АгроГалактика "Дубляни"

Місто, як навчально-науковий осередок,  що містить у собі 9 пам'яток архітектури місцевого значення

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

Час початку: 09:00. 

Тривалість: 1 день.

Місце зустрічі: університет Львівського національного аграрного університету, м. Дубляни.

placesЕкскурсійні об’єкти
АгроГалактика "Дубляни"
Дубляни Дубляни - це місто дубів. Грунти вирізнялись різноманітністю хімічного складу, що стало поштовхом до відкриття у 1856 році Рільничої школи, тепер Львівський національний аграрний університет. Місто, в якому молоді роки провели диригент Степан Турчак та ідеолог  українського націоналістичног...

Дубляни

Дубляни - це місто дубів. Грунти вирізнялись різноманітністю хімічного складу, що стало поштовхом до відкриття у 1856 році Рільничої школи, тепер Львівський національний аграрний університет. Місто, в якому молоді роки провели диригент Степан Турчак та ідеолог  українського націоналістичного руху - Степан Бандера. Місто, як навчально-науковий осередок, що містить у собі 9 пам'яток архітектури місцевого значення (колишні навчальні, житлові та  господарські споруди Рільничої школи ХІХ - поч. ХХ ст).

Поміщицький будинок кінця XVIII ст.

Всю історію Рільничої школи пам'ятають старезні розлогі дуби над ставом  поруч колишнього маєтку Лозинських, який був найбільш цінною пам’яткою Дублян та Львівського державного аграрного університету.

Музей історії Львівського національного аграрного університету (ЛНАУ)

Музей функціонує з 1 вересня 2001 р. у головному корпусі ЛНАУ. У музейній кімнаті розміщені кілька стендів та вітрин з різноманітними матеріалами, що описують розвиток та становлення найбільшого навчального закладу у Дублянах. Зокрема представлені основні етапи формування ЛНАУ, починаючи з 1856 р. до сьогодні: Рільнича та Висока рільнича школи, Академія рільництва, рільничо-лісовий факультет Львівської політехніки, Львівський сільськогосподарський інститут та сучасний аграрний університет.

Дендропарк

Найдавніша паркова зона Дублян донині є зеленими легенями комплексу, де розводили  породи декоративних та плодово-ягідних дерев. Тут ви знайдете цінні породи: катальпу, білу акацію, сосну чорну, бук європейський, магнолію, тополю білу, оцтове дерево.

Церква  Успення Пресвятої  Богородиці.

Будівництво церкви датується 1912 роком і було проведене стараннями о. Володимира Коновальця, пароха парафії Малахів, до якої село тоді належало. Хрещата одноверха церква, нагадує споруди архітектора Василя Нагірного. В церкві зберігається ікона Йосипа Обручника пензля відомого українського художника Антона Манастирського. 

Новий навчальний корпус: 1882-1888 р. Архітектор Юліуш Цибульський.

Будівля поклала початок формуванню нового центру Високої Рільничої школи. Зовнішній вигляд носить еклектичний характер: високий, багатосхилий дах, неоготична вежа з годинником. Планування передбачало аудиторії, лабораторії, бібліотеку, які 100 років служать аграрному шкільництву. Чудово збереглися псевдоготичні, шпилясті віконечка. Висота поверхів 4,3 м, фоє перекрито неоготичним склепінням, сходи та горище з твердих порід дерев.

Інтернат (студентський гуртожиток) 1896 р. Архітектор Юліуш Цибульський.

Для зведення цієї будівлі та переймання досвіду до Франції був відряджений професор Еміль Ґодлєвський. За результатами спостережень студентів, професор Стефан Єнтис опрацьовує педагогічні, правові та соціальні вимоги, згідно з яких зведуть інтернат для ста студентів: з бібліотекою, кухнею  та відпочинковими кімнатами. У 1900 р. Інтернат доповнено двоповерховою будівлею у стилі модерн за проектом Тадеуша Стрийського, де розмістилась студентська їдальня, професорський казино, клуб. Тепер добудова належить товариству “Просвіта”.

Корівник (1875-1881рр.).

Входив в структуру навчального закладу Рільничої школи. Перебудований за проектом Андрія Шиманського (1922) є найцікавішою господарською спорудою навчального маєтку. Будівля зведена в стилі історизму, призначалася для приготування кормів, зберігання твердих кормів та утримання тварин. Будівля вказує на непересічний смак і талант архітектора якому вдалося надати витончених форм господарській споруді.

Професорські будинки 

Професорські будинки - одноповерхові з мансардними кімнатами. Архітектурний декор піддашшя, високі стіни (3,5 м), високі пивниці. Помешкання передбачало по дві професорські квартири. Другий поверх для прислуги.

Хімічний корпус (1906 р.)

Сміливий за своїм архітектурним задумом: модерний, двоповерховий з підвальним приміщенням, має строгий монументальний характер. Приміщення використовували для зберігання хімікатів та приготування препаратів для лабораторних і наукових досліджень. У 1967 році після незначного перепланування хімічний корпус пристосували  для лікарні.

Гуральня. 

У 1905 році збудована та обладнана на той час найновішим устаткуванням, виготовленим  на фабриці А. Любомирського у Львові. Це сприяло можливості досліджень у царині ферментаційної промисловості. Центральну частину (двоповерхову) - займав машинний зал, у бічних крилах та на горищі розташовувалися класи, лабораторії, робочі місця викладачів. Зараз у переобладнаній будівлі- механічні майстерні.

Шпихлір.

Будівля збудована в 1892 році за всіма вимогами того часу для збереження продуктів сільськогосподарського виробництва. Двоповерховий, майже квадратні,  невеликі вікна по периметру будівлі дають можливість впізнати її серед інших. Сьогодні тут розташований ресторан і побутові служби Дублян. 

Костел Марії Панни 1878 р. (сьогодні ПЦУ Успенння Пресвятої Богородиці)

Неороманські та неоготичні форми костелу-каплиці з п'ятигранною апсидою. Внутрішнє та зовнішнє оздоблення виконане маляром Діллером вирізнялося довершеністю та мистецькою красою. В 1991 храм переданий православній автокефальній громаді.

Пам'ятник Тарасові Шевченку

Пам'ятник Тарасові Шевченку встановлений 24 серпня 1995 року у річницю проголошення Незалежної України. Робота скульптурів: Василя та Володимира Одрехівських, архітектори: Василь Гризлюк,  Ярослав Фамуляк та Володимир Мазепа. На модерному п'єдесталі, на фоні символу мудрості та знань- розкритої книги- бронзове погруддя Великого Тараса.

Надмогильна плита.

За легендою, яку розказують старожили Дублян, багата землевласниця, начебто, подарувала свій маєток рільничій школі, а себе веліла поховати в парку, де і було встановлено надмогильну плиту. Археологічні дослідження під керівництвом Михайла Рожка не виявили жодних поховань та щоб зберегти пам'ятку, було піднято плиту і встановлено на платформу. Цей знак засвідчує волю власниці дублянського  маєтку.

Музей Степана Бандери

Музей Степана Бандери був відкритий 4 січня 1999 р. у  корпусі Львівського національного аграрного університету (ЛНАУ), де свого часу навчався відомий очільник національно-визвольного руху ХХ ст.

Читати більше Сховати текст
walletФінанси
У вартість туру входить
  • супровід гіда-екскурсовода,
  • екскурсійне обслуговування в музеях.
У вартість не входять і додатково оплачуються
  • вхідні квитки в музеї,
  • проїзд громадським транспортом.

 

Знижки
  • Знижка дітям до 12 років (включно) - 20 грн
  • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру
ticketsВхідні квитки

Добровільна пожертва: в усіх туристичних об'єктах

axe Добратися до міста Дублян можна:
  • від готелю «Львів» (вул.Зернова) маршруткою №180;
  • від Ринку “Південний” маршруткою  №111;
  • в разі виявлення бажання їхати групою до призначеного пункту екскурсії і повернення до Львова екскурсійним автобусом, вартість трансферу становитиме становитиме 99 грн./особа.
mealХарчування
1-й день
Обід

відбувається в ресторані «Фортуна». Вартість: 100 грн./особа.

faqПитання та відповіді
Загальні питання
Як замовити тур і дізнатись чи є вільні місця на тур?

Можна двома шляхами:

а) подивитися у нас на сайті (біля дат).   

б) дізнатися у менеджера через онлайн-консультацію сайту, Skype, електронною поштою або по телефону (усі контактні телефони є на сторінці "Контакти");

*приклад 

вільних місць немає. 

вільні місця 2-10 осіб.

вільних місць більше 10ти.

Коли оплачувати кошти за вхідні квитки і харчування? Чи всі екскурсії і харчування є обов’язковими?

Вхідні квитки і харчування Ви оплачуєте в автобусі керівнику групи. Екскурсії і харчування не є обов’язковими, Ви обираєте тільки те, що бажаєте.

Чи повернуть мені кошти оплачені за тур у разі відмови від поїздки?

У разі відмови від заброньованого туру просимо завчасно повідомити про це відповідального менеджера по телефону або на електронну пошту.

Умови повернення оплати за анульовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше ніж за 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 85 % вартості;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості;
- від 3 до 2 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості;
- менше ніж за 1 робочий день до початку туру, а також при неявці туриста - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

У Новорічних, Різдвяних та акційних турах умови анулювання можуть відрізнятися від стандартних (з цими умовами можна ознайомитись у Правилах бронювання).

Анулювання турів закордон. 
Правила анулювання турів закордон туристом. 
Умови повернення оплати за скасовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше, ніж за 15 робочих днів до початку туру - повертаємо 100 % вартості туру або переносимо 100% на іншу дату чи тур;
- від 14 до 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості туру;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості туру;
- менше, ніж за 3 робочих дні до початку туру, а також при неявці - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

Ми забронювали тур, оплатили, але так і не отримали інформаційного листа. У чому справа?

Інфо-лист з контактами керівника групи, адресою місця виїзду та іншою інформацією про тур надсилається на електронні пошти турагентів або у вайбер туристів не пізніше ніж за 1-2 календарні дні до виїзду (залежно від тривалості туру). Тому якщо до виїзду залишилось 4 і більше днів, то можливо ми ще не встигли надіслати інфо-лист. Також крім папки «Вхідні», наші листи можуть потрапляти у папку «СПАМ». Тому перевірте, будь ласка, цю папку. У випадку, якщо інформаційного листа немає і там, просимо сконтактуватись з нами по телефону. Можливо, у нас неправильно зазначена Ваша електронна адреса або помилка у номері телефону.

Чи можна вибрати собі місця у автобусі або дізнатись які у нас місця ?

Місця в автобусі бронюються згідно запису. Чим швидше Ви забронюєтесь, тим ближче до переду автобуса зможете сісти.

Де ми будемо проживати?

Умови проживання залежать від обраного Вами туру. Усі деталі щодо поселення, чітко розписані у інформаційних листах.

Чи відбувається підселення у номер, якщо я їду у тур сам/а? Чи можна за додаткову оплату жити одному/одній у номері ?

Проживання під час мандрівки відбувається у 2- і 3-місних номерах. Якщо Ви подорожуєте наодинці, то Вас можуть поселити з кимось із туристів (підселення не відбувається до туристів протилежної статі). Також Ви можете проживати самі в окремому номері за додаткову оплату (ціну уточнювати в менеджера цього туру).

Що потрібно мати з собою під час мандрівки ?

З собою у мандрівку ми рекомендуємо брати посвідчення особи (паспорт, водійські права, свідоцтво про народження тощо). Усі інші деталі стосовно того, що потрібно мати з собою ми зазначаємо у інформаційних листах.

Чи можна придбати квиток на поїзд о 08:05, якщо виїзд туру о 08:00 або на поїзд о 23:28, якщо повернення з туру о 23:30?

Не рекомендуємо так робити. Виїзд відбувається за розкладом, оскільки тури мають насичену екскурсійну програму, для повноцінного виконання якої ми маємо дотримуватись наперед визначених часових меж. Тому радимо при купівлі квитків на поїзд (або автобус чи літак) обов'язково враховувати запас часу, який буде необхідний, щоб дістатись з вокзалу до місця збору групи та у зворотному напрямку після завершення туру. Також нагадуємо, що ми не гарантуємо швидше повернення, аніж зазначено в описі туру на сайті та не несемо відповідальності за придбання квитків на поїзд чи інший вид транспорту, у яких час відбуття або прибуття не збігається з часовими межами туру.

Чи можна у Вас замовити подарунковий сертифікат?

Так, звичайно. У нас є 2 види сертифікатів: на конкретну суму і на певний тур. Замовити їх Ви можете за офісним телефоном або безпосередньо у нас в офісі. Також замовлення можна зробити онлайн на сторінці "Подарунковий сертифікат". Після он-лайн замовлення менеджер зконтактується з Вами і уточнить деталі замовлення. Сертифікат можемо відправити службою доставки (переважно «Новою поштою») у будь-який куточок України. Бланк сертифікату є безкоштовним, оплачується лише вартість обраних послуг.

Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Якщо я забронював/ла тур на сайті, скільки часу чекати на відповідь менеджера?

Надання відповіді про наявність вільних місць та підтвердження бронювання здійснюється упродовж 1 робочого дня з моменту подання запиту (крім суботи та неділі, а також державних вихідних).

Як здійснити оплату?

Оплатити замовлення можна в нашому офісі за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 34 або банківським переказом (банківські реквізити надсилаємо за вимогою). Замовлення потрібно оплатити упродовж 3 робочих днів від моменту підтвердження (у випадку замовлення пізніше ніж за 3 дні до виїзду термін оплати узгоджується окремо).При оплаті на банківський рахунок потрібно упродовж 4 робочих годин повідомити електронною поштою відповідального менеджера про проведену оплату, вказавши при цьому назву та дати туру, прізвища замовників, суму та час оплати.

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (0)
Розгорнути все
Згорнути все

АгроГалактика "Дубляни"

Місто, як навчально-науковий осередок,  що містить у собі 9 пам'яток архітектури місцевого значення