Наша допомога ЗСУ: березень - грудень 2023

29.01.2024

В кінці року кожна людина підводить особисті підсумки. Для нас найважливішим є не показники прибутку чи кількість турів і туристів — а підтримка наших військових. Кожен з нас завдячує їм за можливість жити і працювати. Туроператор “Відвідай” працює на те, щоб ця несправедлива війна закінчилась як можна швидше. Наша мета - в жодному разі не допустити, щоб люди забували про те, що зараз відбувається на наших окупованих територіях, про загибель мирних жителів і воїнів. Тож підсумуємо трохи у цифрах: за період березень — грудень 2023 року нами було зібрано 1 млн 300 тис гривень.
В березні відправили нашому гіду Тарасу Федусу 30 000 грн на ремонт однієї з чотирьох авто. Завдяки не байдужим - ми зібрали 5900, а 24 100 було виділено з бюджету Туроператора “Відвідай”Для виконання бойових завдань на фронті дуже важливою є портативна зарядна станція. Вона забезпечує живленням дрони, тепловізори, рації, телефони, ноутбуки. Тому за рахунок 27 868 грн виділеного бюджету Туроператора Відвідай і ваших донатів (1650 грн) придбали зарядку для воїна з Донеччини Юрчишина Мар’яна зі 132 розвідувального батальйону. А також відправили деякі смаколики.

Для допомоги нашим пораненим захисникам був оголошений збір на запчастини для евакуаційного авто. З наших фондів було виділено 26 000 грн


За проханням “Відвідайця” Олеся Різника, який зараз служить в 24 механізованій бригаді, нами були придбані медичні ноші. Це дуже важливий інструмент, який дозволяє переносити поранених і боєприпаси.
                                                                                    
Для того, щоб жоден ворог не зміг пройти не поміченим — для хлопців з 24 —ї механізованої бригади були придбані фотопастки для тварин. Прилади були успішно задіяні на Бахмутському напрямку. На "пастки" ми витратили 26640 грн.

Завдяки нашому дрону бійці з 24-ї механізованої бригади змогли виконати бойове завдання по знищенню цілого танку росіян! Ще один доказ того, що наша допомога дуже важлива на фронті і швидше наближає нас до перемоги.

Під час бойових дій важливим завданням є залишатись непомітним для ворога. Для того, щоб наші хлопці могли “злитись” з українськими кущами і травою було придбано 3 маскувальних костюми.

                         
В травні 2023 року ми придбали вже 3-й автомобіль! На ось такому гарному і надійному позашляховикові наші збройні сили, з 24-ї — окремої механізованої бригади, зможуть ефективніше боротися і звільняти наші території на критичних ділянках фронту.

                           
Також в травні було закуплено 10 акумуляторів до рацій на суму 9000 грн для Максима Левко і його 101 бригади 70-й батальйону. В умовах війни автомобілі дуже часто виходять із ладу. Тому для хлопців з 57 ОМБ 34 батальйону був відремонтований ось такий Volkswagen. Фронтова машина знову на ходу і готова до подальшої боротьби проти рашистів.
                                           
Для нашого менеджера і гіда Олеся Різника, який служить в 24 механізованій бригаді ,за жовтень і листопад було виділено 91 тис. гривень. На ці кошти були придбані комплектуючи для радіолокаційних систем, так званих “бойових пташок”.

               
 

                                                                             
Для бойового медика Сергія Приходька і 54 батальйону 100 бригади було закуплено 2 автохолодильника для інфузій вартістю 9998 грн. Такий прилад працює як на охолодження так і на обігрів. Все для того, щоб рятувати наших воїнів на передовій.
                                                                    
В листопаді туроператором “Відвідай” була організована зустріч з перевізниками. На цьому заході був проведений благодійний збір на шини для Камазів. За допомогою аукціону і виділених коштів нашої фірми ми зібрали 20000 грн. Збір поводився для Білінського Віктора з 24-ї окремої механізованої бригади.

В грудні нашою командою “Відвідай” було виділено 7500 грн на закупку газових балонів для військових.
                                                                 

Наближалось свято Миколая і ми не могли не порадувати наших хлопців різними смаколиками. На фото наш працівник Євген Самойленко.

                                                                    

 

З кожною таким благодійним збором або допомогою нашим воїнам - ми наближаємо перемогу. Віримо в наших хлопців і дівчат з передової та тримаємо міцний тил.

Слава Україні!