Смерековий камінь та соляні купелі Закарпаття

НПП “Зачарований край”, скеля “Смерековий камінь”, 2 зооферми, “Поляна Квасова”, солені озера та базальтові стовпи

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

1 день: виїзд зі Львова (08:00) / зі Стрия (09:00) – Солочин (споживання 3-х видів мінеральних вод, огляд фонтанів та зоокутка, прогулянка дендропарком) – Мукачево (обід) – Доробратово (огляд церкви та зооферми) – Мідяниця (купання в солених озерах) – Берегівський р-н (поселення в садиби зеленого туризму о 21:00, вечеря)

2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Ільниця (інструктаж та похід на скельний масив “Смерековий камінь”, перекус на вершині) – Іршава (обід) – Сільце (огляд базальтових стовпів) – Стрий (21:00) / (Львів (повернення 22:00)

Місця посадки
Львів, Приміський вокзал

Приміський вокзал, вул. Городоцька, 177  (800 м від Головного залізничного вокзалу).

Стрий, заправка ОККО

м. Стрий (Львівська обл.); вул. Болехівська, 49; заправка "ОККО"

placesЕкскурсійні об’єкти
Солочин
Це невелике закарпатське село славиться своїми численними мінеральними джерелами, що насичують місцевий ґрунт. Найвідоміша мінеральна водою тут – “Поляна квасова”, яка визнана одною з найкращих мінеральних вод у Центральній Європі. Також тут видобуваються “Лужанська” №4 та №7. Їх Ви зможете продегус...

Це невелике закарпатське село славиться своїми численними мінеральними джерелами, що насичують місцевий ґрунт. Найвідоміша мінеральна водою тут – “Поляна квасова”, яка визнана одною з найкращих мінеральних вод у Центральній Європі. Також тут видобуваються “Лужанська” №4 та №7. Їх Ви зможете продегустувати в одному з найкращих курортів Свалявщини – санаторій “Квітка полонини”. Також на території санаторію буде можливість прогулятися дендропарком та зробити фото на фоні фонтанів: “Квітковий Кінь”, “Квіточка полонини”, “Полі-Бачі” та ін.

Читати більше Сховати текст
Доробратово
В цьому селі знаходиться велична мурована українська греко-католицька церква з двома вежами, яка була збудована у 1946 році. Ікони іконостасу, бічного й основного вівтарів намалював легендарний закарпатський художник Йосип Бокшай. Доробратівський Свято-Миколаївський храм унікальний тим, що 26 вересн...

В цьому селі знаходиться велична мурована українська греко-католицька церква з двома вежами, яка була збудована у 1946 році. Ікони іконостасу, бічного й основного вівтарів намалював легендарний закарпатський художник Йосип Бокшай. Доробратівський Свято-Миколаївський храм унікальний тим, що 26 вересня 2010 року на Закарпаття вперше була привезена частина мощів Св. Миколая, яку встановили саме у цьому храмі.
А ще запрошуємо відвідати унікальну зооферму з дикими кабанами, оленями і австралійськими страусами Ему.

Читати більше Сховати текст
Мідяниця. Солені озера
На території бази відпочинку "Родинне гніздо" знаходяться дві водойми — природне солене озеро глибиною 1,5 метра і басейн глибиною до 1 метра. У великому басейні є острівець з вишкою. Зверху вишки дві труби, з яких ллється солена вода. Навколо острівця також трубки з водою. Так от – з однієї з них л...

На території бази відпочинку "Родинне гніздо" знаходяться дві водойми — природне солене озеро глибиною 1,5 метра і басейн глибиною до 1 метра. У великому басейні є острівець з вишкою. Зверху вишки дві труби, з яких ллється солена вода. Навколо острівця також трубки з водою. Так от – з однієї з них ллється мінеральна вода, яку можна пити! :) Ви впізнаєте ту трубу по температурі води – холодніша за інші. Вода трохи гіркувата, але корисна для системи травлення!

Читати більше Сховати текст
Сільце. Базальтові стовпи
Запрошуємо оглянути унікальну геологічну пам’ятку, часів давніх вулканів висотою 15-20 метрів – базальтові стовпи. Це грандіозна інстаграмна фотозона, яка здалеку нагадує хвилі, застиглі в камені.

Запрошуємо оглянути унікальну геологічну пам’ятку, часів давніх вулканів висотою 15-20 метрів – базальтові стовпи. Це грандіозна інстаграмна фотозона, яка здалеку нагадує хвилі, застиглі в камені.

Читати більше Сховати текст
Ільниця
Національний природній парк “Зачарований край” входить до складу заповідного фонду України та наділений рекреаційним, культурно-освітнім та науково-дослідним значенням. Площа парку сягає близько 6101 га. Під час туру Ви пройдете одним з найпопулярніших маршрутів: с. Ільниця – урочище Скельні масиви...

Національний природній парк “Зачарований край” входить до складу заповідного фонду України та наділений рекреаційним, культурно-освітнім та науково-дослідним значенням. Площа парку сягає близько 6101 га. Під час туру Ви пройдете одним з найпопулярніших маршрутів: с. Ільниця – урочище Скельні масиви “Смерековий камінь”. Скельна брила “Смерековий камінь” має висоту близько 100 м. В цьому урочищі виявився активний процес утворення монокварцитів, тобто порід, що цілком складаються із кварцу. Це й визначило своєрідну форму рельєфу, тому що кварц і його агрегати досить стійкі до поверхневих процесів руйнування, зокрема до вивітрювання. Також тут майже суцільне поширення лісів: дубових, дубово-грабових і дубово-букових до висоти приблизно 450 м над рівнем моря і чистих букових вище цієї висоти і до самих вершин є другою характерною рисою ландшафтів Вулканічної гряди. Скельний масив є справжньою родзинкою парку “Зачарований край”, тому побувавши тут Ви відчуєте дику енергію, яку 1000-літтями утримує в собі мовчазний вічно холодний камінь.

Читати більше Сховати текст
walletФінанси
У вартість туру входить
  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • проживання;
  • супровід гіда-екскурсовода;
  • супровід гірського провідника;
  • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
  • страхування на час подорожі.
У вартість не входять і додатково оплачуються
  • вхідні квитки в туристичні об’єкти;
  • харчування.
Знижки
  • Знижка постійного клієнта
  • Дітям до 3 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих, без окремого місця в автобусі та при проживанні)
  • Дітям від 3 до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру 100 грн./особа.
ticketsВхідні квитки

НПП “Зачарований край”: вхід на територію НПП “Зачарований край”: загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 15 грн.

Доробратово (зооферма): - зооферма в Доробратові: добровільна пожертва;

Мідяниця (купання в солених озерах): купання в солених озерах: загальний, пенсійний, студентський – 120 грн., діти 6-13 років – 80 грн., діти до 5 років – безкоштовно; оренда 2х з’єднаних лежаків із парасолею – 100-150 грн.;

axe Технічна інформація по маршруту походу на Смерековий камінь:

1. Довжина маршруту туди і назад становить 9 км;
2. Підйом на гору триває орієнтовно 3 години, спуск приблизно 2 години;
3. Маршрут розрахований на групу фізично підготовлених людей. Сходження забороняється особам, які: мають вади з опорно-руховим апаратом, серцево-судинною системою (на маршруті стрімкий підйом та спуск), а також хворим на діабет та вагітним.
4. Під час сходження і спуску категорично забороняється вживання алкоголю.

Що взяти з собою:

- зручне водонепроникне взуття (бажано гірські трекінгові черевики з високим шнуруванням та протектором типу "вібрам");
- куртка вітрозахисна з капюшоном, бажано водонепроникна, штани вітрозахисні, такі, що не утруднюють рух, теплий светр або куртка типу "полар", головний убір, дощовик;
- запасний комплект одягу (можна буде залишити в автобусі);
- наплечник (р’юкзак);
- вода (1–1,5 літра на особу);
- їжу для перекусів під час сходження (канапки, шоколад, термос з гарячим чаєм чи кавою);
- необхідні ліки (індивідуальна аптечка), якими Ви користуєтесь, лейкопластир.

keysПроживання
Садиби сільського туризму Берегівського району

Проживання відбувається в затишних садибах. Номери: 2-місні та 3-місні (з вигодами у коридорі).

mealХарчування
1-й день
Сніданок

Можна поснідати вдома, взяти з собою перекус або поснідати під час стоянки автобуса в закладах громадського харчування на власний смак і вибір.

Обід

Вартість 150 грн.

Вечеря

Складається з страв угорської національної кухні: бограч-гуляш, діско-перкельт (тушене свиняче м’ясо), торгоня (домашні макарони особливого приготування), солодощі, вино/палинка, компот. Вартість – 140 грн./особа.

2-й день
Сніданок

пропоноване меню: ковбаса, сир, лангош, джем, масло, хліб, кава/чай. Вартість 80 грн.

Обід

Перекус- відбувається самостійно на вершині, кожним приватно своїми продуктами.

Обід

Відбувається в м. Іршава. Вартість 150 грн

faqПитання та відповіді
Загальні питання
Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (0)
Розгорнути все
Згорнути все

Смерековий камінь та соляні купелі Закарпаття