Перейти на Головну сторінку
+38-(032)-255-36-55
vidviday.com.ua@gmail.com

Львів, вул. Замарстинівська, 34

УВАГА: примітки біля дат позначають наявність вільних місць ('+' більше 10 і '!' менше 10 місць)

Гуцульщина для школярів

Пропонуємо Вам чудову мандрівку по Карпатах, яка  враховує дитяче сприйняття інформації та пізнання світу

1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Пнів (огляд замку) – Яремче (огляд водоспаду, ресторану Гуцульщина, закупи сувенірами та обід) – Буковель (підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель й огляд карпатської панорами) – Поляниця (поселення в готель о 19:30, Гуцульська забава).

2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Верховина (екскурсія й фотографування в гуцульському одязі в музеї “Тіні забутих предків”, гуцульські майстер-класи в хаті-стаї та екскурсія-концерт в музеї ім. Романа Кумлика) – Криворівня (огляд хати-ґражди) – В.Ясенів (обід) – Яремче (пішохідний перехід еколого-пізнавальним маршрутом “Стежка Довбуша”) – Львів (повернення о 22:30).

Тривалість:
2 дні / 1 ніч
Ціна - 695 грн.

Менеджер: Василина (032)-255-36-55, (097)-845-06-51, (063)-506-43-49.

Увага! За бажанням групи, пішохідний перехід еколого-пізнавальним маршрутом “Стежка Довбуша” в Яремче, можна замінити на екскурсію в музей “Писанка” в Коломиї та “Маєток святого Миколая” в Пістині. Ціна мандрівки і час повернення до Львова не змінюються.

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях, страхування на час подорожі.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: вхідні квитки в музеях, харчування, участь в Гуцульській забаві.

Вартість вхідних квитків:
- підйом канатно-крісельною дорогою на гору Буковель (в обидві сторони): загальний - 105 грн., пенсіонери і діти 6-12 років – 75 грн.
- екскурсія-концерт в музеї гуцульського побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика: загальний, студентський і учнівський – 25 грн.;
- музей “Тіні забутих предків”: загальний, пенсійний і студентський - 20 грн., дитячий (12-17 років) - 15 грн./особа, (діти 6-11 років) - 10 грн./особа.;
- музей “Гуцульська ґражда”: загальний, пенсійний і студентський - 20 грн., дитячий - 10 грн./особа.;
- еколого-пізнавальний маршрут “Стежка Довбуша”: загальний, студентський, пенсійний - 20 грн., учнівський – 10 грн.;
- музей писанки: загальний – 25 грн., студентський і пенсійний – 15 грн., учнівський – 10 грн.;
- Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського: дорослі - 30 грн.; учні, студенти та пенсіонери - 15 грн.;
- маєток святого Миколая: загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 5 грн.

Проживання: готель у с. Поляниця (на курорті “Буковель”), комфортні 2-, 3-, 4-місні номера зі зручностями у номері.

Харчування:
Сніданок в 1-й день - можна поснідати вдома або взяти з собою їжу, щоб перекусити під час стоянок.
Обід в 1-й день – відбувається в ресторані-колибі “Гражда” міста Яремче і складається з страв: салат з капусти, борщ, картопляне п’юре, куряча відбивна, хліб, узвар. Вартість обіду 60 грн./особа.
Вечеря в 1-й день в готелі – плов, бануш з бринзою (тарілка на 5 осіб), солодкий почастунок, чай із запашних цілющих карпатських трав. Вартість – 45 грн./особа.
Сніданок в 2-й день в готелі – налисники з сиром, нарізка з ковбаси, сиру, помідорів, огірків, яйця, чай, хліб. Вартість 35 грн./особа.
Обід в 2-й день – в ресторані “Згарда” с. Верхній Ясенів (Верховинський р-н). Меню: салат “Овочевий” (помідор, огірок, олія), бульйон курячий, деруни з м’ясом, хліб, чай. Вартість 70 грн./особа.