Еротичний Львів

"Еротичний Львів" - це розповіді про пристрасть і бажання, про ревнощі й підступи, про вічне кохання та романтичні дуелі, про силу почуттів та слабкість перед ними. А також борделі й повій, лицемірів та зрадників, жінок, які боролись за своє кохання, чоловіків, які здійснювали подвиги... Як же бага...

"Еротичний Львів" - це розповіді про пристрасть і бажання, про ревнощі й підступи, про вічне кохання та романтичні дуелі, про силу почуттів та слабкість перед ними. А також борделі й повій, лицемірів та зрадників, жінок, які боролись за своє кохання, чоловіків, які здійснювали подвиги...

Як же багато у Львова нерозгаданих таємниць та історій. Екскурсія “Еротичний Львів” відкриє місто з абсолютно нового ракурсу – романтичного, чи навіть еротичного. Кожна вуличка, кожен будиночок чи навіть барельєф на фасаді будинку – це перш за все не гарна оздоба старого Львова, а цікаві місця, сповнені захопливою історією. Під час екскурсії персонажі всіх цих барельєфів оживуть у Вашій уяві і Ви дізнаєтеся пікантні історії їх життя, пов’язані з ревнощами, підступами, романтичними дуелями, нестримним коханням.

Дізнаєтеся про борделі старого Львова, а також про феміністок та жінок, які боролися за своє кохання. Історія еротичного Львова пов’язана з такими відомими іменами, як Леопольд фон Захер-Мазох та Джакомо Казанова. Чим особливі ці імена? – Дізнаєтеся на екскурсії.

А чи знали Ви, що у Львові була своя вулиця червоних ліхтарів? Під час пішохідної екскурсії Львовом дізнаєтеся і про таку пікантну історію міста Лева.

Читати більше Сховати текст
Ціна: від 99 до 99грн

Ми підібрали тури в які входить це місце:


Знайдено 1 тур


  • Галерея
  • Список
  • Календар
Доступно 1 турів
Бестселер
Еротичний Львів
3 відгука
1 день 10+
Ціна:99 грн.
Замовити Тур

Пікантні таємниці львів'ян та львів'янок серед спокусливих елементів архітектури в самому центрі міста Більше

Доступно 1 турів
Бестселер
Еротичний Львів
3 відгука

Пікантні таємниці львів'ян та львів'янок серед спокусливих елементів архітектури в самому центрі міста Більше

1 день 10+
Ціна:99грн
Замовити Тур
10+ місць 2 — 10 місць Немає місць Вигляд

Відгуки (0)

Еротичний Львів