Сніданок відбувається під час стоянки автобуса в кафе “Слава” в с. Озерна (кожен замовляє приватно, дешево і смачно).
-
Фото
-
Мапа











Красиві каньйони Дністра та Серету, Касперівське водосховище, печерні монастирі, породисті коні, дегустація вина

1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Чортків (екскурсія містом, огляд замку, храмів та обід) – Нагірнянка (кінний завод) – Улашківці (огляд монастиря, печер та панорами річки Серет) – Заліщики (дегустація вина) – Чортківський р-н. (поселення в готель до 21:20 та вечеря).
2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Касперівці (панорама водосховища та оборонна церква) – Добрівляни (панорама Дністра) – Хрещатик (огляд панорами Дністровського каньйону та монастиря) – Заліщики (перепливання на паромі через Дністер, обід, екскурсія по місту, храмах та огляд панорами Дністровського каньйону) – Львів (повернення до 22:50).
Готель "Львів" (м. Львів, пр. В. Чорновола, 7)
Тернопіль (Петриків), вул. Степана Будного, 18, готель "Глобус"

Друге за величиною місто Тернопільщини, що лежить над мальовничим Серетом. У Чорткові багато пам’яток, за якими так шукають туристи, наприклад руїни п’ятикутного замку Гольських (1610р.) з чотирма вежами, дві дерев’яні церкви, що є зразками подільської народної архітектурної школи – найдавніший храм Поділля Успенська церква (1584р.) і церква Вознесіння Господнього (1717р.). Цікавими є також Нова “Хасидська” синагога (1909р.) та дуже доглянутий духовний комплекс церкви св. Покрови (1905р.) із джерелами цілющої води, купальнею та фонтаном.
У центрі Чорткова збереглася ще гарна житлова забудова (ХІХ-ХХ ст.), серед якої гармонійно виглядає стара ратуша (1924р.) із фахверковою вежею з годинником. А справжньою окрасою міста є величний неготичний костел святого Станіслава (1910р.) з копією чудотворної ікони Чортківської Богоматері, який вважається одним з найгарніших костелів України.
Ці два населені пункти, які колись були єдиною Ягольницею лежать над річкою Черкаскою і мають давню та славну історію. Родзинкою цих місць є єдиний на заході України кінний завод, де й досі вирощують коней української верхової породи, арабської чистокровної та новоолександрійської вагової порід. На гостей чекають 30 красивих коней, яких можна оглянути, погодувати, сфотографуватися чи навіть осідлати і проїхатися на них.
Дуже мальовниче село, яке розташоване серед високих пагорбів, у минулому було славним на всю Галичину містом, в яке з’їжджалися десятки тисяч людей на ярмарки з цілої Європи. Головною перлиною Улашківців є монастир Різдва Божої Матері Чину святого Василія Великого УГКЦ (XIV ст.) на Ясній горі, який здавна був і залишається знаним відпустовим місцем. У монастирській базиліці Різдва Пресвятої Богородиці (ХХ ст.) зберігаються дві чудотворні ікони Пресвятої Богородиці Улашківської (1565р.) і Предтечі Івана Хрестителя (1315р.) та мощі святих. Також можна скуштувати воду з чудотворного джерела та оглянути печерний монастир, з якого розпочалася чернеча обитель. Особливо вражає гарна панорама Улашківців і річки Серет, яка відкривається з Ясної гори, саме тут добре відчувається Божа Благодать, яка панує в цих місцях.
Відчути середземноморський клімат можна на Тернопільщині і для цього підходить одне з найкрасивіших сіл на Тернопільщини – Касперівці. Завдяки хорошому клімату люди живуть тут давно, вчені нарахували вісім археологічних культур починаючи з пізнього палеоліту.
Багато людей відвідують цю місцину, щоб побачити Касперівський каньйон і водосховище, які утворили мальовничі річки Серет і Тупа. Але мало хто знає, що тут є інша принада - чудова оборонна церква святого Георгія (XVII ст.) з масивними контрфорсами, грубими стінами та невеличкими віконцями.
Касперівці цінні не лише через природу та архітектуру, а й буквально, бо тут регулярно знаходять скарби, найбільший з яких налічує понад тисячу римських монет.
В давні часи село славилося як центр виноробства, а зараз відоме через величезні тепличні комплекси, де здебільшого вирощують помідори. Але нас воно в першу чергу зацікавлює чудовою панорамою річки Дністер в урочищі Вільгова, з якої відкриваються заворожуючі краєвиди на село та Буковину.
Саме тут є одна з найвідоміших і найгарніших панорам меандру Дністра і вигляд на мальовниче містечко – Заліщики. Від краси Дністровського каньйону захоплює дух, але не всі знають що Хрещатик єдиний населений пункт України, в якому мешканці п’ють, поять худобу, перуть і миються у мінеральній воді, збагаченій іонами срібла, яка йде з монастирського чудотворного джерела. Село розташоване вище на 200 метрів над Дністром і не має жодної криниці.
Надзвичайно цікаво оглянути Свято-Іоанно-Богословський Хрещатинський монастир, окрасою якого є капличка над джерелом св. Івана Богослова (XVII ст.), церква св. Івана Богослова (1768р.) та печери-келії (XVII ст.), в яких за легендою поселилися засновники монастиря. Паломники можуть скупатися в купальнях з мінеральною водою та набрати її з собою додому.
Неймовірної краси містечко Поділля, кліматичний курорт, одна із столиць ЗУНР, лежить у глибокому яру Дністра, оточене високим дністровським каньйоном, який захищає поселення від несприятливих погодних умов. Місто унікальне не лише своїм середземноморським кліматом та фантастичним краєвидами, а й архітектурою вузьких колоритних вуличок.
У Заліщиках можна оглянути костел св. Станіслава (1763р.), синагогу (ХVIII ст.), церкву Покрови Пресвятої Богородиці (1873р.). Від колишньої розкоші в місті залишився класицистичний палац баронів Бруницьких (1839р.) із колонадою та великим парком (ХІХ ст.) на терасі Дністра, в якому ростуть 25 екзотичних видів дерев та кущів.
В минулому містечко було видатним виноробним регіоном і зараз активно відроджує цю славу, запрошуючи гостей спробувати вина зроблені місцевими виноробами із подільського винограду.
Запрошуємо поринути у минуле і переправитися через Дністер на паромі із Заліщиків на Буковину у Кострижівку і назад, щоб відчути справжній колорит Дністра та побачити правдиву автентику, яка майже зникла з нашого життя.


- проїзд комфортабельним автобусом;
- супровід гіда-екскурсовода;
- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
- страхування на час подорожі;
- проживання.
- вхідні квитки в туристичні об’єкти;
- харчування.
- Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі)
- Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 100 грн/особа (від загальної вартості туру)
- Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру

Ягільницький кінний завод: загальний, пенсійний, студентський – 40 грн./ос., учні – 30 грн./ос.
Дегустація вина в Заліщиках: загальний 30 грн./ос.
Паром “Заліщики - Кострижівка” (у обидві сторони): загальний, пенсійний, студентський, учні – 40 грн./ос.

2-х, 3-х, 4-х місні номери з вигодами в номері.

Відбувається в кафе "Пан Чартковський" м. Чортків. Меню: грибна юшка, банош з мачанкою та бринзою, салат (огірок, помідор), хліб, сік. Вартість 130 грн./ос.
Відбувається у ресторані готелю. Меню: салат Весняний (огірок, помідор, перець, капустка, олія), картопля з м’ясом по-французьки, малиновий компот. Вартість 95 грн./ос.
Відбувається в ресторані готелю. Меню: гречка, сосиска, салат овочевий, круасан, чай, хліб. Вартість 85 грн./ос.
Відбувається в кафе "Старе місто" м. Заліщики. Меню: помідорова зупа, дерун по-селянськи з м’ясом та грибною підливою, салат, хліб, компот. Вартість 140 грн./ос.
Вечеря відбувається під час стоянки автобуса в кафе “Слава” в с. Озерна (кожен замовляє приватно, дешево і смачно).


У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.
Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).
Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

