Можна поснідати вдома, взяти з собою перекус або поснідати під час стоянки автобуса в закладах громадського харчування на власний смак і вибір.
-
Фото
-
Мапа




















Маланка у Красноїльську, Суховерхові, Мамаївцях, Чагорі та пам’ятки Буденця

1 день: виїзд зі Львова (08:00) / Івано-Франківськ (10:30) – Белелуя (Маланка, обід) – Суховерхів (Маланка) – Мамаївці (Маланка) – Бояни (поселення в готель о 23:50).
2 день: Бояни (сніданок і виїзд о 10:00) – Чагор (Маланка) – Буденець (огляд палацу та церкви) – Красноїльськ (карнавал-переберія, обід) – Івано-Франківськ (22:00) / Львів (повернення о 00:30).
Готель "Львів" (м. Львів, пр. В. Чорновола, 7)
Івано-Франківськ, вул. Галицька, 203. Зупинка "Радіоринок".

Славне покутське село зберегло для нас у незмінному виді чудову Маланку, яка на правду вважається одною із найкращих на Франківщині. Колядники з трьох частин “кутів” села, одягнені у автентичні костюми кози, смерті, чортів, Василя і Маланки, ведмедів ходять по хатах, виконуючи давні коляди. В обід маланкарі сходяться у центр села, щоб помірятися силами, особливо видовищними є бої ведмедів, які б’ються в костюмах зроблених з осоки, що важать до 50 кілограм.
Неодноразові переможці районних та обласних конкурсів Маланок, молоді учасники щороку масово збираються для маланкування в Суховерхові. Традиційними ролями є Калфа, Маланка, Дід, Баба, Гуцул, Гуцулка, Жид, Коза, а особилвими є Козаки. Для місцевих мешканців дійство Маланки є справжнім оберегом, обʼєднанням всіх поколінь суховерхівців. Про славну Суховерхівську Маланку зняли документальний фільм.
В Мамаївцях маланкування розпочинають в ніч з 13 на 14 січня. Гурти ходять від хати до хати, особливу увагу приділяють будинкам де є незаміжні дівчата. Гуртів як правило є декілька, всі вони одягнені в традиційні костюми “дід”, “ведмідь”, “чорт”, “циган”, “цар і цариця”, а також вкраплюють нових персонажів. Незабутнє дійство!
Бешкетливі чагорці також мають що запропонувати вибагливим пошановувачам Маланок, вулицями цього заможного села їздить велика колісниця богів Олімпу, запряжена крилатим Пегасом, запрошують на вогник у вігвам гостинні індіанці, а козаки, моргаючи, пропонують хильнути оковитої.
В цьому мальовничому буковинському селі шанувальників старовини чекають гарний палац Мікулі-Волчинських (ХІХ ст.) із 300-літнім дубом та характерний для цього краю храм хатнього типу – церква св. Арх. Михаїла і Гавриїла (1799р.).
У цьому селищі під румунським кордоном відбувається одна із найцікавіших і найколоритніших Маланок України, яка привертає до себе увагу багатьох людей України та світу. У святі беруть участь п’ять великих груп хлопців, які переодягаються в яскраві костюми і ходять від хати до хати вітаючи мешканців селища з Старим-Новим Роком. Серед них виділяються традиційні костюми: дід і баба, цигани з солом’яними ведмедями на ланцюгах, царі і цариці, вершники і коні, лікарі, деякі костюми важать понад 100 кг.
Завершує дійство парад центральною вулицею, де маланкарі демонструють своє мистецтво мешканцям на гостям селища.

- проїзд комфортабельним автобусом;
- супровід гіда-екскурсовода;
- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
- страхування на час подорожі;
- проживання.
- вхідні квитки в туристичні об’єкти;
- харчування.
- Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні)
- Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 100 грн/особа (від загальної вартості туру)
- Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру

Добровільна пожертва: в усіх туристичних об'єктах

Маланка – народні святкування напередодні Старого Нового Року, під час яких люди переодягаються в костюми тварин і фольклорних персонажів і де гармонійно переплелися язичницькі та християнські обряди. В Україні особливо яскраво маланкують на Буковині, Тернопіллі та Франківщині, щоб переконатися в цьому пропонуємо оглянути найколоритніші та найцікавіші Маланки України. Дійства проходить у вигляді параду центральною частиною населених пунктів і долучитися до них можуть усі охочі.

Комфортний готель неподалік Чернівців, 2-х і 3-хмісні номери з вигодами в номері.

Відбувається у закладах громадського харчування села Белелуя під час “Маланки” на власний смак і вибір туристів.
Відбувається в ресторані готелю. Меню: вермішель з індиком в сметанному соусі, овочева нарізка, хліб, оладки з джемом, чай. Вартість 150 грн/ос.
Відбувається в ресторані готелю. Меню: яєшня, овочі, м'ясна нарізка, хліб, чай. Вартість 100 грн./особа.
Відбувається у закладах громадського харчування селища Красноїльськ під час “Маланки” на власний смак і вибір туристів.
Можна повечеряти під час стоянки автобуса в закладах громадського харчування на власний смак і вибір.

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.
Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).
Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.


Схожі тури
Басейни у Оришківцях, Фестиваль Маланок у Чернівцях та всесвітньовідомий університет Більше
Один з найбільших і найцікавіших карнавалів України, Фестиваль Маланок у Чернівцях та не лише Більше
Найколоритніший карнавал України, батьківщина Івасюка і Миколайчука та всесвітньовідомий Чернівецький університет Більше
Найколортніший карнавал України, Фестиваль Маланок у Чернівцях та всесвітньовідомий університет Більше