Дніпро: від козаків до металургів

Інтерпайп, музей Яворницького, круїз по Дніпру, Китайгород, петриківський розпис, козацькі забави, Новомосковськ.

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

1 день (субота): збір групи в Дніпрі (9:30 вокзал) - завод “Інтерпайп Сталь” - обід -  Історичний музей та будинок-музей Д. Яворницького - піша екскурсія містом - круїз на кораблі по Дніпру - поселення в готель (вечеря).

2 день (неділя): сніданок і виїзд (08:00) - Китайгород (огляд церков XVIII ст.) - Петриківка (центр народного мистецтва "Петриківка", майстер-клас з петриківського розпису) - Гречане (Козацький хутір "Галушківка", обід) - Новомосковськ (огляд Троїцького собору) - Дніпро (вокзал 17:30).

placesЕкскурсійні об’єкти
Дніпро
Кузня кадрів СРСР та України, одне з найбільших промислово розвинутих міст, також, може похвалитися великою кількістю пам’яток. Окрасою Дніпра є Спасо-Преображенський собор (1830-1835 р.), який за задумом Катерини ІІ будувався для патріарха московського і мав перевищити Собор Петра і Павла в Римі....

Кузня кадрів СРСР та України, одне з найбільших промислово розвинутих міст, також, може похвалитися великою кількістю пам’яток. Окрасою Дніпра є Спасо-Преображенський собор (1830-1835 р.), який за задумом Катерини ІІ будувався для патріарха московського і мав перевищити Собор Петра і Павла в Римі.

Збагатити знання із козацької історії можна в одному з найкращих музеїв України - Дніпровському державному історичному музеї ім. Д.Яворницького. Також можна ознайомитись із життям та побутом видатного академіка Д. Яворницького відвідавши меморіальний будинок-музей академіка Д. Яворницького.

Привертають увагу також: Потьомкінський палац (1790 р.), будинок губернатора (1840 р.), будинок Англійського клубу (1890 р.). Зимовий театр (1906 р.), будинок громадського зібрання (1912 р.), Монастирський острів, на якому в 957р. перебувала княгиня Ольга, Менора (2012 р.), найбільший в світі єврейський комплекс, аналогів якому немає в світі.

А ще в Дніпрі знаходиться найбільший електросталеплавний комплекс в Європі та СНД — завод “Інтерпайп Сталь”. Це перший завод побудований “з нуля” за роки незалежної України. Інтерпайп — це не лише виробничий завод, але і втілення гармонійного поєднання інноваційних технологій, нової культури виробництва та сучасного мистецтва.

Читати більше Сховати текст
Китайгород
Це місто не може похвалитися наявністю китайців та китів, але воно відоме багатьом завдяки прекрасним зразкам українського сакрального будівництва XVIII ст. Саме тут на Вас чекають Успенська церква (1754 р.), Миколаївська церква (1757 р.) та церква святої Варвари (1756 р.), які побудовані в бароково...

Це місто не може похвалитися наявністю китайців та китів, але воно відоме багатьом завдяки прекрасним зразкам українського сакрального будівництва XVIII ст. Саме тут на Вас чекають Успенська церква (1754 р.), Миколаївська церква (1757 р.) та церква святої Варвари (1756 р.), які побудовані в бароковому стилі за кошти китайгородського сотника Павла Семенова.

Читати більше Сховати текст
Петриківка
В це невелике селище їдуть зі всього світу, щоб ознайомитись із самобутнім народним декоративним мистецтвом, яке походить від древніх традицій настінних розписів. В давнину вони слугували оберегами, а у 18 ст. перетворились в неповторний петриківський рослинний орнамент, який став візитівкою України...

В це невелике селище їдуть зі всього світу, щоб ознайомитись із самобутнім народним декоративним мистецтвом, яке походить від древніх традицій настінних розписів. В давнину вони слугували оберегами, а у 18 ст. перетворились в неповторний петриківський рослинний орнамент, який став візитівкою України. Збереглись перекази, що петриківський розпис виник тому, що тут жили вільні люди-козаки, які ніколи не знали кріпацтва і могли творити, прикрашаючи свої хати-«мазанки», скрині, посуд, рядна та ін.

Традиційні промисли живуть тут і зараз – в селищі діє Центр народного мистецтва «Петриківка», де можна оглянути Музей прикладного мистецтва, а також придбати вироби провідних майстрів краю. Крім основного музею тут ви побачите 120-метровий паркан з петриківським розписом, можете завітати в музей-садибу в етностилі «Миколин хутір» чи у приватні музеї корифеїв сучасного розпису Василя Соколенка і Федора Панка. Ми гордимось тим, що у 2013 році петриківський розпис було внесено до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО.

Читати більше Сховати текст
Гречане
На території даного села розмістився Козацький хутір “Галушківка” заснований у XVIII ст. запорозьким козаком Галушка, звідки і походить назва хутору. Це єдиний комплекс відреставрований у 2008 році, де розташовані сільські садиби, побудовані у 19 ст. Тут Ви зможете ознайомитись із сільським побутом...

На території даного села розмістився Козацький хутір “Галушківка” заснований у XVIII ст. запорозьким козаком Галушка, звідки і походить назва хутору. Це єдиний комплекс відреставрований у 2008 році, де розташовані сільські садиби, побудовані у 19 ст. Тут Ви зможете ознайомитись із сільським побутом козацьких часів у етнографічному музеї сільського побуту; із українською духовною культурою козацької доби у музеї Хреста, а також переглянути роботи художника Владислава Виборного - портрети козацьких гетьманів та отаманів, пейзажі хутора Галушківка і жанрові картини, завітавши у галерею портретів козацьких гетьманів та отаманів.

Читати більше Сховати текст
Новомосковськ
Окрасою міста є шедевр українського дерев’яного будівництва Троїцький собор (1775-1780 р.) з дзвіницею, який збудований відомим народним майстром Якимом Погрібняком, за кошти полковника Головатого. Собор майстерно збудований без жодного цвяха, є найбільшою в Україні пам’яткою дерев’яної архітектури,...

Окрасою міста є шедевр українського дерев’яного будівництва Троїцький собор (1775-1780 р.) з дзвіницею, який збудований відомим народним майстром Якимом Погрібняком, за кошти полковника Головатого. Собор майстерно збудований без жодного цвяха, є найбільшою в Україні пам’яткою дерев’яної архітектури, його конструктивне вирішення не має аналогів у світовій архітектурі. Краса Троїцького собору надихала багатьох митців, особливо Олеся Гончара, який описав його в своєму творі “Собор”. Також в Новомосковську є Самарський Пустинно-Миколаївський монастир (XVII-XVIII ст.), ченці якого активно підтримували козаків в боротьбі за Україну.

Читати більше Сховати текст
walletФінанси
У вартість туру входить
  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • супровід гіда-екскурсовода;
  • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
  • страхування на час подорожі;
  • проживання.
У вартість не входять і додатково оплачуються
  • доїзд з/до Дніпра;
  • вхідні квитки в музеях;
  • харчування.
Знижки
  • Знижка постійного клієнта
  • Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні)
  • Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 120 грн/особа (від загальної вартості туру)
  • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру
ticketsВхідні квитки

Дніпровський національний історичний музей ім. Д. Яворницького: загальний - 20 грн., студентський і дитячий - 10 грн.;

Будинок-музей академіка Д. Яворницького: загальний - 20 грн., студентський і дитячий - 10 грн.;

Круїз на кораблі по Дніпру: загальний - 60 грн., дитячий - 40 грн.;

Центр народного мистецтва “Петриківка”: загальний - 25 грн., студентський і дитячий - 25 грн.;

Майстер-клас з петриківського розпису: загальний - 50 грн., студентський і дитячий - 40 грн.;

Козацький хутір “Галушківка”: загальний - 145 грн., дитячий - 115 грн. (у вартість входить обід);

Козацькі розваги у Козацькому хуторі “Галушківка”: загальний - 50 грн., дитячий - 30 грн.

keysПроживання
Готель в м. Дніпро

2-х і 3-х місні номери з вигодами в номері.

mealХарчування
1-й день
Сніданок

Можна поснідати вдома, взяти з собою канапки, щоб перекусити під час стоянок, або поснідати в закладах харчування міста до початку туру.

Обід

Обід відбувається в закладах харчування міста. Пропонується комплексне меню, орієнтовна вартість - 120 грн.

Вечеря

Вечеря відбувається в ресторані готелю. Орієнтовна вартість - 120 грн.

2-й день
Сніданок

Сніданок відбувається в ресторані готелю. Орієнтовна вартість - 100 грн.

Обід

Відбувається в кафе в Етнографічному парку "Козацький хутір “Галушківка”. Включено у вартість вхідного квитка.

Вечеря

Відбувається в закладах харчування міста самостійно, до відправлення потяга.

Місця посадки
Дніпро-Головний, Залізничний вокзал

Дніпро-Головний, Залізничний вокзал

faqПитання та відповіді
Загальні питання
Як замовити тур і дізнатись чи є вільні місця на тур?

Можна двома шляхами:

а) подивитися у нас на сайті (біля дат).   

б) дізнатися у менеджера через онлайн-консультацію сайту, Skype, електронною поштою або по телефону (усі контактні телефони є на сторінці "Контакти");

*приклад 

вільних місць немає. 

вільні місця 2-10 осіб.

вільних місць більше 10ти.

Коли оплачувати кошти за вхідні квитки і харчування? Чи всі екскурсії і харчування є обов’язковими?

Вхідні квитки і харчування Ви оплачуєте в автобусі керівнику групи. Екскурсії і харчування не є обов’язковими, Ви обираєте тільки те, що бажаєте.

Чи повернуть мені кошти оплачені за тур у разі відмови від поїздки?

У разі відмови від заброньованого туру просимо завчасно повідомити про це відповідального менеджера по телефону або на електронну пошту.

Умови повернення оплати за анульовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше ніж за 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 85 % вартості;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості;
- від 3 до 2 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості;
- менше ніж за 1 робочий день до початку туру, а також при неявці туриста - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

У Новорічних, Різдвяних та акційних турах умови анулювання можуть відрізнятися від стандартних (з цими умовами можна ознайомитись у Правилах бронювання).

Анулювання турів закордон. 
Правила анулювання турів закордон туристом. 
Умови повернення оплати за скасовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше, ніж за 15 робочих днів до початку туру - повертаємо 100 % вартості туру або переносимо 100% на іншу дату чи тур;
- від 14 до 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості туру;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості туру;
- менше, ніж за 3 робочих дні до початку туру, а також при неявці - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

Ми забронювали тур, оплатили, але так і не отримали інформаційного листа. У чому справа?

Інфо-лист з контактами керівника групи, адресою місця виїзду та іншою інформацією про тур надсилається на електронні пошти турагентів або у вайбер туристів не пізніше ніж за 1-2 календарні дні до виїзду (залежно від тривалості туру). Тому якщо до виїзду залишилось 4 і більше днів, то можливо ми ще не встигли надіслати інфо-лист. Також крім папки «Вхідні», наші листи можуть потрапляти у папку «СПАМ». Тому перевірте, будь ласка, цю папку. У випадку, якщо інформаційного листа немає і там, просимо сконтактуватись з нами по телефону. Можливо, у нас неправильно зазначена Ваша електронна адреса або помилка у номері телефону.

Чи можна вибрати собі місця у автобусі або дізнатись які у нас місця ?

Місця в автобусі бронюються згідно запису. Чим швидше Ви забронюєтесь, тим ближче до переду автобуса зможете сісти.

Де ми будемо проживати?

Умови проживання залежать від обраного Вами туру. Усі деталі щодо поселення, чітко розписані у інформаційних листах.

Чи відбувається підселення у номер, якщо я їду у тур сам/а? Чи можна за додаткову оплату жити одному/одній у номері ?

Проживання під час мандрівки відбувається у 2- і 3-місних номерах. Якщо Ви подорожуєте наодинці, то Вас можуть поселити з кимось із туристів (підселення не відбувається до туристів протилежної статі). Також Ви можете проживати самі в окремому номері за додаткову оплату (ціну уточнювати в менеджера цього туру).

Що потрібно мати з собою під час мандрівки ?

З собою у мандрівку ми рекомендуємо брати посвідчення особи (паспорт, водійські права, свідоцтво про народження тощо). Усі інші деталі стосовно того, що потрібно мати з собою ми зазначаємо у інформаційних листах.

Чи можна придбати квиток на поїзд о 08:05, якщо виїзд туру о 08:00 або на поїзд о 23:28, якщо повернення з туру о 23:30?

Не рекомендуємо так робити. Виїзд відбувається за розкладом, оскільки тури мають насичену екскурсійну програму, для повноцінного виконання якої ми маємо дотримуватись наперед визначених часових меж. Тому радимо при купівлі квитків на поїзд (або автобус чи літак) обов'язково враховувати запас часу, який буде необхідний, щоб дістатись з вокзалу до місця збору групи та у зворотному напрямку після завершення туру. Також нагадуємо, що ми не гарантуємо швидше повернення, аніж зазначено в описі туру на сайті та не несемо відповідальності за придбання квитків на поїзд чи інший вид транспорту, у яких час відбуття або прибуття не збігається з часовими межами туру.

Чи можна у Вас замовити подарунковий сертифікат?

Так, звичайно. У нас є 2 види сертифікатів: на конкретну суму і на певний тур. Замовити їх Ви можете за офісним телефоном або безпосередньо у нас в офісі. Також замовлення можна зробити онлайн на сторінці "Подарунковий сертифікат". Після он-лайн замовлення менеджер зконтактується з Вами і уточнить деталі замовлення. Сертифікат можемо відправити службою доставки (переважно «Новою поштою») у будь-який куточок України. Бланк сертифікату є безкоштовним, оплачується лише вартість обраних послуг.

Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Якщо я забронював/ла тур на сайті, скільки часу чекати на відповідь менеджера?

Надання відповіді про наявність вільних місць та підтвердження бронювання здійснюється упродовж 1 робочого дня з моменту подання запиту (крім суботи та неділі, а також державних вихідних).

Як здійснити оплату?

Оплатити замовлення можна в нашому офісі за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 34 або банківським переказом (банківські реквізити надсилаємо за вимогою). Замовлення потрібно оплатити упродовж 3 робочих днів від моменту підтвердження (у випадку замовлення пізніше ніж за 3 дні до виїзду термін оплати узгоджується окремо).При оплаті на банківський рахунок потрібно упродовж 4 робочих годин повідомити електронною поштою відповідального менеджера про проведену оплату, вказавши при цьому назву та дати туру, прізвища замовників, суму та час оплати.

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (0)
Розгорнути все
Згорнути все

Дніпро: від козаків до металургів