Сніданок відбувається під час стоянки автобуса в кафе “Слава” в с. Озерна (кожен замовляє приватно, дешево і смачно).
- Головна
- —
- Тури
- —
- 6 столиць ЗУНР: Тернопіль, Чортків, Кам’янець-Подільський, Заліщики, Бучач, Станиславів
-
Фото
-
Мапа


6 столиць ЗУНР: Тернопіль, Чортків, Кам’янець-Подільський, Заліщики, Бучач, Станиславів
Запрошуємо пройти шляхом героїчної боротьби за незалежність України, побачити будівлі, де засідав уряд та мешкали діячі ЗУНР!

1 день: Львів (виїзд о 08:00) — Тернопіль (екскурсія містом) — Чортків (обід, екскурсія містом) — Кам’янець-Подільський (екскурсія містом, поселення).
2 день: Кам’янець-Подільський (сніданок, виїзд 08:00) — Заліщики (екскурсія містом) — Бучач (екскурсія містом, обід) — Івано-Франківськ (Станиславів)(екскурсія містом) — Львів (повернення 23:00).
Готель "Львів" (м. Львів, пр. В. Чорновола, 7)

В кінця листопада 1918 року, після захоплення польськими військами Львова, уряд ЗУНР на чолі з Євгеном Петрушевичем переїхав до Тернополя. За час перебування уряду в Тернополі було започатковано випуск друкованої газети "Український голос", проведено засідання щодо об’єднання з УНР, прийнято низку актів та рішень. На сьогодні збережена будівля, в якій від початку грудня працював уряд, нині це загальноосвітнья школа № 4 на вул. Грушевського.
В Чорткові було створено одну з окружних військових команд УГА, яку очолив отаман Василь Оробко. З 7 по 28 червня 1919 року було проведено одну з найзначніших наступальних операцій — Чортківську офензиву. В результаті якої, за 2 тижня, було звільнено значну частину Галичини. З червня по липень 1919 року Чортків був тимчасовою столицею ЗУНР на чолі з Євгеном Петрушевичем. Саме сюди приїздив на переговори Симон Петлюра — Головний Отаман УНР. На фасаді нової ратуші є меморіальна таблиця уряду ЗУНР та Євгену Петрушевичу.
В липні 1919 року уряд ЗУНР під керівництвом Євгена Петрушевича розташовувався в Кам’янці-Подільскому. Тут відбувались спільні наради УНР та ЗУНР. В місті збереглось багато німих свідків тих подій: будинки, де перебували державні органи УРН та ЗУНР; військове командування дієвої армії УНР та УГА; площі, де відбувались спільні паради обох українських армій; храми, у яких воїни приймали присягу на вірність Україні.
Місто перебувало в статусі столиці ЗУНР кілька днів у червні 1919 року. За цей період відбулось проголошення Євгена Петрушевича Диктатором ЗУНР та було ухвалено перші укази. За часів ЗУНР місто було центром повіту.
Тимчасовою столицею місто стало лише на кілька днів у травні-червні 1919 року. Уряд було евакуйовано зі Станиславова за допомогою збройного залізничного загону на чолі з сотником Іваном Сіяком. В Бучацькому монастирі було проведену нараду за участі Євгена Петрушевича щодо посиленого наступу польських військ і загрозі існування ЗО УНР. Місто було осередком Бучацького повіту під очоленням Іларіона Боцюрківа.
Завдяки зручному розташуванню, близькості до Бориславського нафтового басейну та кордону з Угорщиною і Чехословаччиною, Станиславів став третьою і, фактично, головною столицею ЗУНР (з січня по травень 1919 року). Саме в цьому місті під час першої сесії уряду було схвалено універсал про злуку УНР і ЗУНР. За час перебування в Станиславові уряду було прийнято закон про державну мову, шкільництво, громадянство.

- проїзд комфортабельним автобусом;
- супровід гіда-екскурсовода;
- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
- страхування на час подорожі;
- проживання.
- вхідні квитки в туристичні об’єкти;
- харчування.
- Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні)
- Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 100 грн/особа (від загальної вартості туру)
- Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру

Вартість вхідних квитків у туристичні об’єкти: 0 грн.

Комфортні 2-місні номери зі зручностями у номері.

Відбувається в кафе "Пан Чартковський" м. Чортків. Меню: грибна юшка, банош з мачанкою та бринзою, салат (огірок, помідор), хліб, сік. Вартість 130 грн./ос.
Відбуватиметься в кафе м. Кам’янець-Подільського. Меню: салат овочевий (огірок, помідор, капуста), зупа з фрикадельками, рис, м’ясо по-французьки, хліб, узвар. Вартість: 150 грн.
Відбувається в Кам’янці-Подільському в ресторані готелю. Меню: млинці з куркою та сметаною, сирники з джемом, чай, хліб. Вартість 120 грн./ос.
Відбувається в кафе «Вікторія», міста Бучач. Меню: борщ, молода картопля з котлетою, салат з капусти, компот, хліб. Вартість 80 грн./ос.
Можна повечеряти під час стоянки автобуса в закладах громадського харчування на власний смак і вибір.

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.
Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).
Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

