Можна поснідати вдома, взяти з собою перекус або поснідати під час стоянки автобуса в закладах громадського харчування на власний смак і вибір.
-
Фото
-
Мапа








Ви зможете довідатися звідки прийшли до нас німці, що вони тут робили та залишили по собі, а також куди пішли від нас.
УВАГА! Екскурсію проводить дослідник німецьких колоній, географ, Ганс Крістіан Гайнц (Hans Christian Heinz), який вже впродовж 20 років досліджує це питання.

Виїзд зі Львова (08:00) – Einsiedel “Одиноке” (огляд колишнього німецького дому молитви, цвинтаря та криниці) – Falkenstein “Соколівка” (огляд колишньої німецької школи, німецького народного дому та кладовища) – Rosenberg “Щирець” (огляд німецької житлової забудови, криниці та цвинтаря) – Dornfeld “Тернопілля” (огляд шкілького музею, плебанії, колишнього німецького народного дому, млина та обід) – Lindenfeld “Липівка” (огляд німецької житлової забудови) – Reichenbach “Красів” (огляд колишнього німецького цвинтаря та пам’ятника українсько-німецькій дружбі) – Neu-Chrusno “Хоросно нове” (огляд німецької житлової забудови та цвинтаря) – Львів (повернення о 20:30).
м. Львів, пл. Двірцева, 1, Головний Залізничний Вокзал, стоянка автомобільного транспорту

Ґрунти німецьких колоній, які будуть оглянуті під час подорожі, належали за Речі Посполитої до т.зв. Щирецького ключа («Szczerzecer Schlüssel»). В другій половині 1780 рр. в 7 новозакладених поселеннях заселили виключно акатолицьких німців (не римо-католиків), переважно лютеранів (протестантів), а також перший та останній раз в історії австрійських державних колонізаційних заходів - менонітів. Найбільшою колонією в географічному центрі був Дорнфельд, де була парафія та спочатку єдиний дім молитви (пізніше кірха). З німецької точки зору назвали ці колонії відповідно «Дорнфельдська парафія» («Dornfelder Pfarrsprengel»).

- проїзд комфортабельним автобусом;
- супровід гіда-екскурсовода;
- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
- страхування на час подорожі.
- харчування.
- Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі)
- Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 50 грн/особа (від загальної вартості туру)
- Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру

Добровільна пожертва: в усіх туристичних об'єктах

- Як складалися стосунки між переселенцями та корінним населенням?
- Наскільки масштабними були колонізаційні заходи у Галичині і чому вони зачепили здебільшого німецьких підданих Австрійської імперії?
- Яка доля спіткала поселення, створені в кінці XVIII – на початку XIXст., після загибелі імперії, за влади Польщі, під час Другої світової війни (переселення з Галичини взимку 1939 - 40рр., заселення в центральній сьогоднішній Польщі, втеча перед радянською армією), ситуація після війни та їх сучасний стан?

відбувається в закладах громадського харчування у м. Щирець. Вартість - 100 грн.
У закладах громадського харчування на власний смак і вибір.

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.
Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).
Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

