Квести для дітей


Ціна: від 555 до 595грн

  • Галерея
  • Список
  • Календар
Доступно 2 турів
Новинка
Ексклюзив
Колиби Святого Миколая

Оброшинський палац, цікавий та пізнавальний квест, казкові олені, св. Миколай, катання на санях, солодкі смаколики та незабутні враження! Більше

Сколівські бескиди і бойківські прикиди

Тур розроблений педагогами і психологами, й враховує дитяче сприйняття інформації та пізнання світу Запрошуємо дітей віком 7-15 років в захоплюючі мандри! Більше

Доступно 2 турів
Новинка
Ексклюзив
Колиби Святого Миколая

Оброшинський палац, цікавий та пізнавальний квест, казкові олені, св. Миколай, катання на санях, солодкі смаколики та незабутні враження! Більше

1 день 2-10 0 Немає місць
Ціна:0грн
Замовити Тур
Сколівські бескиди і бойківські прикиди

Тур розроблений педагогами і психологами, й враховує дитяче сприйняття інформації та пізнання світу Запрошуємо дітей віком 7-15 років в захоплюючі... Більше

1 день 2-10 0 Немає місць
Ціна:0грн
Замовити Тур
10+ місць 2 — 10 місць Немає місць Вигляд

Квести для дітей

Любов дітей до цікавих пригод змушує дорослих шукати нові і нові форми дозвілля. Останнім часом особливої популярності набув квест-туризм. Квести – це унікальний спосіб проводити час, який поєднує в собі невимовно приємні відчуття гри в реальності, подорожей та задоволення від перебування в команді.

Квести для дітей – це гра, яка може бути проведена в будь-якому місці. По суті тут все зводиться до рішення певних задач на логіку. Буває, основним мотивом квесту стає головоломка. Наша фірма організовує квести різної складності, але всі вони пізнавальні та цікаві.

Подібні розваги для дітей передбачають, перш за все, сюжет. Ми створюємо квести-ігри, які захоплюють з першої хвилини і не відпускають аж до завершення. Їх учасники можуть відчути себе в центрі детективної історії, або – в оточенні цікавих пам’яток, небачених раніше. Зазвичай квести ділять за віковими категоріями, передбачаючи для дітей різного віку різні розваги. До прикладу, квести для школярів можуть містити багато цікавих, але в міру складних завдань. А ігри для дітей дошкільного віку будуються на витончених підказках.

Переваги квестів

Найцікавіші квести – це ігри з простим і зрозумілим малюкам сюжетом. Важливою є оригінальність сюжету – якщо дітям він в новинку, то гра вважається успішною. Часто організатори завчасно готують костюми – діти дуже люблять перевтілення і вдячно реагують на можливість побути героєм казки чи детективної пригоди. Серед переваг квестів можна виділити такі:

Квест-гра допомагає розвивати логічне мислення;

  • - Таке проведення часу стимулює пам’ять, поліпшує здатність малюка концентрувати увагу;
  • - Квести сприяють зав’язуванню товариських відносин;
  • - Діти, задіяні в квесті, вільно спілкуються між собою;
  • - Квест допомагає тримати фізичну форму;
  • - Учасникам легше долати перешкоди та вирішувати завдання разом;
  • - Квести значно підвищують освітній рівень.

Квести на природі

Квести для дітей на природі також мають певну лінію сюжету, якої обов’язково дотримується ведучий. Залежно від кількості учасників, квести-ігри ділять на рольові та командні. Командна гра – це неймовірний заряд енергії та неповторна дружня атмосфера.

По часу цікаві квести для дітей ми робимо на годину або дві. Цього часу достатньо, щоб знайти рішення поставленим задачам і досягти найкращого результату. Рішення задач здійснюється покроково і супроводжується неабияким задоволенням кожного з учасників.

Під час гри на вулиці ми ділимо групу на кілька команд, які змагаються між собою. Виконуючи завдання, кожна з команд наближується до фіналу. Кожна точка маршруту є відправною точкою до наступного завдання, а відтак – і нового місця на карті. Виграш дістається тій команді, яка змогла дійти до фіналу першою.

Ми пропонуємо унікальні квест-тури для дітей, які зачаровують продуманістю організації та цікавим для малюків сюжетом. Зробіть дітям свято – подаруйте їм гру, яку вони запам’ятають надовго!