Львівськими адресами Яна Яжини і Антонія Увєри запрошує Вас помандрувати краєзнавець Микола Майданський

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

Церемоніальний ланцюг з філігранним гербом Львова, який в найурочистіших випадках одягають Президенти і Мери нашого міста починаючи з 1892 року, зберігається у Львівському історичному музеї. Тривалий час ім’я автора цього шедевру було забуте. Хоча свого часу золотар Ян Яжина був лідером ювелірного бізнесу цісарсько-королівського столичного міста Львова. 

Але найдорожчий свій скарб — рідну доньку — довірив молодому купцеві з моравської глибинки, котрий ...торгував тканинами, в тій самій кам’яниці де винаймав помешкання. Ви не повірите, як дізнаєтесь, що саме батько подарував молодятам!

Старий золотар не прогадав — троє чудових онуків, зять — власник найкрутішого львівського готелю, найвишуканішого палацу у найпрестижнішому і найзеленішому куточку міста!
Антоній Увєра, почавши з малого, досягнув всього. Для його родини храм сімейного щастя створив геніальний архітектор і педагог Іван Багенський, шо на той час займав скромну посаду асистента кафедри архітектури Політехніки. З висоти палацових ганків Антоній оглядав зелені львівські гори, мабуть пригадуючи рідну Містку...

Класична історія успіху раптом обірвалась золотого вересня 1939-го. Драматичні перепетії порятунку — неймовірно, ХТО з найближчих сусідів, і як саме врятув житття родини Увєрів, взявши удар на себе!

walletФінанси
faqПитання та відповіді
Загальні питання
Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (2)
Розгорнути все
Згорнути все

Діамантовий Король