План туру:
1 день (п’ятниця): виїзд зі Львова (22:00) – нічний переїзд в автобусі до с. Лядова (Вінницька обл.).
2 день (субота): Лядова (огляд Свято-Усікновенського скельного монастиря) – Могилів-Подільський (екскурсія в краєзнавчий музей та екскурсія містом, обід) — Буша (екскурсія заповідником, відвідування місця сили, екскурсія в Гайдамацький яр, поселення, вечеря).
3 день (неділя): сніданок і виїзд (08:00) – Шаргород (екскурсія містом) – Мурафа (огляд костелу) – Чернятин (огляд палацу) – Бар (обід, екскурсія містом) – Львів (повернення о 02:00).
Проживання
Садиби зеленого туризму комфортні 2-, 3-, 4-місні кімнати з одними вигодами на 2-3 кімнати.
У вартість ВХОДИТЬ:
- проїзд комфортабельним автобусом єврокласу,
- проживання (1 ніч)
- страхування на час подорожі,
- супровід гіда-екскурсовода,
- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах.
ДОДАТКОВО оплачуються:
- вхідні квитки в туристичні об’єкти,
- харчування.
Знижки для дітей:
- Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні –безкоштовно;
- Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру – 100 грн./особа.
тур лядова-буша-бар можна зробити хоча б один раз в 2021 році у вересні місяці?в 2020 році цього туру не було . дякую
ВідповідьДобрий день. п. Олександр!
Дякуємо за питання. Так, ми плануємо здійснити цей тур у 2021 році. Точну дату можна буде невдовзі побачити у нас на сайті.
До зустрічі у мандрівках!
Дуже дякую Юркові та команді "Відвідай" за маршрут "Лядова-Буша-Бар"! За можливість побачити і відвідати Лядову та інші населені пункти чарівного Поділля, заглянути одним очком до наших Задністровських сусідів, насолодитися вражаючими краєвидами, квітковими оазами та чудовою погодою. "Барні" пригоди у Барі, можливість невимушеного спілкування з однодумцями...Те, що сьогодні вихідний день, дозволило не денервуватися через транспортні пригоди )! Єдине побажання, налагодити траспортне добирання до Гайдамацького Яру. Бо то було трохи задалеко (для мене :)! До наступних зустрічей !!!
Доброго дня, п. Віро!
Щиро дякуємо Вам за відгук!
Радіємо, що Вам сподобався наш новий тур! Усі недоліки будемо обов'язково виправляти)
До нових зустрічей!
Буша- унікальна і дуже цікава. Природа там райська. Жалію що весь другий день провели в місцях де направду не було на що подивитися. Як на мене то краще їхати конкретно в Бушу і Лядову.
Загалом сподобалося, враження позитивні.
Доброго дня! Шкодую що не попали на козацьке кладовище в Буші. В Могилів-Подільському треба "викроїти" час на дзот це поза всяким сумнівом. Харчування за виключенням обіду в перший день на 10 з плюсом. Все інше стабільно на високому рівні. Чекаємо мандрівок до крейдового кар'єру, в Музей Чайковського і фон Мекк та іншими цікавинками Вінничини
ВідповідьДана мандрівка подарувала мені повний набір вражень від незвичайних історичних об`єктів й повноцінний відпочинок. Прекрасна природа Вінниччини сприяє оздоровленню. Енергії вистачить надовго і до наступного візиту на Поділля ;)
ВідповідьПриєднуюся до попередніх відгуків. Тур просто чудовий, місця неймовірної краси і сили, мандрівка залишила по собі море якнайприємніших вражень і спогадів. Юрко - молодець :)
Відповідьто був найрелаксовіший тур з усіх нових турів і за це дякую його організаторові і керівнику Юркові.
супермальовничі, сильні і намолені місця Поділля, можливість побути в єдності з природою, поїсти екоїжу, попити дививижного чаю і інших дарів природи), торкнутися до прекрасного та історичного - все це було в цій мандрівці.
Буша - це особливе місце, яке рекомендуватим усім своїм друзям і знайомим.
дякую, дякую, дякую за цю красу і гармонію!!!
дякую за організацію такого туру. Поділля має багато цікавинок, кілька з них мали можливість оглянути. Транспортні несподіванки не вплинули на гарне враження. А що було не так - Юрко обіцяв відпрацювати. До зустрічі в наступних турах!
Возможно ли присоединение в Хмельницком.
Спасибо.
Доброго дня!, п. Лора! Дякуємо Вам за запитання! Так, звичайно, Ви можете приєднатись до нашої збірної групи. У Хмельницьку ми будемо орієнтовно у 03.00 год.
У вартість ВХОДИТЬ:
- проїзд комфортабельним автобусом єврокласу,
- проживання,
- страхування на час подорожі,
- супровід гіда-екскурсовода,
- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах.
ДОДАТКОВО оплачуються:
- вхідні квитки в туристичні об’єкти,
- харчування.
Знижки для дітей:
- Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні –безкоштовно;
- Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру – 100 грн./особа.
Вартість вхідних квитків:
- Могилів-Подільський краєзнавчий музей: дорослі, пенсіонери, студенти — 15 грн., діти до 12 років — 10 грн.;
- Державний історико-культурний заповідник “Буша”: дорослі, пенсіонери, студенти — 50 грн., діти від 6 до 16 років— 25 грн., діти до 6 років, учасники АТО — безкоштовно.
Харчування:
Сніданок у 2-й день – рекомендуємо брати з дому.
Обід у 2-й день – відбудеться в ресторані “Маестро” м. Могилів-Подільський. Меню: салат овочевий, зелений борщ, гречка, відбивна зі свинини, хліб, узвар. Вартість 100 грн/особа.
Вечеря у 2-й день – відбувається в садибах зеленого туризму. Меню: салат (капуста, морква, олія), квашенина (огірки, помідори, капуста), картопля тушена з м'ясом, булочка, чай, мед. Вартість 85 грн/особа.
Сніданок у 3-й день – відбувається в садибах зеленого туризму. Меню: мамалига (шкварки, бринза, сир домашній, сметана), оладки (мед, варення), трав'яний чай. Вартість 75 грн/особа.
Обід у 3-й день– відбувається в кафе “Гранд” м. Бар. Меню: овочевий салат, суп з фрикадельками, рис, відбивна, хліб, узвар. Вартість 100 грн/особа.
Лядова
Біля цього села на Дністровських кручах знаходиться один з найстаріших монастирів, який за переказами був заснований Антонієм Печерським у 1013 році, коли той повертався з Афону до Києва. Навколо монастиря є джерела з цілющою водою і чудові краєвиди, які подарують Вам почуття спокою та затишку.
Могилів-Подільський
Прикордонне містечко засноване у 1595 році як замок молдавського господаря І.Могили і через 9 років подарований, як придане дочки, брацлавському воєводі С. Потоцькому. Як вдячність, Потоцький назвав місто в честь тестя. Місто було штаб-квартирою польського гетьмана С. Жолкевського у війні з турками. До Вашої уваги: Георгіївська церква (1808-1819рр.), Миколаївський собор (1754р.), Полкова церква Святого Благовірного Князя Олександра Невського (1904-1907рр.), Церква Святої Параскеви (1775р.).
Буша
Мальовниче село розташоване на злитті річок Мурафа і Бушанка. Люди проживали тут з давніх часів. Зберігся язичницький печерний храм. Наприкінці XVI ст. польський магнат Ян Замойський спорудив прикордонний замок, який в часи Хмельниччини був зруйнований. Залишилась тільки одна вежа. На території поселення створений національний історико-культурний заповідний “Буша”, де проводяться реставраційні роботи та археологічні дослідження. В ході екскурсії відвідаємо музей оборони Буші, Козацьке кладовище, музей етнографії, природне диво Гайдамацький Яр. Буша — це неймовірна місцина з особливою енергетикою, міфами, легендами, давньою історією.
Шаргород
Невеличке місто Східного Поділля в якому знаходяться чудові пам'ятки, які стали переможцями обласного конкурсу “Сім чудес Вінничини”. Ми оглянемо бароковий костел Святого Флоріана споруджений у 1595 році коштом польського магната Яна Замойського. Не оминемо і Свято-Миколаївський чоловічий монастир зведений у XVII ст. в сусідньому селі Калинівка. У XVIII ст. монастир було перенесено до Шаргорода паном Станіславом Любомирським, де була облаштована школа відома на все Поділля. Також побачимо одну з найкращих архітектурних пам'яток України, муровану синагогу фортечного типу 1595р., яка виконувала також і оборонні функції.
Мурафа
На лівому березі річки Мурафи в однойменному селі знаходиться монастир з величним костелом Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії збудований у 1627 році отцями домініканцями. Навколо комплексу на початку XVII ст. було споруджено мур з бійницями, що свідчить про оборонний характер кляштору. Костел прикрашають декоровані пілястри коринського ордеру з золотими капітеліями та вітражі, які були зроблені у Варшаві.
Чернятин
В цьому селищі матимемо змогу оглянути неоготичний палац - резеденцію Вітославських та Дембровських, збудований у 1830 році. Рожевий палац вражає не лише ззовні, цікавим також є інтрер’єр палацу з ліпнинами та голанськими пічками. Зараз в палаці знаходиться Чернятинський аграрний технікум.
Бар
Колишнє містечко Рів, яке польська королева Бона Сфорца перейменувала на Бар. З цього періоду почалась нова сторінка в житті міста. Велична фортеця, яку сучасники називали «Ключем до Східного Поділля», була однією з найпотужніших у Європі. Саме в цьому місті було проголошено Акт конфедерації, яка увійшла в історію, як Барська і була спробою порятунку Речі Посполитої. Тут можна оглянути фрагменти замку XVI-XVII ст., Кафедральний собор Успіння Пресвятої Богородиці 1757 р., Покровський монастир XVIII ст..