Чортків
Надзвичайно цікаве місто, що лежить над мальовничим Серетом. Місто повне пам’яток, за якими так шукають туристи, наприклад руїни замку (1610р.), дві дерев’яні церкви, що є зразками подільської народної архітектурної школи – Успенська церква (1635р.) і Вознесенська церква (1717р.). Цікавими є також дві синагоги – Стара (1771р.) та Нова (1909р.). Справжньою окрасою міста є неготичний костел святого Станіслава з копією чудотворної ікони Чортківської Богоматері.
Оришківці
Гусятинщина здавна славилася своїми високомінералізованими лікувальними водами, які в народі називають “рапа”. Оздоровитися ними та покращити самопочуття можна у сучасному SPA-центрі, який діє при готельно-ресторанному комплексі “Орися”. Тут можна поплавати у великому басейні зі звичайною водою, погрітися в трьох саунах із гімалайською сіллю та відпочити у двох басейнах із лікувальною ропою. Мінеральна вода видобувається із свердловини глибиною 770 метрів Новозбручанського родовища і має в своєму складі величезну кількість корисних мікроелементів, а вміст солі більший вдвічі ніж у морській воді. Лише у Прибалтиці є вода зі схожим вмістом, тому запрошуємо всіх на відпочинок та оздоровлення, тим паче, що спосіб лікування високомінералізованою гусятинською робою у поєднанні із бішофітом полтавським є унікальним та запатентованим.
Кіцмань
Невелике Буковинське місто, яке відоме одним із основоположників української естрадної музики Володимиром Івасюком. Саме в Кіцмані в родині письменника та вчительки народився визначний музикант, медик, художник. Він є автором 107 пісень, 53 інструментальних творів. Чудово грав на скрипці, віолончелі, фортепіано. Ми відвідаємо кімнату-музей в музичній школі, яка названа на честь композитора.
Чернівці
По праву є одним із найкрасивіших міст України і Східної Європи, це так званий “український Париж”, в якому переплелося багато народів і культур.
Перлиною світового рівня і гордістю міста є архітектурний ансамбль Чернівецького університету, колишній комплекс будівель резиденції православних митрополитів Буковини і Далмації (1864-1882рр.), який занесений в світову спадщину Юнеско. Комплекс будівель є унікальним поєднанням мавританського, візантійського, романського, гуцульського стилів, які зумів гармонійно поєднати разом геніальний архітектор Й.Главка.
Викликають захоплення міська ратуша (1848р.), театр (1905р.), до якого веде “Алея зірок” – майстрів мистецтв Буковини. Перехоплює подих т.з. “п'яна” церква (1939р.), яка не має аналогів на території України. Хто любить море, то його на мандри надихне будинок-корабель (ХІХ ст.).
Але це далеко не все, бо Чернівці для кожного гостя мають своє неповторне обличчя!
Фестиваль Маланок у Чернівцях
Маланка – народні святкування напередодні Старого Нового Року, під час яких люди переодягаються в костюми тварин і фольклорних персонажів і де гармонійно переплелися язичницькі та християнські обряди. В Україні особливо яскраво маланкує Буковина, переконатися в цьому можна на “Маланка Фест” у Чернівцях, який по праву є одним із найколоритніших і найцікавіших фестивалів України. На нього з’їзджаються найкращі маланкарі зі всієї області, тут можна побачити подільську, бессарабську, гуцульську, молдавську, буковинську, румунську Маланки. Дійство проходить у вигляді параду центральною частиною міста і долучитися до нього можуть усі охочі.
Музика і кіно
Під час екскурсії музичний супровід складатимуть безсмертні хіти Буковини і світу, а по дорозі назад, за бажанням, можна буде переглянути один з фільмів Івана Миколайчука.
Їздила в цей тур минулого року. Було дуже цікаво і захоплююче. Вразили Чернівці. Всім рекомендую)
ВідповідьДобрый день.Свободных мест по этому туру нет?
ВідповідьДоброго дня, п. Ольго!
Даний тур зараз неактивний, бронювання на нього недоступне.