Дуби Хмельницького, поліхромія Сосенка, давні храми, музеї, чудотворні ікони, краєвиди Малого Полісся та Гологорів.

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

Виїзд зі Львова (08:00) – Підгірне (дуби Хмельницького) – Підберізці (огляд поліхромії храму) – Верхня Білка (костел-церква) – Чорнушовичі (костел) – Журавники (палац) – Вижняни (костел) – Глиняни (екскурсія містечком, храмами, музеєм та обід) – Унів (огляд монастиря) – Львів (повернення о 20:00).

placesЕкскурсійні об’єкти
Підгірне
Колишня німецька колонія “Unterbergen”, запрошує оглянути пам’ятку природи – три старі дуби, біля яких, за легендою, неодноразово зупинявся Богдан Хмельницький, коли тримав Львів в облозі. Простір між дубами є дуже добрим енергетичним місцем і вважається що той хто постоїть між трьома дубами 3 хвили...

Колишня німецька колонія “Unterbergen”, запрошує оглянути пам’ятку природи – три старі дуби, біля яких, за легендою, неодноразово зупинявся Богдан Хмельницький, коли тримав Львів в облозі. Простір між дубами є дуже добрим енергетичним місцем і вважається що той хто постоїть між трьома дубами 3 хвилини буде здоровим цілий рік.

Читати більше Сховати текст
Підберізці
Місцева церква Архістратига Михаїла (1891-1910р.) збудована у неовізантійському стилі за проектом Івана Левинського. Храм славний на всю країну своєю коштовною поліхромією, яку виконав, в стилі українського модерну, один з найвидатніших українських митців минулого століття Модест Сосенко. На розписи...

Місцева церква Архістратига Михаїла (1891-1910р.) збудована у неовізантійському стилі за проектом Івана Левинського. Храм славний на всю країну своєю коштовною поліхромією, яку виконав, в стилі українського модерну, один з найвидатніших українських митців минулого століття Модест Сосенко. На розписи в національному стилі, привозив зі Львова своїх поважних гостей митрополит Андрей Шептицький, запрошуємо і Вас до одного із взірцевих українських храмів.

Читати більше Сховати текст
Верхня Білка
Колишня “Білка Шляхецька”, запрошує оглянути чудовий костел св. Войцеха (1546р.), а зараз церква Покрову Пресвятої Богородиці.

Колишня “Білка Шляхецька”, запрошує оглянути чудовий костел св. Войцеха (1546р.), а зараз церква Покрову Пресвятої Богородиці.

Читати більше Сховати текст
Чорнушовичі
Тут доживає останні дні костел Матері Божої Ягодної (XVIII ст.), котрий у 1922р. перебудував славетний архітектор Броніслав Віктор.

Тут доживає останні дні костел Матері Божої Ягодної (XVIII ст.), котрий у 1922р. перебудував славетний архітектор Броніслав Віктор.

Читати більше Сховати текст
Вижняни
В селі знаходиться костел святого Миколая (1400р., 1651р.), котрий у 1920-х роках перебудував славетний архітектор Броніслав Віктор. В храмі збереглися чудові фрески за проектом Станіслава Тейсейре.

В селі знаходиться костел святого Миколая (1400р., 1651р.), котрий у 1920-х роках перебудував славетний архітектор Броніслав Віктор. В храмі збереглися чудові фрески за проектом Станіслава Тейсейре.

Читати більше Сховати текст
Журавники
У цьому типовому галицькому селі знаходиться палац Бартманських (ХІХ ст.), в якому планують створити музей “Панська садиба ХІХ століття”.

У цьому типовому галицькому селі знаходиться палац Бартманських (ХІХ ст.), в якому планують створити музей “Панська садиба ХІХ століття”.

Читати більше Сховати текст
Глиняни
Славне в минулому місто, на перетині торгових шляхів, що славилося своїми ткачами, зберегло до наших днів три пам’ятки сакральної архітектури: дерев’яну церкву Успення Пресвятої Богородиці (1749р.), костел святого Духа (1791р.) та церкву святого Миколая (1894р.). В церкві Миколая знаходиться чудотво...

Славне в минулому місто, на перетині торгових шляхів, що славилося своїми ткачами, зберегло до наших днів три пам’ятки сакральної архітектури: дерев’яну церкву Успення Пресвятої Богородиці (1749р.), костел святого Духа (1791р.) та церкву святого Миколая (1894р.). В церкві Миколая знаходиться чудотворний образ Розп’яття Ісуса Христа (XV ст.), який самовідновився і самопозолотився, також дуже цікавим і пізнавальним є музей килимарства і ткацтва.

Читати більше Сховати текст
Унів
Одне з найдавніших відпустових місць в Україні завдяки оборонному монастирю-фортеці Свято-Успенській Унівській Лаврі Студійського уставу (XV-XIX ст.). Лавра знаходиться в мальовничій частині Гологірського хребта, біля джерела, на місці чудодійного зцілення князя Лагодовського, про якого нагадує чудо...

Одне з найдавніших відпустових місць в Україні завдяки оборонному монастирю-фортеці Свято-Успенській Унівській Лаврі Студійського уставу (XV-XIX ст.). Лавра знаходиться в мальовничій частині Гологірського хребта, біля джерела, на місці чудодійного зцілення князя Лагодовського, про якого нагадує чудовий ренесансний надгробок. Окрасою цього унікального архітектурного ансамблю є храм Успення Пресвятої Богородиці (1770-ті р.), який оточений високими стінами з бійницями та оборонними вежами.

Читати більше Сховати текст
walletФінанси
У вартість туру входить
  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • супровід гіда-екскурсовода;
  • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
  • страхування на час подорожі.
У вартість не входять і додатково оплачуються
  • вхідні квитки в туристичні об’єкти;
  • харчування.
Знижки
  • Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі)
  • Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 60 грн/особа (від загальної вартості туру)
  • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру
ticketsВхідні квитки

Музей ткацтва в Глинянах: загальний, пенсійний - 40 грн/особа, студенти - 30 грн/особа, учні - 20 грн/особа;

mealХарчування
1-й день
Сніданок

Можна поснідати вдома, взяти з собою перекус або поснідати під час стоянки автобуса в закладах громадського харчування на власний смак і вибір.

Обід

відбувається в кафе м. Глиняни. Орієнтовна вартість: 100 грн.

Місця посадки
Львів, готель 'Львів'

Готель "Львів" (м. Львів, пр. В. Чорновола, 7)

Місце зустрічі тут - https://maps.app.goo.gl/8M41MFT9v82rcMqs6

faqПитання та відповіді
Загальні питання
Як замовити тур і дізнатись чи є вільні місця на тур?

Можна двома шляхами:

а) подивитися у нас на сайті (біля дат).   

б) дізнатися у менеджера через онлайн-консультацію сайту, Skype, електронною поштою або по телефону (усі контактні телефони є на сторінці "Контакти");

*приклад 

вільних місць немає. 

вільні місця 2-10 осіб.

вільних місць більше 10ти.

Коли оплачувати кошти за вхідні квитки і харчування? Чи всі екскурсії і харчування є обов’язковими?

Вхідні квитки і харчування Ви оплачуєте в автобусі керівнику групи. Екскурсії і харчування не є обов’язковими, Ви обираєте тільки те, що бажаєте.

Чи повернуть мені кошти оплачені за тур у разі відмови від поїздки?

У разі відмови від заброньованого туру просимо завчасно повідомити про це відповідального менеджера по телефону або на електронну пошту.

Умови повернення оплати за анульовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше ніж за 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 85 % вартості;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості;
- від 3 до 2 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості;
- менше ніж за 1 робочий день до початку туру, а також при неявці туриста - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

У Новорічних, Різдвяних та акційних турах умови анулювання можуть відрізнятися від стандартних (з цими умовами можна ознайомитись у Правилах бронювання).

Анулювання турів закордон. 
Правила анулювання турів закордон туристом. 
Умови повернення оплати за скасовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше, ніж за 15 робочих днів до початку туру - повертаємо 100 % вартості туру або переносимо 100% на іншу дату чи тур;
- від 14 до 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості туру;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості туру;
- менше, ніж за 3 робочих дні до початку туру, а також при неявці - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

Ми забронювали тур, оплатили, але так і не отримали інформаційного листа. У чому справа?

Інфо-лист з контактами керівника групи, адресою місця виїзду та іншою інформацією про тур надсилається на електронні пошти турагентів або у вайбер туристів не пізніше ніж за 1-2 календарні дні до виїзду (залежно від тривалості туру). Тому якщо до виїзду залишилось 4 і більше днів, то можливо ми ще не встигли надіслати інфо-лист. Також крім папки «Вхідні», наші листи можуть потрапляти у папку «СПАМ». Тому перевірте, будь ласка, цю папку. У випадку, якщо інформаційного листа немає і там, просимо сконтактуватись з нами по телефону. Можливо, у нас неправильно зазначена Ваша електронна адреса або помилка у номері телефону.

Чи можна вибрати собі місця у автобусі або дізнатись які у нас місця ?

Місця в автобусі бронюються згідно запису. Чим швидше Ви забронюєтесь, тим ближче до переду автобуса зможете сісти.

Де ми будемо проживати?

Умови проживання залежать від обраного Вами туру. Усі деталі щодо поселення, чітко розписані у інформаційних листах.

Чи відбувається підселення у номер, якщо я їду у тур сам/а? Чи можна за додаткову оплату жити одному/одній у номері ?

Проживання під час мандрівки відбувається у 2- і 3-місних номерах. Якщо Ви подорожуєте наодинці, то Вас можуть поселити з кимось із туристів (підселення не відбувається до туристів протилежної статі). Також Ви можете проживати самі в окремому номері за додаткову оплату (ціну уточнювати в менеджера цього туру).

Що потрібно мати з собою під час мандрівки ?

З собою у мандрівку ми рекомендуємо брати посвідчення особи (паспорт, водійські права, свідоцтво про народження тощо). Усі інші деталі стосовно того, що потрібно мати з собою ми зазначаємо у інформаційних листах.

Чи можна придбати квиток на поїзд о 08:05, якщо виїзд туру о 08:00 або на поїзд о 23:28, якщо повернення з туру о 23:30?

Не рекомендуємо так робити. Виїзд відбувається за розкладом, оскільки тури мають насичену екскурсійну програму, для повноцінного виконання якої ми маємо дотримуватись наперед визначених часових меж. Тому радимо при купівлі квитків на поїзд (або автобус чи літак) обов'язково враховувати запас часу, який буде необхідний, щоб дістатись з вокзалу до місця збору групи та у зворотному напрямку після завершення туру. Також нагадуємо, що ми не гарантуємо швидше повернення, аніж зазначено в описі туру на сайті та не несемо відповідальності за придбання квитків на поїзд чи інший вид транспорту, у яких час відбуття або прибуття не збігається з часовими межами туру.

Чи можна у Вас замовити подарунковий сертифікат?

Так, звичайно. У нас є 2 види сертифікатів: на конкретну суму і на певний тур. Замовити їх Ви можете за офісним телефоном або безпосередньо у нас в офісі. Також замовлення можна зробити онлайн на сторінці "Подарунковий сертифікат". Після он-лайн замовлення менеджер зконтактується з Вами і уточнить деталі замовлення. Сертифікат можемо відправити службою доставки (переважно «Новою поштою») у будь-який куточок України. Бланк сертифікату є безкоштовним, оплачується лише вартість обраних послуг.

Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Якщо я забронював/ла тур на сайті, скільки часу чекати на відповідь менеджера?

Надання відповіді про наявність вільних місць та підтвердження бронювання здійснюється упродовж 1 робочого дня з моменту подання запиту (крім суботи та неділі, а також державних вихідних).

Як здійснити оплату?

Оплатити замовлення можна в нашому офісі за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 34 або банківським переказом (банківські реквізити надсилаємо за вимогою). Замовлення потрібно оплатити упродовж 3 робочих днів від моменту підтвердження (у випадку замовлення пізніше ніж за 3 дні до виїзду термін оплати узгоджується окремо).При оплаті на банківський рахунок потрібно упродовж 4 робочих годин повідомити електронною поштою відповідального менеджера про проведену оплату, вказавши при цьому назву та дати туру, прізвища замовників, суму та час оплати.

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (3)
Розгорнути все
Згорнути все

Через Глиняни в Унів

Дуби Хмельницького, поліхромія Сосенка, давні храми, музеї, чудотворні ікони, краєвиди Малого Полісся та Гологорів.