Кременець. Центр міста

Центральна історична частина міста надзвичайно багата на цікаві пам’ятки. Серед них найбільш відомими є величні будівлі колегіуму ордену єзуїтів (1731-1743р.), збудованому за проектом видатного Паоло Фонтана в стилі пізнього бароко. Основною спорудою комплексу і найвищою в місті є костел св. Ігнатія...

Центральна історична частина міста надзвичайно багата на цікаві пам’ятки. Серед них найбільш відомими є величні будівлі колегіуму ордену єзуїтів (1731-1743р.), збудованому за проектом видатного Паоло Фонтана в стилі пізнього бароко. Основною спорудою комплексу і найвищою в місті є костел св. Ігнатія Лойоли і Станіслава Костки, а зараз це собор Преображеня Господнього ПЦУ. Костел і келії комплексу Єзуїтської колегії вражають красою й вишуканістю і є видатною пам’яткою архітектури України.

Зачаровують туристів також ренесансний Миколаївський собор УПЦ МП (1636р.) із бароковою дзвіницею (XVІІI ст.) та каплицею (1539р.), які колись належали до францисканського монастиря. Цікавими до огляду є і Богоявленський жіночий монастир УПЦ МП (XVІІI ст.) із чернечими корпусами, збудовані в стилі пізнього бароко, костел св. Станіслава (1857р.).

На десерт можна оглянути унікальні з’єднані між собою барокові будинки-близнюки (XVIII ст.) та палац Кароліни Дзембовської (XVІІI ст.) у стилі класицизму.

Читати більше Сховати текст
Ціна: від 645 до 645грн

Ми підібрали тури в які входить це місце:


Знайдено 1 тур


  • Галерея
  • Список
  • Календар
Доступно 1 турів
Кременець - Волинські Афіни
1 день 10+
Ціна:645 грн.
Замовити Тур

Замок Бони, музей Словацького, Ботанічний сад, центр міста, Єзуїтський колегіум Більше

Доступно 1 турів
Кременець - Волинські Афіни

Замок Бони, музей Словацького, Ботанічний сад, центр міста, Єзуїтський колегіум Більше

1 день 2-10 0 Немає місць
Ціна:645грн
Замовити Тур
10+ місць 2 — 10 місць Немає місць Вигляд

Відгуки (0)

Кременець. Центр міста