Заліщики і Чортків + 7 супер панорам

Красиві каньйони Дністра та Серету, Касперівське водосховище, печерні монастирі, породисті коні, дегустація вина

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Чортків (екскурсія містом, огляд замку, храмів та обід) – Нагірнянка (кінний завод) – Улашківці (огляд монастиря, печер та панорами річки Серет) – Заліщики (дегустація вина) – Чортківський р-н. (поселення в готель до 21:20 та вечеря).

2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Касперівці (панорама водосховища та оборонна церква) – Добрівляни (панорама Дністра) – Хрещатик (огляд панорами Дністровського каньйону та монастиря) – Заліщики (перепливання на паромі через Дністер, обід, екскурсія по місту, храмах та огляд панорами Дністровського каньйону) – Львів (повернення до 22:50).

Місця посадки
Львів, готель 'Львів'

Готель "Львів" (м. Львів, пр. В. Чорновола, 7)

Тернопіль (Петриків)

Тернопіль (Петриків), вул. Степана Будного, 18, готель "Глобус"

placesЕкскурсійні об’єкти
Чортків
Друге за величиною місто Тернопільщини, що лежить над мальовничим Серетом. У Чорткові багато пам’яток, за якими так шукають туристи, наприклад руїни п’ятикутного замку Гольських (1610р.) з чотирма вежами, дві дерев’яні церкви, що є зразками подільської народної архітектурної школи – найдавніший храм...

Друге за величиною місто Тернопільщини, що лежить над мальовничим Серетом. У Чорткові багато пам’яток, за якими так шукають туристи, наприклад руїни п’ятикутного замку Гольських (1610р.) з чотирма вежами, дві дерев’яні церкви, що є зразками подільської народної архітектурної школи – найдавніший храм Поділля Успенська церква (1584р.) і церква Вознесіння Господнього (1717р.). Цікавими є також Нова “Хасидська” синагога (1909р.) та дуже доглянутий духовний комплекс церкви св. Покрови (1905р.) із джерелами цілющої води, купальнею та фонтаном.

У центрі Чорткова збереглася ще гарна житлова забудова (ХІХ-ХХ ст.), серед якої гармонійно виглядає стара ратуша (1924р.) із фахверковою вежею з годинником. А справжньою окрасою міста є величний неготичний костел святого Станіслава (1910р.) з копією чудотворної ікони Чортківської Богоматері, який вважається одним з найгарніших костелів України.

Читати більше Сховати текст
Ягільниця-Нагірянка
Ці два населені пункти, які колись були єдиною Ягольницею лежать над річкою Черкаскою і мають давню та славну історію. Родзинкою цих місць є єдиний на заході України кінний завод, де й досі вирощують коней української верхової породи, арабської чистокровної та новоолександрійської вагової порід. На...

Ці два населені пункти, які колись були єдиною Ягольницею лежать над річкою Черкаскою і мають давню та славну історію. Родзинкою цих місць є єдиний на заході України кінний завод, де й досі вирощують коней української верхової породи, арабської чистокровної та новоолександрійської вагової порід. На гостей чекають 30 красивих коней, яких можна оглянути, погодувати, сфотографуватися чи навіть осідлати і проїхатися на них.

Читати більше Сховати текст
Улашківці
Дуже мальовниче село, яке розташоване серед високих пагорбів, у минулому було славним на всю Галичину містом, в яке з’їжджалися десятки тисяч людей на ярмарки з цілої Європи. Головною перлиною Улашківців є монастир Різдва Божої Матері Чину святого Василія Великого УГКЦ (XIV ст.) на Ясній горі, який...

Дуже мальовниче село, яке розташоване серед високих пагорбів, у минулому було славним на всю Галичину містом, в яке з’їжджалися десятки тисяч людей на ярмарки з цілої Європи. Головною перлиною Улашківців є монастир Різдва Божої Матері Чину святого Василія Великого УГКЦ (XIV ст.) на Ясній горі, який здавна був і залишається знаним відпустовим місцем. У монастирській базиліці Різдва Пресвятої Богородиці (ХХ ст.) зберігаються дві чудотворні ікони Пресвятої Богородиці Улашківської (1565р.) і Предтечі Івана Хрестителя (1315р.) та мощі святих. Також можна скуштувати воду з чудотворного джерела та оглянути печерний монастир, з якого розпочалася чернеча обитель. Особливо вражає гарна панорама Улашківців і річки Серет, яка відкривається з Ясної гори, саме тут добре відчувається Божа Благодать, яка панує в цих місцях.

Читати більше Сховати текст
Касперівці
Відчути середземноморський клімат можна на Тернопільщині і для цього підходить одне з найкрасивіших сіл на Тернопільщини – Касперівці. Завдяки хорошому клімату люди живуть тут давно, вчені нарахували вісім археологічних культур починаючи з пізнього палеоліту. Багато людей відвідують цю місцину, щоб...

Відчути середземноморський клімат можна на Тернопільщині і для цього підходить одне з найкрасивіших сіл на Тернопільщини – Касперівці. Завдяки хорошому клімату люди живуть тут давно, вчені нарахували вісім археологічних культур починаючи з пізнього палеоліту.

Багато людей відвідують цю місцину, щоб побачити Касперівський каньйон і водосховище, які утворили мальовничі річки Серет і Тупа. Але мало хто знає, що тут є інша принада - чудова оборонна церква святого Георгія (XVII ст.) з масивними контрфорсами, грубими стінами та невеличкими віконцями.

Касперівці цінні не лише через природу та архітектуру, а й буквально, бо тут регулярно знаходять скарби, найбільший з яких налічує понад тисячу римських монет.

Читати більше Сховати текст
Добрівляни
В давні часи село славилося як центр виноробства, а зараз відоме через величезні тепличні комплекси, де здебільшого вирощують помідори. Але нас воно в першу чергу зацікавлює чудовою панорамою річки Дністер в урочищі Вільгова, з якої відкриваються заворожуючі краєвиди на село та Буковину.

В давні часи село славилося як центр виноробства, а зараз відоме через величезні тепличні комплекси, де здебільшого вирощують помідори. Але нас воно в першу чергу зацікавлює чудовою панорамою річки Дністер в урочищі Вільгова, з якої відкриваються заворожуючі краєвиди на село та Буковину.

Читати більше Сховати текст
Хрещатик
Саме тут є одна з найвідоміших і найгарніших панорам меандру Дністра і вигляд на мальовниче містечко – Заліщики. Від краси Дністровського каньйону захоплює дух, але не всі знають що Хрещатик єдиний населений пункт України, в якому мешканці п’ють, поять худобу, перуть і миються у мінеральній воді, зб...

Саме тут є одна з найвідоміших і найгарніших панорам меандру Дністра і вигляд на мальовниче містечко – Заліщики. Від краси Дністровського каньйону захоплює дух, але не всі знають що Хрещатик єдиний населений пункт України, в якому мешканці п’ють, поять худобу, перуть і миються у мінеральній воді, збагаченій іонами срібла, яка йде з монастирського чудотворного джерела. Село розташоване вище на 200 метрів над Дністром і не має жодної криниці.

Надзвичайно цікаво оглянути Свято-Іоанно-Богословський Хрещатинський монастир, окрасою якого є капличка над джерелом св. Івана Богослова (XVII ст.), церква св. Івана Богослова (1768р.) та печери-келії (XVII ст.), в яких за легендою поселилися засновники монастиря. Паломники можуть скупатися в купальнях з мінеральною водою та набрати її з собою додому.

Читати більше Сховати текст
Заліщики
Неймовірної краси містечко Поділля, кліматичний курорт, одна із столиць ЗУНР, лежить у глибокому яру Дністра, оточене високим дністровським каньйоном, який захищає поселення від несприятливих погодних умов. Місто унікальне не лише своїм середземноморським кліматом та фантастичним краєвидами, а й арх...

Неймовірної краси містечко Поділля, кліматичний курорт, одна із столиць ЗУНР, лежить у глибокому яру Дністра, оточене високим дністровським каньйоном, який захищає поселення від несприятливих погодних умов. Місто унікальне не лише своїм середземноморським кліматом та фантастичним краєвидами, а й архітектурою вузьких колоритних вуличок.

У Заліщиках можна оглянути костел св. Станіслава (1763р.), синагогу (ХVIII ст.), церкву Покрови Пресвятої Богородиці (1873р.). Від колишньої розкоші в місті залишився класицистичний палац баронів Бруницьких (1839р.) із колонадою та великим парком (ХІХ ст.) на терасі Дністра, в якому ростуть 25 екзотичних видів дерев та кущів.

В минулому містечко було видатним виноробним регіоном і зараз активно відроджує цю славу, запрошуючи гостей спробувати вина зроблені місцевими виноробами із подільського винограду.

Запрошуємо поринути у минуле і переправитися через Дністер на паромі із Заліщиків на Буковину у Кострижівку і назад, щоб відчути справжній колорит Дністра та побачити правдиву автентику, яка майже зникла з нашого життя.

Читати більше Сховати текст
schedule Розклад
walletФінанси
У вартість туру входить
  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • супровід гіда-екскурсовода;
  • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
  • страхування на час подорожі;
  • проживання.
У вартість не входять і додатково оплачуються
  • вхідні квитки в туристичні об’єкти;
  • харчування.
Знижки
  • Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі)
  • Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 100 грн/особа (від загальної вартості туру)
  • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру
ticketsВхідні квитки

Ягільницький кінний завод: загальний, пенсійний, студентський – 40 грн./ос., учні – 30 грн./ос.

Дегустація вина в Заліщиках: загальний 30 грн./ос.

Паром “Заліщики - Кострижівка” (у обидві сторони): загальний, пенсійний, студентський, учні – 40 грн./ос.

keysПроживання
Готель в Чортківському р-н

2-х, 3-х, 4-х місні номери з вигодами в номері.

mealХарчування
1-й день
Сніданок

Сніданок відбувається під час стоянки автобуса в кафе “Слава” в с. Озерна (кожен замовляє приватно, дешево і смачно).

Обід

Відбувається в кафе "Пан Чартковський" м. Чортків. Меню: грибна юшка, банош з мачанкою та бринзою, салат (огірок, помідор), хліб, сік. Вартість 130 грн./ос.

Вечеря

Відбувається у ресторані готелю. Меню: салат Весняний (огірок, помідор, перець, капустка, олія), картопля з м’ясом по-французьки, малиновий компот. Вартість 95 грн./ос.

2-й день
Сніданок

Відбувається в ресторані готелю. Меню: гречка, сосиска, салат овочевий, круасан, чай, хліб. Вартість 85 грн./ос. 

Обід

Відбувається в кафе "Старе місто" м. Заліщики. Меню: помідорова зупа, дерун по-селянськи з м’ясом та грибною підливою, салат, хліб, компот. Вартість 140 грн./ос.

Вечеря

 Вечеря відбувається під час стоянки автобуса в кафе “Слава” в с. Озерна (кожен замовляє приватно, дешево і смачно).

calculator Калькулятор туру
faqПитання та відповіді
Загальні питання
Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (0)
Розгорнути все
Згорнути все