Можна поснідати вдома, взяти з собою перекус або поснідати під час стоянки автобуса в закладах громадського харчування на власний смак і вибір.
-
Фото
-
Мапа












Басейни у Оришківцях, Фестиваль Маланок у Чернівцях та всесвітньовідомий університет

1 день: виїзд зі Львова (08:00) - Івано-Франківськ (10:30) - Чернівці (участь у Фестивалі Маланок, екскурсія університетом та центром міста, вільний час) – Бояни (поселення в готель о 21:00, вечеря).
2 день: Бояни (сніданок і виїзд 08:40) – Кіцмань (екскурсія в кімнату-музей В. Івасюка) - Чортків (екскурсія містом, обід) - Оришківці (відпочинок у басейнах і саунах SPA-центру) –– Тернопіль (20:30) / Львів (повернення о 23:00).
Готель "Львів" (м. Львів, пр. В. Чорновола, 7)
Івано-Франківськ, вул. Галицька, 203. Зупинка "Радіоринок".

По праву є одним із найкрасивіших міст України і Східної Європи, це так званий “український Париж”, в якому переплелося багато народів і культур.
Перлиною світового рівня і гордістю міста є архітектурний ансамбль Чернівецького університету, колишній комплекс будівель резиденції православних митрополитів Буковини і Далмації (1864-1882рр.), який занесений в світову спадщину Юнеско. Комплекс будівель є унікальним поєднанням мавританського, візантійського, романського, гуцульського стилів, які зумів гармонійно поєднати разом геніальний архітектор Й.Главка.
Викликають захоплення міська ратуша (1848р.), театр (1905р.), до якого веде “Алея зірок” – майстрів мистецтв Буковини. Перехоплює подих т.з. “п’яна” церква (1939р.), яка не має аналогів на території України. Хто любить море, то його на мандри надихне будинок-корабель (ХІХ ст.).
Але це далеко не все, бо Чернівці для кожного гостя мають своє неповторне обличчя!
Маланка – народні святкування напередодні Старого Нового Року, під час яких люди переодягаються в костюми тварин і фольклорних персонажів і де гармонійно переплелися язичницькі та християнські обряди. В Україні особливо яскраво маланкує Буковина, переконатися в цьому можна на “Маланка Фест” у Чернівцях, який по праву є одним із найколоритніших і найцікавіших фестивалів України. На нього з’їзджаються найкращі маланкарі зі всієї області, тут можна побачити подільську, бессарабську, гуцульську, молдавську, буковинську, румунську Маланки. Дійство проходить у вигляді параду центральною частиною міста і долучитися до нього можуть усі охочі.
Невелике Буковинське місто, яке відоме одним із основоположників української естрадної музики Володимиром Івасюком. Саме в Кіцмані в родині письменника та вчительки народився визначний музикант, медик, художник. Він є автором 107 пісень, 53 інструментальних творів. Чудово грав на скрипці, віолончелі, фортепіано. Ми відвідаємо кімнату-музей в музичній школі, яка названа на честь композитора.
Друге за величиною місто Тернопільщини, що лежить над мальовничим Серетом. У Чорткові багато пам’яток, за якими так шукають туристи, наприклад руїни п’ятикутного замку Гольських (1610р.) з чотирма вежами, дві дерев’яні церкви, що є зразками подільської народної архітектурної школи – найдавніший храм Поділля Успенська церква (1584р.) і церква Вознесіння Господнього (1717р.). Цікавими є також Нова “Хасидська” синагога (1909р.) та дуже доглянутий духовний комплекс церкви св. Покрови (1905р.) із джерелами цілющої води, купальнею та фонтаном.
У центрі Чорткова збереглася ще гарна житлова забудова (ХІХ-ХХ ст.), серед якої гармонійно виглядає стара ратуша (1924р.) із фахверковою вежею з годинником. А справжньою окрасою міста є величний неготичний костел святого Станіслава (1910р.) з копією чудотворної ікони Чортківської Богоматері, який вважається одним з найгарніших костелів України.
Гусятинщина здавна славилася своїми високомінералізованими лікувальними водами, оздоровитися ними та покращити самопочуття можна у сучасному SPA-центрі, який діє при готельно-ресторанному комплексі “Орися”. Тут можна поніжитися у трьох джакузі басейнах із лікувальною ропою, погрітися у сауні із гімалайською сіллю, порелаксувати в турецькому хамамі та поплавати у великому басейні зі звичайною водою. Мінеральна вода видобувається із свердловини глибиною 770 метрів Новозбручанського родовища і має в своєму складі величезну кількість корисних мікроелементів, а вміст солі більший вдвічі ніж у морській воді. Лише у Прибалтиці є вода зі схожим вмістом, тому запрошуємо всіх на відпочинок та оздоровлення, тим паче, що спосіб лікування високомінералізованою гусятинською ропою у поєднанні із бішофітом полтавським є унікальним та запатентованим.

- проїзд комфортабельним автобусом;
- супровід гіда-екскурсовода;
- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
- страхування на час подорожі;
- проживання.
- вхідні квитки в туристичні об’єкти;
- харчування.
- Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні)
- Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 100 грн/особа (від загальної вартості туру)
- Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру

Чернівецький університет: загальний, пенсійний – 60 грн./ос.; студенти, учні – 35 грн./ос.
Кімната-музей В. Івасюка: загальний 20 грн./ос.
SPA-центр у Оришківцях: (до 2-х годин): загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 250 грн./ос.

Маланка – народні святкування напередодні Старого Нового Року, під час яких люди переодягаються в костюми тварин і фольклорних персонажів і де гармонійно переплелися язичницькі та християнські обряди. В Україні особливо яскраво маланкує Буковина, переконатися в цьому можна на “Маланка Фест” у Чернівцях, який по праву є одним із найколоритніших і найцікавіших фестивалів України. На нього з’їзджаються найкращі маланкарі зі всієї області, тут можна побачити подільську, бессарабську, гуцульську, молдавську, буковинську, румунську Маланки. Дійство проходить у вигляді параду центральною частиною міста і долучитися до нього можуть усі охочі.

Комфортний готель неподалік Чернівців, 2-х і 3-хмісні номери з вигодами в номері.

Обід відувається в ресторані "Файно" м. Чернівці. Меню: салат з капусти, борщ, картопля з м'ясом по-домашньому, хліб, узвар. Вартість 130 грн./ос.
Відбувається в ресторані готелю. Меню: вермішель з індиком в сметанному соусі, овочева нарізка, хліб, оладки з джемом, чай. Вартість 150 грн/ос.
Відбувається в ресторані готелю. Меню: яєшня, овочі, м'ясна нарізка, хліб, чай. Вартість 100 грн./особа.
Відбувається в кафе "Пан Чартковський" м. Чортків. Меню: грибна юшка, банош з мачанкою та бринзою, салат (огірок, помідор), хліб, сік. Вартість 130 грн./ос.
Вечеря відбувається під час стоянки автобуса в кафе “Слава” в с. Озерна (кожен замовляє приватно, дешево і смачно).

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.
Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).
Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.


Схожі тури
Один з найбільших і найцікавіших карнавалів України, Фестиваль Маланок у Чернівцях та не лише Більше