Можна поснідати вдома або взяти з собою канапки, щоб перекусити під час стоянок автобуса.
Баворів, Грабовець, Сороцьке, Гримайлів, Вікно, Деренівка, Підгайчики, Струсів, Ішків, Великий Ходачків, Острів
1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Грабовець (палац і пам’ятники) – Товстолуг (цвинтар) – Баворів (церква, костел та панорама річки) – Прошова (церква та читальня “Просвіти”) – Сороцьке (церква і костел) – Гримайлів (обід, екскурсія містом, храмами та музеєм заповідника “Медобори”) – Вікно (оглядини вікнин, екскурсія історико-краєзнавчим музеєм) – Теребовлянський р-н. (поселення в готель до 21:20 та вечеря).
2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Деренівка (церква, вежа-дзвінниця) – Довге (церква) – Долина (руїни замку, храми, міні-ГЕС) – Підгайчики (палац, костел) – Струсів (палац, церква, синагога, сосна австрійська, музей та обід) – Ішків (інтерактивний музей “Камертон”) – Великий Ходачків (костел) – Острів (брама палацу) – Буцнів (церква, костел, віадук) – Велика Лука (церква і дзвінниця) – Львів (повернення до 23:20).
Окрасою цього села є палац родини Созанських (1891р.), який знаходиться над мальовничим ставом серед залишків старого парку. Про колишню вишуканість нагадує кольорова черепиця над вежечкою, майолікова плита та балкон над входом в будинок
З давніх давен місцеві майстри славилися на всю околицю виробництвом скульптурних фігур і надгробків, які робили із видобутого неподалік каменю. На сільському цвинтарі можна побачити їхні найкращі роботи та захопитися майстерністю і вишуканістю наших предків.
Колишнє містечко, принадою якого є церква святого Іоанна Хрестителя (1747р.), що була перебудована із замкового костелу (XVI ст.), про це нагадує лише частина напівкруглої апсиди. Від замку (ХVII ст.) та палацу Баворовських майже нічого не залишилося, хіба що навіврозвалені пивниці, зарослі руїни мурів та фундаментів. А з гори на в’їзді в Баворів можна помилуватися мальовничими подільськими пейзажами, адже саме тут є один з найгарніших краєвидів на річку Гнізну.
У цьому селі, де Іван Франко був дружбою на весіллі, можна побачити один із найстаріших мурованих храмів Тернопільщини – церкву Успіння Пресвятої Богородиці (1700р.) та читальню “Просвіти” (1929рр.) у центрі села.
В цьому подільському селі можна оглянути закинутий неоготичний костел Матері Божої Неустанної Помочі (1902-1907рр), збудований за проектом Михайла Ковальчука за кошти місцевих землевласників Баворовських-Дунін-Борковських. Цікавими є також мурована еклектична церква Покрови Пресвятої Богородиці (1863р.) із дзвінницею (XIX ст.) та оригінальна автобусна зупинка.
Батьківщина винахідника Х-променів Івана Пулюя і видатної кулінарки Дарії Цвек запрошує оглянути руїни мурованої синагоги (XVІII ст.), церкву Покрови Пресвятої Богородиці (1806р.), мальовничий міський парк із замчиськом та музей природи заповідника “Медобори”.
Це мальовниче село біля Медоборів отримало назву завдяки двом збереженим невеликим карстовим озерам Синє та Безодня, які в народі називають “вікнини”. Сюди в гості до місцевого землевласника Володислава Федоровича приїжджав Іван Франко, про його відвідини нагадують Франкові Скелі. Але мало хто знає, що на одній з частин Природнього заповідника “Медобори”, на невеличкій горі «Гостра» росте 14 видів червонокнижних рослин, серед них найбільш відомою є ясенець білий (Dictamnus albus), відомий серед людей як “неопалима купина”. На вапняковій горі Гостра є найбільші в Україні площі цієї унікальної рослини, в період її цвітіння вона вся та її підніжжя вкриті біло-рожевим цвітом. Ясенець білий виділяє леткі ефіри, і якщо в сонячну безвітряну погоду піднести запаленого сірника, то він спалахує жовтим і синім полум’ям, але залишається неушкодженим. Ця особливість зафіксована в Біблії, де неопалима купина подається як вогненний кущ, з якого Бог говорив до Мойсея на горі Синай і дав йому Скрижалі Заповіту. Саме тому інколи гору Гостра називають “Український Синай”.
Серед цього села знаходиться чудова дерев’яна тризрубна церква Воскресіння Господнього (1715р.), яка вражає своєю архаїчністю та гармонійністю форм. Поруч знаходиться мурована вежа-дзвінниця з бойовими амбразурами та фрагменти захисних мурів, що свідчить про колишнє оборонне значення цього сакрального комплексу.
У цьому типовому подільському селі на річці Серет, знаходиться архаїчна двоверха церква святого Івана Богослова (1704р.) із давньою дзвіницею і ботанічною пам’яткою природи – липою, яка вже має понад 300 років.
Колишнє містечко Янів Теребовельський має чудовий комплекс споруд, що давно чекає своїх шанувальників. На високому подільському пагорбі, який оточує петлею річка Серет, знаходяться добре збережені фрагменти замку (XVII ст.), від могутньої твердині до нас дійшли залишки західної бастеї, три лінії оборони та дві брами. В оточені замкових мурів височіє пізньоренесансна оборонна церква архістратига Михаїла (1611р.), яка донедавна була костелом святої Трійці. Цікавими для огляду є також зразок скромного оборонного подільського бароко церква святого Миколая (1725р.) та діюча гідроелектростанція на річці Серет (1934р.).
Мальовниче подільське село, що донедавна називалося Підгайчики Юстинові і належало графам Козібродським. Від колишніх господарів залишився гарний багатодекорований палац (1877р.), оточений великим парком, окрасою якого є шість лип, які ростуть з одного кореня і символізують міць і єдність родини Козібродських. Також в селі можна оглянути церкву Успіння Пресвятої Богородиці (1911р.), авторства видатного Теодора Тальовського.
За красиві пейзажі це село люди облюбували ще з часів палеоліту, але не лише природою приваблює до себе Струсів, а й церквою святого Миколая (1770р.) василіянського монастиря, яка має в своєму складі печерний храм з вівтарем, витесаним у камені. Слід також оглянути синагогу (ХІХ ст.), музей Струсівської закутини та палац (1780-1790рр.) у стилі класицизму, навколо якого розкинувся парк. Шанувальників природи може зацікавити сосна австрійська, яка має вже понад 250 років і славна тим, що з одного стовбура росте 8 стовбурів висотою близько 20 метрів.
Запрошуємо в інтерактивний музей “Камертон”, у якому зібрані понад 200 музичних інструментів з усіх континентів з більш як 80 країн світу. Тут не лише цікаво розповідають про експонати і демонструють їх гру, а й дають всім охочим пограти на них. Особливо зацікавлює гостей музичний інструмент із водопровідних труб, який створив засновник музею музикант Петро Катола.
Тут доживає останні дні величний та один з найбільших за площею храмів на Тернопільщині костел Утішительки Діви Марії (1934р.), який поєднює в собі арт-деко з модернізованими елементами неоготики та пізнього бароко.
Моря тут шукати не треба, а назва походить від того, що річка Серет оточує це село, а колись містечко, таким чином, що воно знаходиться ніби на острові. Від розкішного палацу графів Баворовських залишилася лише пишна брама, яка є одною із найгарніших в Україні.
Найвизначнішою пам’яткою цього колишнього містечка є барокова церква Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії (1744р.), яку розписував видатний український художник Корнило Устиянович і в ній також знаходиться Буцнівська чудотворна ікона Божої Матері (1729р.). Також слід оглянути неороманську церкву святих апостолів Петра і Павла (1898р.), яка була костелом святого Войцеха. Храм є одним з кращих творів архітектора Юліана Захарієвича і по праву вважається чудовим зразком галицького історизму. Ну і на десерт в Буцневі можна ще оглянути гарний залізничний міст-віадук (1897р.).
- проїзд комфортабельним автобусом;
- супровід гіда-екскурсовода;
- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
- страхування на час подорожі;
- проживання.
- вхідні квитки в туристичні об’єкти;
- харчування.
- Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні)
- Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 120 грн/особа (від загальної вартості туру)
- Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру
Історико-краєзнавчий музей “Незабуті імена” у Вікні: добровільна пожертва.
Еколого-освітня стежка “На гору Бохіт” природного заповідника “Медобори”: загальний, пенсіонери – 45 грн./ос., студенти, учні – 15 грн./ос., діти до 10 років – безкоштовно.
Музей Струсівська закутина: добровільна пожертва.
Інтерактивний музичний музей «Камертон» села Ішків: загальний, пенсіонери, студенти, учні – 55 грн
Готелі Гусятинського / Теребовлянського району, номери: 2-х і 3-х місні з вигодами.
Відбувається в кафе селища Гримайлів. Орієнтовна вартість 100 грн./особа.
Відбувається у ресторані готелю. Меню: салат Весняний (огірок, помідор, перець, капустка, олія), картопля з м’ясом по-французьки, малиновий компот. Вартість 95 грн./ос.
Відбувається в ресторані готелю. Меню: гречка, сосиска, салат овочевий, круасан, чай, хліб. Вартість 85 грн./ос.
Відбувається в кафе села Струсів. Вартість 100 грн./особа.
Готель "Львів" (м. Львів, пр. В. Чорновола, 7)
Тернопіль (село Петриків), вул. Степана Будного, 18
Можна двома шляхами:
а) подивитися у нас на сайті (біля дат).
б) дізнатися у менеджера через онлайн-консультацію сайту, Skype, електронною поштою або по телефону (усі контактні телефони є на сторінці "Контакти");
*приклад
вільних місць немає.
вільні місця 2-10 осіб.
вільних місць більше 10ти.
Вхідні квитки і харчування Ви оплачуєте в автобусі керівнику групи. Екскурсії і харчування не є обов’язковими, Ви обираєте тільки те, що бажаєте.
У разі відмови від заброньованого туру просимо завчасно повідомити про це відповідального менеджера по телефону або на електронну пошту.
Умови повернення оплати за анульовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше ніж за 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 85 % вартості;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості;
- від 3 до 2 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості;
- менше ніж за 1 робочий день до початку туру, а також при неявці туриста - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.
У Новорічних, Різдвяних та акційних турах умови анулювання можуть відрізнятися від стандартних (з цими умовами можна ознайомитись у Правилах бронювання).
Анулювання турів закордон.
Правила анулювання турів закордон туристом.
Умови повернення оплати за скасовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше, ніж за 15 робочих днів до початку туру - повертаємо 100 % вартості туру або переносимо 100% на іншу дату чи тур;
- від 14 до 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості туру;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості туру;
- менше, ніж за 3 робочих дні до початку туру, а також при неявці - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.
Інфо-лист з контактами керівника групи, адресою місця виїзду та іншою інформацією про тур надсилається на електронні пошти турагентів або у вайбер туристів не пізніше ніж за 1-2 календарні дні до виїзду (залежно від тривалості туру). Тому якщо до виїзду залишилось 4 і більше днів, то можливо ми ще не встигли надіслати інфо-лист. Також крім папки «Вхідні», наші листи можуть потрапляти у папку «СПАМ». Тому перевірте, будь ласка, цю папку. У випадку, якщо інформаційного листа немає і там, просимо сконтактуватись з нами по телефону. Можливо, у нас неправильно зазначена Ваша електронна адреса або помилка у номері телефону.
Місця в автобусі бронюються згідно запису. Чим швидше Ви забронюєтесь, тим ближче до переду автобуса зможете сісти.
Умови проживання залежать від обраного Вами туру. Усі деталі щодо поселення, чітко розписані у інформаційних листах.
Проживання під час мандрівки відбувається у 2- і 3-місних номерах. Якщо Ви подорожуєте наодинці, то Вас можуть поселити з кимось із туристів (підселення не відбувається до туристів протилежної статі). Також Ви можете проживати самі в окремому номері за додаткову оплату (ціну уточнювати в менеджера цього туру).
З собою у мандрівку ми рекомендуємо брати посвідчення особи (паспорт, водійські права, свідоцтво про народження тощо). Усі інші деталі стосовно того, що потрібно мати з собою ми зазначаємо у інформаційних листах.
Не рекомендуємо так робити. Виїзд відбувається за розкладом, оскільки тури мають насичену екскурсійну програму, для повноцінного виконання якої ми маємо дотримуватись наперед визначених часових меж. Тому радимо при купівлі квитків на поїзд (або автобус чи літак) обов'язково враховувати запас часу, який буде необхідний, щоб дістатись з вокзалу до місця збору групи та у зворотному напрямку після завершення туру. Також нагадуємо, що ми не гарантуємо швидше повернення, аніж зазначено в описі туру на сайті та не несемо відповідальності за придбання квитків на поїзд чи інший вид транспорту, у яких час відбуття або прибуття не збігається з часовими межами туру.
Так, звичайно. У нас є 2 види сертифікатів: на конкретну суму і на певний тур. Замовити їх Ви можете за офісним телефоном або безпосередньо у нас в офісі. Також замовлення можна зробити онлайн на сторінці "Подарунковий сертифікат". Після он-лайн замовлення менеджер зконтактується з Вами і уточнить деталі замовлення. Сертифікат можемо відправити службою доставки (переважно «Новою поштою») у будь-який куточок України. Бланк сертифікату є безкоштовним, оплачується лише вартість обраних послуг.
У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.
Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).
Надання відповіді про наявність вільних місць та підтвердження бронювання здійснюється упродовж 1 робочого дня з моменту подання запиту (крім суботи та неділі, а також державних вихідних).
Оплатити замовлення можна в нашому офісі за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 34 або банківським переказом (банківські реквізити надсилаємо за вимогою). Замовлення потрібно оплатити упродовж 3 робочих днів від моменту підтвердження (у випадку замовлення пізніше ніж за 3 дні до виїзду термін оплати узгоджується окремо).При оплаті на банківський рахунок потрібно упродовж 4 робочих годин повідомити електронною поштою відповідального менеджера про проведену оплату, вказавши при цьому назву та дати туру, прізвища замовників, суму та час оплати.
Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.
Viber - лише для повідомлень