6 столиць ЗУНР: Тернопіль, Чортків, Кам’янець-Подільський, Заліщики, Бучач, Станиславів

Запрошуємо пройти шляхом героїчної боротьби за незалежність України, побачити будівлі, де засідав уряд та мешкали діячі ЗУНР!

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

1 день: Львів (виїзд о 08:00) — Тернопіль (екскурсія містом) — Чортків (обід, екскурсія містом) — Кам’янець-Подільський (екскурсія містом, поселення).
2 день: Кам’янець-Подільський (сніданок, виїзд 08:00) — Заліщики (екскурсія містом) — Бучач (екскурсія містом, обід) — Івано-Франківськ (Станиславів)(екскурсія містом) — Львів (повернення 23:00).

Місця посадки
Львів, готель 'Львів'

Готель "Львів" (м. Львів, пр. В. Чорновола, 7)

placesЕкскурсійні об’єкти
Тернопіль — друга столиця ЗУНР
В кінця листопада 1918 року, після захоплення польськими військами Львова, уряд ЗУНР на чолі з Євгеном Петрушевичем переїхав до Тернополя. За час перебування уряду в Тернополі було започатковано випуск друкованої газети "Український голос", проведено засідання щодо об’єднання з УНР, прийнято низку а...

В кінця листопада 1918 року, після захоплення польськими військами Львова, уряд ЗУНР на чолі з Євгеном Петрушевичем переїхав до Тернополя. За час перебування уряду в Тернополі було започатковано випуск друкованої газети "Український голос", проведено засідання щодо об’єднання з УНР, прийнято низку актів та рішень. На сьогодні збережена будівля, в якій від початку грудня працював уряд, нині це загальноосвітнья школа № 4 на вул. Грушевського.

Читати більше Сховати текст
Чортків. Військова команда УГА
В Чорткові було створено одну з окружних військових команд УГА, яку очолив отаман Василь Оробко. З 7 по 28 червня 1919 року було проведено одну з найзначніших наступальних операцій — Чортківську офензиву. В результаті якої, за 2 тижня, було звільнено значну частину Галичини. З червня по липень 1919...

В Чорткові було створено одну з окружних військових команд УГА, яку очолив отаман Василь Оробко. З 7 по 28 червня 1919 року було проведено одну з найзначніших наступальних операцій — Чортківську офензиву. В результаті якої, за 2 тижня, було звільнено значну частину Галичини. З червня по липень 1919 року Чортків був тимчасовою столицею ЗУНР на чолі з Євгеном Петрушевичем. Саме сюди приїздив на переговори Симон Петлюра — Головний Отаман УНР. На фасаді нової ратуші є меморіальна таблиця уряду ЗУНР та Євгену Петрушевичу. 

Читати більше Сховати текст
Кам’янець-Подільський. Остання столиця УНР та ЗУНР
В липні 1919 року уряд ЗУНР під керівництвом Євгена Петрушевича розташовувався в Кам’янці-Подільскому. Тут відбувались спільні наради УНР та ЗУНР. В місті збереглось багато німих свідків тих подій: будинки, де перебували державні органи УРН та ЗУНР; військове командування дієвої армії УНР та УГА; пл...

В липні 1919 року уряд ЗУНР під керівництвом Євгена Петрушевича розташовувався в Кам’янці-Подільскому. Тут відбувались спільні наради УНР та ЗУНР. В місті збереглось багато німих свідків тих подій: будинки, де перебували державні органи УРН та ЗУНР; військове командування дієвої армії УНР та УГА; площі, де відбувались спільні паради обох українських армій; храми, у яких воїни приймали присягу на вірність Україні.

Читати більше Сховати текст
Заліщики
Місто перебувало в статусі столиці ЗУНР кілька днів у червні 1919 року. За цей період відбулось проголошення Євгена Петрушевича Диктатором ЗУНР та було ухвалено перші укази. За часів ЗУНР місто було центром повіту.

Місто перебувало в статусі столиці ЗУНР кілька днів у червні 1919 року. За цей період відбулось проголошення Євгена Петрушевича Диктатором ЗУНР та було ухвалено перші укази. За часів ЗУНР місто було центром повіту.

Читати більше Сховати текст
Бучач. Тимчасова столиця ЗУНР
Тимчасовою столицею місто стало лише на кілька днів у травні-червні 1919 року. Уряд було евакуйовано зі Станиславова за допомогою збройного залізничного загону на чолі з сотником Іваном Сіяком. В Бучацькому монастирі було проведену нараду за участі Євгена Петрушевича щодо посиленого наступу польськи...

Тимчасовою столицею місто стало лише на кілька днів у травні-червні 1919 року. Уряд було евакуйовано зі Станиславова за допомогою збройного залізничного загону на чолі з сотником Іваном Сіяком. В Бучацькому монастирі було проведену нараду за участі Євгена Петрушевича щодо посиленого наступу польських військ і загрозі існування ЗО УНР. Місто було осередком Бучацького повіту під очоленням Іларіона Боцюрківа.

Читати більше Сховати текст
Івано-Франківськ. Третя столиця ЗУНР
Завдяки зручному розташуванню, близькості до Бориславського нафтового басейну та кордону з Угорщиною і Чехословаччиною, Станиславів став третьою і, фактично, головною столицею ЗУНР (з січня по травень 1919 року). Саме в цьому місті під час першої сесії уряду було схвалено універсал про злуку УНР і З...

Завдяки зручному розташуванню, близькості до Бориславського нафтового басейну та кордону з Угорщиною і Чехословаччиною, Станиславів став третьою і, фактично, головною столицею ЗУНР (з січня по травень 1919 року). Саме в цьому місті під час першої сесії уряду було схвалено універсал про злуку УНР і ЗУНР. За час перебування в Станиславові уряду було прийнято закон про державну мову, шкільництво, громадянство.

Читати більше Сховати текст
walletФінанси
У вартість туру входить
  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • супровід гіда-екскурсовода;
  • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
  • страхування на час подорожі;
  • проживання.
У вартість не входять і додатково оплачуються
  • вхідні квитки в туристичні об’єкти;
  • харчування.
Знижки
  • Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні)
  • Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 100 грн/особа (від загальної вартості туру)
  • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру
ticketsВхідні квитки

Вартість вхідних квитків у туристичні об’єкти: 0 грн.

keysПроживання
Готель “7 днів” у м. Кам”янець-Подільський

Комфортні 2-місні номери зі зручностями у номері.

mealХарчування
1-й день
Сніданок

Сніданок відбувається під час стоянки автобуса в кафе “Слава” в с. Озерна (кожен замовляє приватно, дешево і смачно).

Обід

Відбувається в кафе "Пан Чартковський" м. Чортків. Меню: грибна юшка, банош з мачанкою та бринзою, салат (огірок, помідор), хліб, сік. Вартість 130 грн./ос.

Вечеря

Відбуватиметься в кафе м. Кам’янець-Подільського. Меню: салат овочевий (огірок, помідор, капуста), зупа з фрикадельками, рис, м’ясо по-французьки, хліб, узвар. Вартість: 150 грн.

2-й день
Сніданок

Відбувається в Кам’янці-Подільському в ресторані готелю. Меню: млинці з куркою та сметаною, сирники з джемом, чай, хліб. Вартість 120 грн./ос. 

Обід

Відбувається в кафе «Вікторія», міста Бучач. Меню: борщ, молода картопля з котлетою, салат з капусти, компот, хліб. Вартість 80 грн./ос.

Вечеря

Можна повечеряти під час стоянки автобуса в закладах громадського харчування на власний смак і вибір.

faqПитання та відповіді
Загальні питання
Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (0)
Розгорнути все
Згорнути все

6 столиць ЗУНР: Тернопіль, Чортків, Кам’янець-Подільський, Заліщики, Бучач, Станиславів