Пусте Мито з Миколою Майданським

Пустомити, Лісневичі, Глинна, комплекс Петрахів та не лише

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

виїзд зі Львова (08:00) - Глинна (Руїни палацу Марса та лісопарк) - Волиця (“Три Святі”) - Лісневичі (Млин, церква св. Симеона Стовпника) - Пустомити (Палацово-парковий комплекс Петрахів, Австрійська пошта-польський постерунок,  Дирекція вапняних заводів “Шморак і Люфт”, Музей Василя Кучабського, Вапняна піч,  Церква Успення Богородиці, музей Митрополита В. Стернюка, Пам'ятник Тарасу Шевченку, пам'ятник когуту, старі алеї на Радванах) - Милошевичі (контактна ферма і майстер-класи у комплексі “Липова долина) - Львів (повернення о 21:00)

Місця посадки
Львів, Приміський вокзал

Приміський вокзал, вул. Городоцька, 177  (800 м від Головного залізничного вокзалу).

placesЕкскурсійні об’єкти
Милошевичі
Серед давнього панського маєтку на хуторі Радвани бійцем АТО Антоном Мількевичем створений відпочинковий комплекс “Липова долина”. В цьому дуже затишному і атмосферному місці можна погладити овечок у контактній фермі, взяти участь у майстер-класі гончарства та сироваріння у “Містечку ремесел” або пр...

Серед давнього панського маєтку на хуторі Радвани бійцем АТО Антоном Мількевичем створений відпочинковий комплекс “Липова долина”. В цьому дуже затишному і атмосферному місці можна погладити овечок у контактній фермі, взяти участь у майстер-класі гончарства та сироваріння у “Містечку ремесел” або просто прогулятися довкола комплексу любуючись мальовничою природою.

Читати більше Сховати текст
Пустомити
Пустомити — під такою назвами фігурує у манускриптах село, що відоме з 1417 року. Серед пустомитських яблуневих садів з'явилися на світ митрополит Володимир Стернюк, поет Володимир Олейко та письменник Любко Дереш.  Взірець архітектури класицизму — палац початку ХІХ ст., оточений двохсотлітнім таємн...

Пустомити — під такою назвами фігурує у манускриптах село, що відоме з 1417 року. Серед пустомитських яблуневих садів з'явилися на світ митрополит Володимир Стернюк, поет Володимир Олейко та письменник Любко Дереш.  Взірець архітектури класицизму — палац початку ХІХ ст., оточений двохсотлітнім таємничим парком в “англійському” стилі, став осередком відомого у свій час бальнеологічного санаторію. Давній Петрахів наповнили костел, школа у стилі конструктивізм, пансіонати, вілли та мальовничі паркові насадження. Досі потужним струменем витікає на долину цілюща вода, а куди подівся курорт?

Читати більше Сховати текст
Волиця
Батьківщина Василя Кучабського, давній осередок євангельських християн-баптистів. А хто такі Три Святі?

Батьківщина Василя Кучабського, давній осередок євангельських християн-баптистів. А хто такі Три Святі?

Читати більше Сховати текст
Глинна
На перший погляд — промисловий мікрорайон з залізницею і безліччю більших і менших підприємств, колись “польське”, згодом “переселенське”, зараз навіть вже не село, назву якого пам'ятають хіба, що у ближчих селах на Опіллі. Які драми пережила станція колійова Глинна-Наварія? Що стало з  замком? Про...

На перший погляд — промисловий мікрорайон з залізницею і безліччю більших і менших підприємств, колись “польське”, згодом “переселенське”, зараз навіть вже не село, назву якого пам'ятають хіба, що у ближчих селах на Опіллі. Які драми пережила станція колійова Глинна-Наварія? Що стало з  замком? Про що шепочуть крони старого лісопарку? Які таємниці приховані під ясними плесами і моховими килимами карстових безодень?

Читати більше Сховати текст
walletФінанси
У вартість туру входить
  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • супровід гіда-екскурсовода;
  • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
  • страхування на час подорожі.
У вартість не входять і додатково оплачуються
  • вхідні квитки в туристичні об’єкти;
  • харчування.
Знижки
  • Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі)
  • Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 50 грн/особа (від загальної вартості туру)
  • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру
ticketsВхідні квитки

Контактна ферма та майстер-класи у Милошевичах: загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 120 грн.

mealХарчування
1-й день
Обід

Обід відбувається в ресторані "Чумацький шлях" в м. Пустомити. Вартість 95 грн/особа.

faqПитання та відповіді
Загальні питання
Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (0)
Розгорнути все
Згорнути все

Пусте Мито з Миколою Майданським