Можна поснідати вдома, взяти з собою перекус або поснідати під час стоянки автобуса в закладах громадського харчування на власний смак і вибір.
-
Фото
-
Мапа



















Мальовничі пейзажі Західного Бугу, місця М.Шашкевича, С.Карафи-Корбут, С.Навроцького, древній Буськ

Виїзд зі Львова (08:00) – Новий Милятин (огляд костелу і озера з мінеральною водою) – Волиця-Деревлянська (огляд церкви) – Ракобовти (огляд могили С.Навроцького) – Янгелівка “Angeluwka” (огляд костелу-каплиці та німецької житлової забудови) – Буськ (екскурсія містом, музеями та обід) – Куткір (огляд липової алеї, костелу та музею) – Новосілки (екскурсія музеєм М.Шашкевича) – Неслухів (огляд палацу та екскурсія в музеї) – Львів (повернення о 22:00).
Готель "Львів" (м. Львів, пр. В. Чорновола, 7)

У ньому збережені дві цікаві пам’ятки: костел Воздвиження Чесного Хреста (1740р.) та корчма-заїзд (XVIII ст.). У костелі колись зберігалася чудодійна ікона Ісуса з Милятина. Вважалося, що якщо навколішки обповзти храм тричі та вклонитися чудотворній іконі, то можна було позбавитися невиліковних хвороб. Неподалік знаходиться озеро з мінеральною водою, серед якого вгору на декілька метрів б’є фонтан цієї сірководневої води.
В мальовничій місцевості на пагорбі над річкою розташована церква Вознесіння Господнього (1680р.), з чудовим семиярусним іконостасом роботи видатного художника Івана Рутковича, належить до найкращих шедеврів галицької архітектурної школи.
Тисячі людей ідуть сюди, адже тут похований стигматик Степан Навроцький, в якого з рук, чола, ніг та ран біля серця текла кров, також він передбачив багато подій з новітньої історії України. З часу поховання Степана Навроцького і дотепер село Ракобовти оминають лиха і катаклізми, а багато людей оздоровлюють біля його могили душу і тіло.
Колишня німецька колонія Angeluwka була заснована в 1829р. з німецьких родин лісорубів, римо-католицького віросповідання, які походили із Західної Богемії (нині – Чехія). У 1934р. там жили 156 німців. Ще існують костел-каплиця (зараз церква), німецькі поховання на місцевому цвинтарі та житлова забудова.
Місто, на гербі якого зображено бузька (лелеку), називається “Галицькою Венецією” недарма, бо лежить на 5 річках і з’єднане 30 мостами. Нащадки древніх бужан, якими керував слов’янський князь Бож, дуже гордяться тим, що тут встановлений перший в країні монумент з нагоди незалежності України.
Буськ славиться своїми архітектурними пам’ятками: палац графа Бадені з парком (XVIII ст.), зразком галицької народної архітектури - дерев’яною церквою святого Онуфрія (1680р.), дерев’яною церквою святої Параскеви (1708р.) з живописом Леонтовича й Сірського та костелом святого Станіслава (1795р.). Більше про славну історію цього міста можна дізнатися у історико-краєзнавчому музеї.
Відоме в минулому містечко, в якому народилася художниця Софія Караффа-Корбут, з цієї нагоди тут відкривають меморіальний музей. В центрі села доживають останні дні руїни величного в минулому костелу, в якому колись зберігалася чудотворна ікона Марії Сніжної. Найвизначнішою принадою містечка є “Липова алея вічного кохання”, яку посадила графиня Вероніка в пам’ять про кохання до офіцера Станіслава.
У цьому селі провів останні роки свого життя “Будитель Галицької України” о. Маркіян Шашкевич, у пам’ять про нього тут відкрито музей.
Не слухайте нікого, а їдьте в Неслухів, бо там у палаці Дідушицьких можна оглянути історико-краєзнавчий етнографічний музей “Скарби Галичини” ім. Івана Сологуба із чудовою краєзнавчою експозицією.

- проїзд комфортабельним автобусом;
- супровід гіда-екскурсовода;
- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
- страхування на час подорожі.
- харчування.
- Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі)
- Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 50 грн/особа (від загальної вартості туру)
- Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру

Добровільна пожертва: в усіх туристичних об'єктах

відбувається в закладах харчування м. Буськ. Вартість - 95 грн./особа.
У закладах громадського харчування на власний смак і вибір.

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.
Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).
Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

