Благодійність

img 25
31.05.2023

Ми придбали для ЗСУ ще один автомобіль. Міцний та надійний позашляховик допомагатиме бійцям з 24-ої окремої механізованої бригади.

Читати більше
img 25
18.05.2023

Для бійців з 24-ої окремої механізованої бригади ми придбали 4 фотопастки. І передали їх в Бахмут для відлову московських окупантів.

Читати більше
img 25
25.11.2022

Підходить 275 день з повномасштабного вторгнення російських військ на територію України. 275 день, як усі українці об'єднали спільні зусилля задля однієї мети - захисту нашої країни та знищення ворога. За таку кількість днів можна з легкістю звикнути до корисних звичок, опанувати нові сфери праці та й загалом знайти себе у новому хобі. Окрім роботи в туристичній сфері, ми також активно займаємося допомогою для Збройних Сил України та волонтерством для переселенців. Саме тому хочемо розповісти, що ж нам вдалось зробити за період червня-жовтня.

Читати більше
img 25
30.06.2022

Друзі, сьогодні минає 100 днів, як Україну атакувала московія. Для кожного з нас - це 100 днів мужності, незламності та віри у перемогу! Здається, зовсім нещодавно ми звітували про перші 50 днів війни. Але незчулися, як минуло ще стільки ж. І, скільки б ця війна не тривала, ми зробимо усе можливе для пришвидшення перемоги України!

Читати більше
img 25
04.11.2015

Працівники та друзі туроператора “Відвідай” побували в середу, 04 листопада 2015р. у Сколівській середній школі-інтернат, і передали для тридцяти дітей комплекти нової постільної білизни (ковдри, рушники, підодіяльники, простині, наволочки, подушки). Вся постіль виготовлена українським виробником - фабрикою «Прилучанка». Висловлюємо подяку всім туристичним фірмам та туристам, які з нами співпрацюють, бо завдяки Вам ми можемо домагати іншим!

Читати більше
img 25
04.11.2015

4 листопада 2015 року туроператор "Відвідай" організував благодійний тур Львівщиною для переселенців зі Сходу.

Читати більше
img 25
28.10.2015

З нагоди Дня української мови та писемності у Львові в середу, 11 листопада відбудеться показ фільму “Олекса Довбуш” (1959р.) з оригінальним озвученням українською мовою. Досі фільм був оцифрований та доступний для широкого загалу лише російською мовою, хоча його першопочаткове озвучення було україномовним, а в кінопрокаті стрічка демонструвалася і російською, і українською мовами. Автентична фонограма була оцифрована Національною кіностудією ім. О. Довженка на замовлення Львівської міської громадської організації “Підкова”. Кошти на оцифрування (5 тис. грн.) надав туроператор “Відвідай”. Показ відбудеться в середу, 11 листопада о 19:00 у Львівському Палаці Мистецтв. Квитки можна придбати в касі Палацу Мистецтв перед сеансом. Перед показом заплановані виступи про фільм за участі головного спеціаліста Львівської обласної контори прокату кінофільмів Романа Давида; кінознавця Олега Яськіва та ініціаторів оцифрування україномовної версії фільму. Схожий захід запланований також у Києві на четвер, 12 листопада в Кінотеатрі українського фільму “Ліра”.

Читати більше