План туру:
1 день: виїзд зі Львова (08:00) — Галич (екскурсія по туристичному комплексу з дендропарком, центром реабілітації диких тварин, екзотаріумом та музеєм “Природа Землі Галицької”) — Манява (переїзд на ЗІЛах до водоспаду, обід) — Поляниця (поселення в готель, вечеря, Гуцульська забава).
2 день: сніданок в готелі і виїзд (07:30) — Буковецький перевал (піший підйом на полонину Ігрець, огляд хати-ґражди, екскурсія по полонинському господарству, дегустація полонинських сирів) — В. Ясенів (обід) — Верховина (екскурсія в музеї гуцульської культури “У трембітаря”, екскурсія в Музей грибів) — Поляниця (повернення в готель, відпочинок, купання в чанах, вечеря).
*Примітка! В другий день туру Ви можете обрати альтернативні варіанти відпочинку:
- Сходження на Говерлу. Вартість — 200 грн./ос. Вхідний квиток оплачується додатково. (Мінімальна кількість осіб в групі - 10 ос.)
- Поїздка на полонину Кринта, знайомство з господарюванням на полонині. Вартість — 300 грн./ос.
3 день: сніданок, виселення з готелю і виїзд (09:00) — Буковель (підйом канатно-крісельною дорогою на оглядовий майданчик) — Яблунів (відвідання полонини Перці, вільний час, обід) — Яремче (огляд водоспаду Пробій, закупи гуцульськими сувенірами) — Львів (прибуття до 23:00).
На Вас чекають:
- знайомство з історією, звичаями, культурою одного з найцікавіших етносів світу – гуцулів;
- неймовірні панорами Карпат з найвищої вершини України;
- знайомство з традиціями полонинського господарювання;
- найкращі страви гуцульської кухні;
- найвидатніші історичні та природні пам’ятки краю: гуцульські музеї, храми, водоспади, річки;
- сувеніри виготовлені народними майстрами Гуцульщини;
- і незабутня “Гуцульська забава” з музиками, танцями, співами та смачними гуцульськими наїдками.
Якщо Вас формується група більше 15 осіб, то 1 супроводжуючий їде безкоштовно. (супроводжуючий не оплачує вартість туру, але вхідні квитки та харчування оплачуються на загальних умовах). Додаткові знижки на дітей не поширються.
Місце виїзду / повернення автобуса: готель "Львів", просп. В. Чорновола, 7.
Проживання: готель у с. Поляниця (на курорті “Буковель”), комфортні 2-, 3-, 4-місні номера зі зручностями у номері.
У вартість ВХОДИТЬ:
- проїзд комфортабельним автобусом єврокласу;
- проживання (2 ночі);
- супровід гіда-екскурсовода;
- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
- страхування на час подорожі.
У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються:
- вхідні квитки в туристичні об’єкти;
- харчування;
- участь в Гуцульській забаві;
- організація сходження на Говерлу;
- екскурсія на полонину Кринта;
Технічна інформація для сходження на полонину Ігрець:
- Підйом на гору триває орієнтовно близько 1 години, спуск приблизно 40 хвилин;
- Маршрут розрахований на середньостатистичну групу фізично здорових людей;
- Участь в екскурсії не вимагає попередньої підготовки чи досвіду;
- Під час сходження і спуску категорично забороняється вживання алкоголю.
Що взяти з собою:
- зручне взуття (бажано гірські черевики з високим шнуруванням та протектором типу "вібрам");
- куртка вітрозахисна з капюшоном, бажано водонепроникна, штани вітрозахисні, такі, що не утруднюють рух, светр теплий або куртка типу "полар", шапка тепла в’язана, головний убір, дощовик;
- запасний комплект одягу (можна буде залишити в автобусі);
- вода (0,5-1 літр на особу);
- необхідні ліки (індивідуальна аптечка), якими Ви користуєтесь, лейкопластир.
У вартість ВХОДИТЬ:
- проїзд комфортабельним автобусом єврокласу;
- проживання (2 ночі);
- супровід гіда-екскурсовода;
- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
- страхування на час подорожі.
У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються:
- вхідні квитки в туристичні об’єкти;
- харчування;
- участь в Гуцульській забаві;
- організація сходження на Говерлу;
- екскурсія на полонину Кринта;
Вартість вхідних квитків:
- огляд парку Галицького НПП — загальний, пенсійний і студентський - 40 грн., діти - 20 грн.;
- трансфер до Манявського водоспаду на ЗІЛах — трансфер до Манявського водоспаду на машинах ГАЗ-ЗІЛ в обидві сторони: 95 грн.;
- дегустація сирів на полонині Ігрець — 80 грн.;
- музей “У трембітаря” — загальний, студенти – 20 грн., пенсіонери, учні – 15 грн.;
- музей грибів — загальний, пенсійний, студентський — 50 грн., діти до 12 р. - 30 грн.;
- організація сходження на Говерлу — 200 грн.;
- еколого-пізнавальна стежка “На гору Говерла” - загальний, студентський, пенсійний - 30 грн., учнівський – 15 грн.;
- організація екскурсії на полонину Кринта — 300 грн.;
- підйом канатно-крісельною дорогою на гору Буковель (в обидві сторони): загальний - 150 грн., пенсіонери і діти до 12 років – 100 грн.;
- полонина “Перці” (фірмова екскурсія): загальний, пенсійний, студентський – 200 грн., учнівський (до 18 років) – 160 грн., якщо лише вхід без екскурсії, то вартість: загальний, пенсійний, студентський – 100 грн., учнівський (до 14 років) – 50 грн.
Харчування:
Сніданок в 1-й день - можна поснідати вдома або взяти з собою їжу, щоб перекусити під час стоянок.
Обід в 1-й день – відбувається в ресторані “Пектораль” с. Солотвин і складається з страв: салат з капусти, борщ, картопляне пюре з курячою відбивною, хліб, узвар. Вартість 110 грн.
Вечеря в 1-й день – відбувається в готелі під час свята “ГУЦУЛЬСЬКА ЗАБАВА!”. Пропоновані страви гуцульської кухні: юшка з білих грибів, голубці зі сметаною, солодкий почастунок, хліб, узвар. Вартість 105 грн.
Сніданок в 2-й день – відбувається в готелі, пропоноване меню: яєшня, домашній круасан (2 шт.), сир, масло, хліб, чай. Вартість 90 грн.
Обід в 2-й день – відбувається в закладах харчування по маршруту вибраного Вами туру. (В. Ясенів, Верховина, Ворохта). Орієнтовна вартість 110-120 грн./особа.
Вечеря в 2-й день - відбувається в ресторані готелю. Вартість 110 грн.
Сніданок в 3-й день - відбувається в готелі. Пропоноване Вартість 90 грн.
Обід в 3-й день - відбувається самостійно на полонині Перці на Ваш смак і вибір.
ГУЦУЛЬСЬКА ЗАБАВА
Щоб повноцінно пізнати гуцулів, їхню вдачу, звичаї, кухню запрошуємо Вас завітати на Гуцульську забаву. Під час забави на Вас чекають:
- страви гуцульської кухні: юшка з білих грибів, бануш з бринзою, чай із запашних цілющих карпатських трав, …
- співи та танці від гуцульської капели “Довбушова тайстра”;
- майстер-класи з гуцульських танців: гуцулка, решето, голубка;
- гуцульські співаночки, коломийки, пісні про Карпати;
- посвята в гуцули;
- і танці, танці, танці під запальну гуцульську музику.
* Вартість гуцульської вечері та участь в забаві – 190 грн.
* Вартість участі в забаві без вечері – 80 грн.
Примітка: Гуцульська забава відбувається, якщо є група від 35 осіб, що бажають прийняти в ній участь.
Галицький національний природний парк.
Один з найцікавіших заповідників — тут можна побачити ландшафти, а також представників птаства і тваринного світу майже зі всіх куточків України. Тут розміщено чудовий музей “Природа Землі Галицької” та першому в країні Центр реабілітації хворих та знайдених тварин. Зараз тут відновлюються ведмеді, дикі барани, лисиці, єнотовидна собака, вовки, сови, орли, чаплі, качки, олені. А прикрасою центру є ціле сімейство бізонів.
Манява
Щоб осягнути красу місцевості біля села Манява, варто оглянути ще одне чудо природи, найвищий водоспад України – Манявський. Він знаходиться в гірському масиві Карпат, який називається Манявські низькогірні Ґорґани. Добратись до нього нелегко – дороги немає і треба подолати немало річних переправ. Відтак потрапити сюди можна або пішки, або на позашляховику. Туристів підвозять на машинах ГАЗ чи ЗІЛ, але кінець маршруту завжди треба пройти пішки. Манявський водоспад є одним із найгарніших і найвищих в українських Карпатах — вода падає з висоти біля 20 метрів.
Буківець. Полонина Ігрець
Сповна насолодитись красою та відчути усю силу Карпатських гір, можна на полонині Ігрець, що компактно розташувалась на мальовничому Буківецькому перевалі. Також тут ми побачимо, як виглядає справжня хата-стая, де вариться найсмачніший сир - бринза, дізнаємось які маршрути щодня долають горяни, аби дістатись на роботу чи у магазин. А для того, аби відчути справжній смак карпатського краю — запросимо на дегустацію унікальних полонинських сирів!
Верховина
Музей гуцульського побуту та мистецтва “У трембітаря”. Цей чудовий інтерактивний музей заснував відомий гуцульський музикант Микола Ілюк, саме він зустрічає туристів грою на трембіті і показує чудову панораму Карпат, яка відкривається від його садиби. Під час екскурсії господарі у веселій інтерактивній формі розповідають про побут, традиції та обряди гуцулів, а також проводять у майстер-клас гри на трембіті, скрипці, сопілці, козі, цимбалах та пропонують гостям одягнути на себе гуцульський одяг.
Верховина. Музей грибів
Відкрийте для себе казковий і дивовижний світ грибів і лісу! Для всіх шанувальників грибів в музеї проведуть екскурсію і розкажуть абсолютно все про гриби, адже часто люди нехтують важливою інформацією про їх безпечність. Тут буде цікаво і дорослим, і дітям — кожен зможе відчути себе крихітним мещканцем велетенського лісу.
Гора Говерла
Найвища вершина України з висотою 2061 м. Розташована на межі Закарпатської та Івано-Франківської областей, і є домінантною точкою високогірного карпатського хребта Чорногора. Це не лише найвища гора нашої країни, а і надзвичайно мальовнича локація з красивими краєвидами Чорногірського хребта і не тільки. Для тих, хто цю вершину підкорив, вона стає ще й дуже особливим місцем. Тут люди часто святкують дні народження, зізнаються в коханні та починають нові етапи свого життя.
Полонина Кринта
Ще одне чарівне місце в Карпатах — місце, де народжується сир. Полонина розташована на висоті 1300 м. над рівнем моря на хребті Кринта-Скупова. Звідси відкриваються захоплюючі види на Чорногірський хребет. Дорогою на гору ростуть лісові ягоди, лікарські трави та повсякчас зустрічаються білі гриби. А на вершині вас чекає полонинське господарство, де можна познайомитись з побутом пастухів, взяти участь у приготуванні сиру та скуштувати його. А також — насолодитися краєвидами Карпат та чистим гірським повітрям.
Буковель
Гірськолижний курорт № 1 в Україні, де можна здійснити підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель (1115м) з якої відкривається чудова панорама Ґорґан і Чорногірського хребта. До послуг гостей курорту пропонуються численні активності: водні розваги (озеро Молодості, Voda Club, оренда гідроциклів, катамаранів, вейкбордів), роуп-джампінг, тролеї, екстрим-парк, картинг-центр, розважальний центр «Бука», а також колоритний етнопарк «Гуцул-Ленд».
Яблуниця. Полонина “Перці”
Це своєрідний “Гуцульський Діснейленд”: тут можна прогулятися стежками і подихати чистим карпатським повітрям, скупатися в купелях молодості, зайти в гості до мольфара, дізнатися більше про українських повстанців у “Криївці”, зачекінитися у фотозонах, накупити повні торби сувенірів та еко-продуктів. На вас чекають столітні гуцульські хати із старовинними речами побуту, майстер-класи із гончарства, ліжникарства, ковальства, килимарства, бісероплетіння, ляльки-мотанки, різбярства та навіть перший у світі майстер-клас із лежання на сіні. Всі бажаючі мають можливість побачити, як народжується справжній сир у хаті-стаї, скуштувати автентичні гуцульські страви на вогні, послухати, як файно грають троїсті музики, одягнутися, як справжні гуцул і гуцулка і ще багато цікавого.
Яремче
Відомий кліматичний курорт, що розташований між живописними горами в мальовничій долині річки Прут. Тисячі людей милуються щороку каскадним водоспадом “Пробій” (Яремчанський Гук) та дерев’яним рестораном “Гуцульщина”.