Можна поснідати вдома, взяти з собою перекус або поснідати під час стоянки автобуса в закладах громадського харчування на власний смак і вибір.
-
Фото
-
Мапа


















Мальовничі пейзажі Бойківщини та безліч пам’яток Старосамбірщини, запрошуємо відвідати Вас з друзями!

Виїзд зі Львова (08:00) – Муроване (замчище та храми) – Росохи (церква) – Саліна (меморіал) – Нижанковичі (палац, храми, ратуша) – Нове Місто (костел та ратуша) – Скелівка (пам’ятник та костел) – Сусідовичі (монастир) – Надиби (палац) – Львів (повернення о 21:30).
Готель "Львів" (м. Львів, пр. В. Чорновола, 7)

Село, в якому Лжедмитрій просив руки і одружився з Мариною Мнішек. Нас очікують 2 колишні костели (ХVІІ ст. і ХІХ ст.) та руїни замку Мнішеків із залишками італійського парку (ХVІІ-ХІХ ст.).
В цьому стародавньому бойківському селі збереглася чудова мурована церква Різва Богородиці (XV-XIX ст.) із мурами (XVIII-XIX ст.).
Незагоєна рана українського народу, саме тут в червні 1941р. перед відступом радянська влада знищила в давніх соляних шахтах 3600 людей. На місці одної з шахт встановлений пам’ятник, біля якого можна пом’янути невинно убієнних жертв комуністичних репресій. Неподалік від меморіалу ентузіастом Й. Швецем відновлено музей-криївку присвячено 70-річчю УПА.
Древнє галицьке містечко, що розташоване на т.з. острові між сучасною Польщею та річкою Вігор, у ньому збереглося декілька цікавих пам’яток старовини: церква Пресвятої Трійці (XVI ст.), ратуша (ХІХ ст.), костел св. Трійці (XVII ст.) та гарний палац.
Невелике село “Нове місто” колись було великим і розвиненим населеним пунктом, про це говорить давній готичний костел св. Мартина (XV-XVI ст.) та площа Ринок із модерною ратушею (поч. ХХ ст.).
До нас Скелівку (донедавна Фельштин) відвідав бравий вояк Швейк, якому встановлено душевний пам’ятник. Надзвичайно цікавим є також готичний костел Святого Мартина із вежею-дзвіницею (XV ст.).
Сусід Скелівки Сусідовичі зустрічає туристів бароковим костелом Св. Анни (1585-1591 рр.) монастиря кармелітів, від якого збереглися також монастирські келії (поч. XVII ст).
Тут можна надибати палац Тхорницьких (1891р.), який розташований в парку з екзотичними рослинами та давню синагогу, яка зараз служить млином.

- проїзд комфортабельним автобусом;
- супровід гіда-екскурсовода;
- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
- страхування на час подорожі.
- харчування.
- Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі)
- Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 50 грн/особа (від загальної вартості туру)
- Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру

Добровільна пожертва: в усіх туристичних об'єктах

відбувається в закладах громадського харчування у с. Нижанковичі. Вартість - 90 грн./особа.
У закладах громадського харчування на власний смак і вибір.

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.
Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).
Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

