Жовтанці
Неподалік цього села на горбочку розташований інтернаціональний військовий цвинтар, в якому поховані воїни, котрі загинули у Першій світовій війні. Окрасою цвинтаря є чотириярусна колона, увінчана металевим хрестом та чудова панорама Малого Полісся.
Велике Колодно
Село, яке відвідав Швейк, над ставом, у мальовничому місці до наших днів зберігся костел Воздвиження Чесного Хреста (1932р.) з чудовими розписами в стилі арт-нуво.
Дернів
Забуте Богом і людьми маленьке село має дві родзинки: дерев’яну церкву святого Микити (1666р.), що належить до числа досконалих споруд народної архітектури галицької школи та рідкісний для України костел в стилі конструктивізму (1930р.).
Сапіжанка
Колишня німецька колонія Sapiezanka була заснована в 1804р. з 25 німецьких родин протестанського (євангелсько-лютеранського) віросповідання, які походили із південно-західної Німеччини. До наших днів дійшли кірха (1875р.), яка зараз є церквою, будинок колишньої школи та німецька житлова забудова.
Батятичі
В цьому типовому селі на Малому Поліссі нас чекають три чудові зразки сакральної архітектури: дерев’яна церква св. Юра (1759р.), церква Собору Пресвятої Богородиці (1788р.) і костел св. Ядвіги (1903р.).
Кам’янка-Бузька
Батьківщина українського театру, бо саме тут 29 серпня 1619 року Якуб Гаватович зі своїми учнями на ринку поставив перші в історії інтермедії українською мовою. У місті збереглося багато памʼяток, найвизначнішими з яких є шедевр деревʼяної сакральної архітектури - церква святого Миколая (1667 р.) з пʼятиярусним іконостасом й дзвіницею, та величний нео-готичний костел Внебовзяття Діви Марії (1908 р.), збудований за проектом видатного архітектора Теодора Тальовського. Також цікавою є сецесійна забудова історичного центру міста, де особливо виділяється Народний Дім (1912 р.), збудований у стилі українського модерну. Дізнатися більше про колишню Камʼянку-Струмилову та її славне минуле можна у місцевому краєзнавчому музеї.
Тадані
В цьому селі знаходиться найдавніший з небагатьох збережених дерев’яних костелів України – костел Відвідування Єлизавети Дівою Марією і Святої Теклі (1734р.).
Добротвір
Місто енергетиків на річці Західний Буг гордиться одним з найкращих краєзнавчих музеїв України – Народним історико-краєзнавчим музеєм Добротвора і навколишніх сіл, в якому представлено біля трьох тисяч пам’яток Надбужанщини.
ЛЕБЕДИНА ПІСНЯ ШВЕЙКА. Чудова екскурсія, стільки інформації, що тепер, переглядаючи зроблені світлини, переглядаю і шукаю додаткову інформацію про побачене. Сакральні споруди, які захоплюють красою, історія краю завжди вражають новим і незвіданим досі. Гарне емоційне забарвлення екскурсій Лізи, яка дуже старалася і в неї все вдалося! Дякую! Гарний організаційний супровід Юлі, чудовий автобус з водієм Володимиром! Дякую!!! А ще був чудовий колектив мандрівників, які теж додали багато позитиву до відпочинку. Дякую "Відвідай", що вмієте так для нас організувати відпочинок.
ВідповідьДоброго вечора п. Ольга!
Насправді, це велике задоволення та щастя, організовувати мандрівки для таких чудових туристів!
Ми щиро раді, що є така велика кількість людей, яких цікавить історія рідного краю!
Дякуємо Вам за довіру та теплі слова!
До зустрічі в наступних мандрівках!