Самбір то не Париж + музична форель

Самбір, ловля форелі, Нанашкова хата, сопілкові награвання, Лаврівський монастир і бойківські Карпати

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

План туру: виїзд зі Львова (08:00) – Самбір (екскурсія-квест центральною частиною міста, храмами, підйом на ратушу) – Лопушанка-Хомина (етно-садиба «Нанашкова хата») – Стрілки (ловля риби у комплексі “Стрілецький замок”, обід та майстер-клас гри на сопілках) – Лаврів (огляд монастиря, набирання джерельної води) – повернення до Львова (20:55).

Місця посадки
Львів, Приміський вокзал

Приміський вокзал, вул. Городоцька, 177  (800 м від Головного залізничного вокзалу).

placesЕкскурсійні об’єкти
Самбір
Старовинне і затишне галицьке місто, окрасою якого є площа Ринок, посеред якої стоїть 40 метрова вежа ратуші (1638р.) з годинником, на неї можна піднятися і оглянути архітектуру міста, пейзажі Підгір’я та Карпат. Цікавими є також величний костел Івана Хрестителя (1565р.), будівлі колишнього бернанди...

Старовинне і затишне галицьке місто, окрасою якого є площа Ринок, посеред якої стоїть 40 метрова вежа ратуші (1638р.) з годинником, на неї можна піднятися і оглянути архітектуру міста, пейзажі Підгір’я та Карпат. Цікавими є також величний костел Івана Хрестителя (1565р.), будівлі колишнього бернандинського монастиря з костелом св. Станіслава та ансамбль кам’яниць на пл. Ринок (XVII-XX ст.). Але найбільше гостей міста приваблює церква Різдва Богородиці (1728р.), адже тут знаходяться мощі покровителя всіх закоханих Святого Валентина та чудотворна ікона Самбірської Богородиці. Вважається, що хто помолиться біля святих мощей, то протягом року знайде справжнє і чисте кохання. Тому запрошуємо всіх дізнатися про історію міста у вигляді невимушеної екскурсії-квесту “Таємниці Самбора”.

Читати більше Сховати текст
Стрілки – Стрілецький замок
Давним-давно у мальовничій місцевості на лівому березі Дністра біля бойківського села Стрілки на горі Замчище була фортеця, але до наших днів від неї майже нічого не дійшло. В пам’ять про славне минуле цього краю виник ресторанно-відпочинковий комплекс “Стрілецький замок”, він омивається річкою Дніс...

Давним-давно у мальовничій місцевості на лівому березі Дністра біля бойківського села Стрілки на горі Замчище була фортеця, але до наших днів від неї майже нічого не дійшло. В пам’ять про славне минуле цього краю виник ресторанно-відпочинковий комплекс “Стрілецький замок”, він омивається річкою Дністер та має інтер’єр у давньоруському стилі. Він відомий на всю околицю своєю смачною кухнею та розведенням райдужної форелі, яку всі бажаючі зможуть особисто зловити на обід, а талановиті кухарі одразу приготують на обід.

Читати більше Сховати текст
Лопушанка-Хомина
Нанашко (хресний тато) запрошує оглянути етно-садибу “Нанашкова хата”. Її основою є давня, майже сторічна хата у бойківському стилі, яку небайдужа родина Куріїв викупила, відреставрувала і перетворила у центр бойківських ремесел. Тут можна ознайомитися з елементами побуту, якими користувалися наші п...

Нанашко (хресний тато) запрошує оглянути етно-садибу “Нанашкова хата”. Її основою є давня, майже сторічна хата у бойківському стилі, яку небайдужа родина Куріїв викупила, відреставрувала і перетворила у центр бойківських ремесел. Тут можна ознайомитися з елементами побуту, якими користувалися наші предки, побачити в яких умовах вони проживали, дізнатися історії сіл та родин, а також помолоти зерно на жорнах, спробувати себе в ткацькому ремеслі і погодувати забавних овець.

Читати більше Сховати текст
Стрілки – Сопілкова галерея
Запрошуємо відвідати майстер-клас із сопілкарства, де видатний музикант Ярослав Мицак розкаже про свою колекцію сопілок, покаже її частину, зіграє на них і навіть дасть спробувати всім бажаючим заграти на них.

Запрошуємо відвідати майстер-клас із сопілкарства, де видатний музикант Ярослав Мицак розкаже про свою колекцію сопілок, покаже її частину, зіграє на них і навіть дасть спробувати всім бажаючим заграти на них.

Читати більше Сховати текст
Лаврів
Монастир святого Онуфрія у Лаврові є одним з найстаріших і найшанованіших в Україні, і в ньому, ймовірно, похований король Лев Данилович, в честь якого назване місто Львів. У монастирській церкві св. Онуфрія (ХІІІ ст.) були знайдені унікальні фрески (XV-XVI ст.), а також зберігаються мощі покровител...

Монастир святого Онуфрія у Лаврові є одним з найстаріших і найшанованіших в Україні, і в ньому, ймовірно, похований король Лев Данилович, в честь якого назване місто Львів. У монастирській церкві св. Онуфрія (ХІІІ ст.) були знайдені унікальні фрески (XV-XVI ст.), а також зберігаються мощі покровителя подорожніх, бездітних пар і породіль святого Онуфрія. Лаврівський монастир розташований у надзвичайно мальовничій місцевості посеред Карпат, з гарними панорамами та з незвичайною цілющою аурою. Наостанок при відвідуванні обителі пропонуємо всім скуштувати смачної джерельної води з монастирської криниці, а також набрати собі додому.

Читати більше Сховати текст
schedule Розклад
walletФінанси
У вартість туру входить
  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • супровід гіда-екскурсовода;
  • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
  • страхування на час подорожі.
У вартість не входять і додатково оплачуються
  • вхідні квитки в туристичні об’єкти;
  • харчування.
Знижки
  • Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні)
  • Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 60 грн/особа (від загальної вартості туру)
  • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру
ticketsВхідні квитки

Підіймання на самбірську ратушу: загальний, пенсіонери, студенти – 20 грн., учні – 10 грн.;

Огляд Нанашкової хати у Лопушанці-Хоминій: загальний – 50 грн., пенсійний, студентський, учнівський - 30 грн.

Майстер-клас гри на сопілках: загальний – 40 грн., пенсійний, студентський, учнівський – 20 грн.

mealХарчування
1-й день
Обід

Обід відбувається у ресторанно-відпочинковому комплексі “Стрілецький замок” с. Стрілки і складається із таких страв: борщ підбиваний із м’ясним налисником, салат з капусти на олії, картопля по-бойківськи, форель запечена (свіжовиловлена туристами), хліб, чай з карпатських трав. Вартість 250 грн./особа.

calculator Калькулятор туру
faqПитання та відповіді
Загальні питання
Як замовити тур і дізнатись чи є вільні місця на тур?

Можна двома шляхами:

а) подивитися у нас на сайті (біля дат).   

б) дізнатися у менеджера через онлайн-консультацію сайту, Skype, електронною поштою або по телефону (усі контактні телефони є на сторінці "Контакти");

*приклад 

вільних місць немає. 

вільні місця 2-10 осіб.

вільних місць більше 10ти.

Коли оплачувати кошти за вхідні квитки і харчування? Чи всі екскурсії і харчування є обов’язковими?

Вхідні квитки і харчування Ви оплачуєте в автобусі керівнику групи. Екскурсії і харчування не є обов’язковими, Ви обираєте тільки те, що бажаєте.

Чи повернуть мені кошти оплачені за тур у разі відмови від поїздки?

У разі відмови від заброньованого туру просимо завчасно повідомити про це відповідального менеджера по телефону або на електронну пошту.

Умови повернення оплати за анульовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше ніж за 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 85 % вартості;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості;
- від 3 до 2 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості;
- менше ніж за 1 робочий день до початку туру, а також при неявці туриста - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

У Новорічних, Різдвяних та акційних турах умови анулювання можуть відрізнятися від стандартних (з цими умовами можна ознайомитись у Правилах бронювання).

Анулювання турів закордон. 
Правила анулювання турів закордон туристом. 
Умови повернення оплати за скасовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше, ніж за 15 робочих днів до початку туру - повертаємо 100 % вартості туру або переносимо 100% на іншу дату чи тур;
- від 14 до 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості туру;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості туру;
- менше, ніж за 3 робочих дні до початку туру, а також при неявці - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

Ми забронювали тур, оплатили, але так і не отримали на пошту інформаційного листа. У чому справа?

Інфо-лист з контактами керівника групи, адресою місця виїзду та іншою інформацією про тур надсилається на електронні пошти туристів та турагентів не пізніше ніж за 2-3 календарні дні до виїзду (залежно від тривалості туру). Тому якщо до виїзду залишилось 4 і більше днів, то можливо ми ще не встигли надіслати інфо-лист. Також крім папки «Вхідні», наші листи можуть потрапляти у папку «СПАМ». Тому перевірте, будь ласка, цю папку. У випадку, якщо інформаційного листа немає і там, просимо зконтактуватись з нами по телефону. Можливо, у нас неправильно зазначена Ваша електронна адреса.

Чи можна вибрати собі місця у автобусі або дізнатись які у нас місця ?

Місця в автобусі бронюються згідно запису. Чим швидше Ви забронюєтесь, тим ближче до переду автобуса зможете сісти.

Де ми будемо проживати?

Умови проживання залежать від обраного Вами туру. Усі деталі щодо поселення, чітко розписані у інформаційних листах.

Чи відбувається підселення у номер, якщо я їду у тур сам/а? Чи можна за додаткову оплату жити одному/одній у номері ?

Проживання під час мандрівки відбувається у 2- і 3-місних номерах. Якщо Ви подорожуєте наодинці, то Вас можуть поселити з кимось із туристів (підселення не відбувається до туристів протилежної статі). Також Ви можете проживати самі в окремому номері за додаткову оплату (ціну уточнювати в менеджера цього туру).

Що потрібно мати з собою під час мандрівки ?

З собою у мандрівку ми рекомендуємо брати посвідчення особи (паспорт, водійські права, свідоцтво про народження тощо). Усі інші деталі стосовно того, що потрібно мати з собою ми зазначаємо у інформаційних листах.

Чи можна придбати квиток на поїзд о 08:05, якщо виїзд туру о 08:00 або на поїзд о 23:28, якщо повернення з туру о 23:30?

Не рекомендуємо так робити. Виїзд відбувається за розкладом, оскільки тури мають насичену екскурсійну програму, для повноцінного виконання якої ми маємо дотримуватись наперед визначених часових меж. Тому радимо при купівлі квитків на поїзд (або автобус чи літак) обов'язково враховувати запас часу, який буде необхідний, щоб дістатись з вокзалу до місця збору групи та у зворотному напрямку після завершення туру. Також нагадуємо, що ми не гарантуємо швидше повернення, аніж зазначено в описі туру на сайті та не несемо відповідальності за придбання квитків на поїзд чи інший вид транспорту, у яких час відбуття або прибуття не збігається з часовими межами туру.

Чи можна у Вас замовити подарунковий сертифікат?

Так, звичайно. У нас є 2 види сертифікатів: на конкретну суму і на певний тур. Замовити їх Ви можете за офісним телефоном або безпосередньо у нас в офісі. Також замовлення можна зробити онлайн на сторінці "Подарунковий сертифікат". Після он-лайн замовлення менеджер зконтактується з Вами і уточнить деталі замовлення. Сертифікат можемо відправити службою доставки (переважно «Новою поштою») у будь-який куточок України. Бланк сертифікату є безкоштовним, оплачується лише вартість обраних послуг.

Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Якщо я забронював/ла тур на сайті, скільки часу чекати на відповідь менеджера?

Надання відповіді про наявність вільних місць та підтвердження бронювання здійснюється упродовж 1 робочого дня з моменту подання запиту (крім суботи та неділі, а також державних вихідних).

Як здійснити оплату?

Оплатити замовлення можна в нашому офісі за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 34 або банківським переказом (банківські реквізити надсилаємо за вимогою). Замовлення потрібно оплатити упродовж 3 робочих днів від моменту підтвердження (у випадку замовлення пізніше ніж за 3 дні до виїзду термін оплати узгоджується окремо).При оплаті на банківський рахунок потрібно упродовж 4 робочих годин повідомити електронною поштою відповідального менеджера про проведену оплату, вказавши при цьому назву та дати туру, прізвища замовників, суму та час оплати.

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (0)
Розгорнути все
Згорнути все

Самбір то не Париж + музична форель