Еротичний Львів

Пікантні таємниці львів'ян та львів'янок серед спокусливих елементів архітектури в самому центрі міста

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

Початок о 16:00.

Тривалість: 2 год.

Місце зустрічі повідомляється після запису.
Екскурсія проводиться сертифікованими гідами українською мовою.

placesЕкскурсійні об’єкти
Еротичний Львів
"Еротичний Львів" - це розповіді про пристрасть і бажання, про ревнощі й підступи, про вічне кохання та романтичні дуелі, про силу почуттів та слабкість перед ними. А також борделі й повій, лицемірів та зрадників, жінок, які боролись за своє кохання, чоловіків, які здійснювали подвиги... Як же бага...

"Еротичний Львів" - це розповіді про пристрасть і бажання, про ревнощі й підступи, про вічне кохання та романтичні дуелі, про силу почуттів та слабкість перед ними. А також борделі й повій, лицемірів та зрадників, жінок, які боролись за своє кохання, чоловіків, які здійснювали подвиги...

Як же багато у Львова нерозгаданих таємниць та історій. Екскурсія “Еротичний Львів” відкриє місто з абсолютно нового ракурсу – романтичного, чи навіть еротичного. Кожна вуличка, кожен будиночок чи навіть барельєф на фасаді будинку – це перш за все не гарна оздоба старого Львова, а цікаві місця, сповнені захопливою історією. Під час екскурсії персонажі всіх цих барельєфів оживуть у Вашій уяві і Ви дізнаєтеся пікантні історії їх життя, пов’язані з ревнощами, підступами, романтичними дуелями, нестримним коханням.

Дізнаєтеся про борделі старого Львова, а також про феміністок та жінок, які боролися за своє кохання. Історія еротичного Львова пов’язана з такими відомими іменами, як Леопольд фон Захер-Мазох та Джакомо Казанова. Чим особливі ці імена? – Дізнаєтеся на екскурсії.

А чи знали Ви, що у Львові була своя вулиця червоних ліхтарів? Під час пішохідної екскурсії Львовом дізнаєтеся і про таку пікантну історію міста Лева.

Читати більше Сховати текст
walletФінанси
Знижки
  • Знижка дітям до 12 років (включно) - 20 грн
  • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру
faqПитання та відповіді
Загальні питання
Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (0)
Розгорнути все
Згорнути все

Еротичний Львів