Лесик Олесюк

Народився 29 червня.

Закінчив Національний Університет "Львівська політехніка" напрям "Теплові електричні станції", окрім того музичну школу клас бандури, напівпрофесійний танцюрист. Співзасновник Інституту Громадського Лідерства і Громадської організації "Підкова".

Обожнюю подорожі, особливо на далекі віддалі. Свій час поїздив автостопом по Україні і по ближньому закордону.

Приймаю участь в театрі на ходулях, а також в театрі вогню. Коли роздратувати то плююся вогнем :)

Люблю людей, спілкуватися з ними і показувати та розказувати різні цікавинки на які наша рідна Україна багата.


Відгуки (12)
Залишити відгук

. Світлана 27.05.2018 21:27 Відповісти

Як приємно бути туристом в рідному місці! Надзвичайно цікава екскурсія по кафе і смачна дегустація.Нажаль, наша галицька гостинність не завжди працює: в кафе " Золотий дукат" бармен просто не звертав на нас уваги- ми хотіли купити " золоту" цукорку за 9 гривень(( Екскурсія варта того, щоб її відвідати, велика подяка екскурсоводу п Ірині, яка зуміла відкрити для мене багато нового

user
Відмінити Відповісти
Показати відповіді Приховати відповіді
ШУ
Шайнога Уляна 27.03.2023 12:49 Відповісти

(поїздка в Домажир) Чудовий гід, що робить настрій не лише на весь день, але й на довше. Організація на найвищому рівні! Чудовий водій і комфортабельний автобус. Всім рекомендую. Обов'язково звертатимусь ще!

user
Відмінити Відповісти
Показати відповіді Приховати відповіді
ЛЛ
Ліліана Лопа 04.09.2023 12:00 Відповісти

Дякуємо Відвідай-тур за цікаву екскурсію "Карпатський трамвай та скелі Довбуша", яку провів пан Лесик 30.08.

user
Відмінити Відповісти
Показати відповіді Приховати відповіді
ЗЛ
Зінаїда Левицька 15.01.2024 16:15 Відповісти

6 днів у зимових Карпатах (06.01.24-11.01.24) були дуже насичені, цікаві, познавальні! Чудовий екскурсовод Лесик розповів історію цього мальовничого краю, а проживання в хатах доповнило картину про Карпати. Водій професіонал своєї справи, автобус комфортний. Організація гарна, смачні страви національної кухні. Група з багатьох міст України, багато дітей, але усі отримали задоволення. Є бажання продовжить подорожі з цим туроператором. Дякую за тур!

user
Відмінити Відповісти
Показати відповіді Приховати відповіді
СК
Семіченко Крістіна 16.01.2024 13:29 Відповісти

Хочу подякувати Лесику та водієві Роману за цікавий супровід екскурсії "6 днів у зимових Карпатах" та найкращу організацію! Були в турі з 06.01.24-11.01.24. Дізналися багато нового, не дивлячись на те, що подорожуємо з "Відвідай" не вперше. Лесик дуже душевний, чутливий і глибока людина з величезним внутрішнім світом. Людина-феєрверк, свято та запальничка. Він віддається своїй справі на 100000 %. Не дивлячись на те, що в турі було багато м'яко кажучі специфічних людей у стилі "я це не їм, це я не буду, нехай світ крутиться навколо мене, ви мені все повинні", Лесик легко виходив з цих "всяких-всіляких"))) ситуацій і знаходив до кожного підхід. Я не знаю, де він узяв такі сталеві нерви. Виникла ще одна проблема: після подорожі саме з Лесиком – тепер хочеться їздити лише з ним. Чи можна якось його клонувати?))) Лесику, величезне Вам дякую! Ви кращий! Бережіть себе! Попереду ще багато цікавого та безліч нездоланних вершин, які чекають саме на Вас!

user
Відмінити Відповісти
Показати відповіді Приховати відповіді
БУ
Б Уляна 05.02.2024 17:27 Відповісти

Почну з позитивного: Гід Світлана - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Водій-⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Проживання -⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Досить насичений тур, багато цікавих місць. Найбільше сподобалось ранчо Хайленд. Але! Коли людина обирає тур - переглядає запропоновані фото з нього. І вони не співпадають з тим, що відбувалось в турі. Особливо це стосується дегустації вин. Очікувалось побачити винний погріб, бочки з вином, дегустацію у залі. А в результаті нас завели у якусь кладовку з клейонкою на столі, вся дегустація була з одного бокалу, власник не володів українською мовою. Це злегка розчарувало. Думаю краще зробити тур дорожчим, але організувати повноцінну дегустацію. Можливо на шато Чизай. Схожа ситуація з дегустацією повидла та мʼяса: на фото запропоновані сири, в реальності їх не було.

user
Відмінити Відповісти
Показати відповіді Приховати відповіді