100 днів, як кожен на своєму фронті

08.11.2023

Друзі, сьогодні минає 100 днів, як Україну атакувала московія. Для кожного з нас - це 100 днів мужності, незламності та віри у перемогу!
Здається, зовсім нещодавно ми звітували про перші 50 днів війни. Але незчулися, як минуло ще стільки ж. І, скільки б ця війна не тривала, ми зробимо усе можливе для пришвидшення перемоги України!

Продовжуємо працювати на своєму фронті та допомагати нашим захисникам. І хочемо розповісти про те, що нам вдалося зробити за період з 15 квітня до 3 червня.

Наприкінці квітня пізно ввечері, спільно з іншими волонтерами, ми зустрічали людей з найгарячіших точок України на львівському залізничному вокзалі. Більшість з них не могли пересуватися самостійно та потребували опіки. Ми організовували транспорт, шукали прихисток, годували та супроводжували їх. Адже підтримка зараз дуже важлива.

Практично щодня “Відвідай” організовує адресну допомогу тим, хто вимушено залишив рідну домівку.

 

Також ми долучились до передачі пасок на передову нашим захисникам, щоб вони теж відчули домашнього Великоднього затишку.

 

 

Ще одну продуктову передачу доправили нашому колезі — Євгену С. Хлопці отримали смаколики цілими та неушкодженими, адже передача була під пильним контролем нашої Марічки К.

 

Наша Марічка К. особисто проконтролювала, щоб хлопці отримали передачу цілою та неушкодженою, піклуємось про тих, хто цього потребує!

 

 

Чергове авто з допомогою ми відправили в Бучу: одяг, каву, цукерки, засоби гігієни.

 

 

10 000 тис. гривень ми виділили на купівлю вантажного буса для ЗСУ 4 рота 62 ТрО, яка на передовій захищає наші позиції, серед її складу один з наших кращих гідів.

 

 

Ми купили тактичне взуття для нашого співробітника з 125 бригади, а також продукти харчування, солодощі, тушонки, воду, засоби гігієни для хлопців з його роти.

 

 

На передову хлопцям передали каву, цукерки, засоби гігієни, воду та солодощі.

 

 

Наші працівники долучаються до плетіння сіток та кікімор, а до 12 травня в нашому офісі ще була розгорнута сушильна компанія, наша пані Тетяна сушила яблука та карптоплю на передову.

 

 

10 кг порошку поїхало на передову, для прання військової форми для наших захисників.

 

 

Ми організували доставку тактичних рюкзаків у Межову, укомплектувавши “посилку” ще й різними смаколиками.

 

                                                       

 

Буквально на днях придбали 4 рації хлопцям з 125-ої бригади.

 

 

Адресну допомогу ми відправили в Черкаську область, Павленко Лесі, родина якої через вторгенення московитів втратила усе майно.

 

                                                                        

 

Подорожуючи з нами, ви допомагаєте українським військовим. Адже 50% прибутку скеровуємо на допомогу ЗСУ.