Підгірне
Колишня німецька колонія “Unterbergen”, запрошує оглянути пам’ятку природи – три старі дуби, біля яких, за легендою, неодноразово зупинявся Богдан Хмельницький, коли тримав Львів в облозі. Простір між дубами є дуже добрим енергетичним місцем і вважається що той хто постоїть між трьома дубами 3 хвилини буде здоровим цілий рік.
Підберізці
Місцева церква Архістратига Михаїла (1891-1910р.) збудована у неовізантійському стилі за проектом Івана Левинського. Храм славний на всю країну своєю коштовною поліхромією, яку виконав, в стилі українського модерну, один з найвидатніших українських митців минулого століття Модест Сосенко. На розписи в національному стилі, привозив зі Львова своїх поважних гостей митрополит Андрей Шептицький, запрошуємо і Вас до одного із взірцевих українських храмів.
Верхня Білка
Колишня “Білка Шляхецька”, запрошує оглянути чудовий костел св. Войцеха (1546р.), а зараз церква Покрову Пресвятої Богородиці.
Чорнушовичі
Тут доживає останні дні костел Матері Божої Ягодної (XVIII ст.), котрий у 1922р. перебудував славетний архітектор Броніслав Віктор.
Журавники
У цьому типовому галицькому селі знаходиться палац Бартманських (ХІХ ст.), в якому планують створити музей “Панська садиба ХІХ століття”.
Вижняни
В селі знаходиться костел святого Миколая (1400р., 1651р.), котрий у 1920-х роках перебудував славетний архітектор Броніслав Віктор. В храмі збереглися чудові фрески за проектом Станіслава Тейсейре.
Глиняни
Славне в минулому місто, на перетині торгових шляхів, що славилося своїми ткачами, зберегло до наших днів три пам’ятки сакральної архітектури: дерев’яну церкву Успення Пресвятої Богородиці (1749р.), костел святого Духа (1791р.) та церкву святого Миколая (1894р.). В церкві Миколая знаходиться чудотворний образ Розп’яття Ісуса Христа (XV ст.), який самовідновився і самопозолотився, також дуже цікавим і пізнавальним є музей килимарства і ткацтва.
Унів
Одне з найдавніших відпустових місць в Україні завдяки оборонному монастирю-фортеці Унівській Лаврі (XV-XIX ст.). Лавра знаходиться в мальовничій частині Гологірського хребта, біля джерела, на місці чудодійного зцілення князя Лагодовського. В монастирі жило і працювало багато визначних діячів української історії та культури, в тому числі Іван Вишенський, який написав там “Посланіє до стариці Домнікії”.
Винники
За мальовничу природу у ХІХ ст. це передмістя Львова називали “маленькою Швейцарією”. Перекази та легенди кажуть, що Винники збудували винороби, але мешканці міста жартують, що все збудоване тут з тютюнового диму, так як на рештках замку в 1778р. була збудована перша в Україні тютюнова фабрика. Детально про все це і не лише можна довідатися в чудовому Винниківському краєзнавчому музеї.
Вчора були в турі "Через Глиняни в Унів".Можна сказати тільки одне -Супер!.
І сам тур,дуже гармонійно організований,і група була чудова.Марина взагалі найкращий гід у світі.І пан Микола був доречний,як ніколи.А найбільше вразив водій,здається Сергій.Їжджу вже,напевно,раз 10,але такого доброзичливого водія ще не було.Не кричав,не бурчав,старався підвозити по максимуму якнайближче до об"єктів.Молодець.
Велике дякую всім-всім!!!
Доброго дня, п. Оксана!
Дякуємо, Вам за відгук!
Тішимось, що Вам сподобався наш тур та екскурсійний супровід!)
До зустрічі у наших нових мандрівках!
Була на цій екскурсії в грудні 2015. Все дуже-дуже сподобалось: насичена програма, супровід екскурсійний (п.Микола) і організаційний (п.Юрій). З нами їхав зі Львова до Підберізців настоятель тутешнього храму о.Станіслав, який і в подорожі і в храмі розказував (і показував)) багато цікавинок. Купа фото і позитиву, обід в Глинянах теж норм :) Дякую, і успіхів вам!
ВідповідьДякую за ще один цікавий маршрут у супроводі найкращих спеціалістів п. Миколи і Марічки!
ВідповідьДобрый вечер! Будет ли повтор этого тура в следующем месяце? Мне бы хотелось поехать, но проживаю в Киеве и нужно покупать билеты на поезд заранее.
ВідповідьДоброго дня, п. Анно!
Дякуємо Вам за запитання!
Наступного місяця проведення даного туру не заплановано. Рекомендуємо Вам слідкувати за оновленнями на сайті.
Скажіть будь-ласка чи на цій екскурсії заплановані довгі піші переходи.Так як зараз холодно,то не дуже цього б хотілось.
ВідповідьДоброго дня, п. Оксана!
Дякуємо Вам за запитання!
Під час даної мандрівки немає довгих піших переходів.
Доброго дня , яка локація у Львові?
ВідповідьДоброго дня, п. Світлана!
Якщо Ви маєте на увазі місце збору, то це буде пр.Чорновола, 7, готель Львів.
Чи можливо приєднатися до групи на цю екскурсію на 29 квітня 2016 року?
ВідповідьДоброго дня, п. Людмило! Дякуємо за Ваше запитання. Наразі тур не заплановано на жодну дату. Рекомендуємо Вам проголосувати за повторення туру, а також слідкувати за оновленнями на сайті.