На Сорочинський ярмарок

Запрошуємо Вас поярмаркувати в серце України – Полтавщину, на "Сорочинський ярмарок"!

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

1 день (п’ятниця): виїзд зі Львова (19:00) – нічний переїзд автобусом в Полтавську область.

2 день (субота): Березова Рудка (екскурсія по палацово-парковому комплексі та музею) – Мгар (огляд монастиря) – Великі Сорочинці (приїзд о 15:00 - поселення, обід, огляд ярмарку).

3 день (неділя): Гоголеве (екскурсія по музею-заповіднику) – Опішне (екскурсія по музею-заповіднику та майстер-клас із гончарства) – Диканька (огляд храмів) – Полтава (екскурсія музеєм, містом та обід) – нічний переїзд до Львова (повернення в понеділок о 11:00).

Місця посадки
Львів, готель 'Львів'

Готель "Львів" (м. Львів, пр. В. Чорновола, 7)

placesЕкскурсійні об’єкти
Березова Рудка
“Якби зустрілися ми знову” написав цей вірш закоханий Т. Шевченко господині маєтку Ганні Закревській. В Березовій Рудці зберігся палацово–парковий комплекс, який є типовим зразком панського маєтку XVIII ст. Комплекс складається з палацу Закревських (1838р.) та парку площею 45 га. Також в селі знаход...

“Якби зустрілися ми знову” написав цей вірш закоханий Т. Шевченко господині маєтку Ганні Закревській. В Березовій Рудці зберігся палацово–парковий комплекс, який є типовим зразком панського маєтку XVIII ст. Комплекс складається з палацу Закревських (1838р.) та парку площею 45 га. Також в селі знаходиться одна з трьох пірамід Європи – усипальня родини Закревських (1899р.), яка має висоту 9 метрів і збудована з автентичного матеріалу.

Читати більше Сховати текст
Мгар
Духовна столиця Полтавщини запрошує до Спасо-Преображенського монастиря, що був заснований в 1619 р. Перлиною монастиря є Спасо-Преображенський собор (1692 р.) з величною дзвіницею (1785 р.). Монастир свого часу відвідали майже всі гетьмани України, тут були всі класики української літератури ХІХ-ХХ...

Духовна столиця Полтавщини запрошує до Спасо-Преображенського монастиря, що був заснований в 1619 р. Перлиною монастиря є Спасо-Преображенський собор (1692 р.) з величною дзвіницею (1785 р.). Монастир свого часу відвідали майже всі гетьмани України, тут були всі класики української літератури ХІХ-ХХ ст., тепер відроджена святиня чекає на Вас. 

Читати більше Сховати текст
Великі Сорочинці
В Сорочинцях знаходиться шедевр українського сакрального будівництва Спасо-Преображенська церква (1732-1734р.), збудована в стилі козацького бароко за кошти уродженця містечка гетьмана Данила Апостола. В церкві зберігся унікальний семиярусний дерев’яний різьблений іконостас шириною 22 метри, висотою...

В Сорочинцях знаходиться шедевр українського сакрального будівництва Спасо-Преображенська церква (1732-1734р.), збудована в стилі козацького бароко за кошти уродженця містечка гетьмана Данила Апостола. В церкві зберігся унікальний семиярусний дерев’яний різьблений іконостас шириною 22 метри, висотою 17 метрів, який складається з понад ста ікон.

Читати більше Сховати текст
Гоголеве
Мала батьківщина великого українського письменника Н. В. Гоголя. Ви відвідаєте будинок-музей, де він жив із родиною. На вас чекає зворушлива і незвичайна екскурсія.

Мала батьківщина великого українського письменника Н. В. Гоголя. Ви відвідаєте будинок-музей, де він жив із родиною. На вас чекає зворушлива і незвичайна екскурсія.

Читати більше Сховати текст
Опішня
Гончарська столиця України, в якій вже протягом трьох тисячоліть розвивається це ремесло. Зараз тут створено Національний музей-заповідник українського гончарства, в якому розташований музей гончарства, комплекс земської губернської гончарної майстерні, садиби-музеї А. Селюченка і родини гончарів По...

Гончарська столиця України, в якій вже протягом трьох тисячоліть розвивається це ремесло. Зараз тут створено Національний музей-заповідник українського гончарства, в якому розташований музей гончарства, комплекс земської губернської гончарної майстерні, садиби-музеї А. Селюченка і родини гончарів Пошивайлів, гончарна галерея під відкритим небом.

Опішне є найвищим поселенням на Полтавщині, на території поселення знаходяться унікальні пам’ятки археології: численні кургани, місця давніх святилищ, скіфський курган, скіфське городище “Кардашів вал”, городище роменської культури, козацьке середньовічне містечко з фортифікаційними спорудами, а також розгалужена система підземних ходів.

Візит до Опішнього – чудова нагода придбати керамічні сувеніри. 

Читати більше Сховати текст
Диканька
Легендарне село на Полтавщині, в якому до наших днів дійшли класицистична Миколаївська церква-усипальня Кочубеїв (1794р.), церква святої Трійці (1780р.), за легендою саме в ній коваль Вакула малював чорта. Також цікавою є тріумфальна арка (1820р.) збудована  в честь приїзду імператора Олександра І....

Легендарне село на Полтавщині, в якому до наших днів дійшли класицистична Миколаївська церква-усипальня Кочубеїв (1794р.), церква святої Трійці (1780р.), за легендою саме в ній коваль Вакула малював чорта. Також цікавою є тріумфальна арка (1820р.) збудована  в честь приїзду імператора Олександра І. Цікавим є також пам’ятник установці БМ-13, встановлений на честь першого пострілу славетної “Катюші” на території України.

Також скористайтеся нагодою і доторкніться до кожного з чотирьох дубів-гігантів, які мають 600-800 років та висоту 20-22 метри, кажуть таким чином можна перейняти силу та довголіття. Саме під ними за легендою таємно зустрічалися красуня Мотря з гетьманом Іваном Мазепою. 

Читати більше Сховати текст
Полтава
Літописна Лтава, зберегла для нас величезну кількість пам’яток археології та архітектури. Серед них найяскравішим є унікальний всесвітньовідомий ансамбль Круглої площі (1805-1811р.) з Корпусним парком та адміністративними будівлями міста. Обов’язково слід відвідати державний історико-культурний зап...

Літописна Лтава, зберегла для нас величезну кількість пам’яток археології та архітектури. Серед них найяскравішим є унікальний всесвітньовідомий ансамбль Круглої площі (1805-1811р.) з Корпусним парком та адміністративними будівлями міста.

Обов’язково слід відвідати державний історико-культурний заповідник “Поле Полтавської битви”.  Тут діє унікальна виставка експонатів кінця XVII ст та періоду Північної війни, присвячена Полтавській битві. Цікавими для відвідувачів є діорама битви, автентична зброя та одяг (зокрема оригінальний мундир Петра I) та інші предмети. Ви дізнаєтеся багато цікавих фактів про перебіг битви, її передумови та наслідки.

Родзинкою міста є Полтавський краєзнавчий музей, колишній будинок Губернського земства (1903-1908р.), при побудові та оздобленні якого було використано традиційні мотиви української дерев’яної архітектури.

Оглянути чудову панораму Полтави зможемо з літописної Іванової гори, де зараз знаходяться відновлений Успенський собор з дзвіницею, садиба Івана Котляревського та улюблене місце фотографування – пам’ятник галушці.

Читати більше Сховати текст
walletФінанси
У вартість туру входить
  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • супровід гіда-екскурсовода;
  • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
  • страхування на час подорожі;
  • проживання.
У вартість не входять і додатково оплачуються
  • вхідні квитки в туристичні об’єкти;
  • харчування.
Знижки
  • Знижка постійного клієнта
  • Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні)
  • Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 120 грн/особа (від загальної вартості туру)
  • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру
ticketsВхідні квитки

Березоворудківський історико-краєзнавчий музей: загальний, студентський, пенсійний – 10 грн., учні – 5 грн.;

Національний музей-заповідник М. В. Гоголя: загальний - 40 грн., студенти - 20 грн., школярі - 20 грн.;

Національний музей-заповідник українського гончарства, с. Опішня: загальний – 90 грн., студенти, школярі – 50 грн.;

Полтавський Краєзнавчий музей (Земство): загальний - 25 грн., студенти - 10 грн., школярі - 10 грн. діти до 6 років - безкоштовно;

Садиба-музей Івана Котляревського: загальний - 25 грн., студенти, школярі - 15 грн.;

keysПроживання
Садиби зеленого туризму с. Великі Сорочинці

2-, 3- і 4-місні кімнати, вигоди та душ на вулиці. За додаткову плату можна поселитися в садиби, де вигоди і душ є в будинку.

mealХарчування
1-й день
Вечеря

Зупинимося на вечерю і короткий відпочинок в кафе «A la minute» на заправці, там можна буде повечеряти замовивши собі щось або перекусити їжею з дому.

2-й день
Сніданок

Орієнтовна ціна - 75 грн

Обід

Відбувається самостійно на власний смак і вибір на Сорочинському ярмарку

Вечеря

Відбувається самостійно на власний смак і вибір на Сорочинському ярмарку.

3-й день
Сніданок

Відбувається в садибах с. Великі Сорочинці. Просимо закупити щось для сніданку на ярмарку. Просимо поснідати до початку виїзду автобуса (до 08:00). Господарі садиб, за необхідності, можуть допомогти Вам приготувати сніданок з Ваших продуктів, або нададуть все необхідне для цього.

Обід

Орієнтовні ціни - 100-120 грн

Вечеря

Орієнтовні ціни - 80-100 грн

faqПитання та відповіді
Загальні питання
Як замовити тур і дізнатись чи є вільні місця на тур?

Можна двома шляхами:

а) подивитися у нас на сайті (біля дат).   

б) дізнатися у менеджера через онлайн-консультацію сайту, Skype, електронною поштою або по телефону (усі контактні телефони є на сторінці "Контакти");

*приклад 

вільних місць немає. 

вільні місця 2-10 осіб.

вільних місць більше 10ти.

Коли оплачувати кошти за вхідні квитки і харчування? Чи всі екскурсії і харчування є обов’язковими?

Вхідні квитки і харчування Ви оплачуєте в автобусі керівнику групи. Екскурсії і харчування не є обов’язковими, Ви обираєте тільки те, що бажаєте.

Чи повернуть мені кошти оплачені за тур у разі відмови від поїздки?

У разі відмови від заброньованого туру просимо завчасно повідомити про це відповідального менеджера по телефону або на електронну пошту.

Умови повернення оплати за анульовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше ніж за 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 85 % вартості;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості;
- від 3 до 2 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості;
- менше ніж за 1 робочий день до початку туру, а також при неявці туриста - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

У Новорічних, Різдвяних та акційних турах умови анулювання можуть відрізнятися від стандартних (з цими умовами можна ознайомитись у Правилах бронювання).

Анулювання турів закордон. 
Правила анулювання турів закордон туристом. 
Умови повернення оплати за скасовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше, ніж за 15 робочих днів до початку туру - повертаємо 100 % вартості туру або переносимо 100% на іншу дату чи тур;
- від 14 до 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості туру;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості туру;
- менше, ніж за 3 робочих дні до початку туру, а також при неявці - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

Ми забронювали тур, оплатили, але так і не отримали на пошту інформаційного листа. У чому справа?

Інфо-лист з контактами керівника групи, адресою місця виїзду та іншою інформацією про тур надсилається на електронні пошти туристів та турагентів не пізніше ніж за 2-3 календарні дні до виїзду (залежно від тривалості туру). Тому якщо до виїзду залишилось 4 і більше днів, то можливо ми ще не встигли надіслати інфо-лист. Також крім папки «Вхідні», наші листи можуть потрапляти у папку «СПАМ». Тому перевірте, будь ласка, цю папку. У випадку, якщо інформаційного листа немає і там, просимо зконтактуватись з нами по телефону. Можливо, у нас неправильно зазначена Ваша електронна адреса.

Чи можна вибрати собі місця у автобусі або дізнатись які у нас місця ?

Місця в автобусі бронюються згідно запису. Чим швидше Ви забронюєтесь, тим ближче до переду автобуса зможете сісти.

Де ми будемо проживати?

Умови проживання залежать від обраного Вами туру. Усі деталі щодо поселення, чітко розписані у інформаційних листах.

Чи відбувається підселення у номер, якщо я їду у тур сам/а? Чи можна за додаткову оплату жити одному/одній у номері ?

Проживання під час мандрівки відбувається у 2- і 3-місних номерах. Якщо Ви подорожуєте наодинці, то Вас можуть поселити з кимось із туристів (підселення не відбувається до туристів протилежної статі). Також Ви можете проживати самі в окремому номері за додаткову оплату (ціну уточнювати в менеджера цього туру).

Що потрібно мати з собою під час мандрівки ?

З собою у мандрівку ми рекомендуємо брати посвідчення особи (паспорт, водійські права, свідоцтво про народження тощо). Усі інші деталі стосовно того, що потрібно мати з собою ми зазначаємо у інформаційних листах.

Чи можна придбати квиток на поїзд о 08:05, якщо виїзд туру о 08:00 або на поїзд о 23:28, якщо повернення з туру о 23:30?

Не рекомендуємо так робити. Виїзд відбувається за розкладом, оскільки тури мають насичену екскурсійну програму, для повноцінного виконання якої ми маємо дотримуватись наперед визначених часових меж. Тому радимо при купівлі квитків на поїзд (або автобус чи літак) обов'язково враховувати запас часу, який буде необхідний, щоб дістатись з вокзалу до місця збору групи та у зворотному напрямку після завершення туру. Також нагадуємо, що ми не гарантуємо швидше повернення, аніж зазначено в описі туру на сайті та не несемо відповідальності за придбання квитків на поїзд чи інший вид транспорту, у яких час відбуття або прибуття не збігається з часовими межами туру.

Чи можна у Вас замовити подарунковий сертифікат?

Так, звичайно. У нас є 2 види сертифікатів: на конкретну суму і на певний тур. Замовити їх Ви можете за офісним телефоном або безпосередньо у нас в офісі. Також замовлення можна зробити онлайн на сторінці "Подарунковий сертифікат". Після он-лайн замовлення менеджер зконтактується з Вами і уточнить деталі замовлення. Сертифікат можемо відправити службою доставки (переважно «Новою поштою») у будь-який куточок України. Бланк сертифікату є безкоштовним, оплачується лише вартість обраних послуг.

Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Якщо я забронював/ла тур на сайті, скільки часу чекати на відповідь менеджера?

Надання відповіді про наявність вільних місць та підтвердження бронювання здійснюється упродовж 1 робочого дня з моменту подання запиту (крім суботи та неділі, а також державних вихідних).

Як здійснити оплату?

Оплатити замовлення можна в нашому офісі за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 34 або банківським переказом (банківські реквізити надсилаємо за вимогою). Замовлення потрібно оплатити упродовж 3 робочих днів від моменту підтвердження (у випадку замовлення пізніше ніж за 3 дні до виїзду термін оплати узгоджується окремо).При оплаті на банківський рахунок потрібно упродовж 4 робочих годин повідомити електронною поштою відповідального менеджера про проведену оплату, вказавши при цьому назву та дати туру, прізвища замовників, суму та час оплати.

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (0)
Розгорнути все
Згорнути все

На Сорочинський ярмарок