Відбувається в ресторані “Аліса” в місті Луцьк. Меню: борщ червоний, картопляне пюре з запеченою шиєю, салат “Овочевий” (помідор, огірок), хліб, узвар. Вартість 150 грн/особи.
-
Фото
-
Мапа
































Луцьк, Дубно, тунель кохання, Тараканівський форт, Кам’янець-Подільський, круїз, Хотин, Чернівці, Заліщики

1 день: виїзд зі Львова (09:00) – Луцьк (екскурсія по місту та замку, обід) – Клевань (огляд тунелю кохання) – Кременець (вечеря, поселення о 20:30).
2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Дубно (екскурсія по замку) — Тараканів (огляд форту, обід) —Свято-Успенська Почаївська лавра (екскурсія) – Кременець (екскурсія по замку та місту, повернення в готель).
3 день: сніданок і виїзд (08:00) – Вишнівець (огляд палацу) – Збараж (екскурсія по замку) — Тернопіль (обід) – Оришківці (відпочинок в СПА) — Кам’янець-Подільський (поселення в готель о 20:30).
4 день: Кам’янець-Подільський (сніданок, екскурсія по старому місту та фортеці, обід) – Бакота (огляд скельного монастиря) – - Кульчиївці (дегустація вина) - Кам’янець-Подільський (повернення в готель).
5 день: сніданок і виїзд (08:00) – Круїз по каньйону Дністра – Хотин (екскурсія по фортеці) – Кривче (обід) — Більче-Золоте (екскурсія печерою Вертеба) – Бояни (поселення в готель о 19:30, вечеря).
6 день: сніданок і виїзд (08:30) — Чернівці (екскурсія університетом та містом, обід) — Заліщики (огляд панорами Дністра) — Микулинці (купівля пива) — Львів (повернення о 22:30).
Готель "Львів" (м. Львів, пр. В. Чорновола, 7)

Сучасна столиця Волині, яку іноді за велику кількість храмів називають “Волинським Римом”, є одним з найцікавіших міст України. Окрасою міста є Луцький замок (1340-1384рр.) з трьома збереженими вежами: В’їзною (Любарта), Стировою (Свидригайла) і Владичою, а також залишками фундаментів церкви Івана Богослова (ХІІІ ст.). У місті також можна оглянути кафедральний костел св. Петра і Павла (1610р.), лютеранську кірху (1907р.), колишню синагогу (1626р.) та будинок, в якому проживала родина Косачів. А на десерт Вас чекає “луцький будинок з химерами” скульптора Миколи Голованя на березі річки Стир, який прикрашений химерними скульптурами, візерунками і викликає щире захоплення в усіх гостей міста.
Тут знаходиться всесвітньовідомий «тунель кохання», який є ботанічним феноменом, що утворений заростями дерев і кущів навколо вузькоколійної залізниці. Завдяки своїй мальовничості він приваблює до себе туристів, особливо закоханих пар з цілого світу.
Крафтова мінівиноробня сім‘ї Онищуків заснована у 2016 році та розташована в мальовничому місці Подільських Товтр. На території росте близько 200 сортів винограду, плантація полуниці, фундукові гаї, по периметру усієї садиби живий паркан з ожини. Ягоди та фрукти вирощені органічним методом.
Відома в усьому православному світі Святоуспенська Почаївська Лавра підноситься над Кременецькими горами, та притягує до себе вже за десятки кілометрів. Вражають довершеністю форм бароковий Успенський собор (1771-1783р.), Собор святої Трійці (1906-1912р.) та 64-метрова дзвіниця (1861-1871р.) на якій є дзвін вагою 11,5 тон.
З усього світу приїжджають паломники в Почаїв, щоб побачити три визначні святині християнства: відбиток стопи Богородиці, ікону Пресвятої Богородиці та нетлінні мощі ігумена Іова. Велику кількість людей зцілила вода з чудотворного джерела. Цікавим для духовного збагачення є також Святодухівський скит.
Це давнє волинське місто має 29 визначних пам’яток архітектури, які належать до Дубенського історико-культурного заповідника. Але найвизначнішою окрасою міста є нездоланий Дубненський замок (1492р.), який складається з оборонних валів і бастіонів, палаців Острозьких (XVI ст.) та Любомирських (XVIІІ ст.).
У 1885-1890рр. в Тараканові російською царською армією був збудований величезний оборонний форт, який пережив дві світові війни але і досі вражає своїми розмірами. Три поверхи споруди є над землею, а три під землею, збереглися залишки казарм, переходів, тунелів, які викликають захоплення в багатьох поколінь туристів.
Одне з найгарніших міст України приготувало для Вас велику кількість природних та історичних пам’яток. Над містом височить Замкова гора (397м), з мальовничими руїнами замку, з якої відкривається чудова панорама міста, яке розташоване на мальовничих горах.
Привертають увагу величні будівлі єзуїтського колегіуму (1731-1753р.), завдяки якому Кременець заслужено вважався “Волинськими Афінами”. Зачаровують туристів Миколаївська церква (XVI ст.), Богоявленський монастир, костел Миколая (ХІХ ст.), ботанічний сад, будинки-близнюки (XVII-XVIII ст.).
Родинне гніздо Вишневецьких, з яких походить легендарний засновник Запорізької Січі Дмитро Вишневецький (Байда). В місті зберігся, перебудований з фортеці, палац Вишневецьких (1720р.) в класицистичному стилі. Неподалік знаходиться замкова церква Воскресіння Хрестового (1530р.), збудована гетьманом Дмитром Вишневецьким, в якій відбулися заручини Лжедмитрія І з Мариною Мнішек.
Місто, що відігравало важливу роль у визвольній війні українського народу під проводом Богдана Хмельницького. Свідком тих часів був ренесансний палац Вишневецьких (1620-1631р.), що колись був обнесений 13-метровими валами з бастіонами і казематами.
Гусятинщина здавна славилася своїми високомінералізованими лікувальними водами, оздоровитися ними та покращити самопочуття можна у сучасному SPA-центрі, який діє при готельно-ресторанному комплексі “Орися”. Тут можна поніжитися у трьох джакузі басейнах із лікувальною ропою, погрітися у сауні із гімалайською сіллю, порелаксувати в турецькому хамамі та поплавати у великому басейні зі звичайною водою. Мінеральна вода видобувається із свердловини глибиною 770 метрів Новозбручанського родовища і має в своєму складі величезну кількість корисних мікроелементів, а вміст солі більший вдвічі ніж у морській воді. Лише у Прибалтиці є вода зі схожим вмістом, тому запрошуємо всіх на відпочинок та оздоровлення, тим паче, що спосіб лікування високомінералізованою гусятинською ропою у поєднанні із бішофітом полтавським є унікальним та запатентованим.
Фантастичне місто, яке належить до найгарніших міст світу завдяки мальовничому каньйону річки Смотрич та величезної концентрації архітектурних пам’яток. Кам’янець визнаний одним з чудес України і є третім за кількістю пам’яток в Україні.
На Вас чекають: стара фортеця (ХІІІ-ХVІІІ ст.), катедральний костел Петра і Павла (XVI ст.) поруч з яким знаходиться мінарет зі скульптурою Богоматері, найстаріша ратуша в Україні (XV ст.), прогулянка вулицями старого міста, де Ви зможете насолодитися красою, що гармонійно створена природою і людиною.
Надзвичайно гарне місце на березі річки Дністер, що знаходиться на місці села Бакота, колишньої столиці Пониззя, котре затопили в 1981р. під час побудови Новодністровської ГЕС. Зараз тут знаходиться Михайлівський монастир та можна оглянути чудову панораму Подільських товтр. Тутешній клімат, за свідченнями науковців, аналогічний ялтинському.
Пропонуємо Вам унікальну можливість здійснити круїз на теплоході по наймальовничіших куточках річки Дністер. Шлях пролягатиме по Національному заповіднику “Подільські Товтри”, і Вас чекатимуть казкові скелі, незвичайна природа, синя гладінь дністровської води. Ця подорож запам’ятається назавжди і Ви знову і знову захочете сюди повернутися.
Улюблена туристами і кінематографістами неприступна Хотинська фортеця (ХІІІ-ХХ ст.), досі вражає високими 40-метровими стінами, 65 метровою криницею та чудовою панорамою Дністра. Фортеця відігравала важливу роль в житті багатьох творців історії, вона запам’ятається й Вам, якщо хоча б раз побуваєте тут.
“Наддністрянська Помпея”, саме так називають цю печеру, тому що за кількістю і багатством знайдених предметів матеріальної культури різних епох Вертеба не має рівних серед інших печер світу. Довжина ходів печери 8 кілометрів, в ній зажди однакова температура +11 градусів. Дуже цікавим є лабіринт “Кам’яна Соломка”, поверхня його стелі вкрита густими заростями сталактитів довжиною 10–12 см.
По праву є одним із найкрасивіших міст України і Східної Європи, це так званий “український Париж”, в якому переплелося багато народів і культур.
Перлиною світового рівня і гордістю міста є архітектурний ансамбль Чернівецького університету, колишній комплекс будівель резиденції православних митрополитів Буковини і Далмації (1864-1882рр.), який занесений в світову спадщину Юнеско. Комплекс будівель є унікальним поєднанням мавританського, візантійського, романського, гуцульського стилів, які зумів гармонійно поєднати разом геніальний архітектор Й.Главка.
Викликають захоплення міська ратуша (1848р.), театр (1905р.), до якого веде “Алея зірок” – майстрів мистецтв Буковини. Перехоплює подих т.з. “п’яна” церква (1939р.), яка не має аналогів на території України. Хто любить море, то його на мандри надихне будинок-корабель (ХІХ ст.).
Але це далеко не все, бо Чернівці для кожного гостя мають своє неповторне обличчя!
Саме тут є одна з найвідоміших і найгарніших панорам меандру Дністра і вигляд на мальовниче містечко – Заліщики. Від краси Дністровського каньйону захоплює дух, але не всі знають що Хрещатик єдиний населений пункт України, в якому мешканці п’ють, поять худобу, перуть і миються у мінеральній воді, збагаченій іонами срібла, яка йде з монастирського чудотворного джерела. Село розташоване вище на 200 метрів над Дністром і не має жодної криниці.
Надзвичайно цікаво оглянути Свято-Іоанно-Богословський Хрещатинський монастир, окрасою якого є капличка над джерелом св. Івана Богослова (XVII ст.), церква св. Івана Богослова (1768р.) та печери-келії (XVII ст.), в яких за легендою поселилися засновники монастиря. Паломники можуть скупатися в купальнях з мінеральною водою та набрати її з собою додому.
Одне із найстаріших міст Західної України, вперше згадане у “Повчанні Володимира Мономаха” (1096р.), має чим похвалитися перед найвибагливішими туристами. На території селища знаходиться ВАТ “Бровар”, він варить 16 сортів запашного і поживного напою, яке вариться тут з 1698р. із доброї джерельної води та екологічно чистої сировини. Більшість мешканців Тернопільщини не визнають інші пива крім “Микулинецького”, тому пропонуємо придбати декілька пляшок, щоб самостійно переконатися у цій істині.

- проїзд комфортабельним автобусом;
- супровід гіда-екскурсовода;
- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
- страхування на час подорожі;
- проживання.
- вхідні квитки в туристичні об’єкти;
- харчування.
- Знижка постійного клієнта
- Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні)
- Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 300 грн/особа (від загальної вартості туру)
- Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру

Луцький замок: загальний, пенсійний – 60 грн./особа, студентський, учнівський – 40 грн./особа;
Свято-Успенська Почаївська лавра: загальний, пенсійний, студентський – 15 грн./ос., діти до 12 р. – безкоштовно.
Дубенський замок: загальний, пенсійний – 100 грн., студентський, учнівський – 60 грн.
Тараканівський форт: загальний, пенсійний, учнівський — 30 грн./особа;
Тунель кохання: дорослий, пенсійний, студентський - 5 грн./ос., діти до 12 років - безкоштовно.
Кременецький замок: загальний - 20 грн./ос., студенти 10 грн./ос., діти - 5 грн./ос.
Вишнівецький палац: загальний, пенсіонери – 90 грн., студенти, учні – 40 грн.
Замок у Збаражі: загальний, пенсіонери – 90 грн, студенти, учні – 40 грн
SPA-центр у Оришківцях: (до 2-х годин): загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 250 грн./ос.
Кам’янецька фортеця: загальний – 100 грн, пенсіонери, студенти і учні – 50 грн.
Національний парк “Подільські Товтри” (Бакота): дорослі, студенки - 90 грн./ос., діти 6-12 років - 40 грн./ос.; діти до 6 років – безкоштовно.
Дегустація вина (Кульчиївці): загальний 250 грн./ос.
круїз на кораблі по каньйону Дністра: загальний – 250 грн., діти до 6 років – 180 грн.
Хотинська фортеця: загальний, пенсійний – 80 грн, студенти і учні – 40 грн.
Печера Вертеба: загальний, пенсійний, студентський - 30 грн./ос., дитячий - 25 грн./ос.
Чернівецький університет: загальний, пенсійний – 60 грн./ос.; студенти, учні – 35 грн./ос.

2-х, 3-х, 4-х місні номери з вигодами в номері.
Комфортні 2-місні номери зі зручностями у номері.
Комфортний готель неподалік Чернівців, 2-х і 3-хмісні номери з вигодами в номері.

Відбувається в ресторані готелю м. Кременець. Меню: картопляне пюре, відбивна куряча, салат з капусти, компот, хліб. Вартість 100 грн./ос.
Відбувається в ресторані готелю м. Кременець. Меню: яєчня, булочка, масло, ковбаса, сир, чай. Вартість 80 грн./ос.
Відбувається у ресторані “Іква” м. Дубно. Меню: борщ з пампушкою, картопляне пюре, відбивна куряча, салат, хліб, узвар. Вартість: 150 грн.
Відбувається в ресторані готелю м. Кременець. Меню: рис, смажена риба (філе хек), салат овочевий, хліб, чай. Вартість 100 грн./ос.
Відбувається в ресторані готелю м. Кременець. Меню: гречка, котлета, булочка, масло, чай. Вартість 80 грн./ос.
Відбувається в ресторані "Lovelia", м. Тернопіль. Меню: грибний крем-суп, картопляне пюре, рулет кордон блю, салат з буряка та сиру фета, фруктовий компот. Вартість 90 грн./ос.
Меню: макарони з м’ясом по-домашньому, салат, хліб, компот. Вартість 90 грн./ос.
Сніданок відбувається в ресторані "Ешер", готелю "7 днів". Меню: млинці з куркою та сиром, сметана, томати, стручкова квасоля, булошка, круасан, чай. Вартість 150 грн./ос.
Відбувається в кафе "Сіті Блюз", м. Кам’янець-Подільський. Меню: борщ, картопляне пюре з м’ясо по-кам’янецьки, салат, компот, хліб, десерт. Вартість 170 грн./ос.
Меню: макарони з м’ясом по-домашньому, салат, хліб, компот. Вартість 90 грн./ос.
Сніданок відбуватиметься в Кам’янці-Подільському в ресторані “Ешер”. омлет, бекон, сир, томати, грибний жульєн, булочка житня, круасан, масло, чай/кава. Вартість 150 грн./ос.
Відбувається в кафе "Соло", м. Мельниця-Подільська. Меню: грибна юшка, картопля з м’ясом по-домашньому, салат (листя салату, помідор, сир фета), хліб, компот. Вартість 130 грн./ос.
Відбувається в ресторані готелю. Меню: вермішель з індиком в сметанному соусі, овочева нарізка, хліб, оладки з джемом, чай. Вартість 150 грн/ос.
Відбувається в ресторані готелю. Меню: яєшня, овочі, м'ясна нарізка, хліб, чай. Вартість 100 грн./особа.
Обід відувається в ресторані "Файно" м. Чернівці. Меню: салат з капусти, борщ, картопля з м'ясом по-домашньому, хліб, узвар. Вартість 130 грн./ос.

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.
Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).
Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Схожі тури
Відвідайте неймовірні пам’ятки історії, культури та природи Буковини й Поділля! Більше
5 термальних купалень, дегустації вина та не лише Більше
Запрошуємо Вас приєднатися до нас у турі, в якому Ви побачити гори, замки, дегустації вина та сиру, термальні басейни, озера, водоспади та багато іншого! Більше