На кавалєрку через тунель кохання

Міст закоханих, місце сили – гора Баба Род, мальовничий парк «Знесіння» та тунель кохання ... і все це у Львові!

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

Початок повідомляється після запису.

Тривалість: 2 год.

Місце зустрічі повідомляється після запису.
Екскурсія проводиться сертифікованими гідами українською мовою.

УВАГА: маршрут екскурсії проходить лісопарковою зоною та передбачає піші переходи на значні відстані, тому рекомендуємо брати зручне та вологостійке взуття.

placesЕкскурсійні об’єкти
На кавалєрку через тунель кохання
Вулиця Новознесенська Ексцентрична вулиця Львова на якій можна побачити якими були будиночки конструктивістського типу 30-х років минулого століття; дізнатися про походження алмазів (адже саме тут був розташований Львівський завод штучних алмазів та алмазного інструменту); ознайомитись з унікальною...

Вулиця Новознесенська

Ексцентрична вулиця Львова на якій можна побачити якими були будиночки конструктивістського типу 30-х років минулого століття; дізнатися про походження алмазів (адже саме тут був розташований Львівський завод штучних алмазів та алмазного інструменту); ознайомитись з унікальною церквою Пресвятої Богородиці - Володарки України, будівництво якої почали отці-салетини у 1937 році, а радянська окупація пристосувала будівлю церкви для складів “Головхімзбуту”.

Міст закоханих

На початку ХХ ст. через залізничну колію, що проходить межею Знесіння, спорудили міст, який зв’язав Нове Знесіння з вул. Старознесенською. А ще зав’язав не одну любовну історію навколо себе. Зараз пішохідний міст є гарним об’єктом для піших прогулянок, а ще з нього відкривається чудова панорама на місто та ландшафтний парк.

Тунель кохання

Точно так само, як і у Клевані переплелись між собою гілочки дерева створили романтичну атмосферу. Чудова локація, яка ще зовсім не розвідана туристами, бо сховалась поміж Знесінням та Кривчицями, може стати чудовою фотозоною для найромантичніших пар!.

Гора Баба Род

Запрошуємо відвідати стародавнє “місце сили” на території Знесіння. Тут за легендами, стояла статуя кам’яного боввана у вигляді жінки, а на сусідньому пагорбі — чоловіка, відповідно називали їх “Дід” та “Баба”. Давні мешканці вірили, що коли статуї сваряться розпочинаються сильні зливи та бурі, особливо коли “Діду” вдалось довести “Бабу” до сліз. Були ці болвани серед місцевого люду у великій пошані, однак в часи розбудови Знесіння їх було знищено. Подейкують, що ті хто відвідає обидва пагорби буде мати щасливе подружнє життя, перевіримо?

Kavalier Boutique Hotel

Тут серед розкішної природи знаходиться готельно-ресторанний комплекс, який відволіче Вас від метушні і Ви перенесетесь у ХIХ століття, століття романтики і кохання. Чарівний парк на території закладу подарує приємні емоції та багато красивих фото.

Храм Вознесіння Господнього

Унікальний греко-католицький храм, що збудований на території Старе Знесіння, адже саме від назви цієї церкви, подейкують, походить назва “Знесіння”. Проект церкви виконано Владиславом Галицьким і реалізовано протягом 1897-1901 років. Колись тут зберігалось рукописне Євангеліє 1603 року писане священником Захарією зі Знесіння, а стіни були розписані сюжетами Старого та Нового Завітів. Сьогодні ж ми можемо побачити неоготичний храм, що звівся по мурах старої церкви, цікавим тут є образ Христа, написаний видатним графіком Антоном Манастирським.

Вулиця Заклинських

Неймовірно затишна та багата на історичні події вуличка Львова. На самому початку вулиці компактно розташована територія колишнього склозаводу “Галичскло”, трохи далі по вулиці з непарного боку можна побачити цегляну водогінну вежу, яка має цікаву архітектуру і є справжньою окрасою району.

Читати більше Сховати текст
walletФінанси
Знижки
  • Знижка дітям до 12 років (включно) - 20 грн
  • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру
faqПитання та відповіді
Загальні питання
Як замовити тур і дізнатись чи є вільні місця на тур?

Можна двома шляхами:

а) подивитися у нас на сайті (біля дат).   

б) дізнатися у менеджера через онлайн-консультацію сайту, Skype, електронною поштою або по телефону (усі контактні телефони є на сторінці "Контакти");

*приклад 

вільних місць немає. 

вільні місця 2-10 осіб.

вільних місць більше 10ти.

Коли оплачувати кошти за вхідні квитки і харчування? Чи всі екскурсії і харчування є обов’язковими?

Вхідні квитки і харчування Ви оплачуєте в автобусі керівнику групи. Екскурсії і харчування не є обов’язковими, Ви обираєте тільки те, що бажаєте.

Чи повернуть мені кошти оплачені за тур у разі відмови від поїздки?

У разі відмови від заброньованого туру просимо завчасно повідомити про це відповідального менеджера по телефону або на електронну пошту.

Умови повернення оплати за анульовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше ніж за 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 85 % вартості;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості;
- від 3 до 2 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості;
- менше ніж за 1 робочий день до початку туру, а також при неявці туриста - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

У Новорічних, Різдвяних та акційних турах умови анулювання можуть відрізнятися від стандартних (з цими умовами можна ознайомитись у Правилах бронювання).

Анулювання турів закордон. 
Правила анулювання турів закордон туристом. 
Умови повернення оплати за скасовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше, ніж за 15 робочих днів до початку туру - повертаємо 100 % вартості туру або переносимо 100% на іншу дату чи тур;
- від 14 до 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості туру;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості туру;
- менше, ніж за 3 робочих дні до початку туру, а також при неявці - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

Ми забронювали тур, оплатили, але так і не отримали на пошту інформаційного листа. У чому справа?

Інфо-лист з контактами керівника групи, адресою місця виїзду та іншою інформацією про тур надсилається на електронні пошти туристів та турагентів не пізніше ніж за 2-3 календарні дні до виїзду (залежно від тривалості туру). Тому якщо до виїзду залишилось 4 і більше днів, то можливо ми ще не встигли надіслати інфо-лист. Також крім папки «Вхідні», наші листи можуть потрапляти у папку «СПАМ». Тому перевірте, будь ласка, цю папку. У випадку, якщо інформаційного листа немає і там, просимо зконтактуватись з нами по телефону. Можливо, у нас неправильно зазначена Ваша електронна адреса.

Чи можна вибрати собі місця у автобусі або дізнатись які у нас місця ?

Місця в автобусі бронюються згідно запису. Чим швидше Ви забронюєтесь, тим ближче до переду автобуса зможете сісти.

Де ми будемо проживати?

Умови проживання залежать від обраного Вами туру. Усі деталі щодо поселення, чітко розписані у інформаційних листах.

Чи відбувається підселення у номер, якщо я їду у тур сам/а? Чи можна за додаткову оплату жити одному/одній у номері ?

Проживання під час мандрівки відбувається у 2- і 3-місних номерах. Якщо Ви подорожуєте наодинці, то Вас можуть поселити з кимось із туристів (підселення не відбувається до туристів протилежної статі). Також Ви можете проживати самі в окремому номері за додаткову оплату (ціну уточнювати в менеджера цього туру).

Що потрібно мати з собою під час мандрівки ?

З собою у мандрівку ми рекомендуємо брати посвідчення особи (паспорт, водійські права, свідоцтво про народження тощо). Усі інші деталі стосовно того, що потрібно мати з собою ми зазначаємо у інформаційних листах.

Чи можна придбати квиток на поїзд о 08:05, якщо виїзд туру о 08:00 або на поїзд о 23:28, якщо повернення з туру о 23:30?

Не рекомендуємо так робити. Виїзд відбувається за розкладом, оскільки тури мають насичену екскурсійну програму, для повноцінного виконання якої ми маємо дотримуватись наперед визначених часових меж. Тому радимо при купівлі квитків на поїзд (або автобус чи літак) обов'язково враховувати запас часу, який буде необхідний, щоб дістатись з вокзалу до місця збору групи та у зворотному напрямку після завершення туру. Також нагадуємо, що ми не гарантуємо швидше повернення, аніж зазначено в описі туру на сайті та не несемо відповідальності за придбання квитків на поїзд чи інший вид транспорту, у яких час відбуття або прибуття не збігається з часовими межами туру.

Чи можна у Вас замовити подарунковий сертифікат?

Так, звичайно. У нас є 2 види сертифікатів: на конкретну суму і на певний тур. Замовити їх Ви можете за офісним телефоном або безпосередньо у нас в офісі. Також замовлення можна зробити онлайн на сторінці "Подарунковий сертифікат". Після он-лайн замовлення менеджер зконтактується з Вами і уточнить деталі замовлення. Сертифікат можемо відправити службою доставки (переважно «Новою поштою») у будь-який куточок України. Бланк сертифікату є безкоштовним, оплачується лише вартість обраних послуг.

Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Якщо я забронював/ла тур на сайті, скільки часу чекати на відповідь менеджера?

Надання відповіді про наявність вільних місць та підтвердження бронювання здійснюється упродовж 1 робочого дня з моменту подання запиту (крім суботи та неділі, а також державних вихідних).

Як здійснити оплату?

Оплатити замовлення можна в нашому офісі за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 34 або банківським переказом (банківські реквізити надсилаємо за вимогою). Замовлення потрібно оплатити упродовж 3 робочих днів від моменту підтвердження (у випадку замовлення пізніше ніж за 3 дні до виїзду термін оплати узгоджується окремо).При оплаті на банківський рахунок потрібно упродовж 4 робочих годин повідомити електронною поштою відповідального менеджера про проведену оплату, вказавши при цьому назву та дати туру, прізвища замовників, суму та час оплати.

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (6)
Розгорнути все
Згорнути все

На кавалєрку через тунель кохання