Невідоме Підзамче + Jam Factory

Фабрика Бачевського, фабрика повидла, найстаріші храми Львова, кам’яниця Шульців,  будинок-корабель

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

Тривалість: 2 год.

Місце зустрічі повідомляється після запису.

Екскурсія проводиться сертифікованими гідами українською мовою.

placesЕкскурсійні об’єкти
Невідоме Підзамче
Під час екскурсії "Невідоме Підзамче" ми пропонуємо придивитися до архітектури цієї дільниці пильніше. На нас чекає подорож вздовж давнього Волинського шляху. Ми оглянемо славнозвісну фабрику Бачевських, фабрику повидла, чудові архітектурні приклади львівської сецесії: кам'яницю Шульців, будинок-кор...

Під час екскурсії "Невідоме Підзамче" ми пропонуємо придивитися до архітектури цієї дільниці пильніше. На нас чекає подорож вздовж давнього Волинського шляху. Ми оглянемо славнозвісну фабрику Бачевських, фабрику повидла, чудові архітектурні приклади львівської сецесії: кам'яницю Шульців, будинок-корабель по вулиці Волинській, та найстаріші храми Львова: Храм Івана Хрестителя, церкву Святого Миколая, церкву Святої Параскеви П'ятниці.

Фабрика Бачевського

Була головним виробником горілчаної продукції у Австро-Угорській імперії, провідним приватним підприємством, яке розповсюджувало свою продукцію не тільки на території України, але й на території Австро-Угорщини і Європи загалом.

Фабрика повидла

Неоготична вежа, яка нагадує середньовічний замок. Збудовано її на початку ХХ ст. Тут виготовляли спиртові вироби та підсолоджені трунки “Й. Корнік і син”. Подейкують, що у 70-х роках тут справді виготовляли повидло, проте не це було основною функцією цього промислового об'єкту.

Храм Івана Хрестителя

Храм святого Івана Хрестителя є одним з найдавніших храмів Львова. Точна дата побудови святині досі невідома. Найдавніша згадка про споруду відноситься до 1201року. Відомий львівський реставратор Іван Могитич вважав, що цей храм був споруджений батьком Данила Галицького.

Церква святого Миколая

Церква святого Миколая є головним храмом давньоукраїнського Львова. Це найдавніша споруда, зведена з нагоди закладення міста. Фрескові розписи інтер’єру церкви датуються XXст. Окремі з них здійснив відомий український художник-імпресіоніст, Петро Холодний. Із старовинних пам’яток мистецтва тут збереглися ікона Теодора Тіронського (ХVII ст.), ікона Святого Миколая Чудотворця та ікона Богоматері, яка є цінним твором львівського малярства першої половини ХVII ст

Монастир Святого Онуфрія

Монастир Святого Онуфрія - один з найдавніших монастирів у Львові, збудований ще у XIII столітті. У 1573 році тут, Іваном Федором, було засновано друкарню та видано першу його книгу - “Апостол”. Це стало початком відновлення занепалого українського друкарства. Зараз на території монастиря Святого Онуфрія знаходиться одна з найстаріших та найбагатших бібліотек Львова, яка налічує в собі тисячі рідкісних видань, історичних документів, хронік та наукових праць.

Церква Святої Параскеви П’ятниці

Архітектурна пам’ятка давнього Львова, у якій поєднуються стилі українського, молдавського та західноєвропейського зодчества. За даними археологічних обстежень, що проводилися у 1977-1978 рр., це була перша церковна споруда, що знаходилася недалеко від першої львівської торгової площі, датується кінцем XIII - першою половиною XIV століття. Церква до сьогодні зберегла свій первісний вигляд храму - твердині.

Кам’яниця Шульців

Неподалік церкви Святої Параскеви та рогу вул.Хмельницького та вулиці Жовківської знаходиться одна з найгарніших вілл-кам’яниць на Підзамче - кам’яниця братів Шульців. Її збудували для власного помешкання львівські брати архітектори Ян та Кароль Шульц, про що свідчить напис під вікном другого поверху готичними літерами але польською: “Ян і Кароль Шульц, архітектори і власники, цей дім збудували для власного вжитку”. Яна Шульца називають основоположником австрійського модерну у Львові.

Будинок-корабель (вул.Волинська)

Будинок-корабель - це унікальна архітектурна пам`ятка Львова. Ця будівля своїм зовнішнім виглядом нагадує носову частину корабля. Його неординарна архітектура привертає увагу жителів і гостей міста Лева та викликає зацікавленість у його історії.

Читати більше Сховати текст
walletФінанси
Знижки
  • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру
  • Знижка дітям до 12 років (включно) - 20 грн
faqПитання та відповіді
Загальні питання
Як замовити тур і дізнатись чи є вільні місця на тур?

Можна двома шляхами:

а) подивитися у нас на сайті (біля дат).   

б) дізнатися у менеджера через онлайн-консультацію сайту, Skype, електронною поштою або по телефону (усі контактні телефони є на сторінці "Контакти");

*приклад 

вільних місць немає. 

вільні місця 2-10 осіб.

вільних місць більше 10ти.

Коли оплачувати кошти за вхідні квитки і харчування? Чи всі екскурсії і харчування є обов’язковими?

Вхідні квитки і харчування Ви оплачуєте в автобусі керівнику групи. Екскурсії і харчування не є обов’язковими, Ви обираєте тільки те, що бажаєте.

Чи повернуть мені кошти оплачені за тур у разі відмови від поїздки?

У разі відмови від заброньованого туру просимо завчасно повідомити про це відповідального менеджера по телефону або на електронну пошту.

Умови повернення оплати за анульовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше ніж за 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 85 % вартості;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості;
- від 3 до 2 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості;
- менше ніж за 1 робочий день до початку туру, а також при неявці туриста - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

У Новорічних, Різдвяних та акційних турах умови анулювання можуть відрізнятися від стандартних (з цими умовами можна ознайомитись у Правилах бронювання).

Анулювання турів закордон. 
Правила анулювання турів закордон туристом. 
Умови повернення оплати за скасовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше, ніж за 15 робочих днів до початку туру - повертаємо 100 % вартості туру або переносимо 100% на іншу дату чи тур;
- від 14 до 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості туру;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості туру;
- менше, ніж за 3 робочих дні до початку туру, а також при неявці - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

Ми забронювали тур, оплатили, але так і не отримали на пошту інформаційного листа. У чому справа?

Інфо-лист з контактами керівника групи, адресою місця виїзду та іншою інформацією про тур надсилається на електронні пошти туристів та турагентів не пізніше ніж за 2-3 календарні дні до виїзду (залежно від тривалості туру). Тому якщо до виїзду залишилось 4 і більше днів, то можливо ми ще не встигли надіслати інфо-лист. Також крім папки «Вхідні», наші листи можуть потрапляти у папку «СПАМ». Тому перевірте, будь ласка, цю папку. У випадку, якщо інформаційного листа немає і там, просимо зконтактуватись з нами по телефону. Можливо, у нас неправильно зазначена Ваша електронна адреса.

Чи можна вибрати собі місця у автобусі або дізнатись які у нас місця ?

Місця в автобусі бронюються згідно запису. Чим швидше Ви забронюєтесь, тим ближче до переду автобуса зможете сісти.

Де ми будемо проживати?

Умови проживання залежать від обраного Вами туру. Усі деталі щодо поселення, чітко розписані у інформаційних листах.

Чи відбувається підселення у номер, якщо я їду у тур сам/а? Чи можна за додаткову оплату жити одному/одній у номері ?

Проживання під час мандрівки відбувається у 2- і 3-місних номерах. Якщо Ви подорожуєте наодинці, то Вас можуть поселити з кимось із туристів (підселення не відбувається до туристів протилежної статі). Також Ви можете проживати самі в окремому номері за додаткову оплату (ціну уточнювати в менеджера цього туру).

Що потрібно мати з собою під час мандрівки ?

З собою у мандрівку ми рекомендуємо брати посвідчення особи (паспорт, водійські права, свідоцтво про народження тощо). Усі інші деталі стосовно того, що потрібно мати з собою ми зазначаємо у інформаційних листах.

Чи можна придбати квиток на поїзд о 08:05, якщо виїзд туру о 08:00 або на поїзд о 23:28, якщо повернення з туру о 23:30?

Не рекомендуємо так робити. Виїзд відбувається за розкладом, оскільки тури мають насичену екскурсійну програму, для повноцінного виконання якої ми маємо дотримуватись наперед визначених часових меж. Тому радимо при купівлі квитків на поїзд (або автобус чи літак) обов'язково враховувати запас часу, який буде необхідний, щоб дістатись з вокзалу до місця збору групи та у зворотному напрямку після завершення туру. Також нагадуємо, що ми не гарантуємо швидше повернення, аніж зазначено в описі туру на сайті та не несемо відповідальності за придбання квитків на поїзд чи інший вид транспорту, у яких час відбуття або прибуття не збігається з часовими межами туру.

Чи можна у Вас замовити подарунковий сертифікат?

Так, звичайно. У нас є 2 види сертифікатів: на конкретну суму і на певний тур. Замовити їх Ви можете за офісним телефоном або безпосередньо у нас в офісі. Також замовлення можна зробити онлайн на сторінці "Подарунковий сертифікат". Після он-лайн замовлення менеджер зконтактується з Вами і уточнить деталі замовлення. Сертифікат можемо відправити службою доставки (переважно «Новою поштою») у будь-який куточок України. Бланк сертифікату є безкоштовним, оплачується лише вартість обраних послуг.

Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Якщо я забронював/ла тур на сайті, скільки часу чекати на відповідь менеджера?

Надання відповіді про наявність вільних місць та підтвердження бронювання здійснюється упродовж 1 робочого дня з моменту подання запиту (крім суботи та неділі, а також державних вихідних).

Як здійснити оплату?

Оплатити замовлення можна в нашому офісі за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 34 або банківським переказом (банківські реквізити надсилаємо за вимогою). Замовлення потрібно оплатити упродовж 3 робочих днів від моменту підтвердження (у випадку замовлення пізніше ніж за 3 дні до виїзду термін оплати узгоджується окремо).При оплаті на банківський рахунок потрібно упродовж 4 робочих годин повідомити електронною поштою відповідального менеджера про проведену оплату, вказавши при цьому назву та дати туру, прізвища замовників, суму та час оплати.

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (8)
Розгорнути все
Згорнути все

Невідоме Підзамче + Jam Factory