Київ, Києво-Печерська лавра, Софія Київська, Золоті Ворота, Межигір’я, скансен та круїз по Дніпру.

На Вас чекають:

 • найпопулярніші туристичні об'єкти Київщини: Національний парк "Межигір'я" (колишня резиденція екс-президента України), що є унікальною археологічною пам'яткою та найбільший скансенс у Європі в с. Пирогів;
 • розкішні будівлі, колишні палаци, давні храми, споруди, де твориться доля країни, а саме: будівля Верховної Ради, Адміністрації Президента, Нацбанку і не лише;
 • архітектурні чудеса давньої столиці: Софія Київська, Золоті Ворота, Михайлівський Золотоверхий собор;
 • екскурсія у найбільшу та найдавнішу лавру в Україні на Печерських пагорбах;
 • можливість пройтись вулицею Інститутською та віддати шану героям Небесної сотні;
 • мальовничі панорами міста на берегах Дніпра;
 • прогулянка на теплоході головною водною артерією України - Дніпром;
 • ну і звісно Хрещатик оповитий у суцвітті каштанів.
Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

1 день: виїзд з Києва (08:00, вокзал) - Автобусна екскурсія по Києву - Києво-Печерська лавра - с. Пирогів (обід, огляд найбільшого в Європі скансену) - Київ (пішохідна екскурсія "Вечірній Хрещатик") - вечеря, поселення в готель.

2 день: сніданок і виїзд (08:00) - с. Нові Петрівці (Національний парк "Межигір’я") - обід - Національний заповідник "Софія Київська" - музей "Золоті Ворота" - круїз по Дніпру - вокзал (до 18:30).

Місця посадки
Київ, Вокзал 'Південний'

м. Київ, вул. Георгія Кірпи, 4 (Залізничний вокзал "Південний")

placesЕкскурсійні об’єкти
Київ
Столичне місто на берегах мальовничого Дніпра розповість багато про початки української державності, славні часи Київської Русі, адже саме тут збереглися до наших днів свідки тогочасної історії: Київська Софія, Золоті ворота, Андріївський узвіз, Києво-Печерська лавра. Поряд з ними будівлі та вулиці,...

Столичне місто на берегах мальовничого Дніпра розповість багато про початки української державності, славні часи Київської Русі, адже саме тут збереглися до наших днів свідки тогочасної історії: Київська Софія, Золоті ворота, Андріївський узвіз, Києво-Печерська лавра. Поряд з ними будівлі та вулиці, які стали свідками подій сьогодення нашого народу: майдан Незалежності, вул. Інституцька, будинок Профспілок, а також будівлі в яких працює керівництво держави: Верховна Рада, Адміністрація Президента, Нацбанк та інші.

Читати більше Сховати текст
Пирогів
Найбільший у Європі музей просто неба знаходиться у с.Пирогів недалеко від Києва. Національний музей народної архітектури та побуту Пирогово розкинувся на 131 га. Давня культура кожного українського регіону відображена тут у сотнях великих та дрібних експонатів. У господарстві, ремеслах, архітектурі...

Найбільший у Європі музей просто неба знаходиться у с.Пирогів недалеко від Києва. Національний музей народної архітектури та побуту Пирогово розкинувся на 131 га. Давня культура кожного українського регіону відображена тут у сотнях великих та дрібних експонатів. У господарстві, ремеслах, архітектурі та інтер’єрах цього села. «Середнє Придніпров’я», «Полтавщина і Слобожанщина», «Полісся», «Поділля», «Південь», «Карпати» – окремі етнографічні регіони, представлені у музеї. Щоб побачити хоч один день з життя українців минулих століть запрошуємо до Національного музею народної архітектури та побуту України Пирогово.

Читати більше Сховати текст
Нові Петрівці
У цьому селищі знаходиться «Межигір'я» — колишня приватна резиденція Віктора Януковича, яку він займав з 2002 по 2014 роки. З 1935 до 2007 року Межигір'я було державною урядовою резиденцією, поки не було виведено в приватну власність. «Межигір'я» є символом корупції президентського масштабу і «музеє...

У цьому селищі знаходиться «Межигір'я» — колишня приватна резиденція Віктора Януковича, яку він займав з 2002 по 2014 роки. З 1935 до 2007 року Межигір'я було державною урядовою резиденцією, поки не було виведено в приватну власність. «Межигір'я» є символом корупції президентського масштабу і «музеєм корупції». Під час екскурсії Ви оглянете територію резиденції з мальовничими пейзажами, величезний корабель, гараж з раритетними автомобілями, зоопарк, а також ознайомитесь з історією даної території. Урочище Межигір'я є унікальною археологічною памяткою, де до 30-х років XX ст. діяв Спасо-Преображенський монастир, що був духовним центром українського козацтва.

Читати більше Сховати текст
walletФінанси
У вартість туру входить
 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • супровід гіда-екскурсовода;
 • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
 • страхування на час подорожі;
 • проживання.
У вартість не входять і додатково оплачуються
 • вхідні квитки в туристичні об’єкти;
 • харчування;
 • катання на катері.
Знижки
 • Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні)
 • Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 100 грн/особа (від загальної вартості туру)
 • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру
ticketsВхідні квитки

Києво-Печерська лавра: загальний - 130 грн., дитячий - 65 грн.;

Круїз по Дніпру: загальний - 200 грн.

Музей "Золоті Ворота": загальний - 60 грн., дитячий -  30 грн.;

Національний музей народної архітектури та побуту (с. Пирогів): загальний - 80 грн., школярі 10-17 р., студенти та пенсіонери - 40 грн., дошкільники і школярі до 10р. - 20 грн.;

Національний парк "Межигір’я": загальний - 110-180 грн., дитячий - 60-90 грн.;

Національний заповідник "Софія Київська": загальний - 200 грн., дитячий - 100 грн.;

keysПроживання
Київ, готель

Готель у м. Києві, 2-х місні номери з вигодами у номері.

mealХарчування
1-й день
Сніданок

Можна поснідати вдома, взяти з собою перекус або поснідати під час стоянки автобуса в закладах громадського харчування на власний смак і вибір.

Обід

Відбувається в закладах харчування в с. Пирогів. Орієнтована вартість: 100 - 120 грн.

Вечеря

Відбувається в закладах харчування в м. Київ. Орієнтовна вартість: 95 - 115 грн.

2-й день
Сніданок

Відбувається в готелі у м. Київ. Орієнтовна вартість: 75 - 85 грн.

Обід

Відбувається в закладах харчування в м. Київ. Орієнтовна вартість комплексного меню: 95 - 115 грн.

faqПитання та відповіді
Загальні питання
Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (0)
Розгорнути все
Згорнути все

Величний Київ