увага! В рамках цієї мандрівки не відвідується Збаразький замок, це можна зробити під час екскурсії "Збараж, Тернопіль, Вишнівець".
Готель "Львів" (м. Львів, пр. В. Чорновола, 7)

Велике село, яке відоме серед усіх мандрівників своїм кафе-ресторацією “Зупинка”, але, на жаль, мало хто знає, що в місцевій церкві св. Трійці (1893р.) є церковна поліхромія в українському візантійському стилі, виконана видатними художниками Павлом Ковжуном та Михайлом Осінчуком у 1920-х роках. Окрім високоякісного українського модерну, цінителів прекрасного може також зацікавити давній іконостас храму, та костел св. Йосипа (1864р.).
Тут провів значну частину своїх дитячих та юнацьких літ голова ОУН(б), керівник Антибільшовицького блогу народів, прем’єр Українського Державного Правління Ярослав Стецько. У колишньому парафіяльному будинку (1773р.) вдячні нащадки створили історико-меморіальний музей визначної української родини Ярослава та Слави Стецьків. Окрасою закладу є сорочка, що її вишила дружина Ярослава голова Конгресу українських націоналістів Слава Стецько у Мюнхені в 1944р.
Окрасою цього мальовничого подільського села на річці Серет є палац графів Коритовських (1720р.), який був перебудований у класицистичному стилі на початку ХІХ ст. Оточує споруду парк, який є пам’яткою садово-паркового мистецтва, площею понад 10 гектарів і в ньому ростуть біля 30 видів дерев та чагарників.
Окрім відомого замку, місто також має багато цікавих памʼяток, які можуть зацікавити вибагливих туристів. Однозначно найвеличнішим є тринавний бароковий костел святого Антонія і святого Юрія (1627-1775р.) монастиря бернардинців. Не можна оминути і барокову церкву Успіння Пресвятої Богородиці (1755-1758рр.), яка колись була костелом тринітарського монастиря, Цікавими в архітектурному плані є барокова хрестоподібна церква Воскресіння (1764р.), синагога (1537 р.) та старі кам'яниці в районі площі Ринок.
Це надзвичайно красиве поселення відоме ще з 1211 року, бо саме тут на Замковій або Княжій горі було споруджено перший збаразький замок (ХІІІ-ХVIст.). Про фортецю нагадують лише пам’ятний камінь, частина фундаменту та сліди оборонних валів, але особливо вражають фантастичні панорами, які відкриваються із Замкової гори. Поселення розташоване серед Товтрових гряд (Медоборів), де річка Гнізна зробила красивий пейзаж, який однозначно можна вважати одним із найрозкішніших на Галичині.
Одне з наймальовничіших сіл на Тернопільщині, розташоване серед духмяних пагорбів Медоборів, зберегло до наших днів перлину українського сакрального будівництва церкву Преображення Господнього (1600р.), яка є оборонною та збудована у ренесансному стилі на місці старовинного монастиря.
На березі річки Серет у подільському селі Біла пройшли дитячі роки всесвітньовідомої оперної співачки Соломії Крушельницької, де її батько Амвросій був священником. У будинку де проживала видатна родина, зараз Меморіальний музей С.Крушельницької, а на місцевому цвинтарі можна оглянути високохудожній пам’ятник із білого мармуру на могилі батька, який вдячна дочка замовила і привезла із Флоренції.


- проїзд комфортабельним автобусом;
- супровід гіда-екскурсовода;
- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
- страхування на час подорожі.
- вхідні квитки в туристичні об’єкти;
- харчування.
- Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі)
- Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 50 грн/особа (від загальної вартості туру)
- Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру

Музей Ярослава Стецька у Великому Глибочку: добровільна пожертва
Музей С. Крушельницької: загальний – 15 грн, пенсійний, студенти, учні – 10 грн


Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).
Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

