Винниківський лісопарк з Миколою Майданським

Стежка Шептицького через г. Шипшина; вид з г. Жупан; Чатові скелі; Цісарська криничка.

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

Початок о 12.00.

Тривалість: 4,5 години.

Місце зустрічі повідомляється після запису.

Екскурсовод: краєзнавець та географ Микола Майданський.

placesЕкскурсійні об’єкти
Винниківський лісопарк з Миколою Майданським
Під час цієї екскурсії по Львову Ви матимете можливість ознайомитися з такими цікавими місцями міста Лева, про які знає далеко не кожен львів’янин: Чатові скелі В народі поширена назва – Чортові скелі. Навіть з’явилася легенда про те, як чорт ніс цю скелю, щоб знищити християнський храм у Львові....

Під час цієї екскурсії по Львову Ви матимете можливість ознайомитися з такими цікавими місцями міста Лева, про які знає далеко не кожен львів’янин:

Чатові скелі

В народі поширена назва – Чортові скелі. Навіть з’явилася легенда про те, як чорт ніс цю скелю, щоб знищити християнський храм у Львові. Насправді скелі називаються Чотовими. Що означає ця назва? Дізнаєтеся на екскурсії.

Г. Шипшина. Стежка Андрея Шептицького

Сьогодні шипшини на горі небагато, але у минулому її кущі густо вкривали схили гори. Коли шипшина зацвітала, ліс здіймався над Винниками як велетенський рожевий букет. Можливо, ця обставина, а також те, що попід горою проходили шосейна дорога та залізнична колія Львів – Підгайці (діяла до 1944 року), стали головною причиною перетворення її у місце відпочинку митрополита Андрея Шептицького.

Цісарська криниця

Біля підніжжя гори розташована “Цісарська криниця”. За переказами “цісарською” її назвали через те, що воду з неї пив австрійський цісар. Правда це чи вигадка? Наш екскурсовод М. Майданський залюбки розповість Вам про цю пам’ятку Львова.

Гора Жупан

Від підніжжя гори до вершини проходить Хресна дорога (встановлено 14 хрестів, що символізують останню земну дорогу Ісуса Христа). Ця гора буде цікавою не лише для християн, а також для любителів історії, адже на ній науковці виявили сліди лійчастого посуду і трипільської культури.Яке відношення має це все до назви гори? – Дізнаєтеся на пішохідній екскурсії по Львову.

Читати більше Сховати текст
walletФінанси
Знижки
  • Знижка дітям до 12 років (включно) - 20 грн
  • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру
faqПитання та відповіді
Загальні питання
Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (0)
Розгорнути все
Згорнути все

Винниківський лісопарк з Миколою Майданським