Боже Закарпаття: 12 храмів і монастирів

Хрест у Чинадієво, Мукачівський, Боронявський та Імстичівський монастирі, Четфалва, Джублик,
молебні, дегустація вин, термали Берегово чекають на вас у двохденній автобусній мандрівці

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

1 день: виїзд зі Львова (08:00) / Стрий (09:00) – Чинадієво (церква з хрестом у дереві) – Мукачево (огляд двох монастирів і молебень та молитва до чудотворної ікони, прогулянка містом та обід) – Берегово (термальний басейн “Жайворонок” або прогулянка по місту) – Четфалва, Берегівський р-н (поселення о 20:30 в садиби сільського туризму, вечеря).
2 день: Четфалва (сніданок, огляд храмів і виїзд (08:30) – Імстичево (монастир) – Джублик (огляд монастиря, молебень за родини, за бажанням сповідь) – Бороняво (відвідання монастиря) – Хуст (обід та дегустація вина) – Стрий (21:40) / Львів (повернення о 22:40).

Місця посадки
Стрий, заправка ОККО

м. Стрий (Львівська обл.); вул. Болехівська, 49; заправка "ОККО"

Львів, Приміський вокзал

Приміський вокзал, вул. Городоцька, 177  (800 м від Головного залізничного вокзалу).

placesЕкскурсійні об’єкти
Чинадієво – церква св. Іллі.
У старовинному містечку Сент-Міклош, окрім похмурого середньовічного замку, знаходиться еклектична греко-католицька церква святого Іллі (1932р.) з цікавою таємничою реліквією. Все почалося у 2002 році, коли неподалік від Чинадієва лісоруби декілька днів намагалися зрізати і розколоти великий бук. Ко...

У старовинному містечку Сент-Міклош, окрім похмурого середньовічного замку, знаходиться еклектична греко-католицька церква святого Іллі (1932р.) з цікавою таємничою реліквією. Все почалося у 2002 році, коли неподалік від Чинадієва лісоруби декілька днів намагалися зрізати і розколоти великий бук. Коли це вдалося, то на внутрішній стороні в одній із колод виявили зображення хреста великого розміру та ідеальних пропорцій. Половину колоди передали у церкву св. Іллі, де вона виставлена на загальний огляд і пошанування.

Читати більше Сховати текст
Мукачево – монастирі і храми
Замість потужного замку в Мукачевому, пропонуємо Вам оглянути жіночий православний Миколаївський монастир УПЦ МП на Чернечій горі біля річки Латориця, який заснував князь Федір Корятович (сер. XIV ст.). Після створення, довший час був резиденцією місцевого православного єпископа і головною святинею...

Замість потужного замку в Мукачевому, пропонуємо Вам оглянути жіночий православний Миколаївський монастир УПЦ МП на Чернечій горі біля річки Латориця, який заснував князь Федір Корятович (сер. XIV ст.). Після створення, довший час був резиденцією місцевого православного єпископа і головною святинею Закарпаття, а після Ужгородської унії в період 1664-1946 року належав отцям василіянам ГКЦ. Окрасою Мукачева є церква св. Миколая (1798р.), а також монастирські будівлі (1766-1772рр.). Головною святинею монастиря і одним із символів Закарпаття є чудотворна ікона Мукачівської Пречистої Богородиці (1453р.), подарована Папою Пієм ХІ у 1926 році. Після важких років гонінь і переховувань, помолитися до Мукачівської Богородиці можна у новозбудованому монастирі св. Миколая Мукачівської греко-католицької єпархії. У центральній частині міста можна оглянути ще найстаріший храм міста – готичну каплицю св. Йосипа (XIV ст.), кафедральний костел св. Мартина (1904р.), барокову реформаторську церкву (1790р.) та греко-католицький Успенський собор (1859р.).

Читати більше Сховати текст
Берегове. Термальний басейн "Жайворонок"
Колишній Береґсас здавна відомий своїми архітектурними памятками, але більшість туристів їдуть сюди для лікування, насолоди та відпочинку. Адже саме тут розташований сучасний оздоровчий комплекс Жайворонок, який славиться басейнами з унікальною термальною водою (температурою 31-45 С). Гості комплекс...

Колишній Береґсас здавна відомий своїми архітектурними памятками, але більшість туристів їдуть сюди для лікування, насолоди та відпочинку. Адже саме тут розташований сучасний оздоровчий комплекс Жайворонок, який славиться басейнами з унікальною термальною водою (температурою 31-45 С). Гості комплексу цілий рік можуть лікуватися та відпочивати у відкритих та критих басейнах із природньою мінеральною водою, котра піднімається безпосередньо із термальних свердловин глибиною понад 1 км.

Читати більше Сховати текст
Четфалва
Прикордонне угорське село біля річки Тиса, в якому знаходиться чудовий архітектурний ансамбль, що вдало поєднав в собі оборонний мурований протестантський храм (XIVст.) і сучасну дерев’яну церкву Святого Духа (2001р.). Окрасою села є також найвища в Закарпатті струнка готична дзвіниця (XVIII ст.).

Прикордонне угорське село біля річки Тиса, в якому знаходиться чудовий архітектурний ансамбль, що вдало поєднав в собі оборонний мурований протестантський храм (XIVст.) і сучасну дерев’яну церкву Святого Духа (2001р.). Окрасою села є також найвища в Закарпатті струнка готична дзвіниця (XVIII ст.).

Читати більше Сховати текст
Імстичево
На горі Бокочовиця, в дуже гарній місцині знаходиться греко-католицький василіянський монастир св. Архангела Михаїла (1654р.). Попри важку долю комплексу до наших днів дійшли будівлі монастиря (1773р.) та церква св. Михаїла (1798р.). У храмі знаходиться простріляна чудотворна ікона Матері Божої Істи...

На горі Бокочовиця, в дуже гарній місцині знаходиться греко-католицький василіянський монастир св. Архангела Михаїла (1654р.). Попри важку долю комплексу до наших днів дійшли будівлі монастиря (1773р.) та церква св. Михаїла (1798р.). У храмі знаходиться простріляна чудотворна ікона Матері Божої Істичівської, яку у березні 1939 року обстріляли угорські війська, шукаючи захисників Карпатської України.

Читати більше Сховати текст
Джублик
Так зване “Українське Меджугор’є”, найвідоміше паломницьке місце у Закарпатті, в якому знаходиться монастир Собору Пресвятої Богородиці, що був зведений на місці, де двом дівчатам Олені і Мар’янці у 2002 р. з’явилася Богородиця. Після цього у Джублику з 2003 року почалося кровоточіння хреста, а тако...

Так зване “Українське Меджугор’є”, найвідоміше паломницьке місце у Закарпатті, в якому знаходиться монастир Собору Пресвятої Богородиці, що був зведений на місці, де двом дівчатам Олені і Мар’янці у 2002 р. з’явилася Богородиця. Після цього у Джублику з 2003 року почалося кровоточіння хреста, а також це єдине місце на землі де була поява Пресвятої Родини. До цього відпустового місця зі Львова йде найдовша хресна дорога в світі.

Читати більше Сховати текст
Бороняво
В цьому відомому паломницькому місці можна побачити Боронявську чудотворну ікону Пресвятої Богородиці (1785р.) у Благовіщенському василіанському монастирі.

В цьому відомому паломницькому місці можна побачити Боронявську чудотворну ікону Пресвятої Богородиці (1785р.) у Благовіщенському василіанському монастирі.

Читати більше Сховати текст
Дегустація закарпатських вин
Закарпаття здавна на весь світ славляться своїми винами, які мають чудовий аромат і велике багатство смакових властивостей. Це завдяки вулканічним породам, на яких росте виноград та енергії сонця, адже саме тут найбільше сонячних днів у Закарпатті.

Закарпаття здавна на весь світ славляться своїми винами, які мають чудовий аромат і велике багатство смакових властивостей. Це завдяки вулканічним породам, на яких росте виноград та енергії сонця, адже саме тут найбільше сонячних днів у Закарпатті.

Читати більше Сховати текст
walletФінанси
У вартість туру входить
  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • супровід гіда-екскурсовода;
  • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
  • страхування на час подорожі;
  • проживання.
У вартість не входять і додатково оплачуються
  • вхідні квитки в туристичні об’єкти;
  • харчування.
Знижки
  • Знижка постійного клієнта
  • Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні)
  • Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 120 грн/особа (від загальної вартості туру)
  • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру
ticketsВхідні квитки

Термальний басейн “Жайворонок” у Берегові: термальний басейн “Жайворонок” у Берегові (2 години): загальний – 250 грн., пенсіонери – 200 грн., особи з інвалідністю І групи, студенти, діти від 120 до 150 см. – 125 грн., діти до 120 см. – безкоштовно, оренда шафки – 30 грн., (діти до 150 см допускаються в басейн тільки в нарукавниках для плавання);

Дегустація вин: 95 грн., екскурсія без споживання вина – 45 грн.;

Оренда шафки в термальному басейні "Жайворонок": оренда шафки – 30 грн.

keysПроживання
Садиби сільського туризму Берегівського району

Проживання відбувається в затишних садибах. Номери: 2-місні та 3-місні (з вигодами у коридорі).

mealХарчування
1-й день
Сніданок

Можна поснідати вдома, взяти з собою перекус або поснідати під час стоянки автобуса в закладах громадського харчування на власний смак і вибір.

Обід

У Чинадієві, кафе “Вулик”, та складається з страв лемківсько-мукачівської кухні: салат “Овочеве асорті”, “Підбивані лопатки” (зупа із шпарагівки підбита сметаною), картопляне пюре з шишками в грибному соусі, компот, хліб. Вартість 170 грн./особа.

Вечеря

В садибах після поселення і складається з страв угорської національної кухні: бограч-гуляш, мадярські голубці, солодощі, вино/палинка, компот. Вартість 170 грн./особа.

2-й день
Сніданок

В садибах, звичайний європейський. Вартість 100 грн./особа.

Обід

відбувається в Хусті в ресторані “Бокораш”. Меню: салат «Овочеве асорті» (огірок, помідор, олія), бограч, лоці печене, картопляне пюре, хліб, чай. Вартість – 150 грн.

faqПитання та відповіді
Загальні питання
Як замовити тур і дізнатись чи є вільні місця на тур?

Можна двома шляхами:

а) подивитися у нас на сайті (біля дат).   

б) дізнатися у менеджера через онлайн-консультацію сайту, Skype, електронною поштою або по телефону (усі контактні телефони є на сторінці "Контакти");

*приклад 

вільних місць немає. 

вільні місця 2-10 осіб.

вільних місць більше 10ти.

Коли оплачувати кошти за вхідні квитки і харчування? Чи всі екскурсії і харчування є обов’язковими?

Вхідні квитки і харчування Ви оплачуєте в автобусі керівнику групи. Екскурсії і харчування не є обов’язковими, Ви обираєте тільки те, що бажаєте.

Чи повернуть мені кошти оплачені за тур у разі відмови від поїздки?

У разі відмови від заброньованого туру просимо завчасно повідомити про це відповідального менеджера по телефону або на електронну пошту.

Умови повернення оплати за анульовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше ніж за 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 85 % вартості;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості;
- від 3 до 2 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості;
- менше ніж за 1 робочий день до початку туру, а також при неявці туриста - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

У Новорічних, Різдвяних та акційних турах умови анулювання можуть відрізнятися від стандартних (з цими умовами можна ознайомитись у Правилах бронювання).

Анулювання турів закордон. 
Правила анулювання турів закордон туристом. 
Умови повернення оплати за скасовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше, ніж за 15 робочих днів до початку туру - повертаємо 100 % вартості туру або переносимо 100% на іншу дату чи тур;
- від 14 до 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості туру;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості туру;
- менше, ніж за 3 робочих дні до початку туру, а також при неявці - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

Ми забронювали тур, оплатили, але так і не отримали на пошту інформаційного листа. У чому справа?

Інфо-лист з контактами керівника групи, адресою місця виїзду та іншою інформацією про тур надсилається на електронні пошти туристів та турагентів не пізніше ніж за 2-3 календарні дні до виїзду (залежно від тривалості туру). Тому якщо до виїзду залишилось 4 і більше днів, то можливо ми ще не встигли надіслати інфо-лист. Також крім папки «Вхідні», наші листи можуть потрапляти у папку «СПАМ». Тому перевірте, будь ласка, цю папку. У випадку, якщо інформаційного листа немає і там, просимо зконтактуватись з нами по телефону. Можливо, у нас неправильно зазначена Ваша електронна адреса.

Чи можна вибрати собі місця у автобусі або дізнатись які у нас місця ?

Місця в автобусі бронюються згідно запису. Чим швидше Ви забронюєтесь, тим ближче до переду автобуса зможете сісти.

Де ми будемо проживати?

Умови проживання залежать від обраного Вами туру. Усі деталі щодо поселення, чітко розписані у інформаційних листах.

Чи відбувається підселення у номер, якщо я їду у тур сам/а? Чи можна за додаткову оплату жити одному/одній у номері ?

Проживання під час мандрівки відбувається у 2- і 3-місних номерах. Якщо Ви подорожуєте наодинці, то Вас можуть поселити з кимось із туристів (підселення не відбувається до туристів протилежної статі). Також Ви можете проживати самі в окремому номері за додаткову оплату (ціну уточнювати в менеджера цього туру).

Що потрібно мати з собою під час мандрівки ?

З собою у мандрівку ми рекомендуємо брати посвідчення особи (паспорт, водійські права, свідоцтво про народження тощо). Усі інші деталі стосовно того, що потрібно мати з собою ми зазначаємо у інформаційних листах.

Чи можна придбати квиток на поїзд о 08:05, якщо виїзд туру о 08:00 або на поїзд о 23:28, якщо повернення з туру о 23:30?

Не рекомендуємо так робити. Виїзд відбувається за розкладом, оскільки тури мають насичену екскурсійну програму, для повноцінного виконання якої ми маємо дотримуватись наперед визначених часових меж. Тому радимо при купівлі квитків на поїзд (або автобус чи літак) обов'язково враховувати запас часу, який буде необхідний, щоб дістатись з вокзалу до місця збору групи та у зворотному напрямку після завершення туру. Також нагадуємо, що ми не гарантуємо швидше повернення, аніж зазначено в описі туру на сайті та не несемо відповідальності за придбання квитків на поїзд чи інший вид транспорту, у яких час відбуття або прибуття не збігається з часовими межами туру.

Чи можна у Вас замовити подарунковий сертифікат?

Так, звичайно. У нас є 2 види сертифікатів: на конкретну суму і на певний тур. Замовити їх Ви можете за офісним телефоном або безпосередньо у нас в офісі. Також замовлення можна зробити онлайн на сторінці "Подарунковий сертифікат". Після он-лайн замовлення менеджер зконтактується з Вами і уточнить деталі замовлення. Сертифікат можемо відправити службою доставки (переважно «Новою поштою») у будь-який куточок України. Бланк сертифікату є безкоштовним, оплачується лише вартість обраних послуг.

Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Якщо я забронював/ла тур на сайті, скільки часу чекати на відповідь менеджера?

Надання відповіді про наявність вільних місць та підтвердження бронювання здійснюється упродовж 1 робочого дня з моменту подання запиту (крім суботи та неділі, а також державних вихідних).

Як здійснити оплату?

Оплатити замовлення можна в нашому офісі за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 34 або банківським переказом (банківські реквізити надсилаємо за вимогою). Замовлення потрібно оплатити упродовж 3 робочих днів від моменту підтвердження (у випадку замовлення пізніше ніж за 3 дні до виїзду термін оплати узгоджується окремо).При оплаті на банківський рахунок потрібно упродовж 4 робочих годин повідомити електронною поштою відповідального менеджера про проведену оплату, вказавши при цьому назву та дати туру, прізвища замовників, суму та час оплати.

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (10)
Розгорнути все
Згорнути все

Боже Закарпаття: 12 храмів і монастирів