Від Пересопниці до Острога + тунель кохання

Край бурштину, давніх храмів, фортець та лісів, в якому писалася українська Першокнига

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Рівне (огляд краєзнавчого музею) – Клевань (екскурсія тунелем кохання та обід) – Олика (огляд пам’яток) – Пересопниця (екскурсія музеєм) – с. Велика Омеляна (поселення в готель о 20:00, вечеря).
2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Остріг (огляд краєзнавчого музею, музею книгодрукування та обід) – Межиріч (огляд монастиря) – Білокриниця (огляд палацу) – Кременець (екскурсія містом, замком) – Львів (повернення о 23:00).

Місця посадки
Львів, готель 'Львів'

Готель "Львів" (м. Львів, пр. В. Чорновола, 7)

placesЕкскурсійні об’єкти
Рівне
В місті можна відвідати Обласний краєзнавчий музей бурштину, який користується великою популярністю серед туристів.

В місті можна відвідати Обласний краєзнавчий музей бурштину, який користується великою популярністю серед туристів.

Читати більше Сховати текст
Клевань
Тут знаходиться всесвітньовідомий «тунель кохання», який є ботанічним феноменом, що утворений заростями дерев і кущів навколо вузькоколійної залізниці. Завдяки своїй мальовничості він приваблює до себе туристів, особливо закоханих пар з цілого світу.

Тут знаходиться всесвітньовідомий «тунель кохання», який є ботанічним феноменом, що утворений заростями дерев і кущів навколо вузькоколійної залізниці. Завдяки своїй мальовничості він приваблює до себе туристів, особливо закоханих пар з цілого світу.

Читати більше Сховати текст
Олика
Головна резиденція знатного роду Радзивілів не така вже помпезна, як у давні часи, але ще й досі має чим вразити вибагливих мандрівників. Тут заходиться найдавніша римо-католицька споруда Волині – костел Петра і Павла (1450р.), а також костел святої Трійці (1635-1640р.), який будували на зразок знам...

Головна резиденція знатного роду Радзивілів не така вже помпезна, як у давні часи, але ще й досі має чим вразити вибагливих мандрівників. Тут заходиться найдавніша римо-католицька споруда Волині – костел Петра і Павла (1450р.), а також костел святої Трійці (1635-1640р.), який будували на зразок знаменитого римського храму Іль Джезу і котрий колись вважався найкрасивішим бароковим храмом Речі Посполитої. А на десерт можна оглянути одну з перших в Україні квадратних бастіонних фортець – замок Радзивілів (1564р.) і повернутися в сучасність через Луцьку браму (ХVII ст.) чудово збереженою брукованою дорогою.

Читати більше Сховати текст
Пересопниця
Важливе давньоруське місто, яке було повністю зруйноване монголами, славне тим, що в 1561р. в місцевому монастирі закінчили переклад української Першокниги – Пересопницького Євангелія. Це символ української державності, на якому приймають присягу президенти України, книга є шедевром рукописного мист...

Важливе давньоруське місто, яке було повністю зруйноване монголами, славне тим, що в 1561р. в місцевому монастирі закінчили переклад української Першокниги – Пересопницького Євангелія. Це символ української державності, на якому приймають присягу президенти України, книга є шедевром рукописного мистецтва, за красою і багатством оформлення немає собі рівних.

В селі спорудили культурно-археологічний комплекс “Пересопниця” з музеями “Першокниги”, археології та “Княже місто”.

Читати більше Сховати текст
Остріг
Одне з найважливіших міст України у XVI ст., саме тут завдяки князю Костянтину Острозькому була створена Острозька академія (1550-ті рр.), а Іван Федорович (Федоров) надрукував “Буквар” (1578р.) та “Острозьку Біблію” (1581р.). Від “золотого століття розвитку” в місті залишилися оборонні вежі: Сторож...

Одне з найважливіших міст України у XVI ст., саме тут завдяки князю Костянтину Острозькому була створена Острозька академія (1550-ті рр.), а Іван Федорович (Федоров) надрукував “Буквар” (1578р.) та “Острозьку Біблію” (1581р.). Від “золотого століття розвитку” в місті залишилися оборонні вежі: Сторожова (XIV ст.), Нова (Кругла, XVI ст.), Татарська (XV ст.), Луцька (XV ст.), цікавим є також Богоявленський собор (XV ст.), який був усипальницею князів Острозьких. Про славні сторінки міста Острога можна дізнатися в чудових музеях: краєзнавчому, книги та історії Острозької академії.

Читати більше Сховати текст
Межиріч
Біля мальовничого ставу на річці Свитеньці знаходиться один з найвидатніших архітектурних ансамблів України – Свято-Троїцький Межиріцький монастир (XVІ-XVII ст.). Саме тут князь Костянтин Острозький на місці давньоруського городища збудував церкву св. Трійці (ХVІ ст.), яка є окрасою монастиря і милу...

Біля мальовничого ставу на річці Свитеньці знаходиться один з найвидатніших архітектурних ансамблів України – Свято-Троїцький Межиріцький монастир (XVІ-XVII ст.). Саме тут князь Костянтин Острозький на місці давньоруського городища збудував церкву св. Трійці (ХVІ ст.), яка є окрасою монастиря і милує око гарним поєднанням давньоруських храмобудівних та пізньоготичних західноєвропейських традицій.

Читати більше Сховати текст
Білокриниця
Тут зберігся чудовий англо-готичний палац Чосновських-Вороніних (ХІХ ст.).

Тут зберігся чудовий англо-готичний палац Чосновських-Вороніних (ХІХ ст.).

Читати більше Сховати текст
Кременець
Одне з найгарніших міст України приготувало для Вас велику кількість природних та історичних пам’яток. Над містом височить Замкова гора (397м), з мальовничими руїнами замку, з якої відкривається чудова панорама міста, яке розташоване на мальовничих горах. Привертають увагу величні будівлі єзуїтсько...

Одне з найгарніших міст України приготувало для Вас велику кількість природних та історичних пам’яток. Над містом височить Замкова гора (397м), з мальовничими руїнами замку, з якої відкривається чудова панорама міста, яке розташоване на мальовничих горах.

Привертають увагу величні будівлі єзуїтського колегіуму (1731-1753р.), завдяки якому Кременець заслужено вважався “Волинськими Афінами”. Зачаровують туристів Миколаївська церква (XVI ст.), Богоявленський монастир, костел Миколая (ХІХ ст.), ботанічний сад, будинки-близнюки (XVII-XVIII ст.).

Читати більше Сховати текст
walletФінанси
У вартість туру входить
 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • супровід гіда-екскурсовода;
 • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
 • страхування на час подорожі;
 • проживання.
У вартість не входять і додатково оплачуються
 • вхідні квитки в туристичні об’єкти;
 • харчування.
Знижки
 • Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні)
 • Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 120 грн/особа (від загальної вартості туру)
 • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру
 • Знижка постійного клієнта
ticketsВхідні квитки

Краєзнавчий музей м. Рівне: загальний, пенсійний – 20 грн., студентський, учнівський – 15 грн.

Культурно-археологічний центр "Пересопниця": загальний, пенсійний – 50 грн., студентський, учнівський– 20 грн.

Тунель кохання: дорослий, пенсійний, студентський - 5 грн./ос., діти до 12 років - безкоштовно.

Краєзнайчий музей м. Остріг: загальний, пенсійний – 20 грн., студентський, учнівський – 10 грн. 

Музей книгодрукування м. Остріг: загальний, пенсійний – 20 грн., студентський, учнівський - 10 грн.

Кременецький замок: загальний - 20 грн./ос., студенти 10 грн./ос., діти - 5 грн./ос.

keysПроживання
Готель "Софія” у с. Велика Омеляна (Волинь)

готель “Софія” у с. Велика Омеляна (біля м. Рівне), комфортні 2-х, 3-х, 4-х-місні кімнати зі зручностями у номері.

mealХарчування
1-й день
Сніданок

Можна поснідати вдома, взяти з собою перекус або поснідати під час стоянки автобуса в закладах громадського харчування на власний смак і вибір.

Обід

відбувається у кафе “Кармен” в м. Клевань. Пропоноване меню: борщ з пампушком, картопляне пюре з курячою відбивною, салат «Асорті», компот, хліб. Вартість - 100  грн./особи.

Вечеря

відбувається в ресторані готелю “Софія” у с. Велика Омеляна. Пропоноване меню: «Дикий рис» (темний рис з кукурудзою, морквою, перцем та горошком), куряча відбивна, овочева нарізка, хліб (2 шт.), чай. Вартість - 105 грн./особи.

2-й день
Сніданок

відбувається в ресторані готелю “Софія” у с. Велика Омеляна. Пропоноване меню: яєчня «Запорізька» (грудинка, балик, 3 яйця), хліб 2 (шт), чай. Вартість — 80 грн./особи.

Обід

в кафе “Маестро” в м. Остріг. Пропоноване меню: салат з капусти, Волинська юшка, картопля із котлетою, хліб, компот. Вартість - 85 грн./особи.

Вечеря

У закладах громадського харчування на власний смак і вибір.

faqПитання та відповіді
Загальні питання
Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (5)
Розгорнути все
Згорнути все

Від Пересопниці до Острога + тунель кохання