Орієнтовні ціни - 150 грн
-
Фото
-
Мапа















Тустань фортеця, Захар Беркут: підйомник і гора, Славське: відпочинок в спа-центрі або чанах, курорти Східниця та Трускавець, дегустації: наливок та мінеральної води.

1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Кам’янка (огляд водоспаду) - Тухля (екскурсія і дегустація сирів на козячій фермі двох Катерин, обід ) - Волосянка “Захар Беркут” (підйом канатно-крісельною дорогою на гору Високий Верх) – Славське (SPA-центр у “Двір княжої корони” або чани) - Славське (вечеря та ночівля, поселення о 20:30)
2 день: сніданок і виїзд з Славська (08:00)- Урич (огляд музею і наскельної фортеці) - Східниця (дегустація мінеральних вод) - Борислав (обід, екскурсія аптекою-музеєм Йогана Зега) - Трускавець (прогулянка центральною частиною міста, дегустація вод та SPA) - Дрогобич (дегустація 1 виду медівки та 4 видів медака) - Львів (повернення о 22:45)
м. Львів, пл. Двірцева, 1, Головний Залізничний Вокзал, стоянка автомобільного транспорту

Кам’янецький водоспад – диво природи, це каскад водоспадів висотою 7 метрів, який знаходиться в Національному природному парку “Сколівські Бескиди”. Вважається, що якщо дівчина зранку скупається у водоспаді, то протягом року вдало вийде заміж.
Відоме завдяки Франку легендарне карпатське село, окрім мальовничих гір, запрошує на екскурсію та дегустацію сирів до Козячої ферми Двох Катерин, яку створила переселенка із Луганщини Катерина Лісова. Туристів зустрічають десятки кіз, барани, кінь, вівці, а доброзичливі господині пропонують посмакувати смачними крафтовими сирами. Великого шарму цьому атмосферному місцю додає можливість торкатися тварин, особливо розчулюють дітей та дорослих маленькі козенята.
Щоб піднятися до хмар і побачити справжню красу карпатських гір, запрошуємо Вас проїхати канатно-крісельною дорогою на вершину Високий верх (1243м.). З оглядового майданчика відкривається чудова панорама Сколівських Бескидів, Ґорґанів та Полонинських Карпат.
Один із найдавніших і найпопулярніших відпочинкових курортів Карпат, окрім мальовничих гір зацікавлює SPA-центром готельного комплексу «Двір княжої корони», у якому можна поплавати у критому басейні, і файно погрітися у фінській сауні та римській парні. Особливо подобається гостям красива панорама гір Тростян та Менчів, які добре видно із басейну через скляну стіну. (Увага! SPA-центр розрахований на 30 осіб, якщо буде більше бажаючих, то для них пропонуються чани).
Відпочинок у Славську також був би не повноцінним, якщо не згадати про купання в чанах – це не лише задоволення для душі і тіла, а цілюща купіль, яка оздоровлює від багатьох хвороб. Вигрівання в чанах із гарячою водою, яка має температуру до 40 градусів, треба чергувати із окунанням в басейні з холодною водою, такий перепад температур позитивно впливає на покращення імунітету, додає бадьорості та заряджає новими силами.
Державний історико-культурний заповідник “Тустань” – одне з найгарніших і наймальовничіших місць в Україні. Це гряда каменів-пісковиків у вигляді скель посеред Карпат, які утворилися 25 млн. років тому і створили мальовничий комплекс екзотичних форм і витворів.
Тустань була важливим стратегічним пунктом і входила у єдину систему Карпатської лінії оборони південно-західних кордонів Київської Русі, а потім Королівства Русі. У ІХ-ХІІІ ст. на скелях був оборонний комплекс, митниця і місто-фортеця, центральна частина укріплень займала 3 гектари.
Не тільки в Україні, але і у всій Європі нема до цього часу збережених дерев’яних фортець Х-ХІІІ ст., що ставить Тустань в ряд унікальних пам’яток давньоруської архітектури домонгольського періоду.
Всеукраїнський бальнеологічний курорт в мальовничих Карпатах, в якому відкрито 38 джерел та 17 свердловин з мінеральними водами різного складу. 10 джерел відкриті для відвідувачів, найвідоміші з яких води типу “Нафтуся”, “Боржомі” та “Бейжа”. Щороку тисячі людей оздоровлюються чистим гірським повітрям та чудодійними водами, тож запрошуємо і Вас!
Колишня нафтова столиця Галичини, яку описував в своїх творах Іван Франко, приваблює до себе тисячі паломників у неоготичну церкву св. Анни (1902р.). Саме тут зберігаються понад сімсот мощів різних святих, звезених з цілого світу і допомагають віруючим в їхніх проханнях і потребах. Це одне з найвизначніших паломницьких місць нашої країни, адже тут є найбільша в Україні колекція мощей святих, де регулярно відбуваються зцілення. Найбільш цінними є Апостольський мощовик, аналог якого є лише в Римі та ікона Божої Матері “Цілителька”, в яку вмонтована риза святої Богородиці.
Тепер щоб поклонитися мощам святих не треба їхати до Єрусалиму, Риму чи Барселони, адже більшість з них має церква-лічниця св. Анни у Бориславі. Будь-хто по своєму імені чи хворобі може знайти свого святого заступника, бо кожен святий має свою опіку по лікуванню певних видів хворіб.
Запрошуємо Вас відпочити та відновити сили в одному з найкращих SPA-центрів країни. Для Вас будуть доступні: великий басейн, джакузі та 5 саун (хамам, російська баня, фінська сауна, аромо сауна та ультрачервона сауна). А для найменших відвідувачів передбачений дитячий басейн з гіркою та аксесуарами для розваг.
Це місто має свою неповторну ауру і шарм та заманює великою кількістю архітектурних пам’яток. Дрогобич – одне з найгарніших міст Західної України, столиця солеваріння, з нього походять Юрій Котермак-Дрогобич і Бруно Шульц.
Найвизначнішою пам’яткою Дрогобича є дерев’яна бойківська церква святого Юра (XV ст., 1657р.), яка занесена в список ЮНЕСКО. Обов’язково слід відвідати ансамбль площі Ринок з ратушею та дві найстаріші споруди міста: готичний костел святого Бартоломея (1392р.) і дзвіниця (ХІІІ ст.), яка була перебудована з давньоруської оборонної вежі.
У місті також знаходиться один з найстаріших заводів Європи, який працює і до цього часу – Дрогобицький солеварний завод (ХІІІ-ХХІ ст.), де можна побачити як виварюють сіль, придбати її і сувеніри з неї. Слід також оглянути найбільшу в Галичині хоральну синагогу (1842р.), церкву Воздвиження Чесного Хреста (XVI ст.), Галерею сакрального мистецтва музею “Дрогобиччина”. Особливе зацікавлення викликає Відділ європейського мистецтва музею “Дрогобиччина, де можна ознайомитися зі збереженими фресками Бруно Шульца та чудово відреставрованою і вишуканою колекцією скарбів графа Кароля Лянцкоронського із Роздолу.

- проїзд комфортабельним автобусом;
- супровід гіда-екскурсовода;
- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
- страхування на час подорожі;
- проживання.
- вхідні квитки в туристичні об’єкти;
- харчування.
- Знижка постійного клієнта
- Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні)
- Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 120 грн/особа (від загальної вартості туру)
- Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру

Державний історико-культурний заповідник “Тустань”: загальний - 90 грн., пенсійний, студентський, учнівський - 45 грн.
Водоспад Кам’янка Національного парку «Сколівські Бескиди»: загальний, пенсійний, студентський – 30 грн., школярі – 15 грн.
Дегустація медівки та медака на підприємстві “Українські Медовари”: загальний, пенсійний, студентський - 150 грн.
Козяча ферма Двох Катерин (екскурсія та дегустація 6-7 видів сирів, чай, вино, молоко): для всіх - 150 грн./особа
Канатно-крісельна дорога “Захар Беркут” г. Високий Верх: загальний – 300 грн./особа, дитячий . – 160 грн./особа, пільговий (УБД, АТО за наявності посвідчення)– 200 грн./особа.
SPA-центр у “Двір княжої корони”: SPA-центр в “Двор княжеской короны” (за 2 часа): общий, пенсионный, студенческий – 400 грн., дети (7-14 л.) – 175 грн.;
Славське чани (за 1,5 години): загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 195 грн.
Аптека-музей Йогана Зега: загальний, пенсійний - 60 грн, студентський, учнівський - 50 грн.
SPA-комплекс “Молдова” (2 год): загальний, пенсійний, студентський, учнівський - 340 грн., діти до 12 р. - 250 грн., діти до 3-х років - безкоштовно.

Проживання відбувається в затишних садибах сільського туризму смт Славське, номери: 2-х і 3-х місні з вигодами на поверсі.

Орієнтовні ціни - 140 грн
Орієнтовні ціни - 90 грн
Орієнтовні ціни - 150 грн
Орієнтовні ціни - 140 грн

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.
Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).
Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

