Відбувається в ресторані "Рафінерія". Пропоноване меню: салат сезонний, курячий бульйон, печена картопля з томленою свининою, пончик з джемом, хліб, узвар. Вартість 170 грн
Солеварня, церква Юра, театралізована екскурсія, фрески Б.Шульца, скарби Лянцкоронського, дегустація медаків і медівок
Виїзд зі Львова (08:00) – Дрогобич (солеварня, церква св. Юра, екскурсія історичним центром міста, храмами, вуличками, обід, мультимедійна експозиція “Бруно Шульц та його Місто”. Скарби графа Лянцкоронського відділу європейського мистецтва, синагога, театралізована екскурсія “Таємниці дрогобицької ратуші”, підняття на ратушу та огляд панорами міста, дегустація медівок та медаків) – Львів (повернення до 22:00).
Увага!
1. Туристи, за бажанням, можуть від’єднуватися від групи в будь-який зручний час і приєднуватися до неї за потреби в різних туристичних об’єктах. Також самостійно можна відвідувати інші додаткові об’єкти, наприклад, відділ сакрального мистецтва, історичний чи природничий відділи музею “Дрогобиччина” або просто мати вільний час для особистої прогулянки містом.
2. Так як ця мандрівка відбувається паралельно із екскурсією “Бойківський релакс”, то транспортне обслуговування буде лише по маршруту Львів-Дрогобич і Дрогобич-Львів. Між туристичними об’єктами по місті Дрогобич треба буде ходити пішки, переходи не довгі і не складні, проте рекомендуємо
мати зручне взуття і мінімальну кількість багажу.
Це друге за величиною місто Львівщини, яке є одним із найкрасивіших і культурно найбагатших міст заходу України. Старший на 18 років за Львів Дрогобич, встиг побувати столицею солеваріння за Королівства Руського, центром нафтового промислу за Австро-Угорської імперії і навіть обласним центром у радянський час (1939-1959рр). Кожен період його існування залишив в образі та історії свій внесок, і саме тому місто має неповторну ауру та шарм і вабить великою кількістю архітектурних пам’яток.
Тут народилися або були пов’язані з містом багато видатних особистостей, таких як ректор Болонського університету Юрій Дрогобич (Котермак), письменник і художник Бруно Шульц, письменник Анджей Хцюк і, звичайно, Іван Франко.
Найвизначнішою пам’яткою Дрогобича є дерев’яна бойківська церква святого Юра (XV ст.), яка занесена в список ЮНЕСКО. Храм збудований ще у XV ст., однак остаточного вигляду набув у 1678 році. Ця давня святиня славиться своїми унікальними внутрішніми розписами та не менш унікальним іконостасом середини ХVII ст. Інтер’єр розписаний фресками, виконаними під керівництвом відомого на той час Стефана-маляра Поповича Мединського, який надавав майже портретного виразу зображуваним постатям.
Колись церква розташовувалась у селі Надієво (теперішня Івано-Франківщина), однак спритні дрогобиччани привезли її у місто частинами на волах, вимінявши на… сіль.
У міста є своє гасло “У Дрогобичі – вся сіль!”, а на гербі та прапорі є 9 топок солі. І це не просто так, адже тут і досі діє один із найстаріших в Європі солеварних заводів, заснований ще у ХІІІ ст. Протягом століть сюди за сіллю прибували чумаки із Холмщини, Волині, Київщини і навіть італійські концесіонери. Солеварня розташована поміж двома давніми храмами, практично у самому центрі міста, тому часто її називають “серцем Дрогобича”.
Під час оглядин ви побачите качалку, яка колись підіймала соляну природню ропу з шахти глибиною 50 метрів, розсолозбірники, де соляний розчин вистоюється та звичайно легендарні металеві панви, де сіль виварюють на дровах. І це не музейні експонати, а щоденний діючий виробничий процес, де на власні очі можна побачити весь цикл виробництва солі. У це важко повірити, що в еру штучного інтелекту та освоєння космосу людиною, є ще місця, де сіль виварюють середньовічними методами як сотні років тому.
До речі, фахівці стверджують, що виварена тут сіль набагато чистіша та корисніша, ніж добута шахтним способом. Зрештою, в цьому ви можете переконатися самі, пройшовши необмежену дегустацію солі та придбавши біле золото й сувеніри з нього під час екскурсії підприємством.
Архітектурному розмаїттю середмістя Дрогобича можуть позаздрити чимало європейських міст. Передусім домінує над містом і манить до себе 40-метрова ратуша (1920-ті р.), яка збудована у класицистичному стилі, окрасою якої є майже столітній годинник на чотири боки.
Неподалік розташований готичний костел Св. Варфоломея – сакральна середньовічна споруда, будівництво якої ухвалив король Ягайло ще у у 1392 році! Нині споруда входить у топ-15 наймістичніших костелів України. Неймовірно цікаво оглянути дзвіницю (ХІІІ ст.), перебудовану із давньоруської оборонної вежі, та церкву Воздвиження Чесного Хреста (ХVІІ ст.), яка вважається взірцем дерев’яної архітектури епохи українського Відродження. Слід звернути увагу також на бароково-класицистичний катедральний собор Пресвятої Трійці УГКЦ (1690р.), який відіграв важливу роль у церковному і громадському житті українців Дрогобича.
Можна надовго «застрягнути» на колишній вулиці Панській (зараз Тараса Шевченка), оглядаючи будинки з чудовою ліпниною та вілли у стилі віденської сецесії – зокрема розкішну віллу колишнього бургомістра та президента Дрогобича Раймунда Яроша. А загалом Дрогобич просто вражає неймовірною кількістю розкішних та вишуканих вілл, палаців і кам’яниць, як треба побачити на власні очі.
В одному із найгарніших будинків міста, та званій “Віллі Б’янки” (поч. ХХ ст.), знаходиться відділ європейського мистецтва музею “Дрогобиччина”. Європейське мистецтво представлене живописом, меблями, порцеляною, текстилем, зброєю, медалями XVII-XIX ст. Основою експозиції є чудово відреставрована і вишукана колекція скарбів графа Кароля Лянцкоронського – відомого колекціонера та мандрівника, яка в минулому була прикрасою його паласу в містечку Розділ.
Особливе зацікавлення викличе сучасна мультимедійна експозиція “Бруно Шульц та його Місто”, яка присвячена життю і творчості всесвітньовідомого письменника, художника та візіонера Бруно Шульца. Особливо виділяються унікальні фрагменти автентичного стінопису на тему казок Братів Грімм (1942р.), якими Бруно Шульц оздобив дитячу кімнату на віллі гестапівця Ландау. Три фрагменти фресок Б.Шульца були викрадені ізраїльськими спецслужбами у 2001 році і експонуються в музеї Голокосту в Ізраїлі, а п’ять фрагментів фресок можна побачити у музеї “Дрогобиччина".
Цікаво оглянути величну хоральну синагогу висотою понад 20 метрів, вона найбільша в Галичині та одна з найкрасивіших у Східній Європі. Синагогу зводили протягом 23 років, починаючи з 1842 по 1856 р. – в часи найбільшого розквіту єврейської громади міста.
Цікаво, що за основу у зовнішньому оздобленні взято аналогічну синагогу, збудовану у німецькому місті Кассель в 1830 році, використавши для зображення на фасаді такі самі романські архітектурні пояси, притаманні для німецького стилю рундбоген. Але якщо німецьку синагогу нині можна побачити лише на світлинах (її повністю зруйнували нацисти), то дрогобицька після реставрації знову перетворилась на храм
Завдяки костюмам, професійності та інтерактивності ця чудова мандрівка Дрогобичем входить у 12 найкращих театралізованих екскурсій України. Під час неї можна побачити внутрішній двір магістрату, спуститися у підземелля ратуші, у стародавню в’язницю, де познайомитися із катом та ув’язненими. Учасники екскурсії також мають можливість піднятися на вежу ратуші, щоб побачити це красиве місто та панорами Карпат з висоти пташиного польоту. Проводять театралізоване дійство професійні історики і театрали, які подають історію і бувальщини весело та невимушено
Ну і як без десерту? Відвідини «Українських медоварів» – єдиного в Україні та світі ліцензованого підприємства, що виготовляє медові бальзами, медову горілку та наливки за унікальними запатентованими рецептами – це саме те, що потрібно після насиченої мандрівки. Під час дегустаційної презентації ви можете із задоволенням скуштувати ексклюзивні медаки та медівки на будь-який смак, які виготовлені за допомогою спеціальних технологій ферментації, очищення, дозрівання і витримки. Як тут не згадати: «І я там був, мед-пиво пив…».
- проїзд комфортабельним автобусом;
- супровід гіда-екскурсовода;
- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
- страхування на час подорожі.
- вхідні квитки в туристичні об’єкти;
- харчування;
- дегустації.
- Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні)
- Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 60 грн/особа (від загальної вартості туру)
- Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру
Церква св. Юра у Дрогобичі (нижня): загальний, пенсійний – 100 грн., студенти – 50 грн., учні – 30 грн.;
Церква св. Юра у Дрогобичі (верхня – Введенський приділ): загальний, пенсійний, студенти – 50 грн., учні – 30 грн.
Дрогобицька солеварня (в тч. безлімітна дегустація солі): загальний, пенсійний, студентський – 100 грн., учнівський – 50 грн.
Скарби графа Лянцкоронського відділу європейського мистецтва: загальний, пенсійний – 50 грн., студенти – 30 грн., учні – 20 грн.
Мультимедійна експозиція “Бруно Шульц та його Місто” відділу європейського мистецтва: загальний, пенсійний – 50 грн., студенти – 30 грн., учні – 20 грн.
Дрогобицька синагога (пожертва): загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 30 грн.
Театралізована екскурсія “Таємниці дрогобицької ратуші” (в тч. підняття на ратушу): загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 150 грн.
Дегустація в “Українські медовари” (2 медівки та 3 медака): загальний, пенсійний, студентський - 150 грн.
Приміський вокзал (800 м / 10 хв. від Головного залізничного вокзалу).
Місце посадки тут: https://maps.app.goo.gl/6eBuWGaUkK6kUZ2q6
Можна двома шляхами:
а) подивитися у нас на сайті (біля дат).
б) дізнатися у менеджера через онлайн-консультацію сайту, Skype, електронною поштою або по телефону (усі контактні телефони є на сторінці "Контакти");
*приклад
вільних місць немає.
вільні місця 2-10 осіб.
вільних місць більше 10ти.
Вхідні квитки і харчування Ви оплачуєте в автобусі керівнику групи. Екскурсії і харчування не є обов’язковими, Ви обираєте тільки те, що бажаєте.
У разі відмови від заброньованого туру просимо завчасно повідомити про це відповідального менеджера по телефону або на електронну пошту.
Умови повернення оплати за анульовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше ніж за 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 85 % вартості;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості;
- від 3 до 2 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості;
- менше ніж за 1 робочий день до початку туру, а також при неявці туриста - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.
У Новорічних, Різдвяних та акційних турах умови анулювання можуть відрізнятися від стандартних (з цими умовами можна ознайомитись у Правилах бронювання).
Анулювання турів закордон.
Правила анулювання турів закордон туристом.
Умови повернення оплати за скасовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше, ніж за 15 робочих днів до початку туру - повертаємо 100 % вартості туру або переносимо 100% на іншу дату чи тур;
- від 14 до 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості туру;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості туру;
- менше, ніж за 3 робочих дні до початку туру, а також при неявці - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.
Інфо-лист з контактами керівника групи, адресою місця виїзду та іншою інформацією про тур надсилається на електронні пошти турагентів або у вайбер туристів не пізніше ніж за 1-2 календарні дні до виїзду (залежно від тривалості туру). Тому якщо до виїзду залишилось 4 і більше днів, то можливо ми ще не встигли надіслати інфо-лист. Також крім папки «Вхідні», наші листи можуть потрапляти у папку «СПАМ». Тому перевірте, будь ласка, цю папку. У випадку, якщо інформаційного листа немає і там, просимо сконтактуватись з нами по телефону. Можливо, у нас неправильно зазначена Ваша електронна адреса або помилка у номері телефону.
Місця в автобусі бронюються згідно запису. Чим швидше Ви забронюєтесь, тим ближче до переду автобуса зможете сісти.
Умови проживання залежать від обраного Вами туру. Усі деталі щодо поселення, чітко розписані у інформаційних листах.
Проживання під час мандрівки відбувається у 2- і 3-місних номерах. Якщо Ви подорожуєте наодинці, то Вас можуть поселити з кимось із туристів (підселення не відбувається до туристів протилежної статі). Також Ви можете проживати самі в окремому номері за додаткову оплату (ціну уточнювати в менеджера цього туру).
З собою у мандрівку ми рекомендуємо брати посвідчення особи (паспорт, водійські права, свідоцтво про народження тощо). Усі інші деталі стосовно того, що потрібно мати з собою ми зазначаємо у інформаційних листах.
Не рекомендуємо так робити. Виїзд відбувається за розкладом, оскільки тури мають насичену екскурсійну програму, для повноцінного виконання якої ми маємо дотримуватись наперед визначених часових меж. Тому радимо при купівлі квитків на поїзд (або автобус чи літак) обов'язково враховувати запас часу, який буде необхідний, щоб дістатись з вокзалу до місця збору групи та у зворотному напрямку після завершення туру. Також нагадуємо, що ми не гарантуємо швидше повернення, аніж зазначено в описі туру на сайті та не несемо відповідальності за придбання квитків на поїзд чи інший вид транспорту, у яких час відбуття або прибуття не збігається з часовими межами туру.
Так, звичайно. У нас є 2 види сертифікатів: на конкретну суму і на певний тур. Замовити їх Ви можете за офісним телефоном або безпосередньо у нас в офісі. Також замовлення можна зробити онлайн на сторінці "Подарунковий сертифікат". Після он-лайн замовлення менеджер зконтактується з Вами і уточнить деталі замовлення. Сертифікат можемо відправити службою доставки (переважно «Новою поштою») у будь-який куточок України. Бланк сертифікату є безкоштовним, оплачується лише вартість обраних послуг.
У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.
Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).
Надання відповіді про наявність вільних місць та підтвердження бронювання здійснюється упродовж 1 робочого дня з моменту подання запиту (крім суботи та неділі, а також державних вихідних).
Оплатити замовлення можна в нашому офісі за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 34 або банківським переказом (банківські реквізити надсилаємо за вимогою). Замовлення потрібно оплатити упродовж 3 робочих днів від моменту підтвердження (у випадку замовлення пізніше ніж за 3 дні до виїзду термін оплати узгоджується окремо).При оплаті на банківський рахунок потрібно упродовж 4 робочих годин повідомити електронною поштою відповідального менеджера про проведену оплату, вказавши при цьому назву та дати туру, прізвища замовників, суму та час оплати.
Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.
Viber / Telegram - лише для повідомлень
Об'єктивно: 1. Дрогобич- маленьке затишне місто з цікавою історією. По об'єктам: а) церква Святого Юра - унікальне мі...
Об'єктивно: 1. Дрогобич- маленьке затишне місто з цікавою історією. По об'єктам: а) церква Святого Юра - унікальне місце, де варто раз побувати; б) солеварня - завдяки п.Оксані, яка тут працює понад 40 років та є фанатом своєї професії, перетворюється на пізнавальну екскурсію; в) екскурсія містом - прекрасна місцева гід п. Оксана, яку можна слухати і слухати. 1,5 год на оглядову екскурсію з п.Оксаною навіть замало. Бо це наприкінці перетворюється в "галопом по Європах"; г) синагога - цікаве місце і цікавий гід п. Леонід; д) краєзнавчий музей - сумно. забагато людей на маленькі кімнати виставки Бруно Шульца, занадто академічні розповіді місцевої екскурсовода; є) Ратуша - без коментарів. Це шикарна театралізована екскурсія, яка є родзинкою Дрогобича. Мінуси: а) практично немає вільного часу; б) люди, які не обирають дегустацію медівок , повинні або ті 1-1.5 год просто сидіти в автобусі або гуляти між житлових багатоповерхівок. Оскільки дегустація відбувається в тому місці, де просто нікуди подітися . Замість цього люди могли б мати тих 1.5 год для прогулянки в центрі міста По технічному супроводу: а) поїздка в Дрогобич відбувається одним автобусом із туром "Бойківський релакс". Хоч в попередніх відгуках писали, що тури не будуть об'єднувати, але логістика одна все-рівно. Це не є перешкодою, але є мінус по гідам. Тур веде гід Марія - прекрасний гід, яка акцентується на своїй групі "Бойківського релаксу". А от її помічник не справляється по Дрогобичу. Група "Бойківського релаксу" - чітко знає програму ще в автобусі, чітко все по локаціям обіду , все чітко. Дрогобич, який залишений на помічника гіда ( не буду тут писати її ім'я) - отримує інформацію хіба з інформлистка . Функція помічника гіда була взагалі незрозуміла .Порадила б їй ще повчитися. Бо одного разу , вже в ролі гіда, а не помічника, є ризики недорахувати кошти, які збираються в автобусі, та докладати працівникові турфірми самому ( добре, що тут туристи самі рахували, самі звертали увагу про некоректні суми) або загубити когось з туристів в турі і навіть не помітити ( не всі туристи знайдуться самі :)
Тур хороший, але дегустація зайва краще більше часу в місті, не знала що Дрогобич так близько до Львова і такий гарний,...
Тур хороший, але дегустація зайва краще більше часу в місті, не знала що Дрогобич так близько до Львова і такий гарний, обов'язково хоть раз треба поїхати.
Схожі тури
Музей-аптека Й. Зега, канатка, СПА, риболовля, дегустації наливок Більше
Франкові Нагуєвичі, церква у Меденичах, видобування солі, театралізована екскурсія, пам’ятки Дрогобича, солоний торт Більше
Канатка на гору Буковиця, музей-аптека Йогана Зега, відпочинок на озері, дегустація медівки та медака Більше
Весь Дрогобич за 1 день
Солеварня, церква Юра, театралізована екскурсія, фрески Б.Шульца, скарби Лянцкоронського, дегустація медаків і медівок