Wycieczki indywidualne do Ukrainy


Ціна: від 0 до 0грн

  • Галерея
  • Список
  • Календар
Доступно 0 турів
Показати ще 12
Доступно 0 турів
Показати ще 12
10+ місць 2 — 10 місць Немає місць Вигляд

Ви бувалий, досвідчений турист, якого важко здивувати? Вас не цікавлять стандартні екскурсійні програми і масові тури? Хочете побачити щось нове і нетипове? Тоді Вам потрібний індивідуальний тур!

У кожного з нас свої інтереси та вподобання: одних цікавить екстрим, іншим до вподоби релакс. «Відвідай» має досвід роботи в різних напрямах відпочинку. Наша команда, у складі якої досвідчені спеціалісти туристичного бізнесу, докладе максимум зусиль, щоб задовольнити побажання і очікування навіть найвибагливіших туристів.

Туроператор «Відвідай» пропонує розробку найрізноманітніших індивідуальних екскурсійних та відпочинкових програм, які максимально врахують усі ваші побажання, графік, вимоги щодо проживання і харчування, насиченості подіями і розвагами маршруту тощо.

Також ми можемо допомогти вам з бронюванням квитків, організувати трансфер, зарезервувати номер в готелі – стати для Вас надійним партнером при організації індивідуального туру. Ми цінуємо кожного нашого туриста і зробимо все можливе, щоб кожна поїздка з нами залишила тільки приємні враження і задоволення.

Кожен тур можна замовити як індивідуально для Вашої компанії (ціна розраховується окремо для Вас), так і долучитися Вашій компанії до збірної групи.

Для замовлення індивідуального туру звертайтеся до наших менеджерів, які допоможуть підібрати оптимальний для Вас варіант!