Кременець - Волинські Афіни

Замок Бони, музей Словацького, Ботанічний сад, центр міста, Єзуїтський колегіум

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

Виїзд зі Львова (08:00) – Кременець (підйом на замкову гору, огляд замку та панорами міста, екскурсія центром міста, Єзуїтський колегіум, Миколаївський собор, Богоявленівський монастир, костел, музей Юліуша Словацького, обід, Ботанічний сад, підйом на гору Воловиця і огляд панорами міста) – Львів (повернення до 22:10).

Місця посадки
Львів, готель 'Львів'

Готель "Львів" (м. Львів, пр. В. Чорновола, 7)

placesЕкскурсійні об’єкти
Кременець. Замок Бони
Над містом височить стрімка і неприступна гора Бона (397м), з мальовничими руїнами замку (XVІII-XVI ст.), збудованого з каменю пісковику. Фортеця була в минулому одною із найнеприступніших на Русі, її навіть не змогли взяти війська хана Батия. Від славного минулого до наших днів дійшли оборонні мури...

Над містом височить стрімка і неприступна гора Бона (397м), з мальовничими руїнами замку (XVІII-XVI ст.), збудованого з каменю пісковику. Фортеця була в минулому одною із найнеприступніших на Русі, її навіть не змогли взяти війська хана Батия. Від славного минулого до наших днів дійшли оборонні мури замку, надбрамна вежа та готична арка-заїзд. Із замкової гори відкривається один з найгарніших краєвидів на Тернопільщині із чудовою панорамою міста та довколишніми горами.

Читати більше Сховати текст
Кременець. Центр міста
Центральна історична частина міста надзвичайно багата на цікаві пам’ятки. Серед них найбільш відомими є величні будівлі колегіуму ордену єзуїтів (1731-1743р.), збудованому за проектом видатного Паоло Фонтана в стилі пізнього бароко. Основною спорудою комплексу і найвищою в місті є костел св. Ігнатія...

Центральна історична частина міста надзвичайно багата на цікаві пам’ятки. Серед них найбільш відомими є величні будівлі колегіуму ордену єзуїтів (1731-1743р.), збудованому за проектом видатного Паоло Фонтана в стилі пізнього бароко. Основною спорудою комплексу і найвищою в місті є костел св. Ігнатія Лойоли і Станіслава Костки, а зараз це собор Преображеня Господнього ПЦУ. Костел і келії комплексу Єзуїтської колегії вражають красою й вишуканістю і є видатною пам’яткою архітектури України.

Зачаровують туристів також ренесансний Миколаївський собор УПЦ МП (1636р.) із бароковою дзвіницею (XVІІI ст.) та каплицею (1539р.), які колись належали до францисканського монастиря. Цікавими до огляду є і Богоявленський жіночий монастир УПЦ МП (XVІІI ст.) із чернечими корпусами, збудовані в стилі пізнього бароко, костел св. Станіслава (1857р.).

На десерт можна оглянути унікальні з’єднані між собою барокові будинки-близнюки (XVIII ст.) та палац Кароліни Дзембовської (XVІІI ст.) у стилі класицизму.

Читати більше Сховати текст
Кременець. Музей Ю. Словацького
На затишній бічній вуличці міста із чудовим виглядом на замкову гору знаходиться єдиний у світі музей класика польської літератури Юліуша Словацького. Саме в цьому відреставрованому і доглянутому двоповерховому будинку (XVIII ст.), збудованому в стилі провінційного класицизму він народився і провів...

На затишній бічній вуличці міста із чудовим виглядом на замкову гору знаходиться єдиний у світі музей класика польської літератури Юліуша Словацького. Саме в цьому відреставрованому і доглянутому двоповерховому будинку (XVIII ст.), збудованому в стилі провінційного класицизму він народився і провів свої дитячі роки. У пам’ять про цього видатного польського поета та драматурга тут в 2004 році було відкрито Кременецький літературно-меморіальний музей Юліуша Словацького. Він присвячений життю і творчості поета, має вісім тематичних залів з гарним інтер’єром та експозицією, і по праву вважається одним з найкращих музеїв на Тернопільщині.

Читати більше Сховати текст
Кременець. Ботанічний сад
Пам`ятка садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення, один з найбільших та найстаріших ботанічних садів України, що був закладений у 1754 році як аптечний сад Єзуїтського колегіуму. Зараз він займає площу 200 га, на ньому росте понад 2000 видів, підвидів та сортів рослин і має гарний ланд...

Пам`ятка садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення, один з найбільших та найстаріших ботанічних садів України, що був закладений у 1754 році як аптечний сад Єзуїтського колегіуму. Зараз він займає площу 200 га, на ньому росте понад 2000 видів, підвидів та сортів рослин і має гарний ландшафт та рельєф з перепадом висот 150 метрів. Унікальність Кременецького ботанічного саду в тому, що він вдало поєднує велику колекцію рослин з цілого світу та самобутню флору Кременецьких гір. 

Читати більше Сховати текст
Кременець. Гора Воловиця
З цієї невисокої гори відкривається найгарніша панорама Кременця, адже з неї видно і замкову гору з неприступною фортецею, єзуїтьський колегіум, а також ренесансний собор св. Миколая з бароковою дзвіницею. І це все на фоні мальовничих Кременецьких гір, тому всі хто піднімуться на Воловицю назавжди н...

З цієї невисокої гори відкривається найгарніша панорама Кременця, адже з неї видно і замкову гору з неприступною фортецею, єзуїтьський колегіум, а також ренесансний собор св. Миколая з бароковою дзвіницею. І це все на фоні мальовничих Кременецьких гір, тому всі хто піднімуться на Воловицю назавжди носитимуть приємний спогад про це місто у своєму серці.

Читати більше Сховати текст
walletФінанси
У вартість туру входить
  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • супровід гіда-екскурсовода;
  • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
  • страхування на час подорожі.
У вартість не входять і додатково оплачуються
  • вхідні квитки в туристичні об’єкти;
  • харчування.
Знижки
  • Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі)
  • Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 60 грн/особа (від загальної вартості туру)
  • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру
ticketsВхідні квитки

Кременецький замок: загальний - 20 грн./ос., студенти 10 грн./ос., діти - 5 грн./ос.

Музей Ю. Словацького (Кременець): загальний, пенсіонери – 35 грн., учні і студенти – 25 грн.;

Кременецький ботанічний сад: загальний – 20 грн., пенсійний і студентський – 15 грн., учнівський – 8 грн.;

mealХарчування
1-й день
Обід

відбувається в закладах харчування міста Кременець. Орієнтовне меню: овочевий салат, суп, “чорні пироги по кременецьки” (локальна страва), хліб, узвар. Вартість: 120 грн./особа.

faqПитання та відповіді
Загальні питання
Як замовити тур і дізнатись чи є вільні місця на тур?

Можна двома шляхами:

а) подивитися у нас на сайті (біля дат).   

б) дізнатися у менеджера через онлайн-консультацію сайту, Skype, електронною поштою або по телефону (усі контактні телефони є на сторінці "Контакти");

*приклад 

вільних місць немає. 

вільні місця 2-10 осіб.

вільних місць більше 10ти.

Коли оплачувати кошти за вхідні квитки і харчування? Чи всі екскурсії і харчування є обов’язковими?

Вхідні квитки і харчування Ви оплачуєте в автобусі керівнику групи. Екскурсії і харчування не є обов’язковими, Ви обираєте тільки те, що бажаєте.

Чи повернуть мені кошти оплачені за тур у разі відмови від поїздки?

У разі відмови від заброньованого туру просимо завчасно повідомити про це відповідального менеджера по телефону або на електронну пошту.

Умови повернення оплати за анульовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше ніж за 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 85 % вартості;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості;
- від 3 до 2 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості;
- менше ніж за 1 робочий день до початку туру, а також при неявці туриста - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

У Новорічних, Різдвяних та акційних турах умови анулювання можуть відрізнятися від стандартних (з цими умовами можна ознайомитись у Правилах бронювання).

Анулювання турів закордон. 
Правила анулювання турів закордон туристом. 
Умови повернення оплати за скасовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше, ніж за 15 робочих днів до початку туру - повертаємо 100 % вартості туру або переносимо 100% на іншу дату чи тур;
- від 14 до 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості туру;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості туру;
- менше, ніж за 3 робочих дні до початку туру, а також при неявці - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

Ми забронювали тур, оплатили, але так і не отримали на пошту інформаційного листа. У чому справа?

Інфо-лист з контактами керівника групи, адресою місця виїзду та іншою інформацією про тур надсилається на електронні пошти туристів та турагентів не пізніше ніж за 2-3 календарні дні до виїзду (залежно від тривалості туру). Тому якщо до виїзду залишилось 4 і більше днів, то можливо ми ще не встигли надіслати інфо-лист. Також крім папки «Вхідні», наші листи можуть потрапляти у папку «СПАМ». Тому перевірте, будь ласка, цю папку. У випадку, якщо інформаційного листа немає і там, просимо зконтактуватись з нами по телефону. Можливо, у нас неправильно зазначена Ваша електронна адреса.

Чи можна вибрати собі місця у автобусі або дізнатись які у нас місця ?

Місця в автобусі бронюються згідно запису. Чим швидше Ви забронюєтесь, тим ближче до переду автобуса зможете сісти.

Де ми будемо проживати?

Умови проживання залежать від обраного Вами туру. Усі деталі щодо поселення, чітко розписані у інформаційних листах.

Чи відбувається підселення у номер, якщо я їду у тур сам/а? Чи можна за додаткову оплату жити одному/одній у номері ?

Проживання під час мандрівки відбувається у 2- і 3-місних номерах. Якщо Ви подорожуєте наодинці, то Вас можуть поселити з кимось із туристів (підселення не відбувається до туристів протилежної статі). Також Ви можете проживати самі в окремому номері за додаткову оплату (ціну уточнювати в менеджера цього туру).

Що потрібно мати з собою під час мандрівки ?

З собою у мандрівку ми рекомендуємо брати посвідчення особи (паспорт, водійські права, свідоцтво про народження тощо). Усі інші деталі стосовно того, що потрібно мати з собою ми зазначаємо у інформаційних листах.

Чи можна придбати квиток на поїзд о 08:05, якщо виїзд туру о 08:00 або на поїзд о 23:28, якщо повернення з туру о 23:30?

Не рекомендуємо так робити. Виїзд відбувається за розкладом, оскільки тури мають насичену екскурсійну програму, для повноцінного виконання якої ми маємо дотримуватись наперед визначених часових меж. Тому радимо при купівлі квитків на поїзд (або автобус чи літак) обов'язково враховувати запас часу, який буде необхідний, щоб дістатись з вокзалу до місця збору групи та у зворотному напрямку після завершення туру. Також нагадуємо, що ми не гарантуємо швидше повернення, аніж зазначено в описі туру на сайті та не несемо відповідальності за придбання квитків на поїзд чи інший вид транспорту, у яких час відбуття або прибуття не збігається з часовими межами туру.

Чи можна у Вас замовити подарунковий сертифікат?

Так, звичайно. У нас є 2 види сертифікатів: на конкретну суму і на певний тур. Замовити їх Ви можете за офісним телефоном або безпосередньо у нас в офісі. Також замовлення можна зробити онлайн на сторінці "Подарунковий сертифікат". Після он-лайн замовлення менеджер зконтактується з Вами і уточнить деталі замовлення. Сертифікат можемо відправити службою доставки (переважно «Новою поштою») у будь-який куточок України. Бланк сертифікату є безкоштовним, оплачується лише вартість обраних послуг.

Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Якщо я забронював/ла тур на сайті, скільки часу чекати на відповідь менеджера?

Надання відповіді про наявність вільних місць та підтвердження бронювання здійснюється упродовж 1 робочого дня з моменту подання запиту (крім суботи та неділі, а також державних вихідних).

Як здійснити оплату?

Оплатити замовлення можна в нашому офісі за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 34 або банківським переказом (банківські реквізити надсилаємо за вимогою). Замовлення потрібно оплатити упродовж 3 робочих днів від моменту підтвердження (у випадку замовлення пізніше ніж за 3 дні до виїзду термін оплати узгоджується окремо).При оплаті на банківський рахунок потрібно упродовж 4 робочих годин повідомити електронною поштою відповідального менеджера про проведену оплату, вказавши при цьому назву та дати туру, прізвища замовників, суму та час оплати.

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (0)
Розгорнути все
Згорнути все

Схожі тури

Новинка
Святе тріо: Кохавина, Гошів, Борислав
15 відгуків
1 день 10+
Ціна:495 грн.
Замовити Тур

Три визначні паломницькі центри: монастир у Кохавині, Гошівський монастир, церква святої Анни в Бориславі Більше

Бестселер
Ексклюзив
Зарваниця + Заздрість + Тютьків
24 відгука
1 день 10+
Ціна:545 грн.
Замовити Тур

Духовний центр “Зарваниця”, Український Єрусалим, музей Йосипа Сліпого у Заздрості, іконостас в Тютькові Більше

Почаїв, Божа гора + джерело святої Анни

Почаївська лавра, озеро святої Анни, Святодухівський скит, Божа гора, Національний парк “Кременецькі гори” Більше


Кременець - Волинські Афіни