Зимові канікули в Карпатах

Зимові Карпати та розваги, замки, палаци, все найкраще, що може запропонувати гостинне Закарпаття

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

1 день: виїзд зі Львова (09:00) - Верхня Грабівниця (огляд бункера) - Санаторій Карпати (екскурсія палацом Шенборна та обід) - Берегове (купання в термальному басейні) - Берегівський район (садиби сільського туризму, поселення о 20:30, вечеря).

2 день: сніданок і виїзд (08:30) - Мукачево (екскурсія замком “Паланок”) - Ужгород (екскурсія містом замком та обід) - Берегівський район (повернення в садиби о 20:00, вечеря).

3 день: сніданок і виїзд (08:00) - Іза (виставка продаж виробів з лози та огляд оленячої ферми) - Пилипець (обід, огляд водоспаду Шипіт, підйом канатно-крісельною дорогою на гору Гимба, вільний час для зимових розваг) - Львів (повернення  до 23:00).

Якщо Вас формується група більше 15 осіб, то 1 супроводжуючий їде безкоштовно. Додаткові знижки на дітей не поширються. 

Місця посадки
Львів, Залізничний Вокзал

м. Львів, пл. Двірцева, 1, Головний Залізничний Вокзал, стоянка автомобільного транспорту

Стрий, заправка ОККО

м. Стрий (Львівська обл.); вул. Болехівська, 49; заправка "ОККО"

placesЕкскурсійні об’єкти
Верхня Грабівниця
У самому серці Карпат розташований грандіозний бункер, що є найбільш збереженим та цікавим об’єктом суперпотужної колись оборонної лінії Арпада, яка будувалася угорською армією в 1943-1944рр. для захисту від радянської армії. Пропонуємо Вам пройтися по гігантському півторакілометровому тунелю з боко...

У самому серці Карпат розташований грандіозний бункер, що є найбільш збереженим та цікавим об’єктом суперпотужної колись оборонної лінії Арпада, яка будувалася угорською армією в 1943-1944рр. для захисту від радянської армії. Пропонуємо Вам пройтися по гігантському півторакілометровому тунелю з боковими відгалуженнями, вентиляційними шахтами, щоб відчути себе справжнім мілітарі-туристом.

Читати більше Сховати текст
Санаторій "Карпати". Палац Шенборнів
Серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших палаців країни, наче у казку запрошує Вас мисливський палац графів Шенборнів (1890р.). Він дивиться на Вас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати. Палац оточений гарним парком з багатьма екзотичними росли...

Серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших палаців країни, наче у казку запрошує Вас мисливський палац графів Шенборнів (1890р.). Він дивиться на Вас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати. Палац оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами.

Читати більше Сховати текст
Берегове. Термальний басейн "Жайворонок"
Колишній Береґсас здавна відомий своїми архітектурними памятками, але більшість туристів їдуть сюди для лікування, насолоди та відпочинку. Адже саме тут розташований сучасний оздоровчий комплекс Жайворонок, який славиться басейнами з унікальною термальною водою (температурою 31-45 С). Гості комплекс...

Колишній Береґсас здавна відомий своїми архітектурними памятками, але більшість туристів їдуть сюди для лікування, насолоди та відпочинку. Адже саме тут розташований сучасний оздоровчий комплекс Жайворонок, який славиться басейнами з унікальною термальною водою (температурою 31-45 С). Гості комплексу цілий рік можуть лікуватися та відпочивати у відкритих та критих басейнах із природньою мінеральною водою, котра піднімається безпосередньо із термальних свердловин глибиною понад 1 км.

Читати більше Сховати текст
Мукачево. Замок "Паланок"
Тут на одинокій вулканічній горі знаходиться найпотужніша фортеця в Україні - замок “Паланок” (XIV ст.), який спорудив князь Федір Корятович, а овіяла героїчною славою княгиня Ілона Зріні. За наявності вільного часу в Мукачево також можна оглянути ще багато цікавого: каплицю св. Мартина (XIV ст.), п...

Тут на одинокій вулканічній горі знаходиться найпотужніша фортеця в Україні - замок “Паланок” (XIV ст.), який спорудив князь Федір Корятович, а овіяла героїчною славою княгиня Ілона Зріні. За наявності вільного часу в Мукачево також можна оглянути ще багато цікавого: каплицю св. Мартина (XIV ст.), палац Ракоці (1663р.) та прекрасну зелену ратушу (1903р.).

Читати більше Сховати текст
Ужгород
Перша згадка про це вічно прикордонне місто на річці Уж датується 872 роком, воно зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста. Прогуляйтеся історичною вулицею міста - Корзо, обовязково огляньте найвідоміший храм міста Катедральний Хрестовоздвиженський собор (1841р.), римо-католи...

Перша згадка про це вічно прикордонне місто на річці Уж датується 872 роком, воно зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста. Прогуляйтеся історичною вулицею міста - Корзо, обовязково огляньте найвідоміший храм міста Катедральний Хрестовоздвиженський собор (1841р.), римо-католицький костел св. Георгія (1775р.), огляньте один з найстаріших в Україні замок (ХIV ст.), Закарпатський музей народної архітектури та побуту (скансен) та обовязково завітайте в культову корчму Деца у нотаря.

Читати більше Сховати текст
Іза. Лозоплетіння
Столиця лозоплетіння України, проїжджаючи через село можна придбати різноманітні сувеніри з лози, від простих ужиткових до справжніх витворів мистецтва, імпровізований ринок плетених виробів простягається уздовж дороги, їх оригінальність та вишуканість вражає кожного. 

Столиця лозоплетіння України, проїжджаючи через село можна придбати різноманітні сувеніри з лози, від простих ужиткових до справжніх витворів мистецтва, імпровізований ринок плетених виробів простягається уздовж дороги, їх оригінальність та вишуканість вражає кожного. 

Читати більше Сховати текст
Іза. Оленяча ферма
В Ізі знаходиться оленяча ферма, в якій живуть та приносять велику радість відвідувачам понад триста плямистих оленів, які живуть на 57 гектарах пасовища, рогатих можна погодувати спеціальним кормом, придбаним на території та зробити фото з цими миролюбними тваринами. 

В Ізі знаходиться оленяча ферма, в якій живуть та приносять велику радість відвідувачам понад триста плямистих оленів, які живуть на 57 гектарах пасовища, рогатих можна погодувати спеціальним кормом, придбаним на території та зробити фото з цими миролюбними тваринами. 

Читати більше Сховати текст
Пилипець. Водоспад Шипіт
Тут з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. "Морське око", в одному з найгарніших місць українських Карпат полонині Боржав...

Тут з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. "Морське око", в одному з найгарніших місць українських Карпат полонині Боржава. Перебування тут чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили.

Читати більше Сховати текст
Пилипець. Канатно-крісельна дорога на г. Гимба
Запрошуємо піднятися канатно-крісельною дорогою на гору Гимба, одну з найвищих вершин гірського масиву Полонини Боржава, перед Вами відкриються захоплюючі панорами Українських Карпат, Ви відчуєте себе у центрі всесвіту, де зупиняється час; вершини та смереки стануть свідками Вашого духовного перетво...

Запрошуємо піднятися канатно-крісельною дорогою на гору Гимба, одну з найвищих вершин гірського масиву Полонини Боржава, перед Вами відкриються захоплюючі панорами Українських Карпат, Ви відчуєте себе у центрі всесвіту, де зупиняється час; вершини та смереки стануть свідками Вашого духовного перетворення. 

Читати більше Сховати текст
walletФінанси
У вартість туру входить
  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • супровід гіда-екскурсовода;
  • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
  • страхування на час подорожі;
  • проживання.
У вартість не входять і додатково оплачуються
  • вхідні квитки в туристичні об’єкти;
  • харчування.
Знижки
  • Знижка постійного клієнта
  • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру
ticketsВхідні квитки

Бункер лінії Арпада: загальний – 100 грн.; пенсіонери, студенти, підлітки – 75 грн.; школярі до 8-го класу, учасники УБД – 50 грн.

Палац Шенборна: дорослий, пенсійний, студентський - 40 грн., школярі - 20 грн.;

Термальний басейн “Жайворонок” у Берегові: термальний басейн “Жайворонок” у Берегові (2 години): загальний – 250 грн., пенсіонери – 200 грн., особи з інвалідністю І групи, студенти, діти від 120 до 150 см. – 125 грн., діти до 120 см. – безкоштовно, оренда шафки – 30 грн., (діти до 150 см допускаються в басейн тільки в нарукавниках для плавання);

Мукачівський замок: дорослі – 100 грн., студенти, пенсіонери – 70 грн., діти до 14 років – 50 грн.;

Відвідання веселого ресторану “Деца у нотаря”: загальний – 5 грн., діти до 120 см. – безкоштовно

Ужгородський замок: загальний (дорослі) - 100 грн., пенсіонери - 75., студенти - 70 грн., учні - 40 грн.

Оленяча ферма:  - загальний, пенсійний і студентський – 50 грн., школярі – 30 грн.;

Водоспад Шипіт:  загальний – 20 грн., діти 7-16 р. – 10 грн; діти до 7 р. - безкоштовно.

Підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Гимба: загальний (для чоловіків) - 180 грн. в обидві сторони, для жінок - 130 грн, діти до 12 років - безкоштовно.

keysПроживання
Садиби сільського туризму Берегівського району

Проживання відбувається в затишних садибах. Номери: 2-місні та 3-місні (з вигодами у коридорі).

mealХарчування
1-й день
Сніданок

Можна поснідати вдома, взяти з собою перекус або поснідати під час стоянки автобуса в закладах громадського харчування на власний смак і вибір.

Обід

Обід складається зі страв лемківсько-мукачівської кухні: салат з капусти, суп-левеш, на друге картопляне п'юре з лоці печеним, хліб, компот. Вартість 150 грн./особа.

Вечеря

відбувається у садибах. Меню: ташкотлевеш, торгоня з підливою, солодощі, вино/палинка, компот. Вартість 140 грн./особа.

2-й день
Сніданок

Пропоноване меню: ковбаса, сир, лангош з джемом (схожі на оладки), масло, хліб, кава/чай. Вартість 90 грн./особа.

Обід

Відбувається в Ужгороді. Меню: борщ, курячий крученик з рисом, салат (огірок, помідор, олія), узвар, хліб. Вартість 150 грн/ос.

Вечеря

У садибах після повернення і складається зі страв угорської національної кухні: бульйон курячий з чігою, мадярські голубці, угорські солодощі, вино/палинка, компот. Вартість 140 грн./особа.

3-й день
Сніданок

В садибах, звичайний європейський. Вартість 90 грн./особа.

Обід

Відбувається в ресторані “Колиба”. Меню: салат овочевий, суп гречаний з м'ясом, картопляне пюре з м'ясо по-полонинськи, хліб, чай з трав. Вартість 150 грн./особа.

faqПитання та відповіді
Загальні питання
Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (0)
Розгорнути все
Згорнути все

Зимові канікули в Карпатах