Родатичі
Тут серед мальовничого села збереглися руїни величного костелу святої Трійці (1905р.), який збудований в неороманському стилі з елементами готики за проектом відомого архітектора Альфреда Каменобродського. На місцевому цвинтарі можна оглянути усипальню фундаторки храму Марціани Антоніни Мірської.
Дмитровичі
В чистому екологічному і мальовничому місці неподалік від Судової Вишні француз Бернар Вілем з дружиною Марією створили козячу ферму “Fromages d’Elise”, де є понад 500 кіз. Гостям показують, де перебувають, випасаються та дояться ці чудові тварини, а також процес виробництва сиру. Справжніх гурманів запрошують на дегустацію, де можна спробувати козячі сири, виготовлені за традиційною французькою технологією: томет, кротен, бюш, том, рікота та рієт і паштет із козячого м’яса. Окрім ферми у Дмитровичах слід оглянути церкву Св. Миколи (1655р.), яка є досконалим зразком галицького стилю та будівлю школи (ХІХ ст.).
Судова Вишня
Батьківщина відомого полеміста Івана Вишенського зацікавлює палацом Марсів (ХІХ ст.) та історико-краєзнавчим музеєм, який розташований в найгарнішій споруді міста – Народному домі (1895р.). Також цікавими для огляду є костел Матері Божої Помічниці Вірних (1890р.), ратуша в еклектичному стилі та церква Св. Трійці (1910р.), збудована за проектом відомого архітектора Василя Нагірного.
Бортятин
У цьому селі проживали довший час батьки геніального українського поета Богдана-Ігоря Антонича, в ньому він написав багато своїх творів. Дізнатися більше про життя і творчість цього поета містичного світобачення та ідеаліста, який справив значний вплив на сучасну українську поезію можна у Музеї-садибі родини Антоничів.
Гостинцеве
В цьому ґречному селі Вас чекає двоверха дерев’яна церква Собору Пресвятої Богородиці (1659р.) та дзвіниця (XVIII ст.), які оточені оборонним земляним валом та ескарпами і разом з ними становлять високохудожній ансамбль народної архітектури галицької школи.
Мостиська
Місто об’єднане великою кількістю мостів на річці Січній, окрім близькості до Польщі відоме також костелом святої Катерини Олександрівської (1598р.), який Папою Римським Іваном Павлом ІІ було короновано на Санктуарій Богоматері Неустанної Допомоги. Надзвичайно цікавим є також готичний костел Різдва Івана Хрестителя (1604р.) з чудово збереженим інтер’єром, церква святої Покрови (1636р.) та романтичний палац графа Страхоцького з вежею (1820р.), збудований в еклектичному стилі.
Доброго дня. Приїду до Львова 21.09. На цей час хочу замовити екскурсії. Буду 2-3 дні. В Мостиську хочу. На трамвайчик хочу. Пізніше знатиму точні дати і замовлю.
ВідповідьДоброго дня!
Очікуватимемо на Вас!)