Можна поснідати вдома, взяти з собою перекус або поснідати під час стоянки автобуса в закладах громадського харчування на власний смак і вибір.
Край бурштину, давніх храмів, фортець та лісів, в якому писалася українська Першокнига
1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Рівне (огляд краєзнавчого музею) – Клевань (екскурсія тунелем кохання та обід) – Олика (огляд пам’яток) – Пересопниця (екскурсія музеєм) – с. Велика Омеляна (поселення в готель о 20:00, вечеря).
2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Остріг (огляд краєзнавчого музею, музею книгодрукування та обід) – Межиріч (огляд монастиря) – Білокриниця (огляд палацу) – Кременець (екскурсія містом, замком) – Львів (повернення о 23:00).
В місті можна відвідати Обласний краєзнавчий музей бурштину, який користується великою популярністю серед туристів.
Тут знаходиться всесвітньовідомий «тунель кохання», який є ботанічним феноменом, що утворений заростями дерев і кущів навколо вузькоколійної залізниці. Завдяки своїй мальовничості він приваблює до себе туристів, особливо закоханих пар з цілого світу.
Головна резиденція знатного роду Радзивілів не така вже помпезна, як у давні часи, але ще й досі має чим вразити вибагливих мандрівників. Тут заходиться найдавніша римо-католицька споруда Волині – костел Петра і Павла (1450р.), а також костел святої Трійці (1635-1640р.), який будували на зразок знаменитого римського храму Іль Джезу і котрий колись вважався найкрасивішим бароковим храмом Речі Посполитої. А на десерт можна оглянути одну з перших в Україні квадратних бастіонних фортець – замок Радзивілів (1564р.) і повернутися в сучасність через Луцьку браму (ХVII ст.) чудово збереженою брукованою дорогою.
Важливе давньоруське місто, яке було повністю зруйноване монголами, славне тим, що в 1561р. в місцевому монастирі закінчили переклад української Першокниги – Пересопницького Євангелія. Це символ української державності, на якому приймають присягу президенти України, книга є шедевром рукописного мистецтва, за красою і багатством оформлення немає собі рівних.
В селі спорудили культурно-археологічний комплекс “Пересопниця” з музеями “Першокниги”, археології та “Княже місто”.
Одне з найважливіших міст України у XVI ст., саме тут завдяки князю Костянтину Острозькому була створена Острозька академія (1550-ті рр.), а Іван Федорович (Федоров) надрукував “Буквар” (1578р.) та “Острозьку Біблію” (1581р.). Від “золотого століття розвитку” в місті залишилися оборонні вежі: Сторожова (XIV ст.), Нова (Кругла, XVI ст.), Татарська (XV ст.), Луцька (XV ст.), цікавим є також Богоявленський собор (XV ст.), який був усипальницею князів Острозьких. Про славні сторінки міста Острога можна дізнатися в чудових музеях: краєзнавчому, книги та історії Острозької академії.
Біля мальовничого ставу на річці Свитеньці знаходиться один з найвидатніших архітектурних ансамблів України – Свято-Троїцький Межиріцький монастир (XVІ-XVII ст.). Саме тут князь Костянтин Острозький на місці давньоруського городища збудував церкву св. Трійці (ХVІ ст.), яка є окрасою монастиря і милує око гарним поєднанням давньоруських храмобудівних та пізньоготичних західноєвропейських традицій.
Тут зберігся чудовий англо-готичний палац Чосновських-Вороніних (ХІХ ст.).
Одне з найгарніших міст України приготувало для Вас велику кількість природних та історичних пам’яток. Над містом височить Замкова гора (397м), з мальовничими руїнами замку, з якої відкривається чудова панорама міста, яке розташоване на мальовничих горах.
Привертають увагу величні будівлі єзуїтського колегіуму (1731-1753р.), завдяки якому Кременець заслужено вважався “Волинськими Афінами”. Зачаровують туристів Миколаївська церква (XVI ст.), Богоявленський монастир, костел Миколая (ХІХ ст.), ботанічний сад, будинки-близнюки (XVII-XVIII ст.).
- проїзд комфортабельним автобусом;
- супровід гіда-екскурсовода;
- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
- страхування на час подорожі;
- проживання.
- вхідні квитки в туристичні об’єкти;
- харчування.
- Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні)
- Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 120 грн/особа (від загальної вартості туру)
- Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру
- Знижка постійного клієнта
Краєзнавчий музей м. Рівне: загальний, пенсійний – 20 грн., студентський, учнівський – 15 грн.
Культурно-археологічний центр "Пересопниця": загальний, пенсійний – 50 грн., студентський, учнівський– 20 грн.
Тунель кохання: дорослий, пенсійний, студентський - 5 грн./ос., діти до 12 років - безкоштовно.
Краєзнайчий музей м. Остріг: загальний, пенсійний – 20 грн., студентський, учнівський – 10 грн.
Музей книгодрукування м. Остріг: загальний, пенсійний – 20 грн., студентський, учнівський - 10 грн.
Кременецький замок: загальний - 20 грн./ос., студенти 10 грн./ос., діти - 5 грн./ос.
готель “Софія” у с. Велика Омеляна (біля м. Рівне), комфортні 2-х, 3-х, 4-х-місні кімнати зі зручностями у номері.
відбувається у кафе “Кармен” в м. Клевань. Пропоноване меню: борщ з пампушком, картопляне пюре з курячою відбивною, салат «Асорті», компот, хліб. Вартість - 100 грн./особи.
відбувається в ресторані готелю “Софія” у с. Велика Омеляна. Пропоноване меню: «Дикий рис» (темний рис з кукурудзою, морквою, перцем та горошком), куряча відбивна, овочева нарізка, хліб (2 шт.), чай. Вартість - 105 грн./особи.
відбувається в ресторані готелю “Софія” у с. Велика Омеляна. Пропоноване меню: яєчня «Запорізька» (грудинка, балик, 3 яйця), хліб 2 (шт), чай. Вартість — 80 грн./особи.
в кафе “Маестро” в м. Остріг. Пропоноване меню: салат з капусти, Волинська юшка, картопля із котлетою, хліб, компот. Вартість - 85 грн./особи.
У закладах громадського харчування на власний смак і вибір.
Готель "Львів" (м. Львів, пр. В. Чорновола, 7)
Місце зустрічі тут - https://maps.app.goo.gl/8M41MFT9v82rcMqs6
Можна двома шляхами:
а) подивитися у нас на сайті (біля дат).
б) дізнатися у менеджера через онлайн-консультацію сайту, Skype, електронною поштою або по телефону (усі контактні телефони є на сторінці "Контакти");
*приклад
вільних місць немає.
вільні місця 2-10 осіб.
вільних місць більше 10ти.
Вхідні квитки і харчування Ви оплачуєте в автобусі керівнику групи. Екскурсії і харчування не є обов’язковими, Ви обираєте тільки те, що бажаєте.
У разі відмови від заброньованого туру просимо завчасно повідомити про це відповідального менеджера по телефону або на електронну пошту.
Умови повернення оплати за анульовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше ніж за 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 85 % вартості;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості;
- від 3 до 2 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості;
- менше ніж за 1 робочий день до початку туру, а також при неявці туриста - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.
У Новорічних, Різдвяних та акційних турах умови анулювання можуть відрізнятися від стандартних (з цими умовами можна ознайомитись у Правилах бронювання).
Анулювання турів закордон.
Правила анулювання турів закордон туристом.
Умови повернення оплати за скасовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше, ніж за 15 робочих днів до початку туру - повертаємо 100 % вартості туру або переносимо 100% на іншу дату чи тур;
- від 14 до 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості туру;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості туру;
- менше, ніж за 3 робочих дні до початку туру, а також при неявці - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.
Інфо-лист з контактами керівника групи, адресою місця виїзду та іншою інформацією про тур надсилається на електронні пошти турагентів або у вайбер туристів не пізніше ніж за 1-2 календарні дні до виїзду (залежно від тривалості туру). Тому якщо до виїзду залишилось 4 і більше днів, то можливо ми ще не встигли надіслати інфо-лист. Також крім папки «Вхідні», наші листи можуть потрапляти у папку «СПАМ». Тому перевірте, будь ласка, цю папку. У випадку, якщо інформаційного листа немає і там, просимо сконтактуватись з нами по телефону. Можливо, у нас неправильно зазначена Ваша електронна адреса або помилка у номері телефону.
Місця в автобусі бронюються згідно запису. Чим швидше Ви забронюєтесь, тим ближче до переду автобуса зможете сісти.
Умови проживання залежать від обраного Вами туру. Усі деталі щодо поселення, чітко розписані у інформаційних листах.
Проживання під час мандрівки відбувається у 2- і 3-місних номерах. Якщо Ви подорожуєте наодинці, то Вас можуть поселити з кимось із туристів (підселення не відбувається до туристів протилежної статі). Також Ви можете проживати самі в окремому номері за додаткову оплату (ціну уточнювати в менеджера цього туру).
З собою у мандрівку ми рекомендуємо брати посвідчення особи (паспорт, водійські права, свідоцтво про народження тощо). Усі інші деталі стосовно того, що потрібно мати з собою ми зазначаємо у інформаційних листах.
Не рекомендуємо так робити. Виїзд відбувається за розкладом, оскільки тури мають насичену екскурсійну програму, для повноцінного виконання якої ми маємо дотримуватись наперед визначених часових меж. Тому радимо при купівлі квитків на поїзд (або автобус чи літак) обов'язково враховувати запас часу, який буде необхідний, щоб дістатись з вокзалу до місця збору групи та у зворотному напрямку після завершення туру. Також нагадуємо, що ми не гарантуємо швидше повернення, аніж зазначено в описі туру на сайті та не несемо відповідальності за придбання квитків на поїзд чи інший вид транспорту, у яких час відбуття або прибуття не збігається з часовими межами туру.
Так, звичайно. У нас є 2 види сертифікатів: на конкретну суму і на певний тур. Замовити їх Ви можете за офісним телефоном або безпосередньо у нас в офісі. Також замовлення можна зробити онлайн на сторінці "Подарунковий сертифікат". Після он-лайн замовлення менеджер зконтактується з Вами і уточнить деталі замовлення. Сертифікат можемо відправити службою доставки (переважно «Новою поштою») у будь-який куточок України. Бланк сертифікату є безкоштовним, оплачується лише вартість обраних послуг.
У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.
Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).
Надання відповіді про наявність вільних місць та підтвердження бронювання здійснюється упродовж 1 робочого дня з моменту подання запиту (крім суботи та неділі, а також державних вихідних).
Оплатити замовлення можна в нашому офісі за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 34 або банківським переказом (банківські реквізити надсилаємо за вимогою). Замовлення потрібно оплатити упродовж 3 робочих днів від моменту підтвердження (у випадку замовлення пізніше ніж за 3 дні до виїзду термін оплати узгоджується окремо).При оплаті на банківський рахунок потрібно упродовж 4 робочих годин повідомити електронною поштою відповідального менеджера про проведену оплату, вказавши при цьому назву та дати туру, прізвища замовників, суму та час оплати.
Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.
Viber - лише для повідомлень
Тур сподобався. Багато цікавих об'єктів, насичена програма. Сподобалася Олика, Остріг, Кременець. Багато цікавого дізнал...
Тур сподобався. Багато цікавих об'єктів, насичена програма. Сподобалася Олика, Остріг, Кременець. Багато цікавого дізналися завдяки гіду п. Миколі Майданському. Хочу подякувати керівнику групи п. Юлі за турботу та уважність. Програма туру досить гарно збалансована. Раджу скористатися нагодою і поїхати у цей чудовий тур! "Відвідай", до нових зустрічей у файних турах!
Ми були в цьому турі невеличкою групою. Скажу відверто,сподобалось!!!!Особливо , велике спасибі - ВІКТОРУ, ходячій енцик...
Ми були в цьому турі невеличкою групою. Скажу відверто,сподобалось!!!!Особливо , велике спасибі - ВІКТОРУ, ходячій енциклопедії, та ІРИНІ- чуйній та уважній. ДЯКУЄМО!!!!!!!!! З повагою , Червоноградки.
Від Пересопниці до Острога + тунель кохання
Край бурштину, давніх храмів, фортець та лісів, в якому писалася українська Першокнига