Туристичне брокерське агентство при Туроператорі “Відвідай”

https://vidviday.ua/turystychnyi-broker

На перший погляд, скласти собі подорож – «раз плюнути». Але не так все просто!!! Доводиться з’ясовувати багато різноманітних нюансів: якою дорогою їхати, де зупинитись на ночівлю, який заклад харчування обрати, а чи взагалі цей об’єкт такий крутий як на фото, чи може це гарний фотошоп або гарно підібраний ракурс? Тому залиште це професіоналам, які на цьому «зуби з’їли».

Тому представляємо перше в Україні туристичне брокерське агентство на базі Туроператора «Відвідай». Його мета – надання визначених туристичних послуг і консультацій індивідуальним клієнтам, які надають перевагу самостійним подорожам. На відміну від пакетних турів, які пропонують туристичні агентства, туристичний брокер допомагає клієнту краще зрозуміти, що він хоче відвідати і побачити, складає оптимальний маршрут подорожі та забезпечує необхідною організаційною інформацію, яка потрібна для вдалої мандрівки.

Перелік та вартість пропонованих послуг

Послуга Ціна
Перша індивідуальна консультація Безкоштовно
Складення маршруту. Узгодження з клієнтом: об’єктів та місць відвідування, складення плану подорожі; розрахунок хронометражу; накладення маршруту на карту; надання інформації про туристичні локації по дорозі. Опис надається у письмовій формі. 500 грн / день подорожі
Бронювання туристичних об’єктів. Брокер бронює замки/ музеї/ заклади харчування на узгоджену дату та час прибуття. 50 грн / об’єкт
Пошук, підбір та бронювання проживання (здійснюється лише при попередній оплаті). 100 грн / об’єкт
Бронювання екскурсоводів в туристичних об’єктах 100 грн
Бронювання додаткових послуг та розваг (дегустації, кінні прогулянки, чани, майстер-класи тощо) 100 грн / об’єкт
Оренда транспорту (міні-буси, мікроавтобуси, автобуси) 100 грн / одиницю
Онлайн гід. Послуга надається за допомогою конференц-зв’язку та засобів навігації 100 грн / 30 хв. 
150 грн / 1 год.

Чому варто залучати туристичних брокерів?

Цінуй свій час! Не витрачай його на пошук місця відпочинку. Залиш це для нас. Ми підготуємо та відправимо готову пропозицію оптимально відпочинку, який буде відповідати твоїм вимогам та можливостям. А за цей час ти зможеш заробити гроші на наступний відпочинок.

Досвід. Ми команда професіоналів з 11-річним досвідом, любимо подорожувати і пізнавати нові куточки України. Ми знаємо, яка локація виправдає очікування, а яка є звичайним фотошопом.

Ми організовуємо тури під індивідуальний запит, для різної кількості осіб, під різну тривалість часу та різний бюджет. У нас можна замовити окрему послугу або повноцінний тур.

За свою діяльність ми провели 6971 турів для понад 245 771 туристів. Нашими клієнтами є як пересічні громадяни, так і відомі політики, державні службовці, працівники культури, організовані іноземні групи з різних куточків світу. Ми маємо великий досвід організації корпоративних турів для приватних та державних компаній, з різним бюджетом та побажаннями.

Впродовж останніх двох років ми організували понад 500 індивідуальних турів – від 1 до 16 днів, кількістю від 2 до 100 осіб, протяжністю від 100 до 3000 кілометрів.

Можемо організувати тур з будь-якого міста України: Львів, Луцьк, Ужгород, Чернівці, Вінниця, Тернопіль, Хмельницький, Запоріжжя, Київ, Дніпро…

Оптимальна вартість. Ми знаємо, де найкраща якість за доступними цінами та що заслуговує на увагу.

Індивідуальний підхід. Кожен наш маршрут розробляємо індивідуально, відповідно до ваших унікальних смаків, уподобань, інтересів і, звичайно, бюджету.

Сконтактуйся з нами. Все, що потрібно від тебе – сконстатуватися з нами (телефон, e-пошта, Viber, Facebook, Instagram, WhatsApp, Telegram)  і повідомити: дату мандрівки, кількість днів,  кількість осіб, вимоги до проживання, вимоги до транспорту, перелік бажаних місць або об’єктів, бюджет.

Замовити послугу та дізнатися більше можна за контактами нижче:

Христина Чорній
+38-(098)-839-09-52,
+38-(063)-670-53-97,
[email protected]

Співпраця з перевізниками, Христина Чорній:


Туристичне брокерське агентство при Туроператорі “Відвідай”