Давні монастирі, захоплюючі краєвиди, міфи та легенди, відгомін баталій та інтриг

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

1 день (п’ятниця): виїзд зі Львова (22:00) – нічний переїзд в автобусі до с. Лядова (Вінницька обл.).

2 день (субота): Лядова (огляд Свято-Усікновенського скельного монастиря) – Могилів-Подільський (екскурсія в краєзнавчий музей та екскурсія містом, обід) — Буша (екскурсія заповідником, відвідування місця сили, екскурсія в Гайдамацький яр, поселення, вечеря).

3 день (неділя): сніданок і виїзд (08:00) – Шаргород (екскурсія містом) – Мурафа (огляд костелу) – Чернятин (огляд палацу) – Бар (обід, екскурсія містом) – Львів (повернення о 02:00).

placesЕкскурсійні об’єкти
Лядова
Біля цього села на Дністровських кручах знаходиться один з найстаріших монастирів, який за переказами був заснований Антонієм Печерським у 1013 році, коли той повертався з Афону до Києва. Навколо монастиря є джерела з цілющою водою і чудові краєвиди, які подарують Вам почуття спокою та затишку.

Біля цього села на Дністровських кручах знаходиться один з найстаріших монастирів, який за переказами був заснований Антонієм Печерським у 1013 році, коли той повертався з Афону до Києва. Навколо монастиря є джерела з цілющою водою і чудові краєвиди, які подарують Вам почуття спокою та затишку.

Читати більше Сховати текст
Могилів-Подільський
Прикордонне містечко засноване у 1595 році як замок молдавського господаря І.Могили і через 9 років подарований, як придане дочки, брацлавському воєводі С. Потоцькому. Як вдячність, Потоцький назвав місто в честь тестя. Місто було штаб-квартирою польського гетьмана С. Жолкевського у війні з турками....

Прикордонне містечко засноване у 1595 році як замок молдавського господаря І.Могили і через 9 років подарований, як придане дочки, брацлавському воєводі С. Потоцькому. Як вдячність, Потоцький назвав місто в честь тестя. Місто було штаб-квартирою польського гетьмана С. Жолкевського у війні з турками. До Вашої уваги: Георгіївська церква (1808-1819рр.), Миколаївський собор (1754р.), Полкова церква Святого Благовірного Князя Олександра Невського (1904-1907рр.), Церква Святої Параскеви (1775р.).

Читати більше Сховати текст
Буша
Мальовниче село розташоване на злитті річок Мурафа і Бушанка. Люди проживали тут з давніх часів. Зберігся язичницький печерний храм. Наприкінці XVI ст. польський магнат Ян Замойський спорудив прикордонний замок, який в часи Хмельниччини був зруйнований. Залишилась тільки одна вежа. На території посе...

Мальовниче село розташоване на злитті річок Мурафа і Бушанка. Люди проживали тут з давніх часів. Зберігся язичницький печерний храм. Наприкінці XVI ст. польський магнат Ян Замойський спорудив прикордонний замок, який в часи Хмельниччини був зруйнований. Залишилась тільки одна вежа. На території поселення створений національний історико-культурний заповідний “Буша”, де проводяться реставраційні роботи та археологічні дослідження. В ході екскурсії відвідаємо музей оборони Буші, Козацьке кладовище, музей етнографії, природне диво Гайдамацький Яр. Буша — це неймовірна місцина з особливою енергетикою, міфами, легендами, давньою історією.

Читати більше Сховати текст
Шаргород
Невеличке місто Східного Поділля в якому знаходяться чудові пам'ятки, які стали переможцями обласного конкурсу “Сім чудес Вінничини”. Ми оглянемо бароковий костел Святого Флоріана споруджений у 1595 році коштом польського магната Яна Замойського. Не оминемо і Свято-Миколаївський чоловічий монастир з...

Невеличке місто Східного Поділля в якому знаходяться чудові пам'ятки, які стали переможцями обласного конкурсу “Сім чудес Вінничини”. Ми оглянемо бароковий костел Святого Флоріана споруджений у 1595 році коштом польського магната Яна Замойського. Не оминемо і Свято-Миколаївський чоловічий монастир зведений у XVII ст. в сусідньому селі Калинівка. У XVIII ст. монастир було перенесено до Шаргорода паном Станіславом Любомирським, де була облаштована школа відома на все Поділля. Також побачимо одну з найкращих архітектурних пам'яток України, муровану синагогу фортечного типу 1595р., яка виконувала також і оборонні функції.

Читати більше Сховати текст
Мурафа
На лівому березі річки Мурафи в однойменному селі знаходиться монастир з величним костелом Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії збудований у 1627 році отцями домініканцями. Навколо комплексу на початку XVII ст. було споруджено мур з бійницями, що свідчить про оборонний характер кляштору. Костел...

На лівому березі річки Мурафи в однойменному селі знаходиться монастир з величним костелом Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії збудований у 1627 році отцями домініканцями. Навколо комплексу на початку XVII ст. було споруджено мур з бійницями, що свідчить про оборонний характер кляштору. Костел прикрашають декоровані пілястри коринського ордеру з золотими капітеліями та вітражі, які були зроблені у Варшаві.

Читати більше Сховати текст
Чернятин
В цьому селищі матимемо змогу оглянути неоготичний палац - резеденцію Вітославських та Дембровських, збудований у 1830 році. Рожевий палац вражає не лише ззовні, цікавим також є інтрер’єр палацу з ліпнинами та голанськими пічками. Зараз в палаці знаходиться Чернятинський аграрний технікум.

В цьому селищі матимемо змогу оглянути неоготичний палац - резеденцію Вітославських та Дембровських, збудований у 1830 році. Рожевий палац вражає не лише ззовні, цікавим також є інтрер’єр палацу з ліпнинами та голанськими пічками. Зараз в палаці знаходиться Чернятинський аграрний технікум.

Читати більше Сховати текст
Бар
Колишнє містечко Рів, яке польська королева Бона Сфорца перейменувала на Бар. З цього періоду почалась нова сторінка в житті міста. Велична фортеця, яку сучасники називали «Ключем до Східного Поділля», була однією з найпотужніших у Європі. Саме в цьому місті було проголошено Акт конфедерації, яка ув...

Колишнє містечко Рів, яке польська королева Бона Сфорца перейменувала на Бар. З цього періоду почалась нова сторінка в житті міста. Велична фортеця, яку сучасники називали «Ключем до Східного Поділля», була однією з найпотужніших у Європі. Саме в цьому місті було проголошено Акт конфедерації, яка увійшла в історію, як Барська і була спробою порятунку Речі Посполитої. Тут можна оглянути фрагменти замку XVI-XVII ст., Кафедральний собор Успіння Пресвятої Богородиці 1757 р., Покровський монастир XVIII ст..

Читати більше Сховати текст
walletФінанси
У вартість туру входить
  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • супровід гіда-екскурсовода;
  • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
  • страхування на час подорожі;
  • проживання.
У вартість не входять і додатково оплачуються
  • вхідні квитки в туристичні об’єкти;
  • харчування.
Знижки
  • Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні)
  • Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 120 грн/особа (від загальної вартості туру)
  • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру
ticketsВхідні квитки

Могилів-Подільський краєзнавчий музей: дорослі, пенсіонери, студенти — 15 грн./ос., діти до 12 років — 10 грн./ос.

Державний історико-культурний заповідник “Буша”: дорослі, пенсіонери, студенти — 50 грн./ос., діти від 6 до 16 років— 25 грн./ос., діти до 6 років, учасники АТО — безкоштовно.

keysПроживання
Буша, садиби

Садиби зеленого туризму комфортні 2-, 3-, 4-місні кімнати з одними вигодами на 2-3 кімнати.

mealХарчування
1-й день
Сніданок

Сніданок відбувається під час стоянки автобуса в кафе “Слава” в с. Озерна (кожен замовляє приватно, дешево і смачно).

Обід

Відбувається в ресторані "Маестро", м. Могилів-Подільський. Меню: салат овочевий, зелений борщ, гречка, відбивна зі свинини, хліб, узвар. Вартість 100 грн./ос.

Вечеря

Відбувається в садибах зеленого туризму. Меню: салат (капуста, морква, олія), квашенина (огірки, помідори, капуста), картопля тушена з м'ясом, булочка, чай, мед. Вартість 85 грн./ос.

2-й день
Сніданок

Відбувається в садибах зеленого туризму. Меню: мамалига (шкварки, бринза, сир домашній, сметана), оладки (мед, варення), трав'яний чай. Вартість 75 грн./ос.

Обід

Відбувається в кафе "Гранд", м. Бар. Меню: овочевий салат, суп з фрикадельками, рис, відбивна, хліб, узвар. Вартість 100 грн./ос.

Вечеря

 Вечеря відбувається під час стоянки автобуса в кафе “Слава” в с. Озерна (кожен замовляє приватно, дешево і смачно).

Місця посадки
Львів, готель 'Львів'

Готель "Львів" (м. Львів, пр. В. Чорновола, 7)

Тернопіль-Петриків, готель 'Глобус'

Тернопіль (село Петриків), вул. Степана Будного, 18

faqПитання та відповіді
Загальні питання
Як замовити тур і дізнатись чи є вільні місця на тур?

Можна двома шляхами:

а) подивитися у нас на сайті (біля дат).   

б) дізнатися у менеджера через онлайн-консультацію сайту, Skype, електронною поштою або по телефону (усі контактні телефони є на сторінці "Контакти");

*приклад 

вільних місць немає. 

вільні місця 2-10 осіб.

вільних місць більше 10ти.

Коли оплачувати кошти за вхідні квитки і харчування? Чи всі екскурсії і харчування є обов’язковими?

Вхідні квитки і харчування Ви оплачуєте в автобусі керівнику групи. Екскурсії і харчування не є обов’язковими, Ви обираєте тільки те, що бажаєте.

Чи повернуть мені кошти оплачені за тур у разі відмови від поїздки?

У разі відмови від заброньованого туру просимо завчасно повідомити про це відповідального менеджера по телефону або на електронну пошту.

Умови повернення оплати за анульовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше ніж за 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 85 % вартості;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості;
- від 3 до 2 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості;
- менше ніж за 1 робочий день до початку туру, а також при неявці туриста - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

У Новорічних, Різдвяних та акційних турах умови анулювання можуть відрізнятися від стандартних (з цими умовами можна ознайомитись у Правилах бронювання).

Анулювання турів закордон. 
Правила анулювання турів закордон туристом. 
Умови повернення оплати за скасовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше, ніж за 15 робочих днів до початку туру - повертаємо 100 % вартості туру або переносимо 100% на іншу дату чи тур;
- від 14 до 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості туру;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості туру;
- менше, ніж за 3 робочих дні до початку туру, а також при неявці - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

Ми забронювали тур, оплатили, але так і не отримали на пошту інформаційного листа. У чому справа?

Інфо-лист з контактами керівника групи, адресою місця виїзду та іншою інформацією про тур надсилається на електронні пошти туристів та турагентів не пізніше ніж за 2-3 календарні дні до виїзду (залежно від тривалості туру). Тому якщо до виїзду залишилось 4 і більше днів, то можливо ми ще не встигли надіслати інфо-лист. Також крім папки «Вхідні», наші листи можуть потрапляти у папку «СПАМ». Тому перевірте, будь ласка, цю папку. У випадку, якщо інформаційного листа немає і там, просимо зконтактуватись з нами по телефону. Можливо, у нас неправильно зазначена Ваша електронна адреса.

Чи можна вибрати собі місця у автобусі або дізнатись які у нас місця ?

Місця в автобусі бронюються згідно запису. Чим швидше Ви забронюєтесь, тим ближче до переду автобуса зможете сісти.

Де ми будемо проживати?

Умови проживання залежать від обраного Вами туру. Усі деталі щодо поселення, чітко розписані у інформаційних листах.

Чи відбувається підселення у номер, якщо я їду у тур сам/а? Чи можна за додаткову оплату жити одному/одній у номері ?

Проживання під час мандрівки відбувається у 2- і 3-місних номерах. Якщо Ви подорожуєте наодинці, то Вас можуть поселити з кимось із туристів (підселення не відбувається до туристів протилежної статі). Також Ви можете проживати самі в окремому номері за додаткову оплату (ціну уточнювати в менеджера цього туру).

Що потрібно мати з собою під час мандрівки ?

З собою у мандрівку ми рекомендуємо брати посвідчення особи (паспорт, водійські права, свідоцтво про народження тощо). Усі інші деталі стосовно того, що потрібно мати з собою ми зазначаємо у інформаційних листах.

Чи можна придбати квиток на поїзд о 08:05, якщо виїзд туру о 08:00 або на поїзд о 23:28, якщо повернення з туру о 23:30?

Не рекомендуємо так робити. Виїзд відбувається за розкладом, оскільки тури мають насичену екскурсійну програму, для повноцінного виконання якої ми маємо дотримуватись наперед визначених часових меж. Тому радимо при купівлі квитків на поїзд (або автобус чи літак) обов'язково враховувати запас часу, який буде необхідний, щоб дістатись з вокзалу до місця збору групи та у зворотному напрямку після завершення туру. Також нагадуємо, що ми не гарантуємо швидше повернення, аніж зазначено в описі туру на сайті та не несемо відповідальності за придбання квитків на поїзд чи інший вид транспорту, у яких час відбуття або прибуття не збігається з часовими межами туру.

Чи можна у Вас замовити подарунковий сертифікат?

Так, звичайно. У нас є 2 види сертифікатів: на конкретну суму і на певний тур. Замовити їх Ви можете за офісним телефоном або безпосередньо у нас в офісі. Також замовлення можна зробити онлайн на сторінці "Подарунковий сертифікат". Після он-лайн замовлення менеджер зконтактується з Вами і уточнить деталі замовлення. Сертифікат можемо відправити службою доставки (переважно «Новою поштою») у будь-який куточок України. Бланк сертифікату є безкоштовним, оплачується лише вартість обраних послуг.

Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Якщо я забронював/ла тур на сайті, скільки часу чекати на відповідь менеджера?

Надання відповіді про наявність вільних місць та підтвердження бронювання здійснюється упродовж 1 робочого дня з моменту подання запиту (крім суботи та неділі, а також державних вихідних).

Як здійснити оплату?

Оплатити замовлення можна в нашому офісі за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 34 або банківським переказом (банківські реквізити надсилаємо за вимогою). Замовлення потрібно оплатити упродовж 3 робочих днів від моменту підтвердження (у випадку замовлення пізніше ніж за 3 дні до виїзду термін оплати узгоджується окремо).При оплаті на банківський рахунок потрібно упродовж 4 робочих годин повідомити електронною поштою відповідального менеджера про проведену оплату, вказавши при цьому назву та дати туру, прізвища замовників, суму та час оплати.

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (10)
Розгорнути все
Згорнути все

Схожі тури

Новинка
Водоспад Бурбун, курорт Сатанів та вина Поділля

Курорт Сатанів, реабілітаційний центр "Парк хижаків Арден", дегустація вина, водоспад Бурбун, Маліївці,Зіньків, зінківська ковбаса Більше

Бестселер
Софіївка + Шевченкове + Вінницький фонтан

Запрошуємо пройтися місцями Великого Кобзаря, побачити красу Поділля та оглянути найгарніший парк України! Більше

Новинка
Подільський Лувр

Вишукані палаци і парки, могутні замки, храми-воїни, пам’ятки ЮНЕСКО, чудова природа Волині і Поділля Більше


Лядова – Буша – Бар